Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

operace "die Glocke"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2015
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kra.pa napsal:
To je fakt, právníci nebyli na Syberce. Z toho vychází, že smetanka je ten člověk se třemi opicemi Very Happy


Bohouš to být nemůže, protože Syberku pos......l Idea Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 11:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kra.pa napsal:
To je fakt, právníci nebyli na Syberce. Z toho vychází, že smetanka je ten člověk se třemi opicemi Very Happy
Je to jasné byl jsem odhalen Very Happy Ale jakto že tak rychle:)))))))))))))))))))))))
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak nejake bratrstvo to je rekneme jenom nazev, pojmenovani neceho homogeniho. neni to nic zlyho. spis jde o to ze kdyz na velkych akcich hodis pp, tt, bb, tak uz to je pri polovicnich poctech slusny zaklad jak zkusenostma, vybavenim, tak taktikou. asi nejvic tam jde o ty zkusenosti a schopnost spolupracovat. co si budeme povidat, kdyz je stejny pocet slozen z mensich tymu, je to nutne nevyvazene. byla to ze zacatku jenom takova vytka, ackoliv si tady na to nikdo pred hrou nestezoval. tot vse



PS: jinak bohousi, byla to ta udalost tak pred 7 lety na liby, jak si strilel na nekoho ze strechy, ktera se nehrala a nemel si tam byt a divil ses ze na tebe nekdo strili zpatky? Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ach jo přestan chlastat zlepší se ti pamět
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

je to prave docela dlouho, pamatoval jsem si jenom tohle .)


ps tak to bylo jinak prej Smile domluvili jsme se
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já bych poprosil o tu definici smetánky Embarassed Laughing Laughing Laughing
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takové to bílé třeba kolem rozparku kalhot
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skalp



Založen: 21. 10. 2013
Příspěvky: 1
Bydliště: Vysoký Újezd

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

K vyjasnění pojmů pro Bobra:

Pampeliška lékařská (Taraxacum officinale auct. non Wigg.), velmi často uváděná pod názvem smetánka lékařská, nebo jen zkráceně smetánka, je běžná rostlina z čeledi hvězdnicovitých. Má nápadné žluté květenství, tzv. úbor, který se posléze mění v plodenství ochmýřených nažek. Pampeliška roste obecně na loukách, u cest a na trávnících, kvete zpravidla od dubna do června a někdy znovu na podzim.

Jinak díky moc za super akci, počasí ideální - ani zima ani teplo. TT odvedli kus práce s prosekáním a úpravou horní části, omlouvám se tímto za malé úpravy, které byly provedeny v den akce Smile

Možná bych jen zvážil vyřezání otvorů do těch věží v tom kritickém místě, pokud chceš střílet musíš se momentálně odhalit ze všech směrů... ale možná je to účel Smile

Ještě jednou díky za super rozjezd sezóny!!!

Skalp
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak stačí si uvědomit takovou tu klasickou "mapu" rozdělení stran.
S tím že některé týmy se často přelévají z jedné party k té druhé - většinou jde o ty samé týmy.
Lze to lehce definovat, bohužel vztahovačnost a pocit útoku to mnoha lidem brání na "plnou hubu říct".
Pak je tu další věc a to že od jisté doby (vezmu příklad Hru Falcon - Taunus snad promine Smile ) uplynul zase nějaký rok a situace se docela pozměnila.

Takže dnes se zase o té smetánce nedá zas tolik mluvit. Většina těch týmů je mnohem méně aktivní, nebo opravdu se věnují pouze jen interním akcím - uzavřeným.
Na Glocku to zase bylo vidět, že se spojili hodně zkušené týmy vs my a další týmy okolo s jednotlivcema. Ale jak napsal bubák, vědělo se dost brzo a každý si mohl zvolit tu svou stranu.
Pro normální český tým, to může připadat že se jedna strana domluvila a do té druhé dala zbytek. Protože takový tým bohužel propozice k akci nečte.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

teda tady se to rozjelo....nepřiznávání - pokud není hoodně okaté (to většinou řeším ústně) Já už dlouho neřeším - prostě střílím o to víc dokud dokud dotyčný není mrtev (zařve,ruka nebo vesta nad hlavu) některé jedince to pak naučí přiznávat hodně rychle - to bych se na některých akcích furt jen hádal a nezahrál si...Chápu zásahy do tub,flašky,riklipu na boku gunu atd. se nedají v akci většinou zaregistrovat - ale tohle řešení je už fakt moc i na mě .......
Ještě k té odpolední hře - to vítěství němců nebylo tak jednoznačné!!!! Ráno jsme hráli s Helboyem a útočily jsme ze vzdálenější strany hřiště v těch 25 lidech kde pouze 2-3 lidi už na tomto hřišti hráli se to fakt nedalo. Odpoledne jsme samo bránili zase tuto stranu. Já byl na horizontu na vršku před bunkry - kde jsem ráno vypozoroval, že je to místo odkud se za podpory bunkrů zprava a zleva ve dvou lidech s dobrými guny dá udržet celá linie a nepřítel není schopen ani vystrčit hlavu na úpatí kopce což se potvrdilo... Pak v půli hry - nevím jestli to někdo zaregistroval nám Tracker tlumočil rozkaz, že se z horizontu máme stáhnout a hrát pouze za bunkry a překážkamí jen na vršku a to i kluci co byly kousek před bunkry. Když jsem mu řekl že je to naprostá blbost, že to pak neudržíme a kterej k...t to vymyslel - tak mi sdělil že je přání protistrany - němců?????? No a pak po oživení němců když jsme se zalezli jen za bunkry bylo vymalováno .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave, mrzí mě, že se tady musíme bavit o něčem jiném než šedivosti našich vlasů jako na akci, ale prostě se mi vůbec nelíbí co tady píšeš a je to opravdu nehezký příklad pro ostatní.

Kdyby Franta z teamu Lojzové ze Lhoty přijel na akci a při pocitu, že někdo podvádí na někoho z tvých lidí skočil, jsem absolutně přesvědčený, že by si už v životě neškrt včetně celého teamu a byl bys to ty, kdo by to tady nejvíc ze všech rozmazával a všichni by s tebou souhlasili, pprotože jsou nějaký lojzové ze lhoty každýmu u prdele a je jedno jak to vlastně bylo. Moc dobře si pamatuju jak ti na akcích vadilo i to ž eněkdo na někoho sprostě řve a vzteká se a teď najednou souhlasíš s chytáním pod krkem?

Když se to stalo někomu od vás, tak ty prohlásíš že se nic nestalo a je to vlastně cajk a pak si z toho začneš dělat legraci. A nikdo se neodváží ti oponovat, protože s tebou jezdí roky na akce a nechce tě nasrat, protože "Jaroslav má sice svý mouchy, ale do paintu je zažranej a dělá fajn akce, tak mu to odpustíme."

Takže jak se zdá ti to projde a nakonec se to zvrtne v to, že vlastně jsou špatní ty co tady pruděj. Nkdo se nikomu neomluví. Mlčící většina si řekne že to je humus, ale vlastěn nechtějí nasrat ani nikoho z těch kdo ti to odpustí. To je to držení smetánky spolu. Měření dvojím metrem.

Přirom by stačilo mít koule na to říct. SORRY, přehnal to. Už to neudělá. Mrzí mě to.

BTW představa, že kdyby se něco podobného stalo třeba nám a Sudeta se držela místních doporučení a šla si to s dotyčným vyřídit mě opravdu děsí a to vůbec ne proto, že bych se toho bál. Nějak si nedovedu představit jak se nás 50 mlátí s váma dvaceti, jak já mlátím tebe a co by z toho mohlo dobrýho vzejít. Zamysli se nad tím co tady rozdmýcháváš. Já totiž a myslím si že i většina lidí o takovou atmosféru vůbec nestojím a míč je na tvojí straně hřiště.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a mne mrzi Hellboyi ze to takhle beres, podle mne to nezlehčuju a jen vychazim z informaci co mam k dispozici.... ja sem u toho nebyl ale co jsem slysel tak zadna rvacka nebyla, jen mu tam durazne řekl a pridrzel si ho u toho........ zadne pesti... podle mne je mnohem horsi používat k donuceni nepriznavace paintballovou zbran....

rvacky ani na paintu ani jinde věci nevyresi s tim souhlasim, a souhlasim i s tim, ze by každý z nas se mel dokázat kontrolovat, v tom jsme za jedno, nejsme asi v zajedno v tom co uz rvacka je a co není...

nejblíže memu postoji je tu pristup Kra-py, podle mne nikomu nepomuze ze se tu hadame, dost často o věci, u které jsme nebyli a nevideli ji, jen si k tomu každý z nas něco malo primysli nebo odmysli
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne út březen 17, 2015 2:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trackere napsal jsi to opravdu pěkně. Já spíš reagoval na to, že nemám pocit o tom že by to tu zavánělo elitářstvím a smetánkou. Už to ale slýchám poslední dobou moc často. Jako třeba VIP akce atd. No a pak se stane průser a čtu tady jako bludy, že smetánka dostala na prdel na Syberce atd. Pak se tu někdo zeptá kdo je tedy ta smetánka a všichni zase mlčí.....
Co píše Hellboy a had co se týká řešení problému je jasné a srozumitelné. Nic ale nepíšou o smetánce a elitářství. A myslím, že se shodneme na tom, že vyváženost stran udělá lepší hru pro všechny. Také je ale jasné, že si pár týmů chce zahrát spolu. A víš co je podle mě nebezpečné pro nováčka v paintu. No podle mě to, když přijede poprvé na akci a slyší od lidí kecy typu oni jsou smetánka a podobné cinty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skalp napsal:
K vyjasnění pojmů pro Bobra:

Pampeliška lékařská (Taraxacum officinale auct. non Wigg.), velmi často uváděná pod názvem smetánka lékařská, nebo jen zkráceně smetánka, je běžná rostlina z čeledi hvězdnicovitých. Má nápadné žluté květenství, tzv. úbor, který se posléze mění v plodenství ochmýřených nažek. Pampeliška roste obecně na loukách, u cest a na trávnících, kvete zpravidla od dubna do června a někdy znovu na podzim.

Skalp


Ani nevíš jak si mi zlepšil den Laughing Laughing Laughing
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rvačka to nebyla jen proto že ten druhej měl víc rozumu a nechal si to líbit a odtrhli je od sebe.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rolos2 napsal:
teda tady se to rozjelo....nepřiznávání - pokud není hoodně okaté (to většinou řeším ústně) Já už dlouho neřeším - prostě střílím o to víc dokud dokud dotyčný není mrtev (zařve,ruka nebo vesta nad hlavu) některé jedince to pak naučí přiznávat hodně rychle - to bych se na některých akcích furt jen hádal a nezahrál si...Chápu zásahy do tub,flašky,riklipu na boku gunu atd. se nedají v akci většinou zaregistrovat - ale tohle řešení je už fakt moc i na mě .......
Ještě k té odpolední hře - to vítěství němců nebylo tak jednoznačné!!!! Ráno jsme hráli s Helboyem a útočily jsme ze vzdálenější strany hřiště v těch 25 lidech kde pouze 2-3 lidi už na tomto hřišti hráli se to fakt nedalo. Odpoledne jsme samo bránili zase tuto stranu. Já byl na horizontu na vršku před bunkry - kde jsem ráno vypozoroval, že je to místo odkud se za podpory bunkrů zprava a zleva ve dvou lidech s dobrými guny dá udržet celá linie a nepřítel není schopen ani vystrčit hlavu na úpatí kopce což se potvrdilo... Pak v půli hry - nevím jestli to někdo zaregistroval nám Tracker tlumočil rozkaz, že se z horizontu máme stáhnout a hrát pouze za bunkry a překážkamí jen na vršku a to i kluci co byly kousek před bunkry. Když jsem mu řekl že je to naprostá blbost, že to pak neudržíme a kterej k...t to vymyslel - tak mi sdělil že je přání protistrany - němců?????? No a pak po oživení němců když jsme se zalezli jen za bunkry bylo vymalováno .....


To vis ze zaregistroval - my byly nahore vpravo (branic to misto, kudy jsme se tam predtim nemohli dostat) a do tohoto rozkazu jsme se branili statecne. Pak prisla ozivovaci vlna nemcu, my byly stazeny v bunkrech a uz nas drtili. Verim tomu, ze kdybychom mohi "ven", tak to ubranime. Ale i tak dobry a uzil jsem si to. Cim vic se skopcaci blizili, tim rostla koncentrace adrenalinu az to na kopci vyvrcholilo tim dobitim vlajky (to uz ze me ten adrenalin skoro strikal) Very Happy

Hral jsem spatne, prohral jsem, priste musim zabrat a trochu vic pomoci tymu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a mne mrzí Jaroslave že prostě to kroutíš všemi směry jen aby z toho se stalo to že jsou tu špatní zase ti prudiči.
Co je na tom tak strašně těžkého pochopit že prostě když zakleknu hráče, chytnu ho pod krk sice není "rvačka" ale ani to není příjemné jak pro toho co je pod ním, tak ani pro ty co se na to dívají a ani pro nováčky a ostatní hráče co o tom uslyší.
Je to pořád přehnaný zákrok a ty se tu bavíš o jeho nutnosti potrestat, přitom všem se stává že někdy trochu déle střílí v afektu v nepřehledné situaci a tak o několik sekund nepadl hned k zemi, protože to prostě necítil?

Snad nějaká minulost her dokazuje že to není žádný terminátor. Chápeš vůbec že i na vás jsou někdy infa. že někdo s černým baretem nepřiznal - hroutím se z toho jako ty? schvaluju takové napadení? mám to na háku, protože si řeknu že to byla buď náhoda a nebo nedorozumění. ale vy tragicky musíte zhodnotit že je to hajzl a musíte mu to svým způsobem vysvětlit.

To teď abych měl strach že když náhodou nechtěně nepřiznám tak budu hned za terminátora a celé mé snažení se tím maže?
Hrotíš to - hrotíte ty hry neskutečným způsobem. V normální hře je klid posíláme se někam. Nepamatuji si že by se někdy v poslední době řešil že by někdo takhle nepřiznal a světe div se tento náš hráč na těch hrách byl. Objevíte se vy a je problém - najdete "terminátora" kterého je třeba potrestat.

Buď si uvědomíte že prostě to chce přistupovat ve hře s klidem a né hned z každýho dělat debila a nebo prostě pořád budete narážet na takové co s vámi nesouhlasí.

Než jsem se dozvěděl jak to celé bylo, myslel jsem si že náš hráč vykoukl zpoza překážky dostal ránu - schoval se. vykoukl znovu - schoval se a tohle udělal 5x.
A vy řešíte že během vyskočení zpoza překážky s následnou kulometnou palbou (střelec se stejně domnívá že nikoho netrefil, protože to bylo hodně nepřehledné vč dýmů apod.) na něj byla sesypána salva z počátku překvapených protivníků. Dostál několik ran do vesty - salvu dostal na masku, hned na hlavu a skácel se k zemi. Dokážu pochopit že z pozice útočníků na kopec to mohla být přetáhnutá doba přiznání, ale zase naopak z pozice obránců to bylo rychlé a v mezích normy. Také je třeba brát ohled na to jestli někdy v minulosti byl inkriminován za nepřiznávače, a vzhledem k tomu že hraje už několik let my to celé příjde jen jako fraška. Teď se snažíš z toho udělat posledním příspěvkem že se vlastně žádný útok nestal. Začneš polemizovat o míře toho co vlastně rvačka je a co není. Co přiznání je dostatečně rychlé a co není. A to jen z toho důvodu že prostě si myslíte že je v pořádku takhle přehnaně reagovat.
Hráči jsou už takhle nasraní, mluví se o smetaně, mléku, kočičí pracce VIP skvadře, údolí tupých hlav a pak se někdo diví že se tento tým pomlouvá a není zrovna moc oblíbený. Prostě se na to vyserte, příště až když se dostanete do podobné situace - vezměte si na sebe reflexní vestu, dojděte si k němu, ukažte mu ty zásahy a buď se pohádáte a nebo se rozumně domluvíte jako to dělá 99% komunity. Nic jiného nenavrhuji než pouze jen to, aby jste se přizpůsobili mravům většinových hráčů.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Holmes



Založen: 02. 01. 2013
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 3:03 pm    Předmět: Pravda Odpovědět s citátem

Nedá mi to a musím se také podělit o své dojmy.

Za prvé:
Pokud se incident odehrál v druhé části, nahoře u pevnosti, bezprostředně po tom co Němci strhli vlajku, tak já to viděl takto: Asi 30 vteřin po tom co jsem vlajku hodil na zem, se z poza hradby z roští vynořil spojenec a okamžitě měl masku vymalovanou zleva zelená a zprava oranžová. Nevím jak se mu to mohlo podařit (když nemohl vůbec nic vidět) ale střelil mě a kolegu hned vedle. V tu chvíli nás nenapadlo nic jiného než vzít nohy na ramena, abych neschytal další zásah. Létalo toho vzduchem požehnaně. Ani mi nevadilo být vyřazen už evidentně vyřazeným jedincem, protože předešlých 90 vteřin (útok z pravé strany o cca 20 lidech pod Hadovým velením) byl můj nejepičtější paintballový zážitek. Chci říct že násilí opravdu nebylo na místě. Pokud nějaký blázen neprovede opravdovou prasárnu tak nech ruce v kapsách!
Dokážu se vcítit do jeho role, celý den dostává na prdel tak se neudržel a chtěl nám to aspoň trochu vrátit i přes porušení pravidel. Pokud je to ojedinělý zkrat tak se to dá omluvit. To že někdo po někom skočí, klečí na něm a škrtí ho se omluvit nedá. Korunu tomu podle mě nasadil Jaroslav, že takové chování schvaluje. Řešit nepřiznávání na místě ANO, fyzické konfrontace NE!
Pokud nechcete hrát o 40 lidech musíte jít všichni příkladem. Já být mladý nováček a viděl co se stalo, tak na BIG GAME už nikdy nejedu. Měl bych strach, že třeba z nevědomosti udělám chybu a hned po mě někdo skočí.

Možná jsem moc velkej trouba ale vždy se snažím jít příkladem. Když v mé blízkosti bouchne petarda, která simuluje granát, tak se nehádám jestli jsem byl v dosahu nebo ne, prostě odejdu. Rád bych totiž aby když hodím granát já, tak se dělo to samé na druhé straně. Když dostanu zásah tak nejsem nasraný a nenadávám, ale jsem rád že jsem udělal radost tomu kdo střílel.

Za druhé:
Když někdo dostane za úkol se označit páskou, tak to provedu pořádně. Nebudu se omlouvat, za to že jsem střelil vlastního do prdele. Stáli jste tři vedle sebe a všichni měli pásku jen na pravé ruce. Já vás viděl zleva a nemohl jsem v tom shonu a nepřehlednosti jaká panovala, čekat až se otočíte a já si všimnu červené pásky.

Za třetí:
Z pohledu Němce se nemůžu ubránit litování spojenců. Přišlo mi to tak jak ostatní popisují. Tady jsme si to postavili, aby jsme si do vás mohli co nejvíce zastřílet. TT jednoznačně patří k nejlepším týmům na naší scéně a myslím, že není potřeba si to takhle okatě dokazovat.

Za čtvrté:
Když pořádám takhle velkou hru, chce to dbát více na organizaci a přehlednost a jasnost celé hry. Je fajn, že jsou pravidla vyvěšené celé týdny nebo i měsíce na webu ale jak je vidět i to je málo. Podstivě jsem vše nastudoval, do svého týmu to 14 dní tlačil a stejně jsem si po příjezdu připadal jak slepý s houslemi. Musel jsem se ptát, pokaždé přišla jiná odpověď. Od akce kde se od 150 lidí vybírá 200 od každého si to představuji trochu lépe organizované a hlavně informované.


Tímto příspěvkem si nechci dělat žádné nepřátelé ani nikoho urážet nebo poučovat. Já mám paint rád a rád ho s vámi hraju, berte to prosím jako můj názor jak bych si představoval paintball v ČR. Nikoliv jako kritiku.

Jediný koho jsem se chtěl jen trochu dotknout je Bubák. Neznáme se 10 let ani 5 let, ale vím jak paint miluješ a jak se ho snažíš podporovat a rozvíjet. Tak to prosím neber špatně co jsem napsal.
Od pořadatele velké akce si představuji jak běhá v reflexní vestě po celém prostoru, podává informace, ptá se jestli někomu něco nechybí jestli všichni všemu rozumí nebo jestli nenastal nějaký problém.

To by pak ti nováčci měli jiný pocit z jejich prvních her.

Jinak jsem si hru dost užil, a asi bych měl jiné skóre, kdybych se nevezl na Německé vítězné vlně.
Za celý den se mi podařilo asi 15 killů na 3 smrti. Nutno podotknout, v první části jsem mrtvoliště navštívil jen jednou a to z důvodu doplnění munice a média i tak jsem čakal na respawn a nešel do hry hned po doplnění.

PS: Chci se omluvit spojenci, který to ode mě dostal na tvář (měl jen brýle a k tomu dost mrňavé) snad to moc nebolelo a oranžová náplň nebyla hořká. Na hlavu jsem ti nemířil a mojí T15 jsem před začátkem měřil a dala max 310FPS.

Paintu zdar a snad ve velkém počtu i příště.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 3:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trackere omlouvám se ale mě to prostě nedá Surprised

cituji : Hráči jsou už takhle nasraní, mluví se o smetaně, mléku, kočičí pracce VIP skvadře, údolí tupých hlav a pak se někdo diví že se tento tým pomlouvá a není zrovna moc oblíbený.

Proč jsou hráči nasraní ? A jaké týmy nejsou oblíbené a proč ? Já to fakt nechápu. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 3:21 pm    Předmět: Re: Pravda Odpovědět s citátem

Holmes napsal:
ale střelil mě a kolegu hned vedle. V tu chvíli nás nenapadlo nic jiného než vzít nohy na ramena, abych neschytal další zásah. .
No za normálních okolností by to i mohlo dopadnout tak, že vy dva by jste žili dál a neměl by problém uznat že už vlastně neměl střílet. Stačilo se normálně v klidu domluvit. Pro něj se to všechno semlelo strašně rychle.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvorzak napsal:
Trackere omlouvám se ale mě to prostě nedá Surprised

cituji : Hráči jsou už takhle nasraní, mluví se o smetaně, mléku, kočičí pracce VIP skvadře, údolí tupých hlav a pak se někdo diví že se tento tým pomlouvá a není zrovna moc oblíbený.

Proč jsou hráči nasraní ? A jaké týmy nejsou oblíbené a proč ? Já to fakt nechápu. Embarassed

No protože se to vyhrotilo na hře třeba? Já ti nevím ale to je taky důvod bejt nasranej Smile A ano pak se aktéři zbytečně pomlouvají a následně po pomluvách přichází neoblíbenost.

Tak určitě nejsme oblíbení i my v některých očích - 100% já Very Happy Teď máme dokonce jednoho nepřiznávače Smile

A dál:
bavíme se tu už o ho*nech za chvíli dojde na slovíčkaření. Myslím si že náš hráč s kulometem hrát chvíli nebude, tím bych uklidnil možné budoucí protihráče z možností vysokých salv z nepřiznání. Kvér se mu do další hry už konečně snad opraví a 100% nějaký ten čas ztratil chuť se k hrám přidávat (spodky nevynechá a ještě další hry spíše tvořené na místech kde nás jako tým podpoří).
Odedneška jako tým zařadíme další tréningový den, kdy se budeme učit rychlejší reakce na zásah abychom se do stavu přiznání pod 1 sec. což bude 100% průkazné přiznání Smile Samozřejmě je nutné absolvovat výcvik sebeobrany a případně práci s gumovým nožem jako s obranným prostředkem. Do základní výbavy pak zahrneme pepřový sprej pro možnost napadením vlkodlakem.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/


Naposledy upravil tracker dne út březen 17, 2015 3:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Dvorzak napsal:
Trackere omlouvám se ale mě to prostě nedá Surprised

cituji : Hráči jsou už takhle nasraní, mluví se o smetaně, mléku, kočičí pracce VIP skvadře, údolí tupých hlav a pak se někdo diví že se tento tým pomlouvá a není zrovna moc oblíbený.

Proč jsou hráči nasraní ? A jaké týmy nejsou oblíbené a proč ? Já to fakt nechápu. Embarassed

No protože se to vyhrotilo na hře třeba? Já ti nevím ale to je taky důvod bejt nasranej Smile A ano pak se aktéři zbytečně pomlouvají a následně po pomluvách přichází neoblíbenost.

Tak určitě nejsme oblíbení i my v některých očích - 100% já Very Happy Teď máme dokonce jednoho nepřiznávače Smile


Já samozřejmě nemluvím o této hře. A to že se pár lidí a týmu mezi sebou nemusí je normální. Já se spíš zarážím nad tím, že jsou lidi nasraní....
Proto se ptám na co. Ona někdy příliš velká fantazie s pomluvou může komunitě velmi ublížit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vážně tu někdo předhodí sestavu týmů, která se tu už omílala?
a ještě je to vlastně z důvodu honění ega? ghhh Laughing

joo jsme soutěživí, naše povaha nesedne každému (zdravím kokyho), ale už jsem to říkal hadovi na džbáne - koukněte se v jaké sestavě jezdíme teď a v jaké před 2 lety.

to je prostě k smíchu...jdu si raději pro trochu smetánky do kávy a zapřemýšlím, zda-li mám ještě důvod pokračovat v kariéře
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Dvorzak"]
tracker napsal:
Dvorzak napsal:
Smile


Já samozřejmě nemluvím o této hře. A to že se pár lidí a týmu mezi sebou nemusí je normální. Já se spíš zarážím nad tím, že jsou lidi nasraní....
Proto se ptám na co. Ona někdy příliš velká fantazie s pomluvou může komunitě velmi ublížit.

No já se o této hře bavím. Je to přímo směřované na tuhle konkrétní hru a znovu probuzení VIP témat zde v diskusi, které jak jsem uvedl asi pře 5ti příspěvky že už nejsou zas tolik aktuální, protože se za ty dva roky pár věcí změnilo. Pak se Jaroslav přidá k tomu že je v pořádku ten zákrok a to zrovna na oblibě jak týmu tak nakonec i paintballu nepřidá.

Do toho Mastodont píše diskutérovi že se má jít napít - nebo nemá chlastat - nevím. ano pak se tihle lidé v očích jiných stávají méně oblíbenými - samozřejmě uznávám že to může být i takhle se mnou, ale věřím/doufám že to je v menší míře.
Osobně tuto diskusi ukončuji, protože se tu bude psát to samé dokola. Pořád platí to co jsem napsal těsně pod sebe na str. 3 a pokud je třeba probírat věci dál, najdete odpovědi právě zde. jako hlavní bod jen chci vyznačit - že pokud má někdo problém s hráčem od nás, nechť to řeší se mnou a sním v klidovém stavu. Věřím že se najde vždy klidné řešení situace jako se děje.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Holmes



Založen: 02. 01. 2013
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Tracker:

Ještě upřesním: utíkali jsme pryč protože jsme byli vyřazení a nechtěli dostat další zásah od kohokoliv, ne od hráče od alíků.

A jak jsem již psla, vůbec jsme neřešli kdo nás vřadil a jak.
A vůbec nevadilo že nás vyřadil i když už neměl střílet, já v tu chvíli vůbec neměl pomyšlení to řešit. Asi automatika, dostanu a jdu pryč.

Tak to mám já, smozřejmě tím nechci nikoho omluvat, že udělal to co už neměl ale stane se. To co následovalo potom se nemělo stát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako asi jediný jsem se v té době nekrčil na překážkou a dokonce jsem byl i na místě a i několikrát zmačl spoušť... foťáku Smile tak jsem i něco zahlédl.
Fakt je, že jsem nezahlédl příčinu toho šrumce – údajné nepřiznání. Upoutali mě nadávky a řev, jak si někdo s někým vyřizuje nepřiznávání. Jarda má pravdu v tom, že k žádné rvačce, ani inzultaci nedošlo, to je fakt a celá záležitost se pak nafoukla do obřích rozměrů. Na druhou stranu šlo o celkem drsné vymezení se proti údajnému nepřiznávání takže se dá pochopit i Trackerův postoj...

Matně si vzpomínám na Sybérku pár let zpátky, kde někdo tuším od týmu Politr co pořádali akce na Trpíně vyhrožoval jednomu z TT, že mu vykopne zuby z huby a byl z toho taky poprask... jen naruby s opačným efekktem – TT se pak odmítali účastnit akcí, kde tým s „tím agresivním hulvátem“ byl. (tolik ke zmiňovanému dvojímu metru)
Fakt je, že násilí na paint (pokud není součástí scénáře Smile ) nepatří, pravda taky je, že když někdo nepřiznává, je to třeba vyřešit hned na místě... i když zcela určitě méně radikálním způsobem.

A co se výkřikům okolo smetánky týká... já jsem to vždycky nazýval termínem „my co rádi hrajeme spolu“ a i to je pochopitelné sehrané týmy chtějí hrát spolu, aby svou sehranost a disciplínu mohli převést ve vítězství. Na druhou stranu taková sehraná skvadra pak značně irituje druhou stranu slepenou většinou z toho co zbylo... mnohdy bez pořádného vedení. Bubák se měl vysrat na demokracii (ta ve válce stejně neplatí) a rozdělit týmy vyváženě podle svého uvážení... Silnější týmy by táhly ty slabší... jasně ty by pak zase prskaly něco o buzeraci, čímž jsme v začarovaném kruhu. Kde jsou ty časy kolem 2010, kdy mnozí na sobě makali, aby se dostali na uzavřené akce... odtud ten rovněž zmíněný termín VIP akce Smile Mělo to svoje opodstatnění. Ne, kvůli egu nebo elitářství, ale filtrovalo to ty co si přijeli zapifat a ne válčit podle pravidel.

Nestraním ani jednomu, ani druhému. V posledních letech jsem chodil s foťákem, takže mi to je vlastně i buřt. Jen mi přijde smutný a zbytečný rozjet takovej flame, který se přiživuje nafouknutím celé situace. Prostě stalo se. Jeden se asi zapomněl, okamžitě, jak se sluší neumřel a druhému ujely nervy. Obojí by se nemělo stávat, ale stane se. Zbytek už je jen klišé které nesmyslně dělá zlou krev.
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To s tím Politrem je BTW poměrně trefný přirovnání. Ten týpek tehdy pokud si pamatuju ani nikomu nic neudělal, jen měl silácký kecy a byl okamžitě za naprostýho vyvrhele, přičemž to taky bylo způsobený nějakým podobným "nedorozuměním".
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty už jsi Dane někdy na někoho na paintu řval "ukopnu ti hlavu!"? Já tedy ne... A nevím nevím, kdyby si ten pán tehdy nevybral nejmladšího a nejslabšího z týmu, jak by to dopadlo. Vyřešilo se to prostě tak, že jsme se s pánem nepotkávali.
Ale to jen tak na okraj, nehodlám to tu znovu rozjíždět. Prostě je to starý problém. Současnou situaci furt řeší jen ti okolo, mnozí ani neví co se vlastně na tom místě na Džbánu dělo, a (to mě po5er) řeší to i někdo, kdo nebyl vůbec na týhle hře...? PROBERTE SE SAKRA. Kdyby se tu tak vyjádřili ti dva, bylo by vše jasnější, zatím jsou tu dvě stránky fóra o hounech, polemizování a teoretizování. Jedinej rozumnej je Krapa, a jeho uklidňování by tu nemělo být vůbec potřeba.
Howgh
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pyle: ale o tom to všechno do háje je. Reakce toho z Politru byla přes čáru a TT se zachovali podle mě správně! Stejně tak byla přes čáru i reakce na Džbáně... nicméně je to posuzováno naprosto opačně. Proto jsem napsal dvojí metr. A mimochodem jsem na Džbáně fakt byl. Dokonce cca 5 metrů od incidentu s foťákem. Nejde mi o to vířit staré věci, jen jsem dal přirovnání, nic víc.
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chico napsal:

A TT na Syberce byly na straně vítězů, tak ti také ne....


a hlavně jsme tam byli jen 4
_________________
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2015 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 5 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate