Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

uživatelský manuál MR1

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karel.In.Pe



Založen: 27. 12. 2014
Příspěvky: 23
Bydliště: Vysočina,Třebíčsko

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2014 3:58 pm    Předmět: uživatelský manuál MR1 Odpovědět s citátem

Ahoj.Jsem čerstvým majitelem MR1.Jsem začátečník a chtěl bych se zeptat na pár věcí,jelikož jsem je ani na googlu nenašel. Jelikož jsem koupil MR1 z druhé ruky ale jako zánovní,menám k ní žádný návod.Na internetu jsem našel pouze manual ve španělštině.Nemáte někdo manuál v PDF c českém jazyce? Protože absolutně nevím jak se zbraň čistí a co všechno mohu rozebrat. Ještě by mě zajímalo,když zbraň zrovna nepoužívám a leží mi položená doma,jestli nevadí že je k ní připojená láhev z CO2 ? Tudíž je stále pod tlakem...tak nevím jestli se tím neničí nějaké těsnění nebo tak.Nebo jestli je lepší jí vyšroubovat.Samozřejmě by byl asi nejlepší ventil on/off ale ten také plánuji společně s kolimátorem. Budu rád za případné reakce na moje otázky. Smile Děkuji Karel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bod83



Založen: 16. 10. 2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2014 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.spyder.tv/product-manuals/discontinued/2010-mr1.pdf
a s tim co2 určitě odpojit aby byla bez tlaku
tady jsou asi všechny spyder manuály
http://www.spyder.tv/support/product-manuals/
_________________
SKULL HUNTERS AŠ
------------------------------------------------------------------------------------------------
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Karel.In.Pe



Založen: 27. 12. 2014
Příspěvky: 23
Bydliště: Vysočina,Třebíčsko

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2014 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně nechám to tedy odpojené.Díky.Jo a ty manuály,přímo ten jsem taky našel ale včeštině není a přeložit mi to nejde.Nebo se při čištění rozebírá celá? Do posledního šroubku?A po kolika střelách se čisťí.Měla by mít nastříleno kolem 500 ran. +/-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bod83



Založen: 16. 10. 2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2014 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to přesně nevím, nemam spidery. buď mam tippmanny nebo smart parts sp1,
ale asi bych to dělal jako u tippmannu. trošku kapnout olejiček tam kam připojuješ co2 a pak trochu tam kam padaj kuličky, tot je základní udržba. jinak jednou za pár her rozebrat, komplet prostříknout a vyčistit a to je vše a samozřejmě, když ti někde blbě zateče barva z kuličky tak taky vyčistit.
_________________
SKULL HUNTERS AŠ
------------------------------------------------------------------------------------------------
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Karel.In.Pe



Založen: 27. 12. 2014
Příspěvky: 23
Bydliště: Vysočina,Třebíčsko

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2014 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobře.Díky moc.Ještě kouknu na youtube,tam jsem nějaké cizí návody zahlédl.Zdá se mi to,nebo na toto fórum už moc liďí nechodí Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pet@S



Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2014 7:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já myslím, že lidí sem chodí dost. Spydera má už málokdo a taky lidi čekají, že si třeba budeš to fórum pročítat. (Sorry to beru podle sebe). Každopádně tady jsou hodně zajímá informace o tam jak ta tvoje zbraň funguje http://www.pgp.mysteria.cz/blowback/blowback.htm
Ten vnitřek je v podstatě stále stejnej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tony_MPG
Pohanský Pes


Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2015 12:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Krom sundání CO2 bych taky doporučil uvolnit závěr - když ji budeš skladovat stále nataženou, tak si zbytečně unavuješ hlavní pružinu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate