Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Kuličky EXPERT

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2014 6:56 am    Předmět: Kuličky EXPERT Odpovědět s citátem

Má někdo zkušenosti s touto značkou kuliček? Viděl jsem je myslím na MPCC aj jsem si jednu vystřelil, ale nějaké delší zkušenosti. Hlavně v porovnání s PBS?

Objednal bych si bednu, ale nechci se mi kupovat zajíce, když mám pytel plný Very Happy
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2014 7:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cus, na test klidne objednej, ale zazraky proste necekej. oproti pbs ci torrobal je to proste v jiny cenovy hladine a kvalitou se to zatim nevyrovna.

svy dobry, kdyz plosky tak nevyrazny, litaji rekneme dobre. zkousel jsem to jenom v t98ckach.

otazkou co to udela v sofistikovanejsich zbranich, o cyklonu nemluvim ani, na spodek bych to neriskoval uz vubec


edit: udelal jsem ti i par fotek. prijde mi, ze skorapka je tenci nez u pbs/toro, cili mensi pruchodnost vsim co bude stat v ceste






_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2014 7:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10471316_10202506524253219_2133438598636391487_n.jpg?oh=d7552386ade268139e4ee45d20ff451c&oe=5476378D

tenhle obrazek nejde zobrazit ale mrkni na nej. ta dvoubarevnost kouli neni bleskem, spis mi prijde jako by kolem svu byla skorapka tlusci, barva mene prosvita
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
dojc



Založen: 21. 09. 2008
Příspěvky: 15
Bydliště: Nová Paka

PříspěvekZaslal: so listopad 14, 2015 5:50 pm    Předmět: zimní 2015 Odpovědět s citátem

Aktuální várka zima 2015, je tragická. Nejsou ani vynikajícně přesné ani odolné (praskají už při pádi z 1m).Trhají se jak v nízkotlaku(ion) tak v karabině, za mně mají velké ne. Navíc jsou velice špatně zavařené v pytli (jen částečný svár) a tudíž jsou permannentně vystaveny okolní vlhkosti. Musím říct že je to velká škoda protože bych opravdu rád kupoval kvalitní českou kuličku, ale zatím ji nikdo není schopen nabídnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: so listopad 14, 2015 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

https://www.paintballshop.cz/kulicky/pro-shar-pro-ice

Má s tím někdo zkušenost?
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne listopad 15, 2015 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli hledate kouli na zimu, tak za 14 dni mi prijdou zimni koule co vozim, kdyby chtel nekdo zkusit
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: po listopad 16, 2015 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A budou mít dobrej dostřel? Dají se koupit zimní tvrdý DXS, který každej zná, ale to je tak na 20m, pak to letí za roh. Kvalitní kule by to chtělo celkově. Já věrný PBS titanium winter několik let, budu muset najít něco jinýho, protože přesnost je strašná. Kdyby se dělali pořádný kule i dražší, tak si myslím, že lidi to rádi zaplatí, protože ve finále stejně ušetříš, když ti to poletí kam chceš.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate