Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Syberia 2014
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2014
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FeryZaložen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: út leden 14, 2014 9:11 pm    Předmět: Syberia 2014 Odpovědět s citátem

Letos snad dojde ke střetu MAD a OZA po roce příměří, kdy se obě strany připravovaly na další konflikt.

Tak Syberia 2014 bude!!!

OBECNÁ PRAVIDLA

Datum akce: 22.2.2014
Typ akce: scénářová MP
Místo: Obec Adamov - Loc: 49°51'28.749"N, 15°24'22.359"E (49,857986, 15,406211)

ZÁZEMÍ

Občerstvení: není zajištěno
Toalety: není zajištěno
Parkování: místo je omezeno, přijeďte v co nejmenším počtu aut ať se tam vejdeme

STARTOVNÉ

200Kč na osobu (v ceně je pronájem a malá upomínka)

ČASOVÝ HARMONOGRAM

Sobota 22.2.2014
8:00 – 9:30 – Registrace
9:30 – 10:00 – Nástup do herního prostoru
10:00 – Začátek scénáře I.
12:00 - Konec scénáře I.
12:00 - 13:00 - Pauza
13:00 - Začátek scénaře II.
16:00 – Ukončení scénaře II.

REGISTRACE

Registrace bude online, tedy prosím o registraci <a>ZDE</a>.

Po registraci si stáhněte prosím <a>tento formulář</a>, vytisknete si ho a přivezete sebou. Bude nutné, aby byl podepsán od všech hráčů. Zástupce/velitel také pošle předem přesnou částku registračního poplatku za jeho tým na učet Forest ( 670100-2200497006/6210 variabilní symbol bude telefon velitele a do zprávy pro příjemce jméno týmu). Registrační poplatek je nutno uhradit předem do 16.2.2014.

Shrnutí:

• <a>Vyplnit registraci</a>
• Vytisknout <a>formulář</a> a přivést ho sebou
• Poslat přesnou částku na učet Forest 670100-2200497006/6210 do 16.2.2012 (variabilní symbol bude telefon velitele a do zprávy pro příjemce jméno týmu)
• Nechat podepsat vytištěné formuláře od všech členů týmu


SKUPINY

Hráči budou rozděleny na DVĚ NEPŘÁTELSKÉ STRANY (MAD a OZA). Tyto strany se složí z týmů, budou známy již od registrace a vyvěšeny zde. Za každý tým bude zodpovídat velitel-registrátor, jehož kontaktní telefon bude napsán v registračním formuláři. Lidé budou rozděleni, pokud někdo vypadne, bude skupina a strana bohužel oslabena. Na místě už nebudou akceptovány žádné změny. Velitel-registrátor bude zastupovat tým při registraci a kopat lidi do zadku, aby stihli se připravit, označit a podobně. Jestli bude velet v samotné hře, není na nás.

OMEZENÍ

Pyrotechnika přisně zakázána (je doba klidu a je to podmínka realizace), ale terén je hustý a členitý, tak snad nebude tak zle.
Střelba v zázemí přístě zakázána. Pokud bude možnost, tak bude zřízena střelnice. Ale NIKDO nebude testovat zbraně přímo u parkovistě! Trestem je vyloučení z akce celoho týmu.

Scénář na Syberii 2014 Operace Crypto
Harmonogram
9:30 - 10:00: Příchod armády OZA k dělostřeleckému pozorovacímu domku a opevnění
10:00: Armáda MAD začíná útočit na postavení OZA
12:00: Ukončení bojů v základně OZA (případně dříve zničením děl)
13:00: Vyráží nové posily OZA pro záchranu šifranta a také vyráží posily MAD pro obsazení základny
16:00: Ukončení bojů (případně dříve pokud bude nalezen a potvrzen kód)

Scénář 1.
Primární cíle OZA:
- uhájit děla a zabránit zničení do 12:00
- bránit, co nejdéle dělostřelecké pozorovací stanoviště (MAD neznají přesnou polohu děl)
Sekundární cíle OZA:
- šifrant nesmí padnout do rukou MAD

Primární cíle MAD:
- zjistit pozici děl dobytím dělostřeleckého pozorovacího stanoviště
- zničit děla do příchodu posil OZA (do 12:00)
Sekundární cíle MAD:
- odhalit pozice šifrovacích pracovišť znamená výhodu pro další část bojů

Průběh scénáře pro OZA:
Jednotky OZA se připraví na obranu dělostřeleckého pozorovacího stanoviště. Mohou napadat nepřítele hned od začátku prostoru (tedy vstupu do lesa). Mezitím pracuje šifrant (civilní oblečení, ozbrojen pouze pistolí) na stanovišti. Musí pracovat 30 minut, je proto nutné stanoviště po tuto dobu bránit. Po uplynutí 30 minut může opustit dělostřelecké pozorovací stanoviště. Nesmí dojít k jeho zajetí. Jakmile bude dělostřelecké stanoviště dobyto, jednotky nepřítele MAD se dozvědí informace o přesných pozicích dělostřeleckých baterií. Od té chvíle mohou zaútočit a zničit děla. Jednotky obránců OZA musí hájit a bránit dělostřelecké baterie do 12:00.

Recyklace OZA:
Recyklace jednotek probíhá přivoláním „vrtulníku“, ten přiletí 5 minut po té, co je vydán velitelem OZA rozkaz (ústně nebo vysílačkou) na jeho přivolání (organizátor je na stejné vysílací frekvenci jako jednotky OZA). Recyklace je označena modrou vlajkou (organizátor zajišťuje počítání času a určuje celý průběh recyklace). Recyklační bod je možné přemístit na jinou pozici, ale je nutné dostatek místa na přistání „vrtulníků“ (o tom zda je možné umístit recyklační bod, rozhoduje organizátor). Počet recyklací je omezen na 3 pro celou misi.

Průběh scénáře pro MAD:
Jednotky MAD útočí nejdříve na pozici dělostřeleckého pozorovacího stanoviště. Pozice je přesně určena na mapě. Mohou očekávat kontakty hned od vstupu do prostoru/lesa. Na stanovišti se nachází informace o určení přesných pozic dělostřeleckých baterií. Bez těchto informací není možné děla zničit či jinak je pouze hledat!! Jakmile je informace získána, mohou jednotky MAD zaútočit na pozice děl a dodanou výbušninou je zničit (výbušninu nesou jednotky MAD sebou, může ji odpálit kdokoli). Vše musí stihnout do 12:00. Pokud se podaří během bojů najít šifrovací pracoviště (místa/budovy) je možné jejich pozice zanést do map a využít tak znalost těchto pozic v dalších bojích.

Recyklace MAD:
Recyklace jednotek probíhá přivoláním „pozemní kolony“, ta dorazí do 5 minut po té, co je vydán (ústně nebo vysílačkou) na jeho přivolání (organizátor je na stejné vysílací frekvenci jako jednotky MAD). Recyklace je označena červenou vlajkou (organizátor zajišťuje počítání času a určuje průběh recyklace). Recyklační bod je možné přemístit na jinou pozici, ale je nutné aby se nacházel na zpevněné cestě (organizátor rozhoduje o tom zda je možné umístit recyklační bod). Počet recyklací je omezen na 4 pro celou misi.

Vyhodnocení:
OZA: Pokud budou děla udržena do 12:00, v dalším scénáři budou mít OZA o jednu recyklaci navíc.
MAD: Pokud se podaří zničit děla do časového limitu, budou mít jednotky MAD v dalším scénáři o jednu recyklaci více.

Scénář 2.
Primární cíle OZA:
- najít a evakuovat šifranta (za splnění recyklace navíc)

Sekundární cíle OZA:
- zajmout hackery jednotek MAD

Primární cíle MAD:
- získat komunikační šifru OZA pomocí hackerů
- ochránit hackery od zajetí či smrti

Sekundární cíle MAD:
- najít a zajmout uniklého šifranta OZA a zrychlit tak odhalení komunikační šifry

Průběh scénáře pro OZA:
Jednotky OZA začínají jako nové posily, startují z předem určené pozice (na místo dovede organizátor). Měli by co nejrychleji najít šifranta a jeho ochranku, spojit se s nimi a dovést ho na evakuační pozici (obě přibližné pozice budou zaneseny do mapy). Za splněnou evakuaci šifranta je bonus ve formě recyklace navíc.

Recyklace OZA:
Recyklace jednotek probíhá přivoláním „vrtulníku“, ten přiletí 5 minut po té, co je vydán velitelem OZA rozkaz (ústně nebo vysílačkou) na jeho přivolání (organizátor je na stejné vysílací frekvenci jako jednotky OZA). Recyklace je označena modrou vlajkou (organizátor zajišťuje počítání času a určuje celý průběh recyklace). Recyklační bod je možné přemístit na jinou pozici, ale je nutné dostatek místa na přistání „vrtulníků“ (o tom zda je možné umístit recyklační bod, rozhoduje organizátor). Počet recyklací je omezen na 4 pro celou misi.

Průběh scénáře pro MAD:
Jednotky MAD začínají jako nové posily a startují z předem dané pozice (z parkoviště). Jejich úkolem je znovu obsadit základu OZA, najít šifrovací pracoviště. Jakmile zajistí pracoviště, mohou hackeři (civilní oblečení či jiné rozpoznávací znaky) začít prolamovat šifru.
K prolomení celé komunikační šifry je třeba pracovat postupně na 3 pracovištích. Hackeři musí vždy pracovat ve trojici! Pak jim bude práce na jednom pracovišti trvat 40 minut. (čas si počítají sami hackeři). Následně se musí přesunout na jiné a začít zase prolamovat tam. Pokud by došlo k zajetí/zabití hackerů, musí se normálně z recyklovat, jakoby byli mrtvý. Zároveň se čas prolamování zastaví, a je třeba začít počítat, až budou znovu kompletní.

Jednotky MAD se mohou také pokusit najít šifranta OZA, který se bude pohybovat někde v prostoru (bude vyznačeno na mapě předané před začátkem scénáře). Pokud se jim ho podaří zajmout, mohou urychlit prolamování komunikační šifry (zkrátí čas prolomení šifry o 15 minut, pokud se šifrant spojí s hackery).

Recyklace MAD:
Recyklace jednotek probíhá přivoláním „pozemní kolony“, ta dorazí do 5 minut po té, co je vydán (ústně nebo vysílačkou) na jeho přivolání (organizátor je na stejné vysílací frekvenci jako jednotky MAD). Recyklace je označena červenou vlajkou (organizátor zajišťuje počítání času a určuje průběh recyklace). Recyklační bod je možné přemístit na jinou pozici, ale je nutné aby se nacházel na zpevněné cestě (organizátor rozhoduje o tom zda je možné umístit recyklační bod). Počet recyklací je omezen na 4 pro celou misi. Hackeři MAD recyklují jako obyčejní vojáci.

Vyhodnocení
OZA: Vyhrává, pokud se nepodařilo prolomit MAD šifru do 16:00
MAD: Vyhrává, pokud se podařilo prolomit šifru do 16:00

Zranění a ošetření
Zásah do zbraně: vyřazuje pouze zbraň, je možnost použít záložní
Zásah do helmy: 20s šokové pauza a následně může pokračovat v boji
Lehké zranění: zásah do ruky (po rameno) zásah do nohy (po pásek) toto zranění může kdokoli ošetřit (ne zasažený sám) každý voják musí mít u sebe obvaz, z kterého ho "jiný voják" obváže. Po recyklaci (pokud byl znovu zasažen) si obvaz může sundat a znovu použít.

POZOR:
Zasažený do ruky může utíkat, schovat se nebo další akce, ale nemůže střílet!
Zasažený do nohy může střílet, ale nemůže chodit (pouze se plazit)!

Opakované lehké zranění: znamená smrt a nutnost recyklace (pokud jsem zasažen do ruky a mám zásah do nohy jsem mrtev, pokud jsem zasažen znovu do ruky a už jsem byl před tím tak jsem mrtev)
Jakýkoli jiný zásah: do trupu, krku či hlavy znamená smrt a nutnost recyklace.
Mrtvoly: Nemluví, nepředávají nikomu munici či jinak nezasahují do samotných bojů. Obléknou si reflexní vestu a vydají se nejkratší cestou k recyklačnímu bodu.

Omezení munice
Pro útočné pušky a pistole
Na každou misi mohu v sumkách (kapsách) nést maximální počet 200 kusů střeliva. V batohu nebo ve velké sumce na zádech mohu nést dalších 300 kusů střeliva (dohromady tak 500 kusů střeliva).

Pro kulomety
Mohu mít neomezený počet munice, pouze ji musí nést v nábojových schránkách.

Během scénáře není možné se vracet na parkoviště, doplňovat munici či jiné věci.

Předběžné rozdělení: http://goo.gl/QBvlrB

Mapa prostoru http://goo.gl/dJYCM5
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle


Naposledy upravil Fery dne po únor 17, 2014 8:34 am, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GreenPopZaložen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: út leden 14, 2014 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paráda.
_________________
Nordic Area
www.greenpop.org
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel GalZaložen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2733
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út leden 14, 2014 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jelikoz je to den pred spodkama, nasel by se jeste nekdo kdo by zustal v praze pres noc a druhej den na spodky?
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
syphoZaložen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: ne leden 19, 2014 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery prosimtě, to datum do kdy se musí akce zaplatit je 16týho nebo 6týho? V popisu jsou dva datumy tak to nechci pro.rat. Very Happy
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
FeryZaložen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po leden 20, 2014 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chyba, je to až do 16.2.2014

Scénář dodám dnes případně zítra. Ať se ví do čeho se půjde. Snad to nebude nijak složité, aby se to dalo pochopit Smile
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LIGERZaložen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 725
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: po leden 20, 2014 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
jelikoz je to den pred spodkama, nasel by se jeste nekdo kdo by zustal v praze pres noc a druhej den na spodky?


pokud mate zajem, tak na Dzbane je 200m od hriste hostel Aritma.
240,- za noc.
Na hristi je moznost prespat taky, ale v nevytopenych prostorach a v bojovych podminkach.
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
FeryZaložen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po leden 20, 2014 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě to moc mrzí, že to takhle vyšlo. Ale termín jsem poslal na povolení na začátku prosince. A než se to potvrdilo a měl jsem aspoň něco v ruce, tak to trvalo. Bubákovi se omlouvám za tuhle komplikaci a snad pojede dost lidí na obě akce.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LIGERZaložen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 725
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: po leden 20, 2014 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FERY NEŘEŠ TO, LEPŠÍ VÍCE AKCÍ, NEŽ MÉNĚ.
OSOBNE JEDU NA SYBERII, PÁČ TO BYLA VŽDY PĚKNÁ ZIMNÍ SCENÁŘOVKA A NA SPODKY, PROTOŽE JE TO VÝBORNEJ KONCEPT Laughing Laughing Laughing

SPOUSTA LIDÍ OCENÍ KVALITNÍ PAINTBALLOVÝ VÍKEND Cool
A MY CO DÁME SYBERKU, BUDEME V NEDĚLI NA MAGFEEDECH PĚKNĚ PROTÁHLÝ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
FeryZaložen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: út leden 21, 2014 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

První scénář zveřejněn (na druhém se ladí detaily).

Dotazy prosím sem, objasním je co nejvíc půjde.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FeryZaložen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: so leden 25, 2014 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Druhý scénář zveřejněn.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patrasZaložen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po leden 27, 2014 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

doufam, ze vse vyjde jak ma a budeme moci dorazit, protoze na syberku se tesime vzdy !
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
DJZaložen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 66
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: út únor 04, 2014 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrá práce, je to fajn po roce klidu se opět vrátit na chladnou frontu Syberie...

Fery jak jsi na tom s rozdělením armád?Zřídíte privátní forum nebo se mám (až bude známé přesné rozdělení) obrátit na Jaroslava?Do akce zbývají cca dva týdny, takže by bylo fajn rozjet tu naší válečnou mašinerii Twisted Evil
_________________
PB Team Pardubice


Smart Parts SP8 / Rap 4 P99 RAM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ChicoZaložen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 265
Bydliště: grupe: S.P.A.S.

PříspěvekZaslal: čt únor 13, 2014 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Fery, je možné dorazit už v pátek a přespat u ohýnku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FeryZaložen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: čt únor 13, 2014 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DJ napsal:
Fery jak jsi na tom s rozdělením armád?Zřídíte privátní forum nebo se mám (až bude známé přesné rozdělení) obrátit na Jaroslava?Do akce zbývají cca dva týdny, takže by bylo fajn rozjet tu naší válečnou mašinerii Twisted Evil


Bohužel mám přihlášeno málo týmů na to abych počítal s nějakým rozdělením. Termín přihlášení končí 16.2. Pak okamžitě nechám založit fora a snad se za ten týden něco stihne pořešit. Předběžně vidím rozdělení na lidi okolo Sudety a tak kolem proti lidem okolo TT a Warhammers.

Chico napsal:
Ahoj Fery, je možné dorazit už v pátek a přespat u ohýnku?

Bohužel v prostoru není možno rozdělávat oheň (je to dokonce zakázáno). A na parkovišti u kravína není taky nikde, kde mít ohýnek. Můžete to zkusit tady 49°51'25.282"N, 15°22'59.913"E ale je to fakt neoficiální. Dá se tam ovšem zaparkovat a snad vás nikdo nevyhodí.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FeryZaložen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po únor 17, 2014 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přidal jsem mapu prostoru se zaměřením prvního bodu, známého všem. Prostor bude vymezen ze 2 stran cestou. Na ni budou také červené krepové fáborky označující prostor. Za tyto cesty není dovoleno chodit! Na jedné straně bude hranice volnější a nebude značena. Důvodem přísnějšího režimu jsou podmínky pronájmu prostoru.
Mapa prostoru http://goo.gl/dJYCM5

Přidal jsem předběžné rozdělení mezi MAD a OZA. Připomínky prosím sem Smile
Předběžné rozdělení: http://goo.gl/QBvlrB

Jinak ještě nemám registraci od všech. Do tabulky jsem doplnil podle registrace na MP, tak snad je to dobře. Když tak opravím. Platby čekám během týdne že dorazí.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PyleZaložen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím jak ostatním, ale ten odkaz na mapu mi neukáže obrázek, že nemám oprávnění. Stažení aktuální verze obrázku také nejede. Rozdělení vidím v pohodě.
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FeryZaložen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus tento odkaz: https://drive.google.com/file/d/0B1VwUb0akiGTNUVEVzdXcEF0eHM/edit?usp=sharing
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trackerZaložen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1659
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ani jedno nefunguje...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
basandyZaložen: 19. 05. 2007
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Panove, staci kliknout na Soubor a pak Stáhnout a máte to v PC. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
samurajZaložen: 07. 08. 2007
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy
_________________
když prach a špíná pokrývá,tvoji rodnou zem,Nic jiného Ti nezbývá zbraň do rukou vem.A bojuj s hlavou vztyčenou než Ti dojde dech,braň svoji zemi zničenou buď hrdej že jsi ČECH!!!!!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
trackerZaložen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1659
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hmm trochu trapas Smile
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
HellboyZaložen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 11:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud někdo vezme někoho nenahlášenýho navíc, tak bych řek, že se nic nestane, páč už vím o dvou lidech co maj rýmičku Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
trackerZaložen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1659
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne únor 23, 2014 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Odkaz na fotky od Ziďase: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.641727145888112.1073741911.113427288718103&type=1
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
DJZaložen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 66
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: ne únor 23, 2014 11:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak něco málo k akci...

Díky celé armádě OZA za vervu s jakou se vrhali vstříc nepříteli, organizátorům za další akci pyšnící se jménem Syberia, doufám že to nebyl poslední střet v této lokaci Wink Každá z armád čítala mnoho kvalitních týmů, takže ač jsme zvítězili armádě MAD patří velké uznání.Musím potvrdit že to byl opravdu vyrovnaný boj.V prvním scénáři se vám podařila bez větších problémů prorazit naše valem obehnaná obrana na dělost. baterii č.1 , naštěstí se vám už nepodařilo dostat výbušninu včas na místo. ve druhém vše od začátku klapalo jako na drátku, ostatně po celou dobu armáda OZY fungovala jako dobře namazaný válečný stroj Cool , občas někde trochu vázla orientace, ale to přisuzuju absenci privátního fóra a tím (ne)možnosti se na akci lépe kolektivně připravit (mapa s mřížkou by se rozhodně hodila).Pří závěrečném útoku na šifrovací stanoviště jsem byl poměrně skeptický, ale nakonec se podařilo prolomit...
Takže zase příště Wink

EDIT:Ještě bych doplnil že ač jsem čekal spory ohledně pravidel zranění, tak k ničemu takovému nedošlo, naopak dodalo to ještě víc na realičnosti...takže za mě palec nahoru )

DJ

1x raněný
2x smrt
PS: Terén patřil mezi méně náročný ale i tak přidávám tracklog http://imageshack.com/a/img835/2268/jiuq.png
_________________
PB Team Pardubice


Smart Parts SP8 / Rap 4 P99 RAM


Naposledy upravil DJ dne st únor 26, 2014 10:53 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
FeryZaložen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po únor 24, 2014 7:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Počet bojovníků skutečně zúčastněných:

OZA: 70 kusů (složeno ze 14 týmů)
MAD: 66 kusů (složeno ze 11 týmů)


Jsem rád, že to dobře dopadlo, až si všichni zahráli. Rád bych za Forest poděkoval týmu S.P.A.S. Special Paintball Assault Squad, který se zhostil úkolu hlídat šifranta.

Zatím sbírám ohlasy na akci, ale pevně věřím, že nás čeká další akce v tomto prostoru. Snad už teda i se sněhem Smile
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po únor 24, 2014 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jako abych si taky tady napsal..... z celé akce sem byl překvapen ze tří věcí... tou první je příjezd na místo a odvelet první scénář s informacemi ů nevim kolik mám lidí, nevim kde sem, nevim kam mám jít" =D jo docela mazec, ale v jadru po dlohé době dobrá zkušenost v případě že se potřebujete někam stáhnout a nevíte kam a jste pořád nastřelovaný,prakticky vedete bitvua do toho ještě hledáte.... tak snad šotek omlouvý to trochu zapomenutý mrtvoliště (to b ylo fakt to poslední co sem řešil) Laughing

Jinak syberka prostě taková pohodově jarní akce a hrozně se mi libíla ta atmosféra, nidke žádnej probík s nepřiznáním nebo tak.. prostě lidi to vzali do pohody a užili si to. O to víc mě tohle těší, že 50% lidi sem ani moc neznal. Za mě má organizátor i ostatní hráči 100% a Ferymu s KOjotem přidávám ještě jako bonus pár blbejch keců ode mne Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
proste_BOBRZaložen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: po únor 24, 2014 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

náhodou scénka s mrtvolištěm byla vtipná Smile měli sme takovej vlastí doprovod až k dělu Laughing Laughing Laughing
a rovnou poděkuju šotkovi, že mi pomohl s tím prokletým jezevcem Wink
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoTZaložen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: pá únor 28, 2014 6:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

NO ja na tom měl zásluhu jen ohledně těch rekvizit Smile ... Cela Syberka je pod palcem Feryho a veškerý vavříny patří jemu Wink... a taky Řezníkovi který ve skutečnosti svých obřích známostí tohle s Ferym vyběhal Wink...
Jinak takový podražení nohou... už jsem měl asi 1/3 videa sestříhanou a lehnul mi disk... data se podařilo zachránit, ale uplně mi to vzalo chuť do další tvořivosti Sad... 2 dny v haji.. a že toho času fakt moc nemam Sad...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
SalfaZaložen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1318
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: pá únor 28, 2014 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavu vzhuru Koyote Wink Very Happy
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
HellboyZaložen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá únor 28, 2014 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty vole není to už podruhý? Zkus používat jiný disky než tyhle...

_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2014 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate