Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Milsig - usnadnění práce se zásobníkem

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SF



Založen: 08. 07. 2013
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá září 06, 2013 3:09 pm    Předmět: Milsig - usnadnění práce se zásobníkem Odpovědět s citátem

Ahoj,

používám Milsig Paradigm Pro ani ne půl roku,ale moje prsty při natahování zásobníků řekly dost a tak jsem načrtl pár udělátek, které by práci se zásobníky měly usnadnit.

první je "natahovátko" - dávat za něj od Milsigu cca 20$ se mi nechtělo a navíc nemá vychytávku co jsem si vymyslel. Díky tomu je možné natahovat zásobníky nejen ručně,ale i rychleji aku šroubovákem.

Kdo má 3D tiskárnu může stahovat mnou vytvořené udělátko zdarma zde (foto tamtéž):

http://www.thingiverse.com/thing:147057

Ti ostatní, pokud bude zájem můžou napsat a určitě se nějak dohodneme (materiál PLA plast).

foto zde:

https://plus.google.com/photos/117875267991416774280/albums/5920509516984041153?authkey=CP6G1NadgKntRg


další udělátka budou následovat (mám rozdělanou "rychlo-plničku" kuliček)
_________________
Milsig Paradigm Pro 2013
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SF



Založen: 08. 07. 2013
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt říjen 10, 2013 2:26 pm    Předmět: Další pomůcka pro plnění zásobníků Odpovědět s citátem

posílám link na další můj příspěvek pro urychlení práce se zásobníky. Bohužel nemám k dispozici zásobníky s hlavou pro K serii a tak uveřejňuji zatím jen verzi pro hranatou hlavu M zásobníků.

chodí to super. Naplnění zásobníků je dílem okamžiku.

http://www.thingiverse.com/thing:163598
_________________
Milsig Paradigm Pro 2013
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: čt říjen 10, 2013 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fajnove veci, este mat tak 3D tlacku Cool

...cista provokace Wink
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
mikes



Založen: 24. 08. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Sezemice

PříspěvekZaslal: so říjen 12, 2013 10:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nekde na US foru jsem videl podobny zlepsovak na plneni zasobniku . Do kulateho dna tuby udelal kutil diru pro hrdlo male petlahve. ( osobne bych to videl na pepsi 0,5l) Hrdlo lahve prostrcil zevnitr víčkem ven a přilepil. Hodil bych sem obrazek jen se mi to nepovedlo podruhe najit a zatim jsem se k vyzobe pro sebe nedokopal... jinak natahovadlo je pekny. Jen bych ho potreboval na scaraby.
_________________

Carbine 68 - SGB K1 - Minimag - Zgp - Ion P90
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SF



Založen: 08. 07. 2013
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út říjen 15, 2013 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pro mikes:

ano, něčím podobným jsem se inspiroval, ale nebylo to z lahve, ale nějakých trubek. Navíc já mám jen ty M zásobníky a ty jsou hranaté s čepy na které se musí zatlačit pro jeho otevření.

První verze co jsem udělal byla právě z tuby.

http://www.thingiverse.com/thing:163574

Musím, ale říct, že dochází k zasekávání kuliček. Předpokládám, že u té verze z petky to bude stejné. Prostě kuličky se při třesení tak hezky vyrovnají po obvodu tuby, že do zásobníků vypadnou kuličky uvnitř a ty po kraji nejdou ani vyklepat - dost jsem na ten efekt koukal Shocked Very Happy .

Proto jsem udělal verzi pro ten normální horní zásobník, který je optimalizovaný na snadné propadávání kuliček a navíc je teď na paintballshopu za 60,- což je míň jak tuba.


nafoť zásobník a na papír udělej kresbu s rozměry a já to překreslím pro ten Scarab a dám na net.


pro KeXo:

já jsem bohužel z Prahy a je to k tobě trošku dál Very Happy . Jinak pokud budeš hledat, tak určitě najdeš firmu, nebo někoho ve svém okolí, kde ti to vytisknou.
_________________
Milsig Paradigm Pro 2013
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2015 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je vydět že českej člověk má hlavu na svém místě s těma inovacema z tiskárny to se pak něco vytváří supr práce
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate