Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Taso hlaveň

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: čt únor 22, 2007 8:08 am    Předmět: Taso hlaveň Odpovědět s citátem

čau, nevíte někdo co to je za hlaveň ?
a jestli je dobrá .

PS: dobrej článek hellboyi Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nevím co si mám vybrat Icon led http://www.paintball-obchod.cz/obchod/indexmain.php?&kodc=1646-BLK-AA

nebo Pirahna gti http://www.snatch.cz/ sekce bazar

ale spíš ten icon protože 1 bdu mít záručák 2 díly se dají sehnat

kdo má icona led, Ať se podělí o skušenosti

a ještě jaké hlavně se dají použít na icon led ze spydera ?

Děkuju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
malinal



Založen: 22. 12. 2006
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

icon shit upadava ventura odumiraj dilý a te piranhe bých mooc neveril jestli mas prachý me je tedka 15 a mam iona a nic sem tim nezkazil protoze kdýž koupis spýdera tak budes skakat z jednoho na druhej a mluvim z vlastni zkusenosti victor2,maverick,electra dx,icon el nej shit sekalo se ta jak svina pak trracer a ted mam ion kterej zatim drzi dlouho
jestli mas tedka victora hraj s tim a nasetri na iona treba bazarovýho tý sou táký dobrý nebo kdýz me budou militarý hraci premlouvat tak i toho nejakýho tippmanna 98 nebo A5 ae urcite neskakej ze spýdera na spýdera pac je to upa zbýtecný ten rozdil ve strelbe bude nulovej
setri a kup neco lepsiho jako ion tippmann nebo neco lepsiho ae proboha ne spýdera tenj je jen na takový seznameni s paintballem a pak to chce neco jinýho kup toho iona jede i na co2 staci koupit hadicku(antisifon) za 150 a ja taký hraju na ionový s 50 obýc zasobnikem to bohate staci kdýz nepotrebujes výsýpat 500 kuli behem jedný hrý Very Happy Very Happy obehni rodice babicku dedecki prababicku a rekni jim ze potrebujes penize a sezenes nejakýho iona v bazaru tot vse

ps:nejsu zadnej milionar za to vsecko vdecim prababicce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sem znechucen Marklar teď už nevím co si mám koupit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
malinal



Založen: 22. 12. 2006
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 10:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak jsem rikal ION nebo TIPPMANN
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 11:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kup A5 a mas pokoj. Very Happy Postupne ji muzes i tunit. Ja zacinal taky nedavno a dal jsem na povest Timpana (radsi si pridal bankovky) a nedelam nic jinyho nez strilim a strilim a ......... a onic se nestaram. Laughing Laughing Laughing Akorat abych mel koule. NEMENIL bych za nic!!!
Tot ma zkusenost
MARTY
P.S.Omlouvam se vsem Spyderum za tenhle prispevek v jejich sekci. Pouze v dobrym odpovidam na nazor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kasli na tyhle kecy. Vim ze prachy jsou pro tebe asi docela limitujici faktor a myslim, ze kdyz si koupis lepsi hlaven, budes i s tim Victorem spokojenej. A kdyz si pak koupis MR tak se ti ta hlaven bude hodit. Nekupuj si ale Progressive, ale neco lepsiho. Na victora bude urcite lepsi, ale na lepsiho Spydera je zbytecna.

Kdyz si koupis A5 tak ti to se zakladni hlavni bude strilet pekne mizerne a budes si ji muset koupit taky. Sam si na pevnosti videl, ze u nas ma A5 pulka lidi a sam si videl, jak pri hre vsichni porad cistili. Cistil jsem ja nebo Migus? Ne. Tolik ke kvalite A5.

Nenech se vubec zblbnout tim, ze na pevnosti meli vsichni lepsi zbrane. Vsem tam bylo pres tricet, vydelavaj velky prachy a hrajou PB dlouho. A myslim, ze sis i s tim Vicotrem vedl docela dobre. Takze staci mu poladit ustovku a koupit lepsi hlaven aby byl presnejsi.

Pro ostatni: radite hodne mladymu klukovi, aby si koupil bouchacku za deset tisic.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten kluk hral s jednou z nejpresnejsich zbrani co sem kdy za svou kratockou karieru videl ( aspon to pise) , a chce neco lepsiho ? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SARIN



Založen: 27. 09. 2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Uh. Hradiste

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 11:02 am    Předmět: ICON Odpovědět s citátem

Mno vidim ze tady nadavate na ICONy, vlastnim ICON Z a nemuzu si stezovat, i kdyz ted mam objednany AUTOCOCKER(sakra to je skok Smile ), ICON je levnejsi varianty SPEDERa a myslim ze je naprosto OK , teda aspon muj prekopany ICON Z, trochu sem ho poladil, odlehcil kladivko, zrusil venturu, predelal z center na righfeed, vymenil hlaven na ARMSON STEALTH 16"" (jak se ozimelo hral jsem jen s origo hlavni a ta je u ICONa Z 14" a je rozhodne lepsi nez nejaka 9" u levnych spyderu), predelal drzak flasky, na záver pridal O krouzky a myslim ze to je solidni bouchacka. Jak se tu nekolikrat psalo, hodne zalezi na koulich. Je taky pravda ze na upravy musi mit clovek prostredky a cit, Kamos od nas ma ICON X a to je pekny srot, furt to ma nake dojebane a porad mu nekde uchazi co2, trha koule a tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To Hellboy : Nejak mi utek vek toho kluka a jeho finance. V tom pripade je urcite lepsi na zacatek Spyder. Laughing
MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ták spyder je už danej na netu za 1200 a rozhodl jsem se pro mr 1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim ze delas dobre. Od nas ji ma jeden kluk a je s ni spokojenej a funguje mu. A vypada i military coz neni na skodu. Laughing Nech ti slouzi Very Happy
MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

děkuju Very Happy
myslíš že bude potřeba elektrickej zásobák ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No pokud budes kropit jako chalani z olomóca tak asi jo Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ták ještě pár korun a na akci v olmiku jedu z mr 1 no pár korun 1600 Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

myslíš že bude potřeba elektrickej zásobák ?[/quote]

Muj kluk ma MR2 a ma jak maly gravitacni zasobnik na 50 tak velkej elektrickej nejakych 19 ran za sekundu. Jak tam da dlouhou davku tak na CO2 mu po chvili zmrzne lauf a stejne konci. Rozerve se mu kule! Az bude vzduch mozna bude lip. Furt strili s malym na tech pade protoze se lip nosi a je akcnejsi. Po jedny to funguje uplne super. Tak moje doporuceni je schovat prachy na neco lepsiho nez dat batoch za elektriku.
MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to t.m66:

MR1 dobrá volba - nakonec po všech těch variantách - už bych se toho držel Wink

add elektrický zásobník - nebudeš potřebovat pokud kvalita zvítězí nad kvantitou - co rána to zásah a budou Ti stačit malé tuby na 10 kulí.
Nebo radši ta 50 do Olomouce na kropiče Smile Jak už tu výš někdo padlo - ty peníze se případně dají utratit líp než za el.zásobník (pokud je vubec máš). Je to velký, těžký a musíš to krmit baterkama.
V OL Ti půjčím svůj - můžes si s ním zkusit pár her (pokud mi ho nerozmlátíš Wink ) a kuličky v té nabídce nejsou - budeš si ho plnit vlastníma..... Laughing

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jo rozumny napad to zkusit. Doporucuji. My kdyby jsme meli tu moznost tak by jsme do nej nesli!!! Je tezky, 2 baterky, dost neprakticky a vlastne bez vzduchu k nicemu. Lezi nam doma 2x pouzity prez 2 mesice.
MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
malinal



Založen: 22. 12. 2006
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak pro mr1 ses rozhodl dobre sam sem ju mel taký jako prvni v republice a nemohl sem si na nu ztezovat je to ten nejlepsi spýder co sem kdý mel a mýslim taký ze je to nej spýder a el zasobnik na prd staci padesatka pokud teda nebudes moc kropit jo a kdýbýs uvazoval nad el. zasobnikem tak nekupuj v zadným pripa´de vl quantum vetsi sracku sem nevidel me ten zasobnik ani nestihal podavat kadenci na mr1 a to je jenom semi auto Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

děkuju za ochotu a prosímtě hellboyi co máte v teamu za hlavně na mr 1 ?
šel bych do AA jelikož stojí 2 litry tak si ještě počkám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
malinal



Založen: 22. 12. 2006
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út únor 27, 2007 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja sem mel na mr1 AA 16 a nemohl sem si na presnost stezovat s tim je mr1 moooc presna zbran a jinak kdýz hrajes jenom tak rekreacne tak zaklad je taký dobra
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: út únor 27, 2007 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

malinal napsal:
ja sem mel na mr1 AA 16 a nemohl sem si na presnost stezovat s tim je mr1 moooc presna zbran a jinak kdýz hrajes jenom tak rekreacne tak zaklad je taký dobra


dík a jak je to z opěrkou dá se použít i z bomou ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út únor 27, 2007 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasne, zaklad je uplne v pohode. Az si nekdy koupis kolimrdator, budes muset ufiknout kus pazby jak to mame my, nebo si ho dat na hodne vysokou nastavbu. V masce s pazbou jde hodne blbe mirit. Jinak nic nepotrebujes a je to plne dostacujici na normalni hrani normalniho cloveka.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: út únor 27, 2007 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Jasne, zaklad je uplne v pohode. Az si nekdy koupis kolimrdator, budes muset ufiknout kus pazby jak to mame my, nebo si ho dat na hodne vysokou nastavbu. V masce s pazbou jde hodne blbe mirit. Jinak nic nepotrebujes a je to plne dostacujici na normalni hrani normalniho cloveka.


kolimrdátor Razz mám Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Kamkou



Založen: 22. 10. 2006
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út únor 27, 2007 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nebo si na MR1 upravit pažbu jako já.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2007 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ták zítra mám svátek tak si jí obědnám ale nevím jak to stihnu do neděle jedině kdybych jel do obchodu v brně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2007 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

t.m66 napsal:
ták zítra mám svátek tak si jí obědnám ale nevím jak to stihnu do neděle jedině kdybych jel do obchodu v brně


Když jim napíšeš ať mrskají kýtama (prosím o okamžité odeslání-na víkend ji nutně potřebuji) tak Ti do pátku příjde Arrow objednej ji ještě dnes, v sobotu ji otestuješ a v neděli vybiješ pevnost Wink

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2007 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

t.m66 - MR1 dobrá volba,hlaveň mám AA 16" a jsem spokojen.Jen si možná nech na závěr udělat další dvě drážky na zadní části na O-kroužky zlepší to vedení.Uprava pažby je s kolimošem nutnost jak píše Hellboy.Jeho i moji úpravu pažby mužeš najít v sekci "tuning zbraní"
Elektrický zasobní na hov... mám doma VL quantum viewloader a je to s nim příšerný,těžký.Používám 50kový obyč. a jsem spokojen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rasty



Založen: 14. 10. 2005
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2007 12:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim že ta Mr1 je dobra volby i když spydery nemam rad. Začínal jsem s tippmannem 98c. Pak jsem přestoupil na ion sice jina cenova kategorie, ale vekem na tom budem asi podobne, El zasobnik je dobra vec, ale na takove jako Orechov a speed- tam se neobejdeš. Taky hraju s 50tkovim zasobnikem na ionu a je to přijemně lehký a dobře se s tim manipuluje. Jen k te hlavni zatim si žadnou nekupuj a spíš začni kupovat kule ktere ti do zakladni hlavne padnou když propadne je na prd.... no prostě aby tam byla co nejmenšší mezera. Toť vše Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2007 3:32 pm    Předmět: spyder mr 1 Odpovědět s citátem

ták za chvilinku si jedu pro nového mazlíčka Twisted Evil spyder mr 1
Je nějaká věc na kterou bych jsi měl dát pozor ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate