Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

A-5 Basic

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
David



Založen: 28. 08. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2013 9:07 pm    Předmět: A-5 Basic Odpovědět s citátem

Zdravím chlapci : Potřeboval bych radu. Na A5ce, mam stále problém, i když jsem zbraň už rozebral 3x a stále se mi opakuje stejný problém.po několika výstřelech mi vynechává podavač a nepodá kuličky a pak zas jo je to jak když dojde plyn ale plynu je dost pak zas padne pár střel a zas vynechá .Nemůžu přijít čím to je mate někdo podobnou zkušenost s lepším koncem. Poraďte jak tento problém vyřešit nebo dejte radu čím to je?. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Beetle



Založen: 25. 05. 2008
Příspěvky: 233
Bydliště: Schwarzkosteletz

PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2013 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pístek do cyklonu (promáznout, ale jen fakt lehce, pak to tuhne, kontrola neporušení těsnění), pružná hadička do pístku, ucpaná banjo fitinka? Mechanika cyklonu (po odšroubování spodního deklu)? To jsi asi kontroloval, že? Dělá ti to stejně na vzduch i na CO2?

X7 mám seštelovanou na vzduch a dává stabilně (+-5fps) 350fps. Když jsem z nouze dal CO2, úsťovka 395fps, ale nepodával cyklon. Po okamžité výměně za vzduch zas bez problémů. Třebas toto by mohlo pomoci...
_________________
http://www.nordicarea.cz
....a Gagarinův bratr Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne srpen 18, 2013 7:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkouseli jsme vsechno mozny a nakonec to byl nepatrn poskozenej takovej zen dil zespodu cyklonu, kterej s nim otaci .. myslim ze se jmenuje ratchet .. nebo tak nejak ..
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne srpen 18, 2013 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud nejde to co ti zde radí - musíš zkrátit pružinu o cca 1cm. mě to pomohlo a žádný problém.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
David



Založen: 28. 08. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: pá srpen 23, 2013 9:46 am    Předmět: aa Odpovědět s citátem

Zdravím chlapci chtěl bych vám všem moc poděkovat za cené rady a zkušenosti vše jsem udělal jak jste mi poradily. A teď co jsem zjisti vše co jste mi poradili bylo k něčemu dobré,ale podstata byla jinde stačilo nebýt militarista s nahulenou úsťovkou. Stáhl sem úsťovku a vyměnit unavenou pružinu na kladívku a teď to zas chodí jak hodinky. Za rady všem moc děkuji.P.S. víc hlav víc ví. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Beetle



Založen: 25. 05. 2008
Příspěvky: 233
Bydliště: Schwarzkosteletz

PříspěvekZaslal: po srpen 26, 2013 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Beetle napsal:
na vzduch a dává stabilně (+-5fps) 350fps. Když jsem z nouze dal CO2, úsťovka 395fps, ale nepodával cyklon. Po okamžité výměně za vzduch zas bez problémů. Třebas toto by mohlo pomoci...


Wink
Hlavně že už všechno fachá....
_________________
http://www.nordicarea.cz
....a Gagarinův bratr Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Beetle



Založen: 25. 05. 2008
Příspěvky: 233
Bydliště: Schwarzkosteletz

PříspěvekZaslal: po srpen 26, 2013 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mimochodem ještě mi nedá - asi všichni techničtí šťouralové ví, že štelování úsťovky na Tippmanech A5, X7, 98 je spíš pro srandu králíkům než jako účinné nastavování ÚR. Nejvychytanější (nejrychlejší) to mají kvéry, u kterých napřímo nastavuješ přítlak pružiny kladívka - tedy hlavně konstrukčně Spydery (pominu elektroniku solenoidu a jiné kvéry konstrukčně odlišné.) . Samozřejmě nebo pružinu ventilu. Z toho vyplývá, že dosti dobře nechápu paradox funkčního cyklonu při nižších fps a zároveň "zdravé" (rozumím silnější) pružině, která by měla zase ventil otevřít více a tím jsme zase u větší fps. O hospodárnosti s tím související netřeba snad hovořit.

Trošku se dopřesním - štelování červíku v powertubě zmiňovaných Tippmanů je spíše zpomalením průtoku média, který se odpustí ventilem do hlavně. Osobně jsem nezaznamenal citlivější rozdíl mezi úplně zašroubovaným červíkem a úplně povoleným. Mluvím samozřejmě o vzduchu. Jestli někdo krmí kvéry (hlavně Carbine, tam se to snese dobře) tekutým CO2, to je věc druhá.

Jenom prosím o údaj o dřívější a nynější fps s novou pružinou. Třebas jsou mé dosavadní zkušenosti nepřesné, či snad úplně na pikachu Smile
_________________
http://www.nordicarea.cz
....a Gagarinův bratr Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
David



Založen: 28. 08. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 1:44 pm    Předmět: aa Odpovědět s citátem

Ahoj odpovím tedy co jsem vysledoval : pří zašroubovaní až dovnitř jsem bfs dostal na 250 pří plném vyšroubování na300 a to vše na Co2.po výměně průžíny jsem od 270až 350. A pocit pří menším průchodu pavrtubou se navýšil asi tlak na pohon pístku v ciklonu neboť to opravdu pomohlo.a tím že sem to měl i u dalších zbrani ne jen na jedné .Tak fungujíci kladívko a nová pružina dost pomohly chodu toho ciklonu. Samozdřejmě na první zbrani jsem šel podle vašich rad ,ale u dalších zbraní jsem pouze vyčistil a promazal kladívko vyměnil starou pružinu za novou a stáhnul úsťovku a ciklon opět chodí to vše na Co2 a úsťovku sem nechal na 300neboť pří těch 350až 370 to opět vynechávalo.každá 5 kole nevystřelila
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: ne duben 02, 2017 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak se to dělá
https://www.youtube.com/watch?v=174gYKknwh0
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate