Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

STALKER 19. Října 2013 (Nová diskuse)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2013
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 4:51 pm    Předmět: STALKER 19. Října 2013 (Nová diskuse) Odpovědět s citátem

Po úvaze jsme pro přehlednost založili nové vlákno ať je v tom "pořádek" za možný případný "spam" se omlouváme.

Hra navazuje na předchozí pouze v herních principech - můžou se tedy přihlašovat nový hráči.

Konání Akce: 19. Října 2013, Začátek: 09:00 , konec: 17:00


Nějaké Promofotky z prostředí kde se bude akce konat: http://trackerman88.rajce.idnes.cz/Stalker/

Stalker – Pripyat
Úspěšné skupiny Stalkerů postoupili dále do zóny, kde je prostor ještě více nebezpečný. Po prostoru kde se nachází mnoho artefaktů a dalších zajímavých předmětů se opět pohybují jednotky monolitu (organizátor).
Cílem Stalkerů je získat co nejvíce peněz. Peníze je možné získat a zpeněžit artefakty, získané sběrem nebo okradením ostatních Stalkerů. Také je možné peníze získat plněním úkolů pro obchodníka nebo jednotky monolitů.
Jednotky Monolitu prochází prostorem a snaží se obnovit původní zónu, likvidují/zahánějí všechny v dohledu (nedoporučuje se je sledovat) a napadají campující Stalkery (možnost nahlásit jejich pozici jinými Stalkery).
V oblasti je Monolit, který má schopnost se přemísťovat.

Do hry:
Všichni si přivezou reflexní vestu, obvazy a granáty (granáty možné zakoupit na místě v omezeném množství).
Po předchozí domluvě možnost přespání na místě hry.
Jedna vysílačka do teamu.

Pravidla:
Na začátku bude mít každý Stalker 1000 rublů (pro případné dokoupení munice po prvních bojích atd..). Veškeré vybavení, munici, artefakty, hotovost a další doplňky si nese Stalker s sebou – nikde je nezakopává/neschovává a to platí jak na herním prostoru, tak i na mrtvolišti. Výjimka platí jen u předání majetku během bojů vis. odstavec smrt.

- zákaz spolupracování jednotlivých skupin, v případě zjištění spolupráce budou provedeny sankce
- zákaz sledování jednotek monolitu roznášejících artefakty (v případě zjištění sledování přestanou rozhazovat a budou pronásledovat Stalkery a bude nedostatek artefaktů pro sběr)
- každá jednotka bude mít jednu vysílačku pro možný příjem pravidelného vysílání zpráv, včetně speciálních úkolů
- jednotky monolitu označeny barevnou páskou
- zákaz sebevražd nebo vraždy kolegou

Zásah:
- zásah do končetiny (noha, ruka) je možné obvázat do 5 min, jinak smrt
- vícenásobný zásah do končetiny bez ovázání mezi zásahy je smrt
- počet opakovaného obvazování do počtu obvazů u sebe nesených nebo spoluhráče; možné obvázat spoluhráče vlastním obvazem
- zásah trup a hlava smrt
- zásah do zbraně vyřazuje zbraň na 15 min, je možné použít zbraň kolegy
- granát zabíjí v poloměru 2,5, m pokud nejste za dostatečnou překážkou
- jednotky Monolitu se dají vyřadit pouze zásahem do hlavy nebo granátem (na 15 min nehrají a vzdálí se mimo oblast bojů a navléknou si reflexní vestu); s výjimkou podpory stalkerů, kdy mají běžné pravidlo pro smrt (není označen páskou)
Smrt:
- při smrti je možné nechat na místě vlastní munici a artefakty, které může sebrat kdokoliv (spoluhráč i nepřítel) možno využít např. při snaze se vyhnout odevzdání artefaktů při smrti, zde platí pravidlo viditelné hromádky – takže žádné křoví, zakopávání apod.
- v případě zabití mrtvola odevzdá polovinu artefaktů (jak Stalkerovi, tak jednotce Monolitu)
- je možné okrádat mrtvoly o munici v zásobníku
- v případě smrti se mrtvola označí reflexní vestou a po obrání/odevzdání/zanechání artefaktů odchází na mrtvoliště
- okrádá pouze dvojice, která Stalkera zabila, čekání na místě 10 min pokud není obrán nebo není útočící dvojice prokazatelně zabita
Mrtvoliště:
Mrtvoliště bude přístupné ze 180° s velkou vzdáleností viditelnosti v případě spatření poflakujících osob bude vysláno trestné komando.
Na mrtvolišti je obchod s možností nákupu zásob a zvýšení úrovně.
Na mrtvoliště je možné dojít kdykoliv během hry.
Smrtí se na množství nesené výbavy (kulí, granátů, obvazů) nemění a musí se dokoupit.
Před opuštěním mrtvoliště bude prováděna náhodná kontrola.
Nákup
- doplnění kulí do maximálního množství – 500 rublů
- doplnění obvazu – 5000 rublů/ks
- doplnění granátu – 5000 rublů/ks
- zvýšení úrovně (viz úrovně)

Úrovně:
Úrovně se zvyšují nákupem na mrtvolišti a zvyšují možnosti neseného vybavení. Jednotlivé úrovně pro snadnou kontrolu a orientaci označeny barevnými páskami. Není možné přeskočit jednotlivé úrovně (našetřit si rovnou na vyšší).
1. úroveň (začátečník) – bez označení
– na začátku (bez poplatku)
– maximum 50 kulí
– zbraň bez zásobníku nebo pistole nebo pumpa (pumpa s 50 zásobníkem)
– žádný granát
– žádný obvaz

2. úroveň (pokročilý) – černá
– cena 10 000 rublů
– maximum 50 kulí
– jedna libovolná zbraň
- zbraň na spodní podávání 3x20 (60kuliček)
– žádný granát
– žádný obvaz


3. úroveň (zkušený) – modrá
– cena 20 000 rublů
– maximum 100 kulí
– jedna libovolná zbraň
- zbraň na spodní podávání 6x20 (120kuliček)
– jeden granát
– jeden obvaz

4. úroveň (expert) – červená
– cena 30 000 rublů
– maximum 200 kulí
– hlavní a záložní zbraň
- zbraň na spodní podávání: kolik unese v zásobníkách nebo max. 240 kulí.
– dva granáty
– dva obvazy

5. úroveň (nadčlověk) – žlutá
– cena 50 000 rublů
– maximum 300 kulí
– hlavní a záložní zbraň
- zbraň na spodní podávání: kolik unese v zásobníkách nebo max. 360kulí
– tři granáty
– tři obvazy
Monolit:
V oblasti se přemísťuje monolit (plnič přání), reprezentovaný jedním člověkem s bílým vrchním oblečením (sněžný převlečník).
Monolit je chráněn jedním členem jednotky Monolit.
Z balíčku karet je každým provedeno losování jednoho bonusu (stejný člověk může losovat až po 30 minutách).
Balíček obsahuje 2x kartu zvýšení úrovně o jeden stupeň, 2x kartu vzácné artefaktu, 3x kartu 5000, 2x ochrana dvěma členy jednotky Monolit na dobu 30 min po doražení členů k monolitu, 1x artefakt od každého druhu mimo nejvzácnějšího, 3x okamžitá smrt.


Útokem na jednotky monolitu opravdu nic nezískáte, kromě 15 min klidu.
Jediný místo, kde je potřeba je napadnout, je jeden strážce monolitu, ale i on vás teoreticky může nechat projít k monolitu, pokud se mu zalíbíte, jak jste šílení (nepočítal bych s tim a maximálně zkusil na dálku se zeptat, když o vás bude vědět a nebude hned střílet).



Vstup : 120,-

Nějaké Promofotky z prostředí kde se bude akce konat: http://trackerman88.rajce.idnes.cz/Stalker/

_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/


Naposledy upravil tracker dne čt říjen 10, 2013 9:20 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

okopírované texty z minulého vlákna pro přehlednost.

kra.pa napsal:
Už se těšíme!!


Rajko napsal:
tracker napsal:
-
1. úroveň (začátečník) – bez označení
– na začátku (bez poplatku)
– maximum 50 kulí
– zbraň bez zásobníku nebo pistole nebo pumpa
– žádný granát
– žádný obvaz



Je to nějaké kostrbaté, koukám že některé naše vynálezy (smrt z rukou spolubojovníka) jsou zakázány a tak mě zajímá jestli když někdo využívá téměř nesmrtené komando ke své ochraně, může jejich služeb využít i pro pronásledování a zabíjení jiných Stalkerů?

Smrt - jak je to s obíráním mrtvol? zasažená mrtvola čeká jak dlouho na své obrání? Kdo jí může obrat? Pouze ten kdo jí skolil nebo každý kdo se k ní nachomítne v době kdy musí ležet na místě zásahu?

Trestné komando - podle jakého klíče si tito "terminátoři" budou vybírat své cíle? Bude to jako minule "podle ksichtu" nebo bude nějaké rovnější pravidlo?

Začátečník - když bude mít začátečník pumpu musí být také bez zásobníku nebo na ní může být 50kový zásobník?

_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:



Je to nějaké kostrbaté, koukám že některé naše vynálezy (smrt z rukou spolubojovníka) jsou zakázány . Zabránili jsme možnosti bezpečného průchodu do krámu k odnesení cenných artefaktů bez nebezpečí okradení.



a tak mě zajímá jestli když někdo využívá téměř nesmrtené komando ke své ochraně, může jejich služeb využít i pro pronásledování a zabíjení jiných Stalkerů? Ok - změníme, Jednotky monolitu změněné v komando Stalkerů sundavá své označení (pásky) a stává se tím stejně zranitelným jako jsou Stalkeři.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kra.pa napsal:

Rajko napsal:
Je to nějaké kostrbaté, koukám že některé naše vynálezy (smrt z rukou spolubojovníka) jsou zakázány
[/quote]

Dobře žes jim to zakázal, darebákům. Já si hned říkal, že to skóre nahráli nějakým podfukem. Teď to tady sám přizná![/quote]
Rajko napsal:
kra.pa napsal:

Rajko napsal:
Je to nějaké kostrbaté, koukám že některé naše vynálezy (smrt z rukou spolubojovníka) jsou zakázány


Dobře žes jim to zakázal, darebákům. Já si hned říkal, že to skóre nahráli nějakým podfukem. Teď to tady sám přizná![/quote]

Ne ne to už bylo čiré zoufalství Laughing šla po nás takzvaná "ochranka" která byla smrtelná jen do hlavy a místo, aby chránila svého Stalkera před případnými útoky z okolí, tak nás společně s ním honila po celé pláni od čerta k dˇáblu. Tak jsem vymyslel tenhle švindl. Je mi jasný, že to není úplně košer, ale už jsem byl fakt zoufalej. Postavili se nám do cesty směrem k mrtvolišti a sami se dostali do role nesmrtelných a nepostižitelných kemperů (navíc v početní převaze) Confused Wink[/quote]
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Následující hru by to nemělo být. Jednotky monolitu jsou nesmrtelné hlavně z důvodu toho aby policejně "moderovali" hru a mohli nerušeně rozhazovat artefakty aby jste měli co sbírat. Rozhodně boj proti nim je zcela bezcenný. Prostě vyhnout se a hledat artefakty, případně okrádat jiné - lepší volba Smile
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út září 10, 2013 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sešli se nějaké dotazy k akci STALKER:
Takže jedna z poznámek - skládají se dvojice. Pokud jede tým např. o 5 lidech nevadí. Předchozí stalker také měl hráče navíc a hráče jsme dodali vlastního nebo se spojili dva kamarádi z dvou různých týmů.

Další věc: Je možné přespat - případně vytvořit jakousi afterparty (ohniště každý co si přinese - vypije a sní - tedy žádný prodej pochutin a pití).
Ptám se jaký by byl zájem, protože tím pádem si musíme zařídit prodloužení pronájmu o 1 den. (na startovném se to nepodepíše).

Díky za reakce. T.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: st září 11, 2013 4:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hoj Trackere,
další dotaz.

spodní podávání a úroveň začátečník ?

:idea:jako hendykep pouze jeden tlačný zásobník (ten ve zbrani) a zbývajích 30 ks kuliček v tubě...po vystřílení naládovat...to dost zdrží Question

ne že by to s pistolí nešlo, ale když už jsem ten gun vymazlil, takk se ptám Very Happy
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hydra



Založen: 16. 08. 2009
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: st září 11, 2013 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přemýšleli jsme nad tím, ale ze zkušeností z prvního Verdunu je to příliš velká výhoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: st září 11, 2013 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ok , dík za odpověď
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st září 11, 2013 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkusit zvýhodnění u 2 stupně. Ale zatím nás nic nenapadlo. Standart je normální zásobník, ale omezená munice ssebou. Možná více nesené munice u spodního podávání ? - Fakt nevím a nic mě zatím nenapadá. Rozhodně u nás je myšlenka podporovat spodní podávání na hře.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: st září 11, 2013 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to jsem rád.
no jestli to nepůjde do prvního stupně, tak ve druhym by to bylo pěkný se 3ks zásobníků ...cca 60 ks kuliček.
to už není takový rozdíl o 10 víc na spoďáry, proti člověku s násypkou na 50 ks Cool
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 7:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak původně jsem myslel o 25% více, ale to musím pořešit s hydrou. Já to teprve vyrábím (na spodek) a tak si ani nedokážu představit jako to "je".
Je třeba brát to že 2 stupeň a nikdo neřeší dosypávání. Ale spodní podávání musí neustále přebíjet, takže standart oproti němu je opravdu bez starostí.
U lvl. 3 nebo 4 bych to pak srovnal. Bylo by good jednou se dostat na takovou úroveň kdy se založí hra jen na to spodní podávání, ale to je ještě dlouhá cesta a chce to zvýhodňovat jako tomu bylo dříve u šokové pauzy, když nosíš helmu. _ Nosili jí i ti kdo jí moc nechtěli.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mluvíš mi z duše krokodýle Very Happy
další hra , co mám v hlavě je prostě MILSIM. (operace noční job měla bejt původně jen pro spodní podávání, ale díky zájmu i lidí, co jej ještě nemají je to pro všechny)
pouze spodky....díky tomu, že jsme před 4-5 lety začali s K- series hrát v týmu v počtu 8-9 lidí. tak se to dost chytlo, pak přišel skutečný efekt toho , jak ty těla zbraní byly na piču a dlouho na spodek nikdo nechtěl věřit...sna jen Vladan a díky tomu se K čko změnilo na Mlilsig....(tou dobou jsem už byl týmem natažen mezi "kabiniery" a zdálky sledoval evoluci, kterou Milsig prováděl na spodkách.
Finálně jsem se vrátil ke spodku (doufám, že už foroever) při objevení šikovných rukou v HS CHopers
Kombinace 15 let staré karabiny , + nejnověší ho systemu paradigm na zásobnících je testována v těch nejhorších podmínkách již půl roku , přes 4000 kuliček x L CO2 a ani jedna rozbitá kule, výborná přesnost , výkon že je z toho skoro erekce.
Od té doby počty spokojených užiovatelů hrajících se spodním podáváním jen rostou, sice pomalu, ale již teď budeme schopmí odehrát hru cca ve 30 lidech.
Takže zůstaňte naladěni. Už se to na vás chystá.
tady bude prostor pro mediky, nosítka, šokové pauzy a hlavně SPOĎÁRY Wink
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 9:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro neznalého to bude znít asi hodně překombinovaně, ale co to udělat takhle:
1. úroveň:

pumpa - gravitační zásobník na 50 kulí a míň a celkem 50 kusů munice

semiauto - desítková tuba do kolínka a celkem 50 kusů munice

semi s cyklonem - místo klasického víčka tohle a celkem 40 kusů munice (jednou doplnit zásobník)
http://www.paintballshop.cz/zbozi/11331-speed-feed-lid-for-tac-50-hopper

spodní podávání - jeden zásobník a celkem 60 kusů munice (prostě dvakrát doplnit ten jeden zásobník)

Tak jak to je v tuto chvíli, je trochu nešťastné, protože to dělá velkou pakárnu těm co mají flintu s Cyklonem. Dokonce se objevil názor, že kvůli tomu někdo na tuhle akci nepojede (nebudu jmenovat, dotyčný už bude vědět a třeba si to ještě rozmyslí Very Happy )

2: úroveň může být takto:

Pumpa - 80 nebo 100 kusů munice
Gravitace - 50 zásobník a 50 kusů munice
Cyklon - 50 zásobník a 50 kusů munice
Spodní podávání - 4x plný zásobník
Ostatní úrovně by se upravili v podobném duchu, s tím že v nich už nebude pumpa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj to je dobrý..
zkusím upravit:

1. úroveň:

pumpa - gravitační zásobník na 50 kulí a míň a celkem 50 kusů munice stejné jako minulý rok

semiauto - desítková tuba do kolínka a celkem 50 kusů munice ( a nebo žádná tuba a házet po jedné jako minulý rok)

semi s cyklonem - místo klasického víčka tohle a celkem 40 kusů munice (jednou doplnit zásobník)
http://www.paintballshop.cz/zbozi/11331-speed-feed-lid-for-tac-50-hopper


Ciklon mi dělá starosti - nevím jak to měli hráči na verdunu, myslel jsem že když se otevře víčko a bude se vkládat po jedné tak to půjde. Ale když se naplní zásobník - neskutečně budou cikloni zvýhodněni. (nižší počet nesené munice jen zdvojnásobí příchod na krám, doplnění munice, ale je tu prostor pro vykropení cílové dvojice).

Je možné zapůjčit cikloňákům klasické semi z našich zásob pro ty, co jim to nevyhovuje. a u dalšího lvl si již vezmou svůj gun. pod pravidly bychom mohli sepsat možné zbraně pro zapůjčení a cikloňáci by se mohli k nim přihlásit. Prosím o reakci jestli tahle možnost je schůdná.

spodní podávání - jeden zásobník a celkem 60 kusů munice (prostě dvakrát doplnit ten jeden zásobník) jo ty by bylo zajímavé řešení.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

LIGER napsal:
mluvíš mi z duše krokodýle Very Happy
další hra , co mám v hlavě je prostě MILSIM. (operace noční job měla bejt původně jen pro spodní podávání, ale díky zájmu i lidí, co jej ještě nemají je to pro všechny)
Finálně jsem se vrátil ke spodku (doufám, že už foroever) při objevení šikovných rukou v HS CHopers
Kombinace 15 let staré karabiny , + nejnověší ho systemu paradigm na zásobnících je testována v těch nejhorších podmínkách již půl roku , přes 4000 kuliček x L CO2 a ani jedna rozbitá kule, výborná přesnost , výkon že je z toho skoro erekce.
Od té doby počty spokojených užiovatelů hrajících se spodním podáváním jen rostou, sice pomalu, ale již teď budeme schopmí odehrát hru cca ve 30 lidech.
Takže zůstaňte naladěni. Už se to na vás chystá.
tady bude prostor pro mediky, nosítka, šokové pauzy a hlavně SPOĎÁRY Wink

Tak snad to stihnu dodělat, abych se přidal - mám zase z toho stříbrný vehikl (samej dural), a do provozu potřebuji ještě pár dílů. sice vzhled nic moc ale bude to alespoň na první hry funkční. Píši ještě dopředu: nebude to kulomet z rok minulých - jen stavím CZ brena z carbine se spodkem právě. Very Happy
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No ciklon bude silnější než než vloni, ale tím, že dovolíš na zbraň s gravitačním zásobníkem dát 10kovou tubu se šance hodně srovnají (v tubě je 10 kulí a do kolínka se vejdou další 3.
Navíc bude mít o něco málo méně munice a bude si jí muset dokupovat za prachy častěji.
Pumpa je bez problému a dalo se s ní hrát celou hru aniž bych musel zvyšovat svojí úroveň.
No a co se spodních zásobníků týká, tak ty budou mít k dispozici také 20 kulí v zásobníku a zbytek bude v 10kových tubách, takže na tom budou stejně dobře jako ciklon.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 10:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To máš pravdu ale pak zmizí "kouzlo" 1 úrovně ve stylu Verdun. Chtěli jsme majitele pump dát možnost je provětrat (nikde moc šance není), s tím že to jsou na startovní čáře "vybavenější Stalkeři".
1 úroveň měla být ve stylu nabíjím - vystřelím. nutit hráče alespoň jít do 2lvl. Proto se mi moc nelíbí i ta desítková tuba na klasickém kolínku.
A díky tomuto "uvažování" o 1 úrovni nám to pořád nevychází.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mula



Založen: 30. 01. 2009
Příspěvky: 183
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

v čem je výhoda či nevýhoda toho víčka na cyclon? Já tam vidím akorát dírku na kuličky, a když tam budu házet po jedný, tak než nacvakam kuličku do hlavně, budu střílet na prázdno. Jinak nevidím moc rozdíl mezi klasickým horním podáváním a cyklonem!
_________________
www.nordicarea.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha tak to jsem asi blbě pochopil Embarassed měl jsem dojem že se naplní ciklon do tohoto "improvizovaného víčka) Mám A-5 a chápu potíž s ciclonem vs 1 kulička - právě jsem si myslel že zapůjčení gunu ode mne, na ten lvl.1 by mohli tyto neduhy odejít.
Mohu zapůjčit Xtra 07, a pumpa specter (nebo jak se to píše)
Jestli je to tak jak píšeš, pak to máte ještě horší a tuba na 10 u kolínka je blbost.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no, začíná se to ut už zajímavě rýsovat.
Na pocity majitelů pump se vykašli, klidně se může hra na pumpičky udělat solo. To je to nejmenší.Cool
A ještě jedna věc. Je to již další S.T.A .L.K.E.R., tak se holt zůčastnění za utržené peníze přezbrojili, no Wink

:idea:to by jsme s Rajkem mohli dle loňského skore dorazit v helikopteře s rotáčákama Laughing Laughing Laughing
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mula napsal:
v čem je výhoda či nevýhoda toho víčka na cyclon? Já tam vidím akorát dírku na kuličky, a když tam budu házet po jedný, tak než nacvakam kuličku do hlavně, budu střílet na prázdno. Jinak nevidím moc rozdíl mezi klasickým horním podáváním a cyklonem!


No to jste mě nepochopili, myslel jsem, že když z ciklonu sundáš veškeré nástavby a místo nich tam dáš tohle víčko, tak se ti tam vejde cca 20 kulí a další můžeš dosypat jen přes ten malý otvor z desítkové tuby. Bylo by to pak téměř na úrovni spodního podávání jen s tím rozdílem, že budeš mít k dispozici celkově míň kulý a navíc hrozí, že ti ten ciklon ne vždy tu kuli podá, když nebude úplně plný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydra



Založen: 16. 08. 2009
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kvůli možnosti taktizování, které se loni lidem líbilo chceme zachovat 1. úroveň jako loni. V případě použití tubiček a jiných rozšíření by došlo k velmi malému rozdílu mezi prví a druhou úrovní.
Pokud by někdo potřeboval, můžeme mu půjčit pro 1. úroveň zbraň, která bude bez problémů použitelná (máme v týmu pistole, pumpy, carbiny, spyder, milsig a mnoho dalšího).
Spodní podávání se nám tam bohužel nějak nevejde, ale na dalších úrovních bude zvýhodněno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak pravil náš mocný CML Smile - zkoušeli jsme různé možnosti, ale bohužel se nám to nevejde (vše se odvíjí od základního gunu, kdy nemá zásobník a střílí po jedné kuličce) do těch úrovní aby rozdíl byl natolik znatelný, aby se to dalo nazvat jinou úrovní.

My jsme se hlavně zaměřili na kritická (kritizovaná) místa ve scénáři a ve hře. Raději nebudeme měnit to co fungovalo, aby to nezkazilo hru. Nerad bych testoval na hráčích novinky. Co se týká Carbin pro cikloňáky (a spodní podávání) máme v týmu k dispozici 3 - a na mail kdo napíše první ten jí má půjčenou na první úroveň. Dále jsou k dispozici pumpy a spidery.
Nezapomeňte že na první úrovni jsou možné využít plně sekundárky. Wink na ty se celkem zapomíná a jsou výhodnější než dlouhé zbraně bez zásobníků. Viz. Diverzant č 1.

Toto je náš vstřícný krok pro spokojenost všech stran Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neboj s pistolema umime jeste horsi veci nez s dlouhejma..... Twisted Evil
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můj názor je nesahat do základní urovne. Hru to poškodí. Na dalších úrovních už to mit takový vliv rozhodne nebude. Tam tvořte co chcete.
PS: Omlouvam se za mluvnici ala Masa Bob. Pisu z mobilu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt říjen 10, 2013 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Došlo k finálnímu upřesnění k použití zbraní na spodní podávání na úroveň hráče. (označeno červeně).
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Sakal85



Založen: 12. 03. 2011
Příspěvky: 10
Bydliště: Měcholupy

PříspěvekZaslal: pá říjen 11, 2013 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych se zeptat jestli budete uveřejňovat mapu hrací lokace s výskytem artefaktů?
_________________
Kdo se vleče ... neuteče.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá říjen 11, 2013 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

akce se koná ze: http://www.mapy.cz/#!x=14.190821&y=50.695666&z=15&t=s&u=u&umc=9gTIwx1U3D&uml=Dobkovice%2C%20okres%20D%C4%9B%C4%8D%C3%ADn(zkopíruj celý odkaz do adresáře)

GPS akce: 50°41'42.918"N, 14°11'23.516"E


Do prostoru se jede po jediné silnici (cca 2km) s vjezdem zde:
http://www.mapy.cz/#!x=14.194288&y=50.702390&z=15&t=s&u=u&umc=9gTTqx1WxF&uml=Dobkovice%2C%20okres%20D%C4%9B%C4%8D%C3%ADn(zkopíruj celý odkaz do adresáře)

GPS vjezdu (brána): 50°42'6.254"N, 14°11'27.193"E
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá říjen 11, 2013 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sakal85 napsal:
Chtěl bych se zeptat jestli budete uveřejňovat mapu hrací lokace s výskytem artefaktů?


Nebudeme, artefakty budou rozesety po celé herní ploše. Snaha bude aby byly rozprostřeny co nejvíce rovnoměrně.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2013 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate