Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Nákup přes internet
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nejlepsi je zalozit si ucet na internetovem obchdoe kde chces nakupovat a po te si zkusit nahazet veci do kosiku a vetsina obchdou ti nabidne cenu postovneho sama Very Happy a pak uzu prepocet jak psal ares ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 12:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar.

Přihodím se svoji čerstvou zkušenost s nákupem v U.S.A e-shopu.
Obchod Paintball-Online.com www.xtremez.com/paintball
Celková cena zboží (4 položky) 112 USD
Cena nejlevnější nabízené verze poštovného 101 USD - spediční firma UPS (btw - v uterý mi z e-shopu přišel e-mail že zboží předali zásilkové službě a ve čtvrtek ráno mi volali z UPS že to je tady a jestli to budu chtít proclít od nich. Fyzicky mi bylo zboží doručeno ve středu, tedy za 7 dní po odeslání z USA)
Zaplacení DPH v ČR 665 kč
CLO nebylo účtováno (nevím proč ale nebylo)
UPS si učtuje 250 Kč za vyplnění jednotného správního dokladu. Pokud by to bylo 5 a více položek tak to chtějí tuším 600 Kč. Taky jsem mohl celní řízení vyřídit sám ale tzn. vyplnit ten samej papír a jet si pro zboží na celnici......... asi by mě to stálo víc než těch 250 Kč co si účtuje UPS

Sakumprdum mě nákup a doprava zboží v hodnotě 1840 Kč stál 4416 Kč.

Z toho plyne celkem jednoduchý vzorec: cena zboží v e-shopu Paintball-Online.com X 2,4 = +/- celková cena "na stůl".

Na první pohled je to celkem mazec ale neměl jsem jinou možnost protože jedna položka se dala koupit pouze v USA. Cena poštovného u této "důležité" položky činila cca 50% z celkové ceny poštovného.

Jedna z položek byl zásobník pro Tiberius který u nás stojí 1290 Kč a mě když to spočítám podle uvedeného vzorce stál 1980 Kč
Cena v tom e-shopu se přitom jevila jako velmi přijatelná (50 USD * 16,50 = 825 Kč) ale konečná částka je skličující Crying or Very sad

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska vyšel článek na Technetu o nakupování přes internet.
Jsou tam hlavně informace o CLU .. třeba budou informace pro někoho přínosem.

TECHNET ZDE
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 8:31 am    Předmět: nákup hlaveň USA Odpovědět s citátem

Zdarec, plánuju provést nákup hlavně z http://www.palmer-pursuit.com.
Nemá někdo podobnej plán, že by jsme to zpojili ať se zbytečně neplatí poštovné. Dost to zdražuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lidi jak je to s nákupem přes Ebay z Hong Kongu?
byl tu už jeden přízpěvek s kladným hodnocením, ale bylo to jen na jednu věc a já bych jich chtěl 6

jedna by byla třeba toto http://cgi.ebay.com/Cyma-CNC-Matte-Bk-Qual-Aluminum-MP5-RIS-w-Grip-n-Cover_W0QQitemZ350160854311QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item350160854311&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1205|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318|301%3A1|293%3A1|294%3A50

u nás se to prodává kolem 1500,- a hlavně kolimátory jsou tam o moc levnější než u nás

tak bych chtěl poradit jak je to se spolehlivostí, dovozem, poštovným, cenou za více položek atd.. díky moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no zatim jsem toho z HK dovalil pomerne hodne a to nejen na PB, ale i treba veci pro PSPcko, Iphona, nejaky pametovy karty, flash disky atd. Prozatim muzu rict, ze bez vyjimky vzdy z asie vse v poradku. A to jsem nekolikrat posilal nezabezpecene penize pres moneybookers a i tak vse ok. Treba v cechach bych takhle predem prachy asi nikomu neposlal Smile.
Doprava je nepomerne levnejsi, nez z USA, jenze asiati stejne nauctujou ve vetsine pripadu daleko vetsi sumu, nez kolik posta skutecne stoji, ale i tak je to porad vetsinou velmi dobrej kseft.

Jediny problem s asii vzniknul, kdyz jsem se pokusil nakoupit pres "prostrednika" v kanade a jak jinak s vysi postovneho. Dotazal jsem se kolik za cely balik veci, dostal jsem sumu, objednal a najednou po me pan kanadan chtel na postovnem vic nez 2x tolik. No nepochodil...

Cla a dph bych se vubec nebal, i pomerne drahe veci posilaji jako gift s uvedenou malou penezni hodnotou, takze do 40 EUR bez dph se vejdes. Clo se navic plati az od zhruba 10000.

Zbozi mi z HK dorazilo jednou po 7 dnech po odeslani, ale vetsinou to je cca 12-14 dnu, jednou to bylo neco pres tri tydny a v jednom pripade pres mesic, ale to bych videl spis jako problem u postaku na celnici.

A k tem kolimatorum, zrovna ten, co je vyobrazenej na ty zbrani, bud s touhle zvedlou, nebo jinou montazi stoji za pekny houno. Ma rozmazanej bod jak prase. mel sem ho a rad prodal. Zatim nej co jsem mel je tubus walther 30mm nebo 45mm.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

díky aresy

a zrovna přes tu ebay pošle ti prodejce ty věci najednou nebo po jednom?
koupil bych víc věcí jako " Kup teď " a pak jestli to de poslat v jednom balíku, protože si tam účtujou i poštovný= cena věci*1

k tomu kolimátoru: tam je sice na obrázku, ale jde o to předpažbí pro BT Deltu ( foregrip a předpažbí) , ten kolimátor je tam jen nalákavající obrázek...

a jeste prosim te je lepsi vyvysena lista pro kolimator nebo obycejna ( pro BT Deltu) dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud je to od jednoho prodejce, tak to posle v jednom baliku, byl by sam proti sobe, kdyby to posilal ve vice, mel by drazsi postovny. Takhle usetri. Samozrejme nic nedas za to, kdyz mu napises a zeptas se, jestli ti slevi na postovnym, ale nedelej si velke nadeje, vetsinou to funguje tak, ze za kazdou dalsi vec odecitaji z postovneho 1USD.

Listu radsi vyssi, ale zalezi taky na zasobniku, aby si pak tim zvysenim nekoukal do nej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vere



Založen: 20. 09. 2009
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Měl bych dotaz ohledně nákupu z britské pobočky Ebay. Jedná se o tohle předpažbí. Snažil jsem se někde vyčíst kolik mě bude stát doprava. U postage and packing sem našel akorat něco jako Free P&P ... což sem mi jeví poněkud divně aby celá doprava byla zdarma. Kort když je to z Honk Kongu

Tak sem se chtěl zeptat, zda tu neni někdo, kdo se v Ebay vyzná.
_________________
Might and Honor !!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vere napsal:
Měl bych dotaz ohledně nákupu z britské pobočky Ebay. Jedná se o tohle předpažbí. Snažil jsem se někde vyčíst kolik mě bude stát doprava. U postage and packing sem našel akorat něco jako Free P&P ... což sem mi jeví poněkud divně aby celá doprava byla zdarma. Kort když je to z Honk Kongu

Tak sem se chtěl zeptat, zda tu neni někdo, kdo se v Ebay vyzná.

Takže je to opravdu zdarma to poslání, no tedy zdarma Smile Ono je to zapocitano v cene toho predpazbí. Podle dnesniho kurzu za $47.53 cca (825 kč) dostanes tohle koplet až domu Smile Prostě daš tu cenu, a už to posílají.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vere



Založen: 20. 09. 2009
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky ale moc nechápu kde si vzal 47.53 USD .... to předpažbí co sem si vybral je za 30USD a i kdybys tomu přičetl 15% DPH tak stejně se dostavam na nějakejch 35USD. Takže předpokládám 12USD by byla doprava.
_________________
Might and Honor !!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pet@S



Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to Vere : A jsou to na britském ebay opravdu dolary? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vere napsal:
Díky ale moc nechápu kde si vzal 47.53 USD .... to předpažbí co sem si vybral je za 30USD a i kdybys tomu přičetl 15% DPH tak stejně se dostavam na nějakejch 35USD. Takže předpokládám 12USD by byla doprava.

No tahkle na tvem odkazu (http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=260466724750&category=52509&sspagename=rvireg:1:1#shId)

Je napsáno £29.99 a ten symbol je pro Pounds (Libry) GBP. Pro přepočtu na EBAY na dolary je to $47.53 (USD)

Mrkni na tehle odkaz
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&Item=260466724750&Category=52509&_trkparms=algo%3DLVI%26its%3DI%26otn%3D2

Jinak ebay je pouze jedna, jen ma nekolik mutaci, ktere se rozlisuji prave tim jak zobrazuji menu, jazyk a dalsi veci.

No ale buďme rádi, že v HongKongu ještě nepřijali nějakou činskou měnu Smile Že pořád používají libry Smile
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery, v HK maji jako oficialni platidlo honkgongsky dolar (HKD), prekvapive uz docela dlouho.

To, ze se zobrazuji nekde libry je jen dano tim, ze inzeruji zrovna na anglicke ebay, podobne kdyz inzerat visi na .com, je zadan primarne v dolarech. Ja se s nima vetsinou bavim o EUR... no a ve finale je to stejne uplne jedno, protoze si to strhnou z meho korunoveho uctu Laughing
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vere



Založen: 20. 09. 2009
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

My fault Smile Příště budu líp čumět.
_________________
Might and Honor !!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate