Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Nákup přes internet
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 4:31 pm    Předmět: Nákup přes internet Odpovědět s citátem

Zdravím.
Tak sem si koupil tippmann A5 RT přes internet. Koupil sem to na amazon.com . Dneska mně kontaktovali, snad z UPS a poslali mně Avízo o příchodu zásilky a Smlouvu a přímém zastoupení a zplnomocnění. A jestli to chápu dobře tak po mně parchanti chtěji nějaké peníze..co mně fakt nasírá je Předpokládaná informativní výše celního dluhu 3447CZK. Chtěji po mně parchanti podpis tak než něco podepíšu chtěl bych se zeptat kdo s tím máte jaké zkušenosti. Idea
nerad bych jim platil něco zbytečně navíc a rád se s nima budu hádat, hlavně když ušetřim Twisted Evil hajzly to sou Mad
děkuju za radu


Naposledy upravil Fluffy dne út únor 20, 2007 12:08 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
migus



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Rychnov n/K

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

urcite po tobe budou chtit clo + DPH !!!
nevim presne celni sazbu z USA ale vypocet je jednoduchy:

cenu bouchacky na fakture (+cena dopravy za zahranicni usek, z toho zaplatis taky clo) nasobis celni sazbou (napr. 5% sazba - nasobis 0,05) a dostanes hodnotu cla!

potom vezmes zase cenu bouchacky na fakture + pripoctes hodnotu vypocteneho cla a nasobis sazbou DPH 19% (0,19) a dostanes hodnotu dluhu na DPH

kdyz toto sectes (clo+DPH) dostanes tzv. hodnotu celniho dluhu , kterou kdyz nezaplatis ---- nemas gun Smile

kapisto?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

migus napsal:
urcite po tobe budou chtit clo + DPH !!!
nevim presne celni sazbu z USA ale vypocet je jednoduchy:

cenu bouchacky na fakture (+cena dopravy za zahranicni usek, z toho zaplatis taky clo) nasobis celni sazbou (napr. 5% sazba - nasobis 0,05) a dostanes hodnotu cla!

potom vezmes zase cenu bouchacky na fakture + pripoctes hodnotu vypocteneho cla a nasobis sazbou DPH 19% (0,19) a dostanes hodnotu dluhu na DPH

kdyz toto sectes (clo+DPH) dostanes tzv. hodnotu celniho dluhu , kterou kdyz nezaplatis ---- nemas gun Smile

kapisto?
ty kluku jeden,nechceš mi dělat daně??????????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty vole to se mi snad ve výsledku ani nevyplatí Crying or Very sad mno aspoň že sem si to skusil. to zaplatim tak 1500 clo a to na tom ve výsledku ušetřim něco kousek přes litr + nebudu mít záruku. teda budu mít ale někde ve Vancouveru nebo kde Surprised to sem ale hovado Exclamation

jinak děkuji za osvětlení problematiky. jen nechápu proč do toho počítaj poštovný kurvy jedny Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No este to de myslim udelat tak, ze ti to nekdo posle jako balicek, kde uvede cenu ktera nepresahne urcitou mez a clo neplatis. Jednou mi ale takhle prisly knizky z amazonu zaplaceny kartou a celnici me posilali od certa k dablu protoze chteli fakturu a jaksi odmitali pochopit, ze kdyz na baliku neni cena a jim nestaci vytistenej doklad z pocitace zadna faktura proste neni. Tim padem jsem o knizky prisel, coz jsem pochopil, kdyz me prepojili po desatem rozhovoru s nekym zpatky na toho prvniho Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
migus



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Rychnov n/K

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fluffy napsal:
ty vole to se mi snad ve výsledku ani nevyplatí Crying or Very sad mno aspoň že sem si to skusil. to zaplatim tak 1500 clo a to na tom ve výsledku ušetřim něco kousek přes litr + nebudu mít záruku. teda budu mít ale někde ve Vancouveru nebo kde Surprised to sem ale hovado Exclamation

jinak děkuji za osvětlení problematiky. jen nechápu proč do toho počítaj poštovný kurvy jedny Evil or Very Mad


sam sis odpovedel Laughing sou to ku.vy Idea

jak pise Hellboy, jedina schudna cesta je, mit tam znameho, ktery ti to posle a deklaruje nizsi cenu, jinak to nema valny vyznam Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No co se mi nestalo.
15.2 to objednám zaplatím kartou přes net
16.2 dostanu mail o potvrzení objednávky
17.2 z účtu mi zmiznou peníze, částka odpovídá v přepočtu ceně jenž byla vyfakturována
19.2 telefonát z UPS, mailem nějaký smlouvy, podpis následné odeslání
20.2 koukám na stav účtu a je tam ta samá výše která byla před odečtením. to znamená jakobych nic nezaplatil?! + v historii žádnej platební záznam. (CSAS servis 24)
dneska nebo zejtra mi to snad dovezou. ale nějak to nechápu...až vyrostu a budu se muset o sebe starat sám tak snad nezaplatim ani nájem natož nějaký daně Crying or Very sad

začínám pochybovat o svém mentálním zdraví Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaravor



Založen: 17. 01. 2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

muzes mrknout i na "nas" portal airsoft-portal.cz .. ve FAQ je postup objednavani ze zahranici a pak ve clancich je clanek "jak to chodi na celnici". Mam pocit ze i ve foru neco je, ale na to je nutna registrace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: so únor 24, 2007 1:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fluffy, nikdy (alespon ja ten pripad zatim nezazil) espolehej na to, ze cena uvedena na US shopech je cena s dopravou. To plati vetsinou jen pro US a Kanadu pri UPS Ground, tedy neco na zpusob rychlosti nasi ceske posty (akorat ze tam to dodaj az domu)

Jinak stim clem je to presne tak jak tu bylo popsano. Pokud se chces vyhnout clu a DPH, je nutne mit balik poslany jako Darek, tzn nefiremni zbozi. Nejlepsi je mit uvnitr nejaky falesny paragon, respektive udelanou cenovku od znameho u US ve vysi nepresahujici tusim 3 tisice. Mozna je to jeste min. Dalsi varianta je si ten gun nechat poslat rozlozenej (sice v jednom baliku ale na sroubky) tezko potom ty zmrdi celnicky budou resit ze to je cela funkcni vec.

Mimojine neni neobvykle ze ty zkurveny prizivnici nejdriv balik otevrou a celej rozhrabou, z USA diky zkurveny SocDem se veskery baliky zastavujou na celnici a uz sem stezi dostanes neco s oznaceni Gift bez toho abys cvakal. Musi se to dobre pripravit, ale jde to. Rozhodne nic takoveho pro tebe zadna US firma neudela. Nic to nemeni na situaci ze vsichni celnici, jsou stejny zmrdi a tenhle zkurvenej rezim tu neni od toho aby si neco dostal zadara.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sys250



Založen: 29. 03. 2006
Příspěvky: 50
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: so únor 24, 2007 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slep napsal:
...

Mimojine neni neobvykle ze ty zkurveny prizivnici nejdriv balik otevrou a celej rozhrabou, z USA diky zkurveny SocDem se veskery baliky zastavujou na celnici a uz sem stezi dostanes neco s oznaceni Gift bez toho abys cvakal. Musi se to dobre pripravit, ale jde to. Rozhodne nic takoveho pro tebe zadna US firma neudela. Nic to nemeni na situaci ze vsichni celnici, jsou stejny zmrdi a tenhle zkurvenej rezim tu neni od toho aby si neco dostal zadara.


Slušně řečeno. máš recht. Jsou to svinský kurvy.
Balík z améru je vomrd.
_________________
http://militarygame.cz
http://www.mereni-regulace.eu

Mé názory a příspěvky NESOUVISEJÍ s názory a příspěvky MG. Vůbec si mě nevšímejte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravim, pokud platite kreditni kartou pres internet
tusite jake jsou moznosti ochrany???
vzhledem k tomu ze nekomu nadiktujete vsechny potrebne udaje ke karte a to jak cislo kreditni karty / kontrolni kod, jmeno, adresu, dobu vyprseni ....
tak si rikam to pak muze kdykoliv kdokoliv pouzit, netusite zdali existuje u karet nejaky kontrolni mechanismus ... jako napriklad ze musim kazdou platbu pres internet potvrdit mobilnim telefonem ??? nebo neco podobneho?
Prijde mi ze kdyz nekdo ukradne moji kreditku ... tak mi vytuneluje celej ucet jedna dve .... staci nakupovat na internetu a platit kreditni kartou...
Pin ma clovek v hlave ale udaje pro platbu na internetu jsou pomerne snadno dostupne... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 11:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no bohužel to tak je_pokud poskytneš ony potřebné údaje tak ten kdo je získá si může dělat co chce. myslím že to trvá 3dny než se transakce objeví na účtu. takže by se toho dalo lehce zneužít.
ochrana je potvrzení sms správou,u ČS 5ti dení limit a toť asi vše. záleží na poskytovateli.
pak taková poloblbá ochrana je mít dva účty a jeden mít pouze na platby přes net a vždy tam mít jen danou částku bez možnosti jít do mínusu. ale málokdo nakupuje tolik aby se mu to vyplatilo.
určitě si dej pozor aby ty stránky kde poskytuješ potřebné údaje byly zabespečené. (objeví se ti symbol zámku v řádku kam zadáváš www adresu) a mnělo by to být v pořádku.
po objednávce ti pošlou potvrzení o platbě a tak. + v emailu se nikdy neobjeví všechna data která si jim poskytl kvůli bezpečnosti případně jen část takže kdyby to někdo získal má smůlu je mu to na nic.
přes to přezevšechno sem si kartu po nákupu vyměnil protože mně žralo že mně můžou obrat a protože sem si ji nedopatřenim nalomil.
PS: amazon.com je celkem slušnej prachy dou k němu pak k prodejci. je to takovej hlídací pes a špatný prodejce na který sou stížnosti vyřazuje! takže přes ně to je určitě bezpečné.

a dodatek k dodatku: poštovný ze země svobody a demokracie činilo 50 USD. po tom co mi přišel balík a vyúčtování tak doprava po USA letecky 4281CZK a doprava po EU (v DE to vyklopili a vezli dodávkou nebo čim) 1835CZK což nevim kdo platil bo 50 USD bylo tehdá kolem 1100CZK.
takže sem zaplatil za timpána A5 RT a dopravu v přepočtu 6515CZK ale daň počítali z 12 197 takže DPH CLO a servisní poplatek UPS (250) udělalo něco kolem 2800CZK. no a když sem ten balík votevřel tak tam nebyl timpán ale maska za 50USD Very Happy což mně jeblo. proběhla reklamace a po 3 měsících dohadování a přepravy sem se konečně dostal k timpánovi. ale UPS prvně dostali CLO a DPH z něčeho co sem vlastně v zásilce neobdržel. cena toho co sem obdržel byla cca 50 USD a ne 260 USD jako tipman. takže teď se s nima dohaduju o to CLO a DPH a s celnim úřadem taky.

takže dneska bych se na ten nákup pořádně ale pořádně a hodně z vysoka vy..al Twisted Evil Evil or Very Mad leda ta zásilková služba Very Happy

edit: no a těch 50USD sem jim za tu masku nedal chtěli půlku 25 USD no a to sem jim taky nedal tak sem jí mněl zadáčo no a abych nebyl nas.atej tak mně druhou zásilkou poslali tu samou masku ještě jednou. tak sem mněl 2masky Twisted Evil ale stejnak jak slyšim UPS, CLO a DPH tak mně chytaj křeče
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 1:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych mel obednavat na strankach vyrobce qloaderu Very Happy no a tam jsme se domlouvali mailem abych mu poslal vpodstate vsechny udaje nebo to udelat bezpecneji tak ze bych zavolal (mno to by stalo par korun a nadiktoval) a asi jako nejschudnejsi cesta se mi jevi poslat penize na ucet takze se s nimi chci dohodnout na tehle variante Very Happy
jde o to ze jsem si jeste uhadal slevu 15% oproti klasicky cene Very Happy
tak me vyjde sp8 s qloaderem na 11500 (zhruba) coz je solidni. kdyz bych tady za to zaplatil tak 16000

pocitam cenu s clem, dph a postovnym uz Very Happy takze pohoda jen ta platba kreditkou se mi moc nelibi ze bych poslal vsechny informace mailem Very Happy ufff to zni fakt strasne ....

takze to zkusim dohodnout na poslani na ucet a vzhledem k tomu ze jsou tam pomerne ochotni tak to asi nebude vubec zadnej problem Very Happy (ps netusi nekdo kolik je poplatek za platbu do zahranici ???)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 7:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cece asi 300
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to asi obetuj za to ze ta platba bude bezpecnejsi Very Happy bna poskytnuti vsech udaju nemam zaludek Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mailem bych to neposílal ani za nic. to je jako ověšet se zlatem a jít se procházet v jednu ráno na žižkov. protě si koleduješ o pěknej průser Very Happy

u mně byla platba do USA zadáčo. a převod byl z CZK na EURA a z EU na USD a taky to bylo zadáčo Smile mám studentskej účet u CSAS tak nevim jestli mám nějakou výhodu ale asi ne.

ten převod je nejlepší řešení Idea
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja mam ucet u cesky sporitelny tak uvidime jak to tam je :-DDD
kazdopadne mi dneska neposlali udaje kam to poslat tak budu muset pockat jeste na pondeli a poslat to v utery:-( nejaky dny tam nevyrizujou korespondenci Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 11:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

z toho si nic nedělej. na mně nereagovali třeba tejden když sem to reklamoval. a to sem jim poslal 2x fax a napsal 3 mejli. pak sem si postěžoval jedný slečně co pracovala u amazon.com a ejhle z firmy se mi ozvali hned druhej den odpoledne Very Happy Very Happy
ono přece jen přes velkou louži to je dálka.

hele antariane jaká firma ti to doveze?! protože jestli to bude UPS tak jim dáš za CLO DPH a servisní poplatek celkem 3700cca a to dohromady dá 15 200 +/- nebylo by potom lepší to koupit tady?! za těch 16?! a mít záruku?

totiž s tou dopravou ta částka co platíš podle mně není konečná
ikdyž u mně byl problém že sem platil standart cestu a balík sem dostal expeditet. ale stejnak jen doprava po EU byla víc než 50USD který sem zaplatil. celkem ty náklady na dopravu byly přes 5000 a kdo to platil nevim Very Happy ale clo i dph z toho napočítali raz dva. takže podle mně se ti to takle nevyplatí Very Happy ale zkusit to můžeš a pak sem napsat jak si dopadl Laughing
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2007 6:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jinak cena by mela byt 430 dolaru (to jest rekneme 9000) postovne budu platit 60 dolaru takze dalsich tisic ....... dph 2000 a clo 500 takze vseho vsudy by te to melo stat 12500 coz neni spatna cena za sp8 s qloaderem a peti tubama navrch .... ted se dohaduju jeste o sleve 15% tak rekneme tisicovku dolu si jeste uhadam Very Happy
posilaji to pres neco jineho nez ups (tam je to nechutne drahe) vetsinou co jsem se setkla to posilaji pres jeee ja to zapomel .... bych se musel kouknout dokonce te nekde nechavaji i vybrat kazdopadne to UPS je vzdycky tak trikrat drazsi (dodani by melo byt do evropy 6 az 10 dnu ... samozrejme pracovnich)
A jestli se snima nedohodnu tak si koupim ak 47 tacamo:-D hehehe protoze tu sp8 bych uz nemohl videt Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2007 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

udelej si paypal a zaplat to paypalem, niakm nebudes muset ni posilat a je to zdaleka nejbezpecnejsi platba za pomoci kreditky. Ale nejdriv se zkus na qloaderu zeptat, jestli pozadujou pro platbu pres paypal overenou (confirmed adress) adresu. Jestli napisou ze jo, taxi v pr..., kdyz ne, je to v suchu. Zrizeni uctu a platby mas zadarmo a pokud budes neco kupovat z ebaye, je to nezbytnost a jeste k tomu dostanes ochranu proti podvodu az do vyse 2000USD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2007 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak dobre ja to prubnu doufam ze to neni nic slozityho:-D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak zbozi bylo za pet dni v praze po obednani .... no super Very Happy ale ted to nechali v praze a sem zvedavej co vsechno po me budou celici chtit zvlast kdyz nemuzu do prahy jet kdyz chodim do prace Very Happy Very Happy Very Happy

drive chodili zasilky rovnou na jenblizsi postu s celniky Very Happy a ted to nechavaji v praze Sad

hmmm dovolat se jim tam neda ... telefony nezvedaji Very Happy tak jsem zvedavej jestli mi zitra odpovi na mail co jsem jim posilal Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

budou po tobe chtit zaplatit dluh, jakmile to srovnas, poslou ti to...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pravdepodobne slo predevsim o to jestli se jedna o obchodni zasilku nebo o zasilku pro osobni potrebu ... alespon toto ocekavam ...tak snad to bude v pohode
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 9:35 am    Předmět: e-bay Odpovědět s citátem

Taky pridam zkusenost... Po upozorneni od Arese (DEKUJI) jsem 20/8 objednal Scope pres e-bay. Cena i s postou 52,8 USD - 1110.5 Kc
20/8 - Nalezeno v e-bay, zakoupeno a provedena platba pres paypal
23/8 - Zauctovana operace v bance (oficialne odesli penize). Dle paypalu se to vse stalo 20/8
....
.... lehce nervozni ....
3/9 - Listek v kasliku
4/9 - Vyzvednuto na poste. Datum na deklaraci v Hong Kongu 19/8 a udana hodnota 5 USD a gift. Zadne dalsi polatky.
Vysledek je uspora min 800,- az 1500,- oproti cz shopum. Jsem spokojen Mr. Green
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tímto taky děkuji Aresovi za typ. Objednal jsem si přes ebay.com (taky z Honk Kongu) kolimátor, který doporučuje ve vláknu o kolimátorech cituji : ""ja jsem kupoval pro sebe a par znamych kolimatory a optiky tady, super ceny a spolehlivy prodejce [url] http://stores.ebay.com/fire-shoot-store_W0QQssPageNameZstrkQ3amefsQ3amesstQQtZkm [/url] a poridil jsem odtud walthera 45mm za 2 USD + cca 600 posta Smile. Upozornuju, ze je to uplne to same, co nabizi pb shop, jen o 10 mm vetsi v prumeru. Je to kovovy, narazu, vode odolny a nemlzi se to, pac je to plneno dusikem."" a během cca 10 dnů mi v pořádku dorazil a i s poštovným mě vyšel na 670,-Kč (u nás na e shopu jsem ho našel nejlevněji za 1390,-). Maximální spokojenost. Takže Aresi díky. Je vidět, že ta diskuse k něčemu přece jenom je. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a ted mi kazdej, kdo si objednal z HK kolimator, posle 500,- Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
müdlo



Založen: 07. 09. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravim, chtel bych si objednat v americe zbozi v celkove hodnote cca. 12000,- (je to pres pntball.com, a zasilka pujde nejspis pres UPS), kolik by to po celkovych souctech mohlo vyjit?

dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud nepouzijes nejaky z vyse zminovanych figlu tak to bude vypadat nasledovne:
pri poslani pres UPS
12000+cenu dopravy*1,225

a s USPS
12000*1,225

jestli se bude jednat o nejakou klasickou sestavu znackovac, flaska, maska a prislusenstvi, tak doprava pres ups bude nekde kolem 300 babek, takze bych volil levnejsi USPS, kde se cena s pojstenim nedostane s velkou pravdepodobnosti pres 90 dolaru. Cenu posty jsem bral na set T a5 s maskou, flaskou, hadici, zadama, tubama, taskou na kver a nejaky drobny prislusenstvi. Cenu si muzes snadno spocitat na Pntbalu sam, nahazej to do kosiku, vypln fiktivni adresu na mail jako gueast, vypln nacionale a dej platbu pres wire transfer a tam ti to obe castky ukaza, jak UPS tak USPS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
müdlo



Založen: 07. 09. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to ares:

to uz je i s proclenim?
taky pujde nejspis o vahu ne - ono to totiz neni jeden vercajk ale 6 Smile
dik, sorry ja teprve zacinam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate