Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Jakou hlaveň pro TPN Bravo One Elite ?

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bloodyFFFFF



Založen: 15. 06. 2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po červen 17, 2013 11:16 pm    Předmět: Jakou hlaveň pro TPN Bravo One Elite ? Odpovědět s citátem

Zdravím, jsem začínající hráč a chtěl bych zde poradit ohledně výběru vhodné hlavně pro mojí TPNku Bravo One Elite - závit T98. Nevím, jestli se vrhnout na nějakou Apexku s adaptérem, jelikož mi pár lidí říkalo, že se musí adaptér v kuse nastavovat. Tudíž žádám o nějaké konstruktivní rady ve výběru nejvhodnější hlavně, chci se soustředit hlavně na dálku dostřelu (zamýšlím časem optiku).
Předem děkuji za všechny odpovědi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David.Vacik



Založen: 23. 08. 2012
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út červen 18, 2013 5:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Popravde moc nechapu co kazdej na tom Apexu furt nastavuje a steluje. Ja mam pernamentne nastaveny 4.stupen a hraju tak celou hru aniz bych s Apexem jakkoliv manipuloval.
_________________
| Phenom Mechanical | Lapco BigShot Assault 14'' | Bad Karma Bolt |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út červen 18, 2013 6:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj, jelikoz si zacatecnik tak se do apexu vubec neser. ne ze bys tomu nerozumel, ale prijde mi to zbytecne protoze na apex to chce mit krapet citu a nejaky ten skill. jestli chces hlaven levnou co udela svou praci tak si sezen tuto:

Smart Parts Progressive Tippmann 98 Barrel

nejsem si jist jestli ji v cr jeste nekde prodavaji ale tusim ze toto

http://www.paintballshop.cz/zbozi/12695-inline-barrel-14%22-black--t98

ji spolehlive nahradilo

a kdybys chtel tu progresivku tak rekni mam dve

jinak si nedovolim poznamku davat apex na tpn je jako skodu 120l kola za dvacku .)
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: út červen 18, 2013 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mam na T98 ACT dobrou zkušenost s touto:
http://www.paintballshop.cz/zbozi/13271-trace-barrel-16%22-t98

Případně můžeš jít do http://www.paintballshop.cz/zbozi/14329-lapco-bigshot-assault-14-quot;--687-quot;-black--t98 ale ta už stojí 2x tolik a je všeeobecně hodnocená velmi dobře.

A k Apexu - měl jsme ho na TM-15 LE a jedinej problém byl, že jsi si musel hlídat abys střílel se zbraní ve správné poloze, jinak to balistickou křivku nenarovnávalo, ale střílelo to "za roh" - to nastavovací šoupátko musí být pořád směrem nahoru.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mahakalai



Založen: 23. 05. 2013
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: pá červen 28, 2013 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím jestli je to ještě aktuální, já jsem si teď na T98 pořídil sadu Freak Jr. od SP ve výprodeji, za necelých 900kč zde: http://www.paintball-obchod.cz/hlavne/t98-bravo-one/ (asi poslední, už jí nenabízej) ještě tam maj za 619kč s jedním insertem.
T98 ke mě přišla ze třetí ruky s DYE UL hlavní což nebylo ok v kombinaci s PBS Titanium premium kulema(malé kule).
Do Freaku jsem nacpal insert .689, zkoušel jsem dneska cca 200 kulí na seřízení kolimátoru, lítalo to parádně, 0 trženejch(DYE UL trhala tak 3 z 200).

Výhody Freaku: výměnné inserty podle průměru kuliček, kompatibilní s předkama SP AA, možno používat i bez předního dílu(docela rachot:) ), při přechodu na jinou zbraň stačí vyměnit zadní díl(kutil možná zvládne převrtat závit).

Nevýhody: cena(normálně cca 100 USD), když se sežene v akci/výprodeji není problémSmile

Dříve Smart Parts dnes vyrábí nástupce GOG, případně Empire dělá obsáhlejší a dražší Super Freak kit.

Výše uvedenou SP Progressive jsem měl dřív na Spyderu, střílela dobře ale na dvoudílnou SP AA neměla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate