Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

RPS Combat 68 jungle camo

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 9:30 pm    Předmět: RPS Combat 68 jungle camo Odpovědět s citátem

Zdarec všem.

Má někdo nějaké zkušenosti s tímto střelivem?

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Velice tvrdá kulička, která proletí lehčí houští a trávu, ale s přesností je už na tom hůře. A další nevýhodou pro mě (pro někoho to může být výhoda) jsou maskáčové a tudíš vůbec netušíš kam ti to lítá. Mě tyto kuličky moc nepřekvapili a vlastně nikoho od nás.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 1:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No mel jsem to na warzone a docela spokojenost. To s tou kamuflazi je opravdu jak plus tak minus. Pokud mas kolimator, tak ok, ale jakmile ho nemas, je to dost bida, fakt neni videt (to ale nejsou i jiny kule). Na druhou stranu, nevidi to ani cil Smile Co se presnosti tyce, neprisly mi nejak spatny.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No taky jsem je měl na warzone, ale po 150 výstřelech jsem se vrátil ke chronikům. Ve spyderu nic moc, celá zbraň se rychleji zanášela za chvilku to lítalo kam chtělo a končilo to prasknutím! ... a to není jen moje zkušenost. Třeba zrovna špatná krabice. Smile
_________________
KERBEROS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 8:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
No mel jsem to na warzone a docela spokojenost. To s tou kamuflazi je opravdu jak plus tak minus. Pokud mas kolimator, tak ok, ale jakmile ho nemas, je to dost bida, fakt neni videt (to ale nejsou i jiny kule). Na druhou stranu, nevidi to ani cil Smile Co se presnosti tyce, neprisly mi nejak spatny.


Zdar.

Ale trvale s něma nehraješ, že? Proč? Kolimátor máš.... (Co jsi měl v Olomouci? - nějak jsem si nevšiml)

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No prave ze kolimator ted nemam, protoze apex ma trochu zvlastni trajektorii , ktera se s nastavenbim meni a ten co sem mel nesel tak moc nastavit, aby ukazoval na cil. A ja ty kulicky ted moc neresim, mel sem chroniky, protoze my simler dluzil nejaky koule a zrovna mel chroniky a kdyz si neco kupuju, tak mam vetsinou taky chroniky, protoze jsou videt coz je u apexu plus. Kdybych mel standartni hlaven+kolimator, asi bych do tech combatu klidne sel. Ted zkusim ry RPS Premium.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravicko chtel jsem se zeptat jak jsou na tom tyhle kulicky s praskavosti na cily ??? premyslim ze bych je vyzkousel .... diky moc ....
strilet budu s koliminatorem tak si myslim ze by mi nemelo vadit ze se budou hure sledovat ... (ostatne je to duvod proc prave tyto kulicky chci)
a jeste posledni dotaz jak jsou na tom s presnosti a jaky maji prumer?

diky moc za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate