Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Bojová patrola 2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2013
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2013 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nox napsal:
..... podle technických možností může buď blikat jak střílí (takže žádné strobo), nebo souvisle svítit...... [/color]


doufám, že strobo baterky tímto nevylučuješ... Wink
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2013 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nox napsal:
Přesně jak píše Rajko. Základ je jakákoliv baterka, kterou střelec při střelbě rozsvítí. Popřípadě bude blikat, jak bude střílet.
Představa je taková, že když dotyčný začne střílet tak rozsvítí a jakmile přestane střílet, tak zhasne - podle technických možností může buď blikat jak střílí (takže žádné strobo), nebo souvisle svítit.

Smyslem je trochu zpřehlednit noční boj. A zároveň lidi donutit, aby na něj byli připravení.

teda vy vymejslite zase blbosti Crying or Very sad vy ste se proste rozhodli tu hru uplne pohrbit, vazne, uz vidim ty hadky, zastrelil mne nekdo kdo nesvitil, sem zivej a podobne... nemuzete to nchat co nejjednodusi ?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Michalled23



Založen: 27. 08. 2009
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2013 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LIGER napsal:
nox napsal:
..... podle technických možností může buď blikat jak střílí (takže žádné strobo), nebo souvisle svítit...... [/color]


doufám, že strobo baterky tímto nevylučuješ... Wink


jedno bliknutí jeden výstřel strobo neustřílíš Twisted Evil
_________________
"Hon na Šakala 2011 " čestný tytul snadný cíl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2013 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem


Ke svícení v noci - jde nám o to, aby noční přestřelka byla nějak "ohraničená", nějak rozpoznatelná - přijít s kompromisem pro všechny.

Takže pro Bojovou patrolu zavádíme pravidlo svícení ze dvou prostých důvodů: 1) účastníci budou mít baterku 2) noční přestřelky budou rozpoznatelné.

Samozřejmě z toho plyne spousta ale - ať už je to jestli počet výstřelů musí odpovídat počtu bliknutí, ať už je to střílení při nesvícení, nebo co mám dělat, když mi nefunguje baterka.

Pravidla jsou nastavená jasně, bohužel nikdy nemůžeme každému stát za prdelí a pozorovat ho 24/7 jestli je přesně dodržuje, tak jak jsou zamýšlena.

K dotazům:
1) Strobo nevylučuji, ale nechtěl bych, aby se někdo chytnul pravidel za slovo a říkal, že když jsi nenamačkal takovou kadenci, tak jsi jí ani nemohl vyblikat. Takže prosím používat se zřetelem.
2) Když někdo nesvítí, tak nemůže střílet.
3) Když někdo dostane zásah, ale druhý nesvítil, tak je to velmi delikátní situace - kdy nejschůdnější cesta je, aby oba byli eliminováni. Ideálně k takové situaci nedojde, popřípadě mezi účastníky převládne chuť po fair play hře, než po aktuálním vítězství v hádce.

_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2013 3:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Michalled23 napsal:
LIGER napsal:
nox napsal:
..... podle technických možností může buď blikat jak střílí (takže žádné strobo), nebo souvisle svítit...... [/color]


doufám, že strobo baterky tímto nevylučuješ... Wink


jedno bliknutí jeden výstřel strobo neustřílíš Twisted Evil

Tak přátelé tady si vyhrazuji právo veta .prostě kdo střílí (ve tmě) svítí je jedno jak takže strobo bejt může
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydra



Založen: 16. 08. 2009
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2013 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nerad bych tu dělal bordel, ale nechcete stanovit nějakou minimální svítivost baterky na svícení při střelbě? Aby si někdo nepřidělal nějakou bludičku (diodu s nízkou svítivostí nebo baterku na klíče) atd a potom se lidi nehádali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2013 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
nox napsal:
Přesně jak píše Rajko. Základ je jakákoliv baterka, kterou střelec při střelbě rozsvítí. Popřípadě bude blikat, jak bude střílet.
Představa je taková, že když dotyčný začne střílet tak rozsvítí a jakmile přestane střílet, tak zhasne - podle technických možností může buď blikat jak střílí (takže žádné strobo), nebo souvisle svítit.

Smyslem je trochu zpřehlednit noční boj. A zároveň lidi donutit, aby na něj byli připravení.

teda vy vymejslite zase blbosti Crying or Very sad vy ste se proste rozhodli tu hru uplne pohrbit, vazne, uz vidim ty hadky, zastrelil mne nekdo kdo nesvitil, sem zivej a podobne... nemuzete to nchat co nejjednodusi ?


Přikláním se k Jaroslavovi. I když nevím jestli to má nějakou cenu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2013 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvorzak napsal:
Přikláním se k Jaroslavovi. I když nevím jestli to má nějakou cenu Laughing
nema, baterkova loby je prilis silna, Mastodont ma podil v DURACELU a nox zase ve vyrobne svitilen, tohle se proste prostrelit neda

ja mam pred sebou volbu tri moznosti:

- rozbiju prasatko a koupim si svou prvni baterku v zivote a budu se modlit abych v noci nezapomnel svitit kdyz strilim, nebo strilet kdyz svitim ??
- kaslu na tyhle baterkove loby a budu si v klidu celou noc spinkat s tim ze sem mrtvej
- a samozrejme taky muzu na protest zustat doma s manzelkou a v klidu koukat na nudne televizni porady a fnukat do periny ze nemuzu bojovat pro zakernost baterkove lobby na teto jinak urcite vypecene pifande
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2013 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Narvat tam majáček a na něj dát krytku. Střílím odkryji,nestřílím nandám krytku. Razz
A duplem modrý od VB.
_________________
Nordic Area
www.greenpop.org
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2013 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
nema, baterkova loby je prilis silna, Mastodont ma podil v DURACELU a nox zase ve vyrobne svitilen, tohle se proste prostrelit neda

ja mam pred sebou volbu tri moznosti:

- rozbiju prasatko a koupim si svou prvni baterku v zivote a budu se modlit abych v noci nezapomnel svitit kdyz strilim, nebo strilet kdyz svitim ??
- kaslu na tyhle baterkove loby a budu si v klidu celou noc spinkat s tim ze sem mrtvej
- a samozrejme taky muzu na protest zustat doma s manzelkou a v klidu koukat na nudne televizni porady a fnukat do periny ze nemuzu bojovat pro zakernost baterkove lobby na teto jinak urcite vypecene pifande
Ale vzdyt te nikdo nenuti montovat to svetlo i na megafon. Stejne na ty svy chudaky budes celou hru jenom rvat a na strileni uz ti nezbydou sily a cas. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2013 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hydra napsal:
Nerad bych tu dělal bordel, ale nechcete stanovit nějakou minimální svítivost baterky na svícení při střelbě? Aby si někdo nepřidělal nějakou bludičku (diodu s nízkou svítivostí nebo baterku na klíče) atd a potom se lidi nehádali

Lidi neblázněte opravdu nebudeme měřit svítivost prostě normální baterka a hotovo.
Pro Jardu ji radši koupíme stejně by se pak vymlouval že na to zapoměl.Náš hodný strýček Duracel jednu určitě rád věnuje Very Happy
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2013 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Si jako chceš Jardu koupit baterkou od větví jo Shocked ty voe tady je to jak v parlamentu Idea Já na bráchu brácha na mě Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2013 4:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Hydra napsal:
Nerad bych tu dělal bordel, ale nechcete stanovit nějakou minimální svítivost baterky na svícení při střelbě? Aby si někdo nepřidělal nějakou bludičku (diodu s nízkou svítivostí nebo baterku na klíče) atd a potom se lidi nehádali

Lidi neblázněte opravdu nebudeme měřit svítivost prostě normální baterka a hotovo.
Pro Jardu ji radši koupíme stejně by se pak vymlouval že na to zapoměl.Náš hodný strýček Duracel jedTak nu určitě rád věnuje Very Happy

No už se mi doslechlo že někteří chtějí používat slabé diody apod. a tak by se mělo stanovit nějaká hranice, a nebo co je to "baterka". Na MPB mohou býti obcházeči pravidel a mohli by se opřít o tvrzení - jsem nevěděl že vadí slabá baterka. Nepodceňoval bych to a dle mě rozhodně nestačí jen říct - prostě baterka - je to dost široký pojem Very Happy Svítitvost se nemusí měřit stačí dát vědět že žárovka nemí být oblouková ( pusí být dioda) popř. počet diod. a tvar baterky. (do čr dovážém baterky, které tak vypadají ale rozhodně tak nesvítí - jsou jen na trefení se do zámku a to na 10 metrů už nezaregistruješ).
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2013 5:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to jednoduché jestli někdo chce podvádět tímto způsobem už ted Trackere tak těm od kterých ses to doslech vzkaž at radši nejezdí.Bojová patrola je hra pro lidi co nemaj zapotřebí ohýbat pravidla a vymejšlet bejkárny tohoto typu pokud to u někoho zjistíme jako ůmysl jeho tým má stopku na naše hry
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2013 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
No už se mi doslechlo že někteří chtějí používat slabé diody apod. a tak by se mělo stanovit nějaká hranice, a nebo co je to "baterka". Na MPB mohou býti obcházeči pravidel a mohli by se opřít o tvrzení - jsem nevěděl že vadí slabá baterka. Nepodceňoval bych to a dle mě rozhodně nestačí jen říct - prostě baterka - je to dost široký pojem Very Happy Svítitvost se nemusí měřit stačí dát vědět že žárovka nemí být oblouková ( pusí být dioda) popř. počet diod. a tvar baterky. (do čr dovážém baterky, které tak vypadají ale rozhodně tak nesvítí - jsou jen na trefení se do zámku a to na 10 metrů už nezaregistruješ).


Ty woe vy vymejšlíte kraviny Shocked z vlastní zkušenosti vím, že v pohodě stačí, když to bude svítit aspoň jako chemické světlo a už to umožní slušně lokalizovat střelce.
Navíc když tam bude někdo zkoušet takhle "chytračit" je sám proti sobě, páč i ta bludička ho oslní na tolik, že si zase bude chvíli zvykat na tmu, aby něco viděl, ale na druhou stranu s tou bludičkou nic nenasvítí a tak uvidí kulový i když bude svítit.
Ta možnost použít nějaké levné čínské mrchy by tu měla být hlavně pro méně movité hráče, co si nechtějí kvůli jedné noční hře kupovat taktické baterky za litr a víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ŠOTEK



Založen: 17. 07. 2007
Příspěvky: 223
Bydliště: Forest

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2013 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak koukám že baterka,dělá téma na více dní.Jsem rád,že mám co číst. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2013 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvorzak napsal:
Si jako chceš Jardu koupit baterkou od větví jo Shocked ty voe tady je to jak v parlamentu Idea Já na bráchu brácha na mě Laughing Laughing Laughing Laughing

Laughing Laughing Laughing komedianti Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2013 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechtěl jsem to tak daleko dohnat, jen jsem se zeptal protože mě to zajímalo.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/


Naposledy upravil tracker dne st únor 06, 2013 10:44 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2013 11:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak to tady tak čtu, tak mi začíná docházet, že si s problémem svítivosti baterek nevíte rady. To je právě ta chvíle, kdy se do toho musím vložit.
Proto navrhuji pár jednoduchých a jasných opatření:
1.a- svítilna použitá pro účel označení výstřelu v nočním boji musí mít svítivost 150lumenů +-2,5lumenu
1.b- svítilna používající afokální čočku (transfokátor) použitá pro účel označení výstřelu v nočním boji musí mít svítivost 100lumenů +-2,5lumenu
1.b.a-svítilna používající afokální čočku (transfokátor) použitá pro účel označení výstřelu v nočním boji musí být zapnuta v bodovém režimu
1.b.b-svítilna používající afokální čočku (transfokátor) použitá pro účel označení výstřelu v nočním boji musí být zapnuta v bodovém režimu, pokud bude použit režim rozptýlení světla, platí 1.a
2.a-svítilna bude aktivována zpožděně pro přímou simulaci opuštění projektilu hlavně - 0,01sekundy - zde není tolerance možná pro příliš malou časovou konstantu (do akce je hodně času, je možno to nacvičit)
3.a-svítilna musí vyzařovat přímý tok světla v ose hlavně s minimální odchylkou (jelikož nejsem expertem na svítivost baterek, máte někdo nějaké návrhy na možnou toleranci stranové odchylky v závislosti na dosahu?)
4.a-žadatel o účast na noční akci musí doložit parametry používané svítilny 10 pracovních dnů před začátkem akce
4.a.a-možné je jen osobní předání - oproti podpisu předsedovi schvalovací komise, nebo doporučeně poštou
4.a.b-termín dodání poštou nesmí přesáhnout 10 pracovních dnů před začátkem akce
4.b-toleruje se jen údaj o svítilně uvedený na předepsaném formuláři (pokud budu zvolen předsedou komise, formuláře poskytnu zdarma)
4.c-jediný relevantní orgán schopný doložit parametry svítilen pro tuto akci je VÚSS (výzkumný ústav svítivosti svítilen)
5.a-STROBOSKOP ZAKÁZÁN!!!!!!!! --Bubáku (ani tvoje nenechavé prstíky to nedokážou umačkat dle výše uvedených pravidel)

Na vše výše uvedené by dohlížela posudková komise za předsednictví zadavatele prvotní akce na které se tato problematika řeší - Mastodonta. Pokud by někdo shledal tohoto, snad bývalého invalidu nezpůsobilým této důležité funkce, rád se toho ujmu.
Na korektní působení posudkové komise ve vztahu k dodržování výše uvedených bodů bude dohlížet sbor právníků z týmu Pohanský pes.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2013 3:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Výborně ještě toto sem potřeboval Very Happy
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2013 6:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

si snad děláte pr.... Very Happy Very Happy
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2013 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kra.pa napsal:
2.a-svítilna bude aktivována zpožděně pro přímou simulaci opuštění projektilu hlavně - 0,01sekundy - zde není tolerance možná pro příliš malou časovou konstantu (do akce je hodně času, je možno to nacvičit)


aha, tak konečně jsem se dozvěděl ten pravý důvod mého banu, to bych teda fakt nezvládl.... Smile

jinak z logiky věci čím silnější světlo tím lépe pro útočníka. Takže 3W,5W LED ideál. Přitlumit to můžeš kdykoliv, ale zvýšit výkon ne. Úvahy slabého světla jsou zcestné. Když bude někdo položenou zbraní konstatně osvětlovat určitý kužel v prostoru, tak tam prostě nikdo bez povšimnutí neproleze...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2013 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Důležité

Harmonogram registrací:

od 1.3. bude otevřena registrace účastníků

jako minulý ročník budu mít registraci účastníků opět na starosti já a ponese se i ve stejném duchu, tzn. na specifikovaný email zašle tým počet lidí které přihlašuje (popřípadě další informace) a na specifikovaný účet zašle hromadné startovné
požadavky/problémy pak budu řešit s každým individuálně


od 1.4. budou zřízena privátní fóra pro obě strany

_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sir_bambino



Založen: 27. 10. 2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Benešov

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 12:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jsem tady z tech baterek celkem zmaten... se zeptam takle, co tohle?

http://www.army-shop.cz/produkty/baterky---svitidla/baterky/kapesni-svitilna-flashlight/4510.html

spinac vzadu, jen pripajet dva dratky a protahnout spinac ke spousti?
_________________
[B.S] Sir_Bambino ... www.bsclan.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Michalled23



Založen: 27. 08. 2009
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 6:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sir_bambino napsal:
jsem tady z tech baterek celkem zmaten... se zeptam takle, co tohle?

http://www.army-shop.cz/produkty/baterky---svitidla/baterky/kapesni-svitilna-flashlight/4510.html

spinac vzadu, jen pripajet dva dratky a protahnout spinac ke spousti?


JO TO BUDE V POŘÁDKU Very Happy
_________________
"Hon na Šakala 2011 " čestný tytul snadný cíl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michalled23



Založen: 27. 08. 2009
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 6:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sir_bambino napsal:
jsem tady z tech baterek celkem zmaten... se zeptam takle, co tohle?

http://www.army-shop.cz/produkty/baterky---svitidla/baterky/kapesni-svitilna-flashlight/4510.html

spinac vzadu, jen pripajet dva dratky a protahnout spinac ke spousti?


JO TO BUDE V POŘÁDKU Very Happy
_________________
"Hon na Šakala 2011 " čestný tytul snadný cíl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže přátelé vzhledem k obrovským finančním požadavkům (chce po nás 60 000 kč za dva dny)majitele tradičního prostoru pro Patrolu sme se rozhodli že prostor změníme abychom nemuseli navyšovat startovné do nebeských výšin což by vedlo jen k zániku hry.Pronajmuli sme si celý vojenský prostor Hrádek na tuto hru a věříme že prostor bude více než zdařilou náhradou prostoru Vránov.Mapku sem umístí Nox bo já sem kopyto
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mapa zde:


Kliknutím na miniaturu se dostanete na větší verzi.

Červeně je ohraničen herní prostor, žlutě pak volný prostor pro budování PA základny.

_________________
I really like cookies...


Naposledy upravil nox dne so únor 16, 2013 5:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aspon novy prostor okoreni hru. jak je to velky?
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

UPRAVENO - je to větší než Vránov. Na šířku i výšku se vzdušnou čarou bavíme o více jak kilometru. Máme nepravidelné hranice prostoru, takže někde i ke dvěma kilometrům. Neměl by mít strach nikdo z těch, co by se báli, že to bude moc malé, nebo moc velké.
_________________
I really like cookies...


Naposledy upravil nox dne so únor 16, 2013 8:26 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2013 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další
Strana 2 z 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate