Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Milsig M-Series PARADIGM Pro
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mahakalai



Založen: 23. 05. 2013
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hadice jde připojit i bez Cats rovnou na 13ci bombu jen nesmí bejt prázdná,zkrátka připojit dřív než to začne syčet:)
Na flašce na zádech mám Ninja SHP(1100psi) jestli to funguje i se slabším regulátorem netuším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: po leden 13, 2014 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mahakalai napsal:
Hadice jde připojit i bez Cats rovnou na 13ci bombu jen nesmí bejt prázdná,zkrátka připojit dřív než to začne syčet:)
Na flašce na zádech mám Ninja SHP(1100psi) jestli to funguje i se slabším regulátorem netuším.


Jak to pripojujes? To mas rychlospojku a pripojis to na plnici pin te lahve v pazbe? Lze to pripojid kdykoliv dodatecne, nebo jen kdyz je ta mala lahev v pazbe plna?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: po leden 13, 2014 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžeš to připojit kdykoliv, ale plnící pin se ti otevře až když vystřílíš malou na nižší tlak, než je tlak v regulátoru velké bomby na zádech.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: st leden 22, 2014 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to vypada, ze jsem temer rozhodnut. Milsig Paradigm Pro 2013 Smile
Jak bylo napsano, ze nedavat nejlevnejsi flasku s reglem, ale neco lepsiho. Co tohle?

http://www.magfedpbuk.com/accessories/air-supplies/guerrilla-air-tank
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
twin



Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na 90% ti bude fungovat jakákoli flaška pokud nemá nízkotlaký výstup.
Ale Mythy nejsou zrovna ideální, byly s nima problémy. všechny miniregulátory tohoto typu nejsou nic moc. jednak výstupní tlak nebývá konstantní a klesá s tím jak se vyprazdnuje láhev a můžeš narazit na kousek co nemá deklarovaný výstupní tlak.
Osvětčený regulátor je Ninja to je asi nejlepší co můžeš pořídit a pokud máš hluboko do kapsy, tak než Myth je lepší PBS verze S což je kopie Ninjy.
_________________
A MILSIG Factory authorized distributor in the Europe.
WWW.MILSIGDIRECT.EU
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja (opet) prolezal hlavne zahranicni fora a tam pouzivaji skoro vsichni guerilla nebo ninja flasky/regulatory.

Kdyz uz kupuju Paradigm, tak moc resit cenu flasky nebudu (vzhledem k pomeru ceny flasky vuci zbrani) Wink Problem je spis kde pripadne tu Ninja sehnat. Guerillu maji zaroven v magfeeduk (kde budu nakupovat i zbrane), jinde v cizine bude doprava skoro stejne draha jako flaska samotna, u nas bud blbe hledam, nebo to nemaji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
twin



Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

muzes si i vybrat od koho.

http://www.paintballshop.cz/scripts/hledej.php?rz=1&retezec=paradigm+pro

http://www.paintballshop.cz/zbozi/12501-ninja-lite-regulator-4500psi


http://www.rprpaintball.cz/zbozi/9595/PAINTBALL-SHOP-RPR/Zbrane/MAG-FED/Milsig-M-Series-PARADIGM-PRO-BK.html

http://www.rprpaintball.cz/paintball/258/PAINTBALL-SHOP-RPR/Vzduch-CO2/katalog.php?adr=258&mrk%5B%5D=Ninja+
_________________
A MILSIG Factory authorized distributor in the Europe.
WWW.MILSIGDIRECT.EU
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasne, paradigm se u nas necha sehnat, ale z UK to je o 3000 levnejsi a bez postovnyho. Za ty usetreny 3000 v pohode tu flasku sezenu Smile

Ano, samotne regulatory jsem v CR nasel. Ale kdyz uz, tak i s Ninja flaskou Smile A to jsem nenasel Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út leden 28, 2014 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak koukam ze jeste delaji elite 2013 - at koukam jak koukam, tak mi to pripada jak paradigm pro s kratsi hlavni. Co mi ale nesedi, ze na www.milsig.com maji bud jen stary K model (protoze u nej nemaji napsanu podporu first strike), ale vsude jinde vidim M series model elite s podporou first strike.

Otazkou je, jestli na first strike je lepsi delsi hlaven nebo ne. Protoze jinak ma vse co paradigm a je o par tisicovek levnejsi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: út leden 28, 2014 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ak sa nemýlim tak iba paradigm pro má podporu FS a do K - elite ide stará koncepcia zásobníkov a teda nieje uspôsobený na streľbu FS Idea
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út leden 28, 2014 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenze tohole je novy Elite "M series":

http://www.milsigdirect.eu/en/145-m-series-elite-bk/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: út leden 28, 2014 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je pre mňa novinka - každopádne to je finančne oveľa prijateľnejšie ako paradigm a myslím si že čo sa týka strelecných vlastností tak v tom nebude veľký rozdiel kvôli inej hlavni Wink
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út leden 28, 2014 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem byl prekvapeny. Na milsig.com maji porad jen Elite "K series", na dost strankach (tre ta mnou jiz zminena, nebo i na www.magfedpbuk.com) maji uz i tu M Series s moznosti first strike. A jak jsem hledal ruzne po internetu, tak mi zatim pripada jediny rozdil ta kratsi hlaven.

A protoze to jde lehce vyresit (treba ja mam 14" HH a dokoupil bych jen spravny fin), tak premyslim jeslti nejit touto cestou. Ale realne zkusenosti zatim zadne - v UK prvni varka prijde prvni tyden v unoru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mahakalai



Založen: 23. 05. 2013
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: út leden 28, 2014 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lepší je spíš koukat na milsigdirect.com/ca/eu, ten milsig.com asi moc neaktualizujou.

M-Series Elite PRO má stejné tělo a vnitřnosti, hlaveň obyčejná hladká( Para PRO má drážkovanou pro FS), další rozdíl je předpažbí obyč s plastovejma railama(Para Pro má celokovové) a k Elite není Ergo ručka.

Já jsem taky zvažoval koupit Elite ale protože bych chtěl stejně jiný předpažbí a hlaveň tak by rozdíl v ceně nebyl už tak velkej a díky vánoční nabídce s extra zásobníkama a fazmagama nebylo co řešit Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: pá leden 31, 2014 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak krome M17 (jine vlakno) koukam ze udelali i 18ti ranne zasobniky pro FSR. Dobre je, ze maji stejnou cenu jako puvodni 10ky (ktere ted zlevnili).

Doufam ze ted udelaji i nejakou novou akci na paradigm pro (pro cbq maji opet se zasobniky + 13ci ninja flaskou).

A i ty nove webove stranky www.milsigdirect.ca jsou prehlednejsi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mikes



Založen: 24. 08. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Sezemice

PříspěvekZaslal: pá leden 31, 2014 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No pokud budeš nakupovat na http://www.milsigdirect.eu tak by to mělo být už zdaněný v rámci Eu takze po zaslání domu žadny překvapení od celní správy (teoreticky - nemam zkušenost)
_________________

Carbine 68 - SGB K1 - Minimag - Zgp - Ion P90
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá leden 31, 2014 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to jsou ceny Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mahakalai



Založen: 23. 05. 2013
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: pá leden 31, 2014 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak 300 USD za nejlevnější mi přijde jako hodně slušná cena takovej Phenom stojí 400, střední model o nějakejch 240 levnější než Para PRO to mi přijde taky celkem dobrý a ta "sniperka" stím co všechno je v ceně mi přijde výhodnější než Dye DAM nebo Dfender:)
Jen ty ceny v EUR by mohly bejt jiný.

Otázka je jak bude to fullauto pálit?

Edit: Teď jsem koukal na fejsu že prej to bude mít pevně 15bps.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: so únor 01, 2014 12:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mahakalai napsal:
Otázka je jak bude to fullauto pálit?


Dobře, ale zázraky to neumí, je to přidaná funkce. Víc než fullauto asi lidé ocení možnost dávky, přecijenom 20rd zásobník je 20rd zásobník.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Basho



Založen: 01. 02. 2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so únor 01, 2014 12:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar ludia

Ako mozte vidiet som tu uplne novy
Dlho som hraval airsoft,ale je cas na zmenu a zacinam PB Smile
Planujem zakupit nejaky poriadny gun,ale je ich tak vela,ze sam neviem.
Precital som tu asi cele forum a dospel som k zaveru,ze bud Tippman x7 Phenom,BT/15 alebo spominany Milsig M-series pro,ktory citam este nie je asi v predaji,ten Para pro vyzera fajn,ale financne to uz je dost drahe Smile
Ktory z tychto mi odporucate? Ja poskulujem hlavne po M-series.
Planoval som aj nieco od RAP4 ale dost negativnych reakcii som nasiel na tuto zbran.

Dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mahakalai



Založen: 23. 05. 2013
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: so únor 01, 2014 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Záleží jakým stylem chceš hrát woodsball/hardcore? Jestli potřebuješ fullauto? Jestli chceš Magfed a reálné proporce gunu?

Phenom má výhodu že střílí i bez baterky a má podavač cyklon v ceně+spousta vzhledovejch doplňků, k TM-15 musíš dokoupit ještě Rip clip, mimo těhlech dvou bych zvážil ještě G-1 od GOG s lehkou úpravou na ní jde Rip clip a je výrazně levnější.

Co se týče spodního podávání počkal bych na konec února, budou nové M-17 od Milsigu a třeba se objeví něco na Paintball Extravaganze třeba už bude T-15 od Tiberia:)

Případně mrkni na HS paintball(úpravy carabin na spodek):
https://www.facebook.com/pages/HS-paintball/363603703773988
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: so únor 01, 2014 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas, GOG G1 mam a naprosta spokojenost. Jedine, co mi chybi je spodni zasobnik, jinak bych nemenil. Operacni tlak asi nejmensi co jsem nasel, spotreba vzduchu suprova (plnim jako posledni v teamu a to vystrilim vic kulicek). Projdi vlakna tady, informaci je mraky.

Jinak doufam, ze nove dodavky paradigmu budou mit uz 18rd zasobniky na FSR Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Basho



Založen: 01. 02. 2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne únor 02, 2014 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dik za info pani,este musim vela veci zistit a preverit,aby som sa rozhodol spravne,ale urcite to nebude len jedna zbran,minimalne dve Very Happy Tippmann je velmi prijemny na rekreacne hranie a velka vyhoda,ze si ho mozem upravit ako chcem a zbrane od milsigu mi pridu ako fajn na military alebo HC.Urcite chcem jednu so spodnym podavanim a vzduch v pazbe ( vsimol som si,ze rap4 ma aj spodne podavanie plus vrchne podavanie a vzduch v pazbe,existuje este take nieco podobne? )

Dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rychtoň



Založen: 06. 09. 2010
Příspěvky: 536

PříspěvekZaslal: ne únor 02, 2014 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Basho napsal:
Dik za info pani,este musim vela veci zistit a preverit,aby som sa rozhodol spravne,ale urcite to nebude len jedna zbran,minimalne dve Very Happy Tippmann je velmi prijemny na rekreacne hranie a velka vyhoda,ze si ho mozem upravit ako chcem a zbrane od milsigu mi pridu ako fajn na military alebo HC.Urcite chcem jednu so spodnym podavanim a vzduch v pazbe ( vsimol som si,ze rap4 ma aj spodne podavanie plus vrchne podavanie a vzduch v pazbe,existuje este take nieco podobne? )

Dik


Zadej si na facebooku HS paintball, tam Honza prodává rapky,milsiga,ale úplně nejlíp carbine od tipmann předělaná na spodek Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mahakalai



Založen: 23. 05. 2013
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: út únor 04, 2014 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Odpověď šéfa Milsigu na otázku zda půjdou nové M17 ručky na Para Pro:

The FA grip will work on all MILSIG markers with a Gen 2 HC. However, the bolt has to be changed, and that can make an upgrade kit expensive. We won't be able to make such a kit until we're able to meet demand for the M17s as there're simply not enough grips and bolt parts to go around.

překlad: FA grip bude fungovat na všech Milsig značkovačích s Gen2 HC. Nicméně je potřeba vyměnit bolt, což může prodražit upgrade kit. Nebudeme schopni udělat takovej kit dokud nepokryjem poptávku pro M17, jednoduše nemáme dostatek dílů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2014 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ptal jsem se primo milsigu, jak to bude se zasobnikama u paradigm pro (jestli budou nove pribalovat 18rd, nebo zda zustanou u 10rd).

Jak chapete tuto odpoved? Chapu spravne, ze s paradigm pro konci?

To answer your question the Paradigm PRO has already been discontinued, and all of them were shipped with the 10rd FSR mag.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2014 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no na milsigdirect jsou vsechny markery out of stock. Kromne m17ky v preorderu. Tak to vypada ze uz bude asi jenom m17ka ve trech verzich a cus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2014 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebo bude třeba nový 2014 model... (asi jako každý rok) Ale ani bych se nedivil, když by si nechali jen 17 řadu, úplně se tím odprostí od designu K-Series (aka A5) a zbude jim skutečně jejich produkt.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mahakalai



Založen: 23. 05. 2013
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2014 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

creagel napsal:
Ptal jsem se primo milsigu, jak to bude se zasobnikama u paradigm pro (jestli budou nove pribalovat 18rd, nebo zda zustanou u 10rd).

Jak chapete tuto odpoved? Chapu spravne, ze s paradigm pro konci?

To answer your question the Paradigm PRO has already been discontinued, and all of them were shipped with the 10rd FSR mag.


Chápeš správně, Para PRO skončil.

Já předpokládám že přestali vyrábět všechny starší modely, nejlevnější M17 nahradí Káčka, střední M-series Elite a nejdražší Para Pro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2014 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak uz to mam z milsigu potvrzene. Paradigm Pro definitivne konci. Nove dodavky jiz nebudou. Nastupce je DMR. Na otazku zda konci K Series a M Series Elite neodpovedeli Smile Paradigm Pro 2014 nebude ani zadny remake neplanuji.

Ptal jsem se i na nove 18rd zasobniky a pry by mely byt kompatibilni se std paintballs (tedy ze do jednoho zasobniku muze prijit FSR i klasicka kulicka).

Zajem o novou radu je pry prekvapil - nestihaji vyrabet a ani odpovidat rychle na dotazy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate