Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Milsig M-Series PARADIGM Pro
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2012 7:41 pm    Předmět: Milsig M-Series PARADIGM Pro Odpovědět s citátem

Tak co pánové, vidím dlouho očekávaná novinka je skladem.. už někdo objednal? Very Happy

http://www.paintballshop.cz/zbozi/14873-m-series-paradigm-pro-w-13ci-air-tank-(de)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2012 8:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

za 20k milsiga ? ... spatnej vtip...
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2012 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No původně to mělo být dokonce 22 500,- Very Happy ale ty nové MK3 nemají docela špatnou cenovku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rychtoň



Založen: 06. 09. 2010
Příspěvky: 536

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2012 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Za milsiga bych nedal ani korunu natož dvacet papírů jeden se mi válí doma ve skříni a mam strach ho prodat aby mě s nim pak někdo nepřijel umlátit,ale kdybys měl zájem tak za dvojáka je celej tvuj Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2012 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rychtoň napsal:
Za milsiga bych nedal ani korunu natož dvacet papírů jeden se mi válí doma ve skříni a mam strach ho prodat aby mě s nim pak někdo nepřijel umlátit,ale kdybys měl zájem tak za dvojáka je celej tvuj Very Happy
Neblbni, budou se do starejch prodávat konverze na ten novej HEAT systém Wink Probereme na Moldavě, já si ho taky sušim jenom proto doma Wink
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2012 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to jsem zvedavej kolik za ten heat budou chtit .. jednoho milsiga mam taky nekde v krabici Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Michalled23



Založen: 27. 08. 2009
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2012 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tušim že by to mělo bejt celý tělo takže stačí hlaven a grip a co jsem slyšel tak kolem 5000,-od nás to má naštudovaný nox Very Happy
_________________
"Hon na Šakala 2011 " čestný tytul snadný cíl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2012 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo ta nová verze by se nemusela srát kdyz je to vlastne system minimag/automag.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2012 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak tohle má být ta sranda o které tady píšete?????http://www.activegames.pl/pl/p/K-series-Mk3-CQB-Pro-/355 tady je teda o pár kaček levnější - cca za necelých 7 kolíků celý gun i kdyby se do toho krámu pro něj mělo zajet kdyby to nechtěli poslat..... jo a tady ještě jedna za cca 9tis http://www.activegames.pl/pl/p/K-series-Mk3-CQB-PRO-MATS-desert/377 hoďte oko na všechny varianty co nabízejí.....

Naposledy upravil rolos2 dne pá prosinec 07, 2012 10:15 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2012 1:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo to jsou MK3, my se tu bavíme o Paradigmu... Very Happy škoda je že ty MKčka taky nemají ty nové zásobníky Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2012 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

paradigma tam maj za 3580zl. to je dokonce 21koliku a nejaky drobny Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2012 8:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No nádhera... A bude tenhle zázrak střílet dál a přesněji než-li současné pb zbraně?
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2012 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jde o to ze je to magfeed, a dal to strilet bude je to FS ready.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2012 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

udabluda napsal:
tak jde o to ze je to magfeed, a dal to strilet bude je to FS ready.


Co to je magfeed, smím-li se ptát?
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2012 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já myslím že zásobníky na FS nejsou až zase taková výhoda, aspoň teda mě FS docela zklamaly,upravil jsem si si Tiberiusa Elite koupil z USA hlaveň Lapco Bigshoot 686 na FS(vyšla na 2400,-) ,¨ta základní trubka nestála za nic a při zastřelování jsem zjistil že FS na 50m mají rozptyl cca 50 - 70 cm a normální kule (Tomahawk Winter Orange) měli rozptyl 90- 130cm - musel jsem víc nadsadit - stříleno vleže s dvojnožkou. Takže se mi vyplatí dotyčného zasypat dávkou normálních kulí než tam poslat 5 FS(a třeba ho ani netrefit za ty peníze....)
takže já bych asi šel do základní MK3 a vymazlil si ji k obrazu svému třeba díly ze starého Milsiga a navíc můžu použít staré zásobníky - ty novější výroby i 20tky už neměly problém a 20tkové RAP4 taky nemaj chybu a jsou spolehlivé.....

PS kdyby někdo chtěl můžu nabídnout 100ks FS za 1050,- + pošta nebo na nějaké akci - koupil jsem jich 200 a leží mi doma na skříni....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: pá leden 03, 2014 12:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Premyslim o nove zbrani na sezonu a jedna z moznosti je paradigm pro. Tady na foru ctu same stenani, jak je to krap, a "milsig" nikdy. Co ctu zahranicni fora, tak tam takova prevaha negativnich prispevku neni.

Cim to? Stare zkusenosti se milsigem, nebo byla nejaka blba varka? Kdyz se spokojim s tim, ze to nema moznost pripojit remote line (jako treba tiberius 9.1), tak se mi moc libi (dost kuli v zasobniku, ladeni velocity na regulatoru, pomerne levne zasobniky).

Navic v UK se da poridit za zajimave penize:

http://www.magfedpbuk.com/milsig

Muzu poprosit majitele o nejake hodnoceni po par hrach se zbrani?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá leden 03, 2014 1:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeden nejmenovany majitel nejlepsi verze Paradigmu nám chtěl ukázat, že ty nový verze už fungujou a jsou to jen pomluvy. Když zmáčknul spoušť, tak to jako na potvoru zrovna nevystřelilo a mohlo se začít opravovat Smile Asi tak. Když to funguje, tak super, ale ono to dost často nefunguje. Proč si na to američani nestěžujou nevím, ale tady s tím většina lidí, co nemají doma dílnu a šikovný ruce přestala hrát a za stejný prachy si radši nechají předělat karabinu.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: pá leden 03, 2014 9:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to neni zrovna dobry. Mne to z tehc prispevku pripada, ze se k nam dostala nejaka vadna serie nebo mame v CR sakra smulu Smile

Mne se ten Paradigm Pro libi i vzhledem. Oni i MK3 nevypadaji spatne, ale kdyz uz kupovat takhle drahy kver, tak at uz umi i FS (doufam ze do budoucna klesne cena munice).

Sakra, proc nikdo nevyrabi "bomba" kver Smile DYE pro jistotu nemaji lahev v pazbe, TGR2 nema stelovani velocity, T9.1 ma zasobnik jen na 8 kuli ...

Divim se ze jeste nekdo crowdfundingem neudelal vysneny kver Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: pá leden 03, 2014 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

TGR sice nemá štelování velocity, ale jinak umí uplně vše a ve výsledku, kolikrát to chceš štelovat? Prostě se tam dá nejtvrdší pružina a je vyřízeno, víc s tim dělat nepotřebuješ. Zrovna jedna běhala na aukru a pár jich v čr je, jen majitelé jsou tajemní jak hrad v Karpatech.

Dye DAM si vlastníci chválí a mam za to, že v promovideích byla možnost vzduchu do opěrky zmiňována, ale jistý si nejsem. Každopádně je to HiTech marker, nutnost baterky a to nebude každému vonět.

Pradigm M jednoduše, rozskakovaly se regulátory, bolty a vybrušoval se vnitřek.

RAP468 na zahraničních forech si to lidi chválí, ale u nás zatím žádná zkušenost.

Tacamo Conversion kity na T-98, A5, ... hrozná výroba, jsou to netěsnící křápy a vyhozený peníze.

T4 (4.1) to je taky celkem krok vedle, dlouhý nepraktický zásobníky a permanentně někde syčí.

Co sleduju zahraniční zkušenosti, tak se celkem prosadila TGR Mk.I a II a RAP 468, sem tam si někdo stěžuje, ale všechny střílí, dokonce s tou 468 se kasají, že to je výcviková pomůcka s velmi podobným ovládáním a zaměnitelnými díly s AR-15, zvlášť ta novější verze.

E: přidána T4
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: pá leden 03, 2014 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky, neco takove jsem prave hledal. Kolikrat budu ladit velocity nevim, ale po zkusenostech s GOG G1, kdy mam hammerhead hlaven napasovanou presne na kulicky a staci aby se zmenila teplota (rano/poledne), tak menim fin a musim lehce poladit ustovku.

Co me ale z temer vsech videi prekvapuje - ze jak TGR2 tak milsim po vystrelu "kouri". To u me soucasne GOG G1 neznam za zadnych podminek (jedu na vzduch). To je najaka vlastnost techto semi-auto zbrani? Nebo to na tech videich pouzivaji s CO2?

Konkretne treba u TGR2 tady:

http://www.youtube.com/watch?v=YKIoBHD8bWY#t=232
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá leden 03, 2014 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ja bych s DYE DAM byl opatrnej, par lidi co ke me jezdi hrat ji ma a jeden byl uz blizko od toho si ode me pujcit kladivo aby tu zbran rozmlatil
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: so leden 04, 2014 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paradigm měl "špatný" regulátor (ať už to znamená cokoliv). MK3 zase problém s delrinovými bolty. Všechno by už mělo být vyřešené - nový a starý HEAT (i když je to rozdíl stěží pár měsíců) je o dost jiný.

Ale! největší problém jsou samotní uživatelé, protože zrovna Paradigm je dost náchylný na kvalitu regulátorů u vzduchových lahví. Prostě tady platí, že na nejdražší značkovač (od Milsigu) si pořizovat nejlevnější vzduchový systém je chyba.

U DAMu se objevovaly problémy s elektronikou, ale závada se týká/týkala spíše náhodných modelů, než nějakého souboru. Ale zase těžko říct vzhledem k penetraci trhu, kterou DAMka má.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: so leden 04, 2014 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A necha se nejak poznat, co je novy/stary HEAT resp. novy/stary paradigm? A dalsi otazka ohledne lahve/regulatoru. Ono 13ci neni takovy vyber a vetsinou maji navic regulator jiz namontovany. Navic jsem nikde nenasel zminku, na kolik by mel byt nastaveny regulator na lahvy, aby to bylo "nej".

U TGR2 MK2 jsem doporuceny tlak na regulatoru lahve dohledal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: ne leden 05, 2014 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stačí kouknout na obrázky např. v PBShopu:
starý:
http://www.paintballshop.cz/zbozi/15045-heat-core-upgrade-kit-for-m-series-blowback-%28no-receiver%29

nový:
http://www.paintballshop.cz/dily-upgrade/heat-core-upgrade-kit-gen2-for-k-series

(MK3 se od Paradigmu liší jen délkou, což je taky důvod, proč je Paradigm náchylnější na regulátory u vzduchu)
Každý slušný obchod ti k lahvi namontuje jaký regulátor chceš.

Milsig jako středotlak s vlastním regulátorem nelze s vysokotlakým bezregulátorovým systémém TGR2 srovnávat.

Když už se tedy o HEATu chceme bavit, tak nejlepší pro něj je výstupní tlak kolem 550 - 650psi (více je zbytečné, vzhledem k operačnímu tlaku HEATu). A regulátor na lahvi by měl být schopen dávkovat vzduch v dostatečném objemu, konstantním tlaku a to konzistentně po celou dobu.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: ne leden 05, 2014 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm, ale jako to poznat u zbrane, kterou revizi obsahuje? U popisu jsem to nenasel, takze to asi bude pouze kontaktem s prodejcem?

Ze to nelze srovnavat = souhlas. Ale oba systemy maji neco do sebe.


btw: co to "koureni" jak u paradigma, tak TGR2? U sve GOG G1 toto neznam a ac vsude u videi je napsany, ze pouzivaji "HPA", tak mi to hlava nebere.

edit: nebo se to u toho Paradigmu pozna, ze pisi "verze 2013"?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 1:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Koureni obvykle způsobuje CO2 v zimě a vlhku. Vzduch to dělá minimálně.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, vim ze "coudi" co1 - ale na tech videich pisi v popisu ze pouzivaji vzduch!

btw: Mue mi nekdo kdo ma paradigmo pro (2013 - tedy novy heat??) napsat, kolik realne vystrili na jednu flasku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jdou do paradigm pro nejake jine zasobniky nez urcene pro paradigm? Ty originalni jsou dost drahy Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
twin



Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na 13ci tak 5-6 zásobníků. S přehuleným gunem a velkou hlavní bych počítal spíš 5 tj. 100 kulí. V týmu máme většinou sundanou pažbu a 26ci flašky to je pak o tom co uneseš.
zásobníky se dají použít i "káčkové" pokud se vymění hrdlo za čtvercové.

Na první verzi HC už těžko narazíš. Bylo jich tu jen pár, ale na fámy to stačí. Většina šla do Kanady.
Popravdě moc velký rozdíl v tom není, byl problém s uvolňováním boltu.
já mám první gun a po zalocktitování šlape už rok a půl. jen jednou měněný o kroužek. kluci v týmu mají novější verzi a střílí to stejně.
Změny byly následující:
-zjednodušený bolt
-spolehlivější bezpečnostní pojistka a nastavena na vyšší tlak.
-krytka regulátoru (aby se to nepovolovalo a zbytečně do toho nelezlo)
-silnější pružina u záchytu (lépe cykluje i "špinavej" a nemusí se tak centrovat HC)

Co se týká rozdílné pověsti v ČR a v zahraničí. Bude asi na to mít vliv i to, že první verze za moc nestály a v ČR se hodně prodávali. Rap4 a pozdější zbraně se sem nedováželi. V zahraničí se prodávali především "Rapky", které na tom byly ještě hůř. MKII se v zahraničí docela dobře prodávala i když to stále dokázalo potrápit, a v ČR po zkušenosti s MKI se prodalo málo. MK3 tj. s Heat Corem to válcuje, u nás se tomu nevěří. Je to jak říká Nox.

Co se týká nových zbraní, tak Dam je spool valve se solenoidem a nízkotlak.
Paradigm Pro je střednětlaký na principu Automegu s regulátorem. Tiberius to samé.
Scarab a 468 jsou vysokotlaké blowbacky na principu Spyderu.
Technologicky tři rozdílné levely.
_________________
A MILSIG Factory authorized distributor in the Europe.
WWW.MILSIGDIRECT.EU
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
twin



Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jde na to i hadice, když si dokoupíš CATS pažbu.
_________________
A MILSIG Factory authorized distributor in the Europe.
WWW.MILSIGDIRECT.EU
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate