Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

RAP4 T68

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HellStriker



Založen: 11. 10. 2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2012 10:24 pm    Předmět: RAP4 T68 Odpovědět s citátem

Nazdar chalani, som tu nový a potrebujem Vašu pomoc Smile Smile Smile ...

Sem ma odkázali chalani so SVK, že tunak by ste mi možno vedeli pomôcť. Strašne moc sa mi zapáčila jedna mašinka presnejšie sa jedná o RAP4 T68 v podobe M4... ale skôr mi ide o to, neviete náhodou niekto z Vás ako je to čo sa týka kvality týchto markerov??? Čítal som niekde na nejakom americkom fóre, že je to nespoľahlivá mašina, ale to fórum bolo dosť staré z roku 2007, ako môže byť, že vtedy to boli nespoľahlivé zbrane, ale tak zase 5 rokov inovácií je 5 rokov. Tak sa pýtam či náhodou niekto nemáte s touto zbraňou nejaké skúsenosti čo sa kvality a tak týka... na SVK ich nik oficiálne nedováža, ale v ČR je jeden obchod, kde si výhradný distribútor pre ČR, SVK a EU... čiže keď tak, kupoval by som to od nich... mňa len zaujíma či sa ten označovač za tie peniaze naozaj oplatí... ako pohon by slúžil vzduch Smile Smile Smile Za odpovede ďakujem a paintballu zdar Smile Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2012 6:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mel sem ji v kapotazi AK a je to uvnitr Spyder, takze ma sve spyderovske mouchy (zamrza treba pri nizsich teplotach) jinak mel velke problemy s kolisanim tlaku FPS oscilovala klidne i mezi 230 az 400 !!!! pri jedne a to behem 10 vystrelu, ale bylo to CO2 a jak to ma bombu rovne vzadu tak to mohlo mit efekt, ten vzduch bude klidnejsi... podle mne je to zbran pro cloveka , ktery se ji bude hodne venovat, pak mozna bude podavat normalni vykony
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2012 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co jsem měl možnost mluvit s nynějšími majiteli asi zatím poslední 7 generace, tak problémy s kolísáním úsťovky přetrvávají stále. Částečně to může mít na svědomí COčko, ale hlavní příčinou bývá samotná konstrukce zbraně, přední část kterou do zbraně vstupují kuličky je výměná a je tam moc velká vůle, takže po jejím utažení se vychýlí z osy pohybu boltu a ten se tam pak zasekává. Navíc u téhle poslední generace (a prý ne jen u té) kvůli konstrukci šachty nedokáže zásobník podat poslední kuličku a ta je pak dost často přeseknuta boltem.
Dá se to sice všechno poladit, ale ne každý to zvládne a chce se mu do toho, když má za tuhle flintu vysolit balík a ona stejně nefuguje jak má.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jindra



Založen: 05. 01. 2007
Příspěvky: 1284

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2012 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko, nevyřeší to trhání kuliček boltem tohle
http://www.rap4.com/store/paintball/t68-lok-bolt-adapter
Mám už dva roky 6 generaci a jestli mi nepomůže tohle, tak už nevím, jak bych to poladil Wink.
_________________
Jindra SAS Lhenice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HellStriker



Založen: 11. 10. 2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2012 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vďaka Vám za postrehy, tak uvidíme čo z toho bude, lebo ako tento marker sa mi strašne páči a chcel by som ho, ale dať za neho toľko prachov a potom človek zistí, že polovička vecí je na dve veci je dosť odraďujúce... zase som niekde čítal, že túto zimu by mala prísť 8 generácia tohto markeru a že tá má byť prevratná čo sa týka technických riešení, tak som teda zvedavý, ale zase takto zatiaľ v momentálnom štádiu ako to je, ste so svojou zbraňou spokojný teda, alebo nie??? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2012 1:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jindra napsal:
Rajko, nevyřeší to trhání kuliček boltem tohle
http://www.rap4.com/store/paintball/t68-lok-bolt-adapter
Mám už dva roky 6 generaci a jestli mi nepomůže tohle, tak už nevím, jak bych to poladil Wink.

Já ti JIndro poradim zlom to o strom Idea Very Happy
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2012 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jindra napsal:
Rajko, nevyřeší to trhání kuliček boltem tohle
http://www.rap4.com/store/paintball/t68-lok-bolt-adapter
Mám už dva roky 6 generaci a jestli mi nepomůže tohle, tak už nevím, jak bych to poladil Wink.

Tohle by mohlo ten problém částečně obejít, ale otázka je z jakého pravého důvodu zrovna ta tvoje nestřílí, tak jak by měla.
Spíš by to chtělo pytel kulí, dostatek plynu (COčka nebo vzduchu podle toho co používáš) a pak hromadu trpělivosti a laborování při hledání závady. Já jsem si s tou svojí hrál tak dlouho, až se jí povedlo jakž takž vyladit, že přes léto dokázala střílet i PBS premia bez trhání - teda aspoň do té doby, než se blbě zasekl zásobník, ale to už je zase jiná kapitola.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2012 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se zase stalo že se mi hned při prvním použití pokazily dva zásobníky, vyletěla mi ta kulička co tlačí koule v zásobníku až do komory Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HellStriker



Založen: 11. 10. 2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2012 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ako tak kukám, tak s touto zbraňou budú nemalé problémy... ale čo som sa teraz dozvedel, že RAP4 ide dávať do ponuky nový model, presnejšie RAP4 468, ktorý veľa ľudí hovorovo označuje ako ďalšieho nástupcu RAP4 T68 gen7 ako "gen8". Ale ide o to, že je úplne prepracovaný, na výber tam bude buď "mechanical full auto" alebo druhá varianta E-triger... tak som zvedavý ako to celé nakoniec dopadne... okolo vianoc by mal tento marker ísť do predaja, snáď všetky veľké neduhy sa im podarili odstrániť... však uvidíme čo a ako to dopadne Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2012 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Full auto mechanickou pušku oznámil i Milsig a všichni víme jak to dopadlo, teda aktuálně má být dostupná do roku 2014 Very Happy RAP4 je ještě podle mě větší slibotechna, do vánoc bych viděl maximálně nějaký preorder, určitě ne funkční zbraň...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HellStriker



Založen: 11. 10. 2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2012 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja som hlavne zabudol pripojiť video... takže teraz ešte pripájam video, je to vyše 30min predstavenie zbrane, kde najprv hovorí o nej celej a potom na jednotlivé otázky potencionálnych používateľov. Smile tu je spomínané video: http://www.youtube.com/watch?v=4EvaFBWDKJk Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2012 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vypada hezky, tady je taky video od nej a tech kveru tam za nim Smile Vypada to ze do budoucna planujou hodne druhu realnejch pb kveru...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HellStriker



Založen: 11. 10. 2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže zatiaľ žiadne extra moc nové správy ohľadom RAP4 468... akurát len také videá ako o tých DMAGoch čo budú, predajná cena by mala byť okolo 5USD za 14ranový kus, tak som zvedavý čo bude, ešte potom akurát bolo pár mini promo videí... DMAG: http://www.youtube.com/watch?v=Rc1zYO7o5Tk, Sniper mode: http://www.youtube.com/watch?v=t0DBlbJ6lgg&feature=youtu.be a "vodné" strieľanie: http://www.youtube.com/watch?v=T1c0UNwTWdA&feature=youtu.be Dúfam, že videa sa páčili... čo myslíte, bude to také terno, alebo sa z toho nakoniec vykluje prepadák... Smile Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

"B" je správně Laughing
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HellStriker



Založen: 11. 10. 2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2012 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No takže akurát som našiel pár "nových" videí na RAP4 468, obe ukazujú akože záťažové testy... Prvý: http://www.youtube.com/watch?v=PMUvTiJMKpI&feature=relmfu a druhý: http://www.youtube.com/watch?v=ucMOR3M4LEs&feature... tak ja som teda naozaj na to zvedavý, lebo prezentujú to pomaly ako nezničiteľnú zbraň... do predaja by mala ísť tesne pred Vianocami, tak som zvedavý potom na prvé komentáre nových majiteľov na nete Smile Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2012 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Top rvní je uplně stejný jako tehdá od milsigu http://www.youtube.com/watch?v=IeiT4C0rd6U
Laughing Laughing Laughing
_________________
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2012 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jako ale vypada ze to maj vymysleny hezky, uper/lower reciever.Dale pri vymene zasobniku musis pokazdy natahnout kver. Jestli to bude strilet tak do toho du. Jediny co maj trapny jsou ty zasobniky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HellStriker



Založen: 11. 10. 2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2012 10:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

udabluda napsal:
jako ale vypada ze to maj vymysleny hezky, uper/lower reciever.Dale pri vymene zasobniku musis pokazdy natahnout kver. Jestli to bude strilet tak do toho du. Jediny co maj trapny jsou ty zasobniky.


Tak to je síce pravda, ale práve preto prichádzajú na trh tiež tie nové DMAGy v 3 rôznych kapacitách, sú na 14 rán (2 x 7), 20 rán (2 x 10) a 30 rán (2 x 15). Tam sa jedná o to, že to bude rovný zásobník s tým 2 komorami, čiže vystrieľaš jednu, pretočíš zásobník, vystrieľaš druhú komoru a meníš zásobník... možno časom príde vylepšenie, ale neviem... ale tieto nové zásobníky by mali mať výhodu v lacnejšom výrobnom procese a cena jedného by vraj mala byť 5USD za 14 ranový...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubis



Založen: 06. 11. 2007
Příspěvky: 250

PříspěvekZaslal: čt leden 09, 2014 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdárec. potřeboval bych poradit s ra4 6gen. mám špatnou západku spouště a nevím jestli to je stejný s tímto modelem. http://www.paintball-shop.cz/zbrane/nahr-dily-spyder/zapadka-spouste-pro-mechanicke-spyder/ dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate