Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Anketa pro majitele Spyderů - Proč jsem šel do Spydera?
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Proč jsi si koupil Spydera?
Quli ceně - toužím po Tippmannu ale nemám na něj, tak ať mám s čím hrát a možná nějakýho Tippa ukořistím.
11%
 11%  [ 3 ]
Protože jsem chtěl Spydera kvůli jednoduchosti a spolehlivosti.
19%
 19%  [ 5 ]
Protože se mi líbí.
19%
 19%  [ 5 ]
Protože jsem s ním hrál a zjistil jsem že je to přesně to co potřebuju.
7%
 7%  [ 2 ]
Protože jsem si nechal poradit (a dobře že jsem poslechl)
11%
 11%  [ 3 ]
Protože jsem si nechal poradit (a teď mě to štve - okamžitě prodám)
15%
 15%  [ 4 ]
Jiný důvod
15%
 15%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 26

Autor Zpráva
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 9:09 am    Předmět: Anketa pro majitele Spyderů - Proč jsem šel do Spydera? Odpovědět s citátem

Takže vážení kolegové s odkazem na diskuzi a domněnky kolegu Tippmannistů proč jsme si koupili právě Spydera zakládám tuto hlasovací anketu (dělám to poprvé tak doufám že to nezorám)
Prosím kolegy kteří Spydery nevlastní aby se do ankety neprojevovali Wink (tedy pokud je zajímají pravdivé výsledky)

Pokud někoho napadne odpověď kterou jsem nenabídl tak ať napíše - pokusím se jí tam přidat

Díky

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chybi mi kolonka pro byvale uzivatele spyderu Smile. Zdanlive to sem nepatri, ale verze Koupil, zkusil, zahodil by tam byt mohla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vojtech napsal:
Chybi mi kolonka pro byvale uzivatele spyderu Smile. Zdanlive to sem nepatri, ale verze Koupil, zkusil, zahodil by tam byt mohla Smile


jo, jo, čekal jsem takové srandičky Laughing

Už to tam nedokážu přidat ale pro tyto zklamané a nespokojené soudruhy je zde alternativně kolonka " Protože jsem si nechal poradit (a teď mě to štve - okamžitě prodám) " Wink

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Šmarjá to je zase tak jednostraně zaměřená anketa ... bud že miluju spyder nebo tippmann...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Šmarjá to je zase tak jednostraně zaměřená anketa ... bud že miluju spyder nebo tippmann...


Ale vůbec ne - otázka zní PROČ JSEM ŠEL DO SPYDERA ? jelikož tady bylo x-krát tvrzeno že téměř všichni co maj Spydera touží po Timpánech akorát na to nemají finance.
A jelikož to třeba zrovna můj případ není tak mě (a věřím že nejen mě) zajímalo co motivuje majitele Spy k jejich koupi.....

O milování v té anketě nic není .... ale jestli chceš nějakou citově zaměřenou tak ji můžeš otevřít Wink

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak pro upřesnění, nemyslím podle tohoto textu:
Quli ceně - toužím po Tippmannu ale nemám na něj, tak ať mám s čím hrát a možná nějakýho Tippa ukořistím.
, že by někdo na začátku své PB éry vyloženě toužil po tippmannovi.Tento bod mi příjde dost přitažený za vlasy...
Stačilo by bohatě: "Kvuli ceně"
Toužit si můžeš jak chceš Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Tak pro upřesnění, nemyslím podle tohoto textu:
Quli ceně - toužím po Tippmannu ale nemám na něj, tak ať mám s čím hrát a možná nějakýho Tippa ukořistím.
, že by někdo na začátku své PB éry vyloženě toužil po tippmannovi.Tento bod mi příjde dost přitažený za vlasy...
Stačilo by bohatě: "Kvuli ceně"
Toužit si můžeš jak chceš Laughing


Já třeba jo!

_________________
KERBEROS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Tak pro upřesnění, nemyslím podle tohoto textu:
Quli ceně - toužím po Tippmannu ale nemám na něj, tak ať mám s čím hrát a možná nějakýho Tippa ukořistím.
, že by někdo na začátku své PB éry vyloženě toužil po tippmannovi.Tento bod mi příjde dost přitažený za vlasy...
Stačilo by bohatě: "Kvuli ceně"
Toužit si můžeš jak chceš Laughing


Jo tak.
To mě taky příjde přitažený ale dal jsem to tam protože takové názory prostě jsou a ještě ke všemu - dovolím si Tě citovat:

GEorGE , Zaslal: 31 leden 2007 18:58
Pěkně se to tady rozjelo, tak přidám i svůj názor.
Spyder jsem si koupil kvůli ceně a tippmann mi přišel na "obyčejný" střílení moc drahej. I když pošilhával jsem po něm.
Teď když už nějakou dobu hraju militárko zase přemýším o tippmannovi, přesněji po A5.
......... zbytek citovaného příspěvku už umázl Cofey protože je něčem trochu jiném


Takže ne "toužil" ale jen "pošilhával" Wink
Nebudeme si hrát se slovama - význam nabídnuté možnosti je doufám jasnej - Mám Spydera protože Tippmann se mi zdá drahej..... OK?

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nekoupil jsem si tipmana už jenom kvůli tomu,že určitý lidi co ho maj si připadaj jako borci a zbytek je opovrženíhodný póvl.....a nejhorší je že se takhle někeří chovaj i na fóru! Laughing asi si tím něco kompenzujou Laughing jak že se to říká?? "čím menší pinďour,tím větší fáro??" Laughing

tomu rikam kousek, koupit si neco jinyho jen kvuli tomu ze existujou idioti co maj tipmana. existujou preci idioti co maj spydery, cockery, airsoftacky, idioty najdes vsude. znam lidi co maj spydery i tipmanny a idioti nejsou, vzivote by me ale nenapadlo si kupovat zbran na zaklade skupiny jestli je ci neni idiotska, ale na zaklade kvalit a co od zbrane ocekavam. slep
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fila napsal:
nekoupil jsem si tipmana už jenom kvůli tomu,že určitý lidi co ho maj si připadaj jako borci a zbytek je opovrženíhodný póvl.....a nejhorší je že se takhle někeří chovaj i na fóru! Laughing asi si tím něco kompenzujou Laughing jak že se to říká?? "čím menší pinďour,tím větší fáro??" Laughing


Ano, to je pravda.
(zbraň mám MR2 a fáro malinkatý Punto Wink )

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm. tak třeba já. du do pinbalu prvně a du si koupit A5ku a to jenom proto že se dá A5ka krásně vytunit ala AK XY...mně AK fakt rajcuje a proto to koupim...jinak co byly bazarový A5ky tak se po nich jen zaprášilo takže když mně to nebude bavit tak to hned prodám.
jinak spydery v zákl sou lepší jak tipmany v zákl. to je všem jasný. ale ze spyderu mám pocit že maj furt nějaký nový modely a když se kouknu na tipmana tak ten má celkem 4 (carbin, 98, A5, C3 ) z čehož mám dojem že kvalita nahrazuje kvantitu. jakoby musely spyderu furt něco vylepšovat a dohánět a předělávat a proto dělaj nový modely."můj názor" jinak mám pocit že kdo si koupí tippman tak u něj zůstane. zatímco spydery se za čas prodaj a koupý se jinej model nebo se přejde na tipman.

PS: když v zákl je spyder levnější tak proč si lidi kupujou dražší a horší tipman?! holt tipman má dobrou pověst

+A5 má cyklon a fajn rozborku + hromada upgradů. což žádný spyder nemůže nabídnout a v omezené míře i 98

jinak si myslím že mi pejnboláci sme si všichni rovni bez rozdílu na používanou zbraň a upřímně sme malá komunita na to abysme se hašteřili kvůli takový pi.ovině jako je to kdo čím střílí Very Happy Laughing Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Fluffy:

Tady se nikdo nehašteří ( možná na foru Spyder vs. Tippmann jsem se trošku chytil s Chronicem, ale tady fakt ne)
Už mě unavuje vysvětlovat že nejde o žádnou konfrontaci, jde jen o to zjistit proč si 150 lidi co jsou registrovaní na tomhle webu se Spyderem a jeho klonama pořídilo zrovna tyto zbraně a ne nějaké jiné (lepší).....

OK? žádný hašteření - Arrow seriozní průzkum.....

Díky za pochopení

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sys250



Založen: 29. 03. 2006
Příspěvky: 50
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bóóóóóóže bóóóóóóó´že, vy máte problémy Laughing Laughing
_________________
http://militarygame.cz
http://www.mereni-regulace.eu

Mé názory a příspěvky NESOUVISEJÍ s názory a příspěvky MG. Vůbec si mě nevšímejte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marfi



Založen: 14. 08. 2006
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 12:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem jako úplný nováček začinal se Spyderem, pak jsem ho trochu ladil a byl v poho. Pak jsem si koupil C98 s 16" Armsonkou a je taky v poho. Oba kvéry jeli na CO2 s kvalitním regulátorem. Zásadní rozdíly jsem nepozoroval. Tipp se mi víc líbí, ale o tom to asi není. K těm modelům, původně jsem chtěl Carabine, ale nebyla k mání. Tippmann udělal sedm modelů / možná víc nevím jistě/ ale všechny pracují na stejném principu, liší se jen provedením válce. Schémátka zde http://www.doropaintball.com/AB1038101Equick/shopdisplayproducts.asp?id=496&cat=Tippmann+Factory+Parts). Spyder udělal modelů více, ale v principu stejných (viz. schémátka zde http://www.doropaintball.com/AB1038101Equick/shopdisplayproducts.asp?id=497&cat=Kingman+Factory+Parts). Co se týká přesnosti, jde vždy o správný tlak, hlaveň a kuličky. Co spolehlivosti, myslím, že po funkční stránce na tom nění co rozbít ( nemyslím plasty na rukojeti atd.) Přijde na to co se komu líbí.
PS. je vidět že zimní pauza přeje prkotinám Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 11:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No cofey tak nam to tippmannisti spocitali na tuningu zbrani Smile Ty ses posledni a ja predposledni a mame recenzi skoro jako nikdo Smile)
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 1:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zrovna anketa tunning je velice zavisla na hodnoceni a nebral bych ji vubec vazne, sem tam se na prvnim miste objevil i spyder!! tak si nestezuj Laughing Laughing rozhodne bych nerek ze si nekdo s tipmanama pridava aby vy jste meli malo Laughing pripomina mi to trosku problem prahy a ostravy Laughing
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
No cofey tak nam to tippmannisti spocitali na tuningu zbrani Smile Ty ses posledni a ja predposledni a mame recenzi skoro jako nikdo Smile)


JJ a to seš přede mnou protože jsem Ti dal 100% Laughing

Cofey

( Idea jdu se zastřelit...... )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
No cofey tak nam to tippmannisti spocitali na tuningu zbrani Smile Ty ses posledni a ja predposledni a mame recenzi skoro jako nikdo Smile)


A já jsem ti za MR1 dal 75% a to mám Timpána. To ujde na Spydera Laughing Laughing Laughing
A teď vážně hodnocení tunningu je zkreslující záležitost a hlavně se většinou jedná o vzhledové úpravy. A myslím si a jak už jsem tu někde psal mezi Timpánem a Spyderem není výrazný výkonostní rozdíl, jestli vůbec nějaký je. (záleží na typu, nebudu srovnávat Viktora s A5 že). Já jsem také vlastnil Spydera a to Rodeo. A jestli si pamatuju tak mi to střílelo celkem dobře určitě né o moc hůře než teď Máňa (A5 Wink ). A hlavní důvody proč jsem si pořídil A5 byly 1. cyklon (30ran) a 2. možnost z A5 udělat Máňu ( http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=galerie_zbrani&wid=83 ). Né, že by ze Spydera nešla udělat pěkná stříkačka, viz jarda (kov) nebo já (dřevo, obr. přikládám), ale takovým způsobem co to jde udělat na A5 to prostě na žádný Spyder nejde.


_________________


Naposledy upravil Mihal dne út únor 06, 2007 2:47 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja jen, ze dokud sme tady nezacali s Cofeyem prudit, tak sem mel hodnoceni neco nad 50% od par lidi. A jakmile jsem tam primontoval apex a zahlasil neco na tomhle foru, tak sem byl na konci s 30ti a hodnotilo pres 20 lidi. To mi jako nahoda rozhodne neprijde. Je mi to vcelku burt, me se ta zbran libi a s apexem sem se jen ventiloval, aby ostatni vedeli o co jde, ale trochu me ta zlomyslnost zarazila. Preci jen si nemyslim, ze moje bouchacka vypada hur, nez Victor s primontovanou ksandou a dalo to i o trochu vic prace. Koneckoncu daval jsem ji tam jako jeden z prvnich vlastniku MR1 aby ostatni vedeli jak vypada a funguje.

Me trochu vadi, ze tady nekdo vzdycky prijde, zahlasi ze ma super mega hlaven a jaksi zapomene rict co je na ni tak super mega. Tak sem to s tim apexem udelal tak jak bych si predstavoval, ze se z toho ostatni neco dozvi a vysledek je tohle...
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
migus



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Rychnov n/K

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
No ja jen, ze dokud sme tady nezacali s Cofeyem prudit, tak sem mel hodnoceni neco nad 50% od par lidi. A jakmile jsem tam primontoval apex a zahlasil neco na tomhle foru, tak sem byl na konci s 30ti a hodnotilo pres 20 lidi. To mi jako nahoda rozhodne neprijde. Je mi to vcelku burt, me se ta zbran libi a s apexem sem se jen ventiloval, aby ostatni vedeli o co jde, ale trochu me ta zlomyslnost zarazila. Preci jen si nemyslim, ze moje bouchacka vypada hur, nez Victor s primontovanou ksandou a dalo to i o trochu vic prace. Koneckoncu daval jsem ji tam jako jeden z prvnich vlastniku MR1 aby ostatni vedeli jak vypada a funguje.

Me trochu vadi, ze tady nekdo vzdycky prijde, zahlasi ze ma super mega hlaven a jaksi zapomene rict co je na ni tak super mega. Tak sem to s tim apexem udelal tak jak bych si predstavoval, ze se z toho ostatni neco dozvi a vysledek je tohle...


furt nebreč Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
No ja jen, ze dokud sme tady nezacali s Cofeyem prudit, tak sem mel hodnoceni neco nad 50% od par lidi. A jakmile jsem tam primontoval apex a zahlasil neco na tomhle foru, tak sem byl na konci s 30ti a hodnotilo pres 20 lidi. To mi jako nahoda rozhodne neprijde. Je mi to vcelku burt, me se ta zbran libi a s apexem sem se jen ventiloval, aby ostatni vedeli o co jde, ale trochu me ta zlomyslnost zarazila. Preci jen si nemyslim, ze moje bouchacka vypada hur, nez Victor s primontovanou ksandou a dalo to i o trochu vic prace. Koneckoncu daval jsem ji tam jako jeden z prvnich vlastniku MR1 aby ostatni vedeli jak vypada a funguje.

Me trochu vadi, ze tady nekdo vzdycky prijde, zahlasi ze ma super mega hlaven a jaksi zapomene rict co je na ni tak super mega. Tak sem to s tim apexem udelal tak jak bych si predstavoval, ze se z toho ostatni neco dozvi a vysledek je tohle...


to Hellboy:

Hele, dyť je to prdel.....
Já se tím docela bavím a v podstatě mě těší že některé spolubojovníky moje příspěvky osloví natolik že jim stojí za to najít v galerii můj kvér a dát mu 0% když už nejsou schopni se vyjádřit písemně a obhájit svůj názor v diskuzi.
Je to taková obdoba vypouštění pneumatik, škrábání laku na autech, rozbíjení oken a psaní po domech - v našich zemích to má tradici Laughing

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 3:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No vzdyt ja nebrecim, taky mi to prijde docela zabavny, jenom uvadim do obrazu ty, co si mysli, ze to nema spojitost.

Proste tady jsou lidi, kteri kdyz si prectou, ze si nekdo mysli, ze Spyder je dobra zbran jdou a hned mu daj v galerii 0.

Ale pockejte az ja to reknu doma.... Mad Mad abyste vedeli.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fila napsal:
nekoupil jsem si tipmana už jenom kvůli tomu,že určitý lidi co ho maj si připadaj jako borci a zbytek je opovrženíhodný póvl.....a nejhorší je že se takhle někeří chovaj i na fóru! Laughing asi si tím něco kompenzujou Laughing jak že se to říká?? "čím menší pinďour,tím větší fáro??" Laughing

tomu rikam kousek, koupit si neco jinyho jen kvuli tomu ze existujou idioti co maj tipmana. existujou preci idioti co maj spydery, cockery, airsoftacky, idioty najdes vsude. znam lidi co maj spydery i tipmanny a idioti nejsou, vzivote by me ale nenapadlo si kupovat zbran na zaklade skupiny jestli je ci neni idiotska, ale na zaklade kvalit a co od zbrane ocekavam. slep


to slep:

celkem Filovi rozumím. Prostě nechtěl patřit ke skupině která je ostatními nebo jen jím samým vnímána (třeba jen díky pár extrémistům) negativně..... taky napsal "určitý lidi " - nenapsal "všichni"...
Možná jsou to předsudky ale na mě stejně blbě působí (na základě mnoha zkušeností) když potkám na silnici třídveřový BMW M3 s kulatýma světlama - očekávám že za volantem sedí 20-iletý magor který je připraven rozsekat sebe i všechny ostatní kolem....... jasně že ne všichni řidiči M3 jsou magoři.....

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak koukám, že se dikuze otáčí směrem Arrow já mám Spyder (Tippmann) kdo je víc. Laughing Idioti byly, jsou a budou. Wink Bezcenné Rolling Eyes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mihal napsal:
Tak koukám, že se dikuze otáčí směrem Arrow já mám Spyder (Tippmann) kdo je víc. Laughing Idioti byly, jsou a budou. Wink Bezcenné Rolling Eyes


Nic takového jsem tu nečetl.
Fakt je že tahle diskuze o ničem vznikla jako přívěšek k anketě od které jsem si sliboval jen uplně neškodný a myslel jsem že i nekofliktní sběr informací Crying or Very sad

OK, vykašleme se na to.

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemyslel jsem tak, že by tato anketka byla bezcenná, ba na opak mě výsledek také zajímá (jako bývalého Spyderystu), ale myslel jsem spíše chování některé skupiny lidí na které tady bylo poukázáno Filou.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 8:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

eeeehmmm......jen tak pro upřesnění pro slepa...nepsal jsem nic o idiotech a neměl by jsi vytrhávat věci z kontextu Very Happy .....jináč děkuji všem těm co to pochopili za podporu...btw:zase jsem si koupil spydera....a to kvůli lidem zhora zmiňovaným! Cool Smile
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi, nějak zapomínáte na smysl diskuze Very Happy ..

Já osobně jsem měl spydera, a koupil jsem ho z duvodu velmi nízké ceny (znamej se zbavoval). Tenkrát jsem ani nevěděl, jestli ěm to bude bavit a tak. Časem jsem hře přicházel na kloub a přestávala se mi líbit zbraň. Zdálo se mi, že jen flusala namísto aby střílela. Našetřil jsem na tippa (A5), ale v základu je určitě horší, než např. TL-X, ale ta rozborka je úžasná, možnost upgradu je skvělá stejně jako mechanizmus celé zbraně a nakonec se mi hrozně líbí.

Výsledek: Tippmann A5 je ve střelbě horší, než-li spyder (8"hlaveň vs. 12") to je snad jasné, ale má spoustu vizuálních a praktických předností.
Pokud ale koupíte AllAmerican hlaveň, kolimátor a hadici pro pohodlí, je to (alespoň pro mě) nepřekonatelná kombinace..

Nesmíte ale zapomínat, že z 50% záleží na zkušenostech, vitalitě a rychlsoti hráče, 25% na masce a to ostatní je podřadné Wink (je to muj názor, tak ěm prosím nesežerte Very Happy Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se strelby tyce, tak pokud mas jakoukoli normalni zbran, zalezi podle me ze 70% na kulickach. Alespon vsechny trochu serizonzi testy kombinaci hlaven/kulicka o tom svedci.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kua,kdo tvrdil že MR1 se rozebírá snadno??!! Evil or Very Mad a což potom to skládání!! Confused musím přiznat,že spyder e99 to má asi o 50% jednodušší a nemusí se tam povolit ani šroubeček....MRku v lese na jehličí bych teda rozebírat nechtěl! Very Happy
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate