Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Spyder vs. Tippmann
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 2:55 pm    Předmět: Spyder vs. Tippmann Odpovědět s citátem

Myslím,že spousta lidí přemýšlí co si koupit za zbraň a rozhodují se mezi Spyderem a Tippmannem a stejně jako mě,by je určitě zajímalo srovnání těchto zbraní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Obě zbraně střílí hodně podobně (valstnosti). Shocked

Timpán
+ vzhled
+ cyklon
+ upgrade
- rozborka
- spotřeba plynu (hlavně A5)
- cena


Spyder
+ rozborka
+ cena
+ spotřeba plynu
- upgrade
- vzhled
- center feed

Jednoduché a jasné Laughing Stačí si jen vybrat. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mihal napsal:
Obě zbraně střílí hodně podobně (valstnosti). Shocked

Timpán
+ vzhled
+ cyklon
+ upgrade
- rozborka
- spotřeba plynu (hlavně A5)
- cena


Spyder
+ rozborka
+ cena
+ spotřeba plynu
- upgrade
- vzhled
- center feed

Jednoduché a jasné Laughing Stačí si jen vybrat. Wink



Upgrade:to je menší problém jen co se týče vzhledu,jinak na překuchání střev je dílů habaděj.
Vzhled u Spyderu: někdy je to mínus,ale při troše snahy se s tím dá udělat hodně Smile
Center feed:žádný problém,stačí kolimátor malinko vyhnout na tu či onu stranu,pro střelbu to nevadí vůbec
Největší rozdíl,co se týče upgradu je v tom,že na Tippmann je spousta věcí,které z něj udělají opravdu zbraň podobnou skutečné,pokud tohle chcete udělat se Spyderem,je vše hand made....A pak ten cyklon,ten mi na Spyderu chybí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chronic



Založen: 12. 06. 2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Rumburk

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tippmann suveréně vévodí Wink
_________________
www.rpc.xf.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chronic napsal:
Tippmann suveréně vévodí Wink


čemu? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych to rek takhle: A5 po koupi lepsi hlavne, vzduchu a pazbicky stoji neco pres deset litru a na 50m je o trochu presnejsi nez MR1 za 3700 v zakladu. Poruchovost mi zatim prijde stejna, pricemz u Tippmannu jsou to obcas dost podivne veci, ktere nejdou poresit na miste (nekde neco unika, nefunguje cyklon, ulomi se nekde kousek plastu...) coz se u Spyderu moc nedeje. Je to lepsi zbran, pokud investujete aspon do te hlavne, ale stoji 3x vic.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Chronic



Založen: 12. 06. 2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Rumburk

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cofey napsal:
Chronic napsal:
Tippmann suveréně vévodí Wink


čemu? Wink


Paintballové miliatary scene Wink

Pro Hellboye Exclamation Arrow Tvuj Spyder MR1 obecne je velice prumerna zbran. Po nekolika hrach se ti osoupe rukojět a natahovani zezhora neni taky nejsikovnejsi...Kolinko uprostred mi taky OSOBNE nevyhovuje.V tymu jsme tyto zbrane testovali a tippmanni z toho vysli mnohem lepe. Takze volba je jasna.Ja tady nechci rikat ze jsi amater, ale podle me jsi nemel prilezitost ozkouset vice druhu zbrani Arrow zkus to a pak Spydera zahodis Laughing Laughing Laughing
_________________
www.rpc.xf.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No amater mozna sem, ale pulka naseho teamu ma hodne vytunene A5 druha vytunene MR1 a nejak zaostale si vuci nim rozhodne nepripadame.

Jo a este chronicu, kolinko uprostred nemam, takze si nejsem jistej jestli si nekdy drzel MR1 v ruce. Rukojet taky osoupanou nemam, je kovova s vymennym pogumovanim. A A5 vs MR1 jsme s kamosem porovnavali opravdu zevrubne, takze vcelku presne vim o kolik metru dal on dostreli presneji nez ja.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 11:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chronic napsal:
Cofey napsal:
Chronic napsal:
Tippmann suveréně vévodí Wink


čemu? Wink


Paintballové miliatary scene Wink


Brouku, netuším o jaké scéně to tady mluvíš Wink
Pokud máš na mysli českou paintballovou military scénku - myslím že úspěšně reprezentovanou tímhle webem tak Ti vezmu iluze (a přiznám se že docela rád Twisted Evil ) ale než zase příště něco plácneš tak si sežeň nějaký relevantní info.

Třeba mrkni do zdejší galerie zbraní a spočítej si kolik zdejších hráčů hraje s Tippmannem a kolik se Spyderem. Ale teď už se koukat nemusíš - udělal jsem to za Tebe.

K dnešnímu dni (pokud jsem se neuťal - počítal jsem to jen jednou) hraje s:
Tippmannem 146 lidí
Spyderem 146 lidí (a jeden frajer hraje Kingman New Hammer) - tak že by jsme to dali třeba T.:146 vs. S.:147 Rolling Eyes Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Zeptám se ještě jednou: Čemu to ten Tippmann vévodí?
Americké scéně?
Možná..... Laughing

GL ve výběru zbraně všem nováčkům Wink

Cofey s Spyderem MR2 Wink


Naposledy upravil Cofey dne st leden 31, 2007 12:10 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 12:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chronic napsal:
Cofey napsal:
Chronic napsal:
Tippmann suveréně vévodí Wink


čemu? Wink


Paintballové miliatary scene Wink

Pro Hellboye Exclamation Arrow Tvuj Spyder MR1 obecne je velice prumerna zbran. Po nekolika hrach se ti osoupe rukojět a natahovani zezhora neni taky nejsikovnejsi...Kolinko uprostred mi taky OSOBNE nevyhovuje.V tymu jsme tyto zbrane testovali a tippmanni z toho vysli mnohem lepe. Takze volba je jasna.Ja tady nechci rikat ze jsi amater, ale podle me jsi nemel prilezitost ozkouset vice druhu zbrani Arrow zkus to a pak Spydera zahodis Laughing Laughing Laughing


to Chronic:
Celkově s Tebe nabývám dojmu že trpíš ohledně své zbraně nějakým komplexem.... možná máš krátkou hlaveň Wink
Proč tak reješ do Spyderů?
Nevšiml jsem si že by nějaký Spyderista haněl Tvuj super sniper kvér, tak kde se v Tobě bere ta zášť Wink ?


Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chronic



Založen: 12. 06. 2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Rumburk

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 6:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nehodlám se tady s nikym hadat. Za svym nazorem si stojim a ten zni "Spydery obecne jsou sracky" - vice uz k tomu nemam co rict. Jestli se uvidime na Aleji, muzem si testnout kvéry. BB

(jo a nemusis psat modre :X )
_________________
www.rpc.xf.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 7:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chronic napsal:
Nehodlám se tady s nikym hadat. Za svym nazorem si stojim a ten zni "Spydery obecne jsou sracky" - vice uz k tomu nemam co rict. Jestli se uvidime na Aleji, muzem si testnout kvéry. BB

(jo a nemusis psat modre :X )


Já píšu modře rád neb modrá je dobrá Smile

Nehádám se s Tebou - akorát mi vadilo plácání jak od malého děcka ve kterém uspěšně pokračuješ..... kdybych se chtěl snížit na stejnou úroveň argumentace, tak bych třeba mohl napsat: "Snipeři obecně jsou sračky" - to je moudro, viď Wink ?

Na Aleji se mi dva určitě neuvidíme ale nic to nemění na tom že plácáš hlouposti.

Na svůj názor máš samozřejmě právo - to že je mylný jsem se Ti pokusil vysvětlit v minulých příspěvcích - zdá se že bez výsledku. Už na to kašlu. Každý si z toho vezme co potřebuje.

Čus

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Řekl bych,že docela výstižný srovnání napsal hned na začátku Mihal.Něco bych zpochybnil,ale jinak má pravdu.Co se týče kvality a spolejlivosti,zatím jsem za celou dobu neměl se svým Spyderem jedinej problém.Jo,vlastně jo,zlomil jsem si hadičku u botoom line Smile,když jsem v běhu havaroval.Jinak materiál,podle spousty lidí s Tippmannama a podle informací z několika shopů není o nic lepší než na Spyderu.To prý bývávalo ....teď už je to prý dělaný tak aby byla dobrá cena.Myslím,že je to dnes už spíš otázka vzhledu.
A pokud jde o počet hráčů s tou kterou zbraní zde,tak je to 158 ku 149 ve prospěch spyderů,počítal jsem na jednu stranu Kingmann,32degrees a Genezi (kopie Spyderu) a na druhou Tippmann a Ben Tippmann.Takže o nějaké nadvládě Tippmannů bych pochyboval Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taky do toho každej prostě nemůže narvat 8 litrů,že jo,já můžu tak mám A5 Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fremen napsal:
taky do toho každej prostě nemůže narvat 8 litrů,že jo,já můžu tak mám A5 Laughing


Finance mě neomezovaly Embarassed a přesto jsem si pořídil Spydera Wink

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 2:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fremen napsal:
taky do toho každej prostě nemůže narvat 8 litrů,že jo,já můžu tak mám A5 Laughing


A-5ka je pěkná,líbí se mi ten cyklon.Ale když pominu cyklon,vzhled a to že se dá fakt skvěle tunit ?Co má za další výhody?A co T 98?Tam je to jen o vzhledu.Nejhorší je,že u Tippmannu si člověk defakto koupí zbraň bez hlavně,protože to co tam je by se dalo nahradit vodovodní trubkou a na střeleckých vlastnostech tý zbraně by se to asi neprojevilo.Takže A-5 8 litrů,hlaveň 2 litry,pažba 1,5 litru a kde jsi.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 2:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zamkněte už někdo tohle zbytečný fórum,tady stejně není co řešit každej má svýho miláčka a nedá na něj dopustit a když sem vleze někdo kdo chce poradit s výběrem zbraně tak prdlajs dozví,jen se tady bude probírat sloupkem samejch výplodů.................................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Milí budoucí prvomajitelé paintballového značkovače Very Happy

Pokud jdete v prvé řadě po vzhledu a chcete mít do budoucna možnost navěšet na svůj gun co nejvíce více či méně praktických doplňků aby vaše zbraň vypadala skoro jako reálná zbraň, pokud vám nezáleží na trochu problematičtější rozborce a vyšších pořizovacích nákladech zbraně, pak sáhněte po Tippmannu.

Pokud jste spíše prakticky založení a chcete zbraň minimálně stejně funkční jako Tippmann, jednodušší konstrukčně (čím jednodušší něco je, tím míň se toho může pokazit Wink ), jednodušší na údržbu a také levnější pak sáhněte po Spyderech.
Věci které zlepšují užitné vlastnosti Spyderu bez problému seženete v stejně široké škále kvality a ceny stejně jako na Tippmanny.
Věci které zlepšují vzhled Spyderu neseženete skoro vůbec a zde se otevírá prostor vaší zručnosti Wink - tedy pokud usoudíte že je potřeba Spyder vzhledově tunit.

V podstatě zde shrnuji to, co si můžete přečíst od jiných na jiných částech tohoto fora

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tak Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chronic



Založen: 12. 06. 2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Rumburk

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cofey napsal:
Chronic napsal:
Nehodlám se tady s nikym hadat. Za svym nazorem si stojim a ten zni "Spydery obecne jsou sracky" - vice uz k tomu nemam co rict. Jestli se uvidime na Aleji, muzem si testnout kvéry. BB

(jo a nemusis psat modre :X )


Já píšu modře rád neb modrá je dobrá Smile

Nehádám se s Tebou - akorát mi vadilo plácání jak od malého děcka ve kterém uspěšně pokračuješ..... kdybych se chtěl snížit na stejnou úroveň argumentace, tak bych třeba mohl napsat: "Snipeři obecně jsou sračky" - to je moudro, viď Wink ?

Na Aleji se mi dva určitě neuvidíme ale nic to nemění na tom že plácáš hlouposti.

Na svůj názor máš samozřejmě právo - to že je mylný jsem se Ti pokusil vysvětlit v minulých příspěvcích - zdá se že bez výsledku. Už na to kašlu. Každý si z toho vezme co potřebuje.

Čus

Cofey


Tak jestli si myslis ze si necham srat na hlavu od nejakyho typka jako si ty, tak to se pletes synku. Sice je mi 18, ALE JE MI UPLNE JEDNO jestli je tobe 33 a jsi z Holesova a mas MR2ku (btw. pekny hodnoceni tveho tuningu).Myslis si ze jsem malej a placam hlouposti jo?Ujasni si par veci a pak mi tady neco rikej Exclamation End- ignore
_________________
www.rpc.xf.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Quartus



Založen: 16. 08. 2006
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cofey napsal:
fremen napsal:
taky do toho každej prostě nemůže narvat 8 litrů,že jo,já můžu tak mám A5 Laughing


Finance mě neomezovaly Embarassed a přesto jsem si pořídil Spydera Wink

Cofey

Jenže ti co jsou finančně omezení, tak sáhnou po spyderu, proto to počítání co si prováděl výše je zbytečné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 4:25 pm    Předmět: Re: Spyder vs. Tippmann Odpovědět s citátem

Jarda napsal:
Myslím,že spousta lidí přemýšlí co si koupit za zbraň a rozhodují se mezi Spyderem a Tippmannem a stejně jako mě,by je určitě zajímalo srovnání těchto zbraní.
Jardo,Jaroušku,Járýnku..........ty si tady otevřeš fórum ve kterým se ptáš,ba co,přímo uslintaně někoho prosíš o nějaký srovnávání spyderů a tipmannů,ale přitom už máš tu svoji nablejskanou hračičku doma v postýlce a jediný vo co ti běží je kydat hnůj na tipmanny....................ale ono je to celkem prostý,když si chceš koupit fakt dobrý zboží o který se nemusíš nějak horentně starat tak nepoběžíš přeci na tržnici pro nějakou sra..u made in China!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 4:27 pm    Předmět: Re: Spyder vs. Tippmann Odpovědět s citátem

[quote="fremen"]
Jarda napsal:
Myslím,že spousta lidí přemýšlí co si koupit za zbraň a rozhodují se mezi Spyderem a Tippmannem a stejně jako mě,by je určitě zajímalo srovnání těchto zbraní.
Jardo,Jaroušku,Járýnku..........ty si tady otevřeš fórum ve kterým se ptáš,ba co,přímo uslintaně někoho prosíš o nějaký srovnávání spyderů a tipmannů,ale přitom už máš tu svoji nablejskanou hračičku doma v postýlce a jediný vo co ti běží je kydat hnůj na tipmanny....................ale ono je to celkem prostý,když si chceš koupit fakt dobrý zboží o který se nemusíš nějak horentně starat tak nepoběžíš přeci na tržnici pro nějakou sra..u made in China!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote


Laughing Laughing Co to meleš?Nejsi sjetej? :lol:Zatím tu o Tippmannu neřekl nikdo křivé slovo,nebo jsem si toho aspoň nevšiml.Jde jen o srovnání dvou nejpoužívaňejších zbraní....nevím,z čeho jsi tak vykolejenej.V posteli rozhodně nemám Spyder a ni jinou hračku,tam mám manželku.No,ale jak se říká ,proti gustu .... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chronic napsal:


Tak jestli si myslis ze si necham srat na hlavu od nejakyho typka jako si ty, tak to se pletes synku. Sice je mi 18, ALE JE MI UPLNE JEDNO jestli je tobe 33 a jsi z Holesova a mas MR2ku (btw. pekny hodnoceni tveho tuningu).Myslis si ze jsem malej a placam hlouposti jo?Ujasni si par veci a pak mi tady neco rikej Exclamation End- ignore


Brouku, Tobě evidentně ruply nervy (a to by se sniperům stávat nemělo Wink )

Vezmeme to popořádku:

Tak jestli si myslis ze si necham srat na hlavu od nejakyho typka jako si ty, tak to se pletes synku:
Na hlavu ti neseru - prostě jen tvrdím že plácáš kraviny (jsi zřejmě silně fixnutý na svou značku kvéru - klidně buď, ale neser se do jiných)
Sice je mi 18, ALE JE MI UPLNE JEDNO jestli je tobe 33
To že mě je 33 a Tobě 18, to máš pravdu, to fakt nehraje roli (znám spoustu bystrých a rozumných teenegeru stejně jako moře starých volů co už by dávno měli být dospělí a chovají se podobně jako Ty). Jak Tě čtu tak Tobě nepomůže ani dalších 25 roků navrch.
a jsi z Holesova
To odkud jsem já a odkud jsi Ty, to by na míru inteligence a schopnosti smysluplně argumentovat nemělo mít vliv - na to nesváděj Laughing
a mas MR2ku (btw. pekny hodnoceni tveho tuningu)
nečekal jsem že v % převálcuju Tvůj super kvér, hodil jsem tam konec konců poznámku že: "Upgrade je mířen jen na zlepšení uživatelské, možná že jednou dojde i na vzhled" a jelikož zde se hodnotí hlavně vzhled tak mě ty nízká % ani nepřekvapují ani nemrzí (věřím tomu že spousta lidí jen stěží vydýchá to elektrický vajo Shocked ). Mimochodem řekl bych že během mého pokus o diskuzi s Tebou a Tvého debilního neustálého napadání se na můj kvér mrklo tak 7 - 8 lidí a dalo mu 0 - 25%. Tvý kámoši Wink ?
Myslis si ze jsem malej
Stejně jako bydliště - to jak moc jsi vyrosl nebo ne to nevím, ale nemůžeš Ty blbosti co tu šíříš svádět na to že projdeš pod stolem s rukama nad hlavou Wink ...
a placam hlouposti jo?
JO, plácáš - ještě jsem se od tebe nedočetl jedinej argument který by podpořil to co tvrdíš o Spyderech
Ujasni si par veci a pak mi tady neco rikej
Kterých pár věcí si mám ujasnit - marně čekám kdy už budeš konkrétní - dočkám se?

GL a jestli jsi pořád ještě vzteklý tak zkus třeba třikrát rozebrat a poskládat svůj gun - to Tě uklidní Wink

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to all:

To vypadá že jsem grafoman (pro Chronika ať to nemusí někde hledat Wink - grafoman je člověk který má etrémní potřebu psát) ale není to tak, jen mě serou takový debilní výkřiky který tady provozuje kolega Chronik. ( a taky se tak lehce bavím Very Happy )

Omlouvám se pokud vás tím obtěžuji, pokud toho bude moc tak on to admin jistě napraví...

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Chronic:
Hele ještě k tomu hodnocení jednotlivejch gunu - hoď ten svůj do galerie ať se mrknem jak Ti ho ostatní ohodnotí Wink

P.S.: mám fakt skvělej kontakt na kvalitní a levný tříboďák - nechceš?

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 6:26 pm    Předmět: Re: Spyder vs. Tippmann Odpovědět s citátem

[quote="Jarda"]
fremen napsal:
Jarda napsal:
Myslím,že spousta lidí přemýšlí co si koupit za zbraň a rozhodují se mezi Spyderem a Tippmannem a stejně jako mě,by je určitě zajímalo srovnání těchto zbraní.
Jardo,Jaroušku,Járýnku..........ty si tady otevřeš fórum ve kterým se ptáš,ba co,přímo uslintaně někoho prosíš o nějaký srovnávání spyderů a tipmannů,ale přitom už máš tu svoji nablejskanou hračičku doma v postýlce a jediný vo co ti běží je kydat hnůj na tipmanny....................ale ono je to celkem prostý,když si chceš koupit fakt dobrý zboží o který se nemusíš nějak horentně starat tak nepoběžíš přeci na tržnici pro nějakou sra..u made in China!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote


Laughing Laughing Co to meleš?Nejsi sjetej? :lol:Zatím tu o Tippmannu neřekl nikdo křivé slovo,nebo jsem si toho aspoň nevšiml.Jde jen o srovnání dvou nejpoužívaňejších zbraní....nevím,z čeho jsi tak vykolejenej.V posteli rozhodně nemám Spyder a ni jinou hračku,tam mám manželku.No,ale jak se říká ,proti gustu .... Laughing
jen tady pindam,nic ve zlým,jen mě ta vaše debata škube koutkama tak jsem tam toho taky trošku nakydal,hezkej večer,když už jsi mi to připoměl,jdu si to nacpat......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Quartus napsal:
Cofey napsal:
fremen napsal:
taky do toho každej prostě nemůže narvat 8 litrů,že jo,já můžu tak mám A5 Laughing


Finance mě neomezovaly Embarassed a přesto jsem si pořídil Spydera Wink

Cofey

Jenže ti co jsou finančně omezení, tak sáhnou po spyderu, proto to počítání co si prováděl výše je zbytečné.


Čau.

Možná nerozumím. Myslíš jako to počítání lidí kteří preferuji Tipp. vs. lidi co preferují Spy.?
Jako tím myslíš že většína těch co maj napsaný Spydery by chtěla Tippmanny ale kačky jim to nedovolily?
Je to sice možné (naopak tuto úvahu bohužel aplikovat nejde Smile ) ale pochybuju o tom. Možná na to mám jinej pohled díky věku a finančnímu zázemí, ale pokud bych chtěl dražší kvér tak bych prostě dýl šetřil.....
Ale možná máš pravdu Ty.
Třeba by mohl admin uspořádat takovou klikací minianketku na téma: Proč jsem si koupil Spydera....

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kupujou ho, protože je levnej a už v základu vypadá jak samopal,jen kdyby střílel jak Tippmann
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkně se to tady rozjelo, tak přidám i svůj názor.
Spyder jsem si koupil kvůli ceně a tippmann mi přišel na "obyčejný" střílení moc drahej. I když pošilhával jsem po něm.
Teď když už nějakou dobu hraju militárko zase přemýším o tippmannovi, přesněji po A5.
Podle mého názoru je A5 jak funkčně, tak samozřejmě i vzhledově, na vyšší úrovni (pozor srovnání s TLX a XTROU). V akci jsem viděl i MR3 a moc mě nenadchla. Rozborka je velmi složitá, moc extra to nestřílelo, navíc velká hmotnost. Kámoš, který s ní hraje bude kupovat A5 (jen tak pro úplnost).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate