Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

poradte s vyberem z brane E-99,XT-L,Xtra nebo Tippman 98 ??

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bu11eT



Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 4:23 am    Předmět: poradte s vyberem z brane E-99,XT-L,Xtra nebo Tippman 98 ?? Odpovědět s citátem

Rozmejslim se jakou koupit zbran, tedy jde o moji prvni paintball zbran ale rikal jsem si ze by asi stalo zato koupit neco slusnyho ale zase nejsem milionar.
Tak jsem se kouknul na bazar na paintball shopu a tam maj E-99 za 2500,-(jen zbran), nebo v shopu novou Xtru za cca 3200 a v setu asi 5400,-.
Pak jsem koukal tady do bazaru a Tippman se da sehnat okolo 4000-5000,-.
Ale ted jsem nasel Spydera XT-L s kompletni upravou na military ma tam operku , zasobnik z sa58, vepredu neco na hlavni a kolimator. Hlaven je nova 16-ka. a i s 12oz lahvi za to chce 5200,- coz se mi zda docela slusny co vi nato.

Jinak urcite bych chtel hrat military paintball takze i proto se mi liby ze ta XT-L je upravena ale zase vim ze spydery maj zasobnik primo v ose pred kolimatorem ze se musi dat mimo osu

Tak neviim jestli treba nejit do MR1

Jako puvodne jsem mel limit 5000,- na celej komplet i s maskou ale kdyz jsem videl co stoji ta uprava tak jsem si rekl ze cca 5000 za zbran a pak masku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co tohle?

http://www.paintballshop.cz/zbozi/6097-set-spyder-mr1-special

Mas tam kvalitni masku, lahev s on/off a je to novy.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TL-X Už v bazaru není Smile

Naposledy upravil Jarda dne út leden 30, 2007 2:48 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To má Hellboy pravdu, tohle je velice slušný setík. Já jsem sice z této zbraň nikdy nestřílel, takže jí nemůžu posoudit, ale předpokládám je to Spyder tak to bude v klidu. Hellboy jí má a pokud se nepletu tak je v spokojený, co Hellboy?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mihal napsal:
To má Hellboy pravdu, tohle je velice slušný setík. Já jsem sice z této zbraň nikdy nestřílel, takže jí nemůžu posoudit, ale předpokládám je to Spyder tak to bude v klidu. Hellboy jí má a pokud se nepletu tak je v spokojený, co Hellboy?
.......Hellboye ma Spyder na výplatní listině,ale to jen tak na okraj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kamkou



Založen: 22. 10. 2006
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já rovněž vlastním Spyder MR 1 a nemám k němu žádné výhrady, připouštím však, že je to moje první zbraň, ale jsem s ním spokojen a nepozoruju ve srovnání s tympány nějaký handicap. Nemyslím si, že drobné nevýhody této zbraně (obecně u Spyderů vycházející z jejich konstrukční odlišnosti od tympánů) by snižovaly nějak její užitné vlastnosti právě v porovnání s ne-spyderovými zbraněmi. Mimoto MR1 je asi fakt podařenější Spyder, než jiný Spydery.
Jednu malou nevýhodu jsem zjistil dodatečně obecně u Spyderů - polouzavřený závěr způsobuje, že po výstřelu foukne plyn trochu i do kolínka, což vede k "nadskočení" kuliček v zásobníku, což může vést ke zpoždění zapadnutí další kule do "nábojové komory". To jsem částečně vyřešil přidáním dalšího "o" kroužku na závěr a přidáním (vyvrtáním) dalších "větracích" otvorů do kolínka a myslím, že toho problému jsem se vcelku zbavil. Každopádně v současné době, kadenci mám dle potřeby "kolik umačkám" (možná tak 2-3 bps když potřebuju pálit rychlejc) a nemám problém, že by mě kule nespadly do "nábojové komory", že by zůstaly na půl cesty nebo že by se někde trhly. Co jsem si zbraň sešteloval šroubkem na úsťovku, je všchno O.K. Jak tympány to nevím, zkušenost s nima nemám, myslím, že ti s odfukováním plynu do kolínka problém nemaj.
Jinak ten set zmíněný výše bych rovněž doporučil, vpodstatě jsem si po dlouhým vybírání na všech net-šopech koupil stejnou výbavu co obsahuje ten set MR1, akorát ten zásobák jsem si koupil na 50 kulí.
Co jináč jsem měl problém se svým MR1, když jsem oddělával kolínko, moc jsem povolil upevňovací šroubek a v lese jsem ztratil matičku. Doma jsem pak zjistil že matička na to kolínko má coulový závit, ne metrický (matka 4 mm byla malá, matka 5 mm byla velká), nový šroubek mě stál asi 50 Kč, už si přesně nepamatuju, tak jsem si udělal malou pojistku, zvenčí jsem matku na kolínku přelepil hnědou kobercovou páskou, takže teďkon mě matička neupadne.
Paintballu zdar Camel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chronic



Založen: 12. 06. 2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Rumburk

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozhodne jdi do tippmanna > NEJLEPSI A NEJKVALITNEJSI VYROBCE. A jestli se se mnou chcete hadat, tak se pripravte na prohru Razz
T 98 - spousta upgradu, spousta modifikaci. Arrow Doporucuji
_________________
www.rpc.xf.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bu11eT



Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 5:23 pm    Předmět: MR1 asi zvytezi Odpovědět s citátem

Zatim to vypada na to MR1 v zakladu je pekne vypavena a ten set cca 6000,- taky ujde jen jsem nenasel tolik upgradu jako na tippmana a co jsem koukal tak valna vecina z vas tu ma Tippmana 98 nebo A5 alespon co jsem se koukal na tuningovane zbrane.
Kouknu co se nato da sehnat bud do vzhelu M4A1 nebo nejake odnoze kalasnikova.

A tak jsem se chtel zeptat kdyz delate ty vylepseni pouzivate treba veci z original zbrani nebo jen ty vyrobene pro paintball ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No MR1 nemusis tunit, protoze uz v zakladu vypada jako samopal a ne jako nejaka trubka s drzatkem Smile Osobne nemam potrebu z toho delat AK47, protoze se mi libi jak vypada.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Chronic



Založen: 12. 06. 2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Rumburk

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
No MR1 nemusis tunit, protoze uz v zakladu vypada jako samopal


Jo,ale jako VELICE hodne chudej samopal Laughing Laughing Laughing
_________________
www.rpc.xf.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bu11eT



Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 7:28 pm    Předmět: Tippman 98 power pack Odpovědět s citátem

A co by jste rekli a tento set

Tippmann Model 98 Power Pack obsahuje:
Semiautomat Tippmann Model 98
Masku Scott Vectra
CO2 láhev 9 oz aluminium + opěrka
Zásobník 200 rd
Čištění, sadu nářadí a náhradních dílu

je to za 6000,- jako ten set s MR1 je tu sice mensi lahev (9oz) a nema on/off ventil ale pokud jsem dobre cetl tak na militay akci je stejne vecinou omezenej pocet kuli.

A pak dalsi rozdil je v masce Scott Vectra proti Spectra Proshield

Je fakt ze v zakladu vypada to MR1 lepe ale T98 se da pak vic vylepsit teda vylepsi se da vsechno zalezi jen na schopnosti a zrocnosti Very Happy

A dalsi vec co jsem koukal T98 ma spoust jen na 1 prst jak se to vam jevi jako nevyhoda (vyhoda mozna ve vzhledu)

A pak kdyz bych porovna vnitrnosti a spous toho MR1, T98 s elektrikou E-99 jaky nato mate nazor. Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No mam pocit ze rozdil Scott vs Spectra je dost zasadni. Ve prospech Spectry samozrejme. Se spectrou by to bylo o litr drazsi.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím jak u MR1, ale u ostatních spyderů je dlouhý chod spouště takže nakonec zjistíš že 1prstá spoušť u timpána je lepší, protože má mnohem kratší chod, tudíž z něj více vymačkáš. A mě osobně se 1 prstá spoušť zdá pohodlnější než 2 prtsá. (měl jsem rok Rodeo)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 7:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
No mam pocit ze rozdil Scott vs Spectra je dost zasadni. Ve prospech Spectry samozrejme. Se spectrou by to bylo o litr drazsi.


Svatá pravda! Cool
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
martas



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Uh Hradiště

PříspěvekZaslal: so květen 19, 2007 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nezapomeň že když pudeš do Tippmana tak se asi těžko vlezeš do púvodního rozpočtu 5000 respektive 6000 a to mluvim jen o zbrani nebo setu protože upgradu je sice hodně ale nejsou zrovna nejlevnější pokud nejsi teda zručný aby sis je udělal sám a jestli jo tak pak by to určitě nebyl problem udělat na jakoukoliv zbraň.

Slovo začátečníka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: so květen 19, 2007 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych ti poradil dojít si do PB shopu kde maj vystavený zbraně a potěžkat si je, ohmat a třeba takovou MR1 chytit za pažbu a pořádně s ní zakvrdlat Laughing
Jinak k velikosti lahve, čím větší tím levnějc tě vychází plnění. V PB shopu chtěj 60Kč za 20oz. u menších je to snad 40Kč. A běhat z 20kou je celkem sranda.
Jinak já když si kupoval zbraň tak sem vůbec nevěděl co koupit, po přečtení fóra sem si vybral pár zbraní a po navštívení PBshopu a ohmatání zbraní sem se rozhodl pro A5 a T98 a jelikož sem byl zrovna při penězích tak sem vzal tu A5ku.
Já bych ti doporučil T98. v základu to bude vypadat stejně jako spyder a časem jestli budeš chtít to můžeš upravit dle sebe ať už dokoupením dílů nebo home made výrobou. Snad jen novou hlaveň budeš muset na začátku zainvestovat.

A pokud se zrovna hlásíš do tlupy SZ action tak ti v rámci možných mezi teamových vztahů můžu udělat pěknou cenu na uplně novou spectru barvy oliva, nepoužitou smrdící novotou jen a pouze rozbalenou Laughing

myslim že se nestane abys po nákupu jedné nebo druhé značky toho později nějak výrazně litoval. Ale spyder je zbraň kterou budeš muset sám ještě různě doma upravovat a dodělávat. No a tippmann je jako lego co si koupíš (a je z čeho vybírat ať už funkční nebo estetický věci) to na to plácneš a dodělávat neni co (teda pokud to ve výrobě nep*se*rou)

všechno má svý + a - a ty si musíš vybrat sám co je pro tebe + a co -
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so květen 19, 2007 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fluffy:
Prošvihl jsi dobu, Bu11et u nás už dávno je a koupil MR1. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: so květen 19, 2007 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A kruci. mně to tady vyplivlo že je tu novej příspěvek. Very Happy Very Happy data sem nezkoumal. Laughing ups
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cartman



Založen: 08. 10. 2006
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mihal napsal:
Nevím jak u MR1, ale u ostatních spyderů je dlouhý chod spouště takže nakonec zjistíš že 1prstá spoušť u timpána je lepší, protože má mnohem kratší chod, tudíž z něj více vymačkáš. A mě osobně se 1 prstá spoušť zdá pohodlnější než 2 prtsá. (měl jsem rok Rodeo)

dlhy chod spusta vobec neni problem. Ja osobne som na TLX nemal problem strielat ovela rychlejsie nez by jednoduchy gravitacny zasobnik stihol podat (vela krat som strielal na prazdno Smile )..takze pokial nemas elektricky zasobnik tak ani s jednoprstou (mimochodom existuje upgrade na spydera) spustou by si nedal viac guli za sek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate