Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Kovový zvuk při střelbě.

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klokan



Založen: 03. 11. 2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2012 5:24 pm    Předmět: Kovový zvuk při střelbě. Odpovědět s citátem

Zdravim,

pořídil jsem tipmann 98 CUSTOM Platinum edition. Zbraň byla použitá a tak jsem ji šel odzkoušet. Vše naprosto v pořádku až na to že vydává kovový zvuk. Dle mého názoru je někde sešlé těsnění. Jsem v celku nováček a tak bych radši věděl do čeho jdu než to celé rozeberu.
Nevíte někdo co s tím?

Díky za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
33hans



Založen: 30. 07. 2009
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2012 7:10 pm    Předmět: Re: Kovový zvuk při střelbě. Odpovědět s citátem

Klokan napsal:
Zdravim,

pořídil jsem tipmann 98 CUSTOM Platinum edition. Zbraň byla použitá a tak jsem ji šel odzkoušet. Vše naprosto v pořádku až na to že vydává kovový zvuk. Dle mého názoru je někde sešlé těsnění. Jsem v celku nováček a tak bych radši věděl do čeho jdu než to celé rozeberu.
Nevíte někdo co s tím?

Díky za odpověď


Těsněním to nebude.Jedině že by původní majitel zapomněl dát dorazový kroužek za úderník.Neboj se to rozebrat!Vyšroubuj šrouby co drží adapter lahve.Povol prostřední a zadní šroub RIS lišty(většinou není povolení těchto šroubů zapotřebí).Odšroubuj šrouby levého zadního těla a sundej ho.Zkontroluj jestli je tam ten tlumící kroužek úderníku a koukni na pružiny.Taky se podívej jestli nemáš prasklej nějakej vodící kolíček.Už jsem tam jeden musel měnit. Promazej pohyblivé části a smontuj zpět.Než našroubuješ láhev,tak kápni dvě kapky oleje do díry v adapteru lahve.Plyn ho pak vtlačí do zbraně.Občas promázni úderník výřezem pro natahování. Cool Jestli chceš můžeš si stáhnout návod na hlavní stránce MP.
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate