Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Průměr kuliček
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt únor 22, 2007 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vim to jiste vetsi je CHRONIC. S AA laufem nepropadne a ALL STAR projede jak prt.
MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 5:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ten prumer je fakt z kuli co sem posledni dobou zkousel asi nejvetsi. celkem me i prekvapila pekna presnost, strasne dlouho sem s chronikama nehral, ale chovali se velice pekne.
_________________

Slep
Советский Солдат


Naposledy upravil Slep dne so březen 10, 2007 4:11 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Me docela prekvapuje jak jste s tema Chronikama vsichni spokojeny. Ja nevim jestli jsem chytil nejakou blbou krabici ale ja je mel sisaty jak vejce a strasne se mi rvaly uprostred laufu a litaly jak chtely. Ted strilim INKy ktery maji mensi prumer tak ze mi normalne projede laufem a ty jsou presny a spolehlivy. Maximalni spokojenost!!! Ja mel teda Chronic Yellow. Tot bohuzel moje zkusenost s touto znackou. Rolling Eyes
MARTY
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Marty napsal:
Me docela prekvapuje jak jste s tema Chronikama vsichni spokojeny. Ja nevim jestli jsem chytil nejakou blbou krabici ale ja je mel sisaty jak vejce a strasne se mi rvaly uprostred laufu a litaly jak chtely. Ted strilim INKy ktery maji mensi prumer tak ze mi normalne projede laufem a ty jsou presny a spolehlivy. Maximalni spokojenost!!! Ja mel teda Chronic Yellow. Tot bohuzel moje zkusenost s touto znackou. Rolling Eyes
MARTY


Zdar.

Já byl s Chronikama velmi spokojen. Inky byly taky dobrý ale díky menšímu průměru měly větší rozptyl (viz. můj příspěvek do diskuze někde výš.).
Teď jsem sáhnul do střev své MR2 - odvrtaný větší otvor ventilu, zůžená jehla, odlehčný úderník a slabší pružina na úderníku. Výsledkem je že:
Inky lítaj velmi přesně, dál než před upgradem a s menším rozptylem. Kdybych se měl pokusit o % vyjádření tak bych řekl že +20% zlepšení.
Chroniky lítaj taky velmi přesně a dál, rozptyl minimální takže taky zlepšení, ale začaly se mi trhat při rychlejší kadenci v hlavni což se před upgradem střev nestavalo (hlaveň je pořád ta samá).
Je možné že mám přehulenou úsťovku - neměl jsem dosud možnost měřit, ale s těma Iknama které jsem před úpravou vnitřku zavrhoval to teď líta fakt jedna radost.
Jdou mi poštou R.P.Scherer Premium tak jsem zvědav jestli se budou chovat stejně jako Chroniky (před upgradem jsem si je vybral jako ideální střelivo - podle mě jsou stejné jako Chronik akorát o trochu levnější).
Celý to píšu proto že podle mě je výběr kuličky velká alchimie ve vztahu k nastavení zbraně-stačí malá úprava a to střelivo co se jevilo jako super je najednou průměr a naopak......

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja ma A5 a lauf AA14. Ustovku 280fps. Nic jsem s tim nedelal je to jak jsem to koupil teda streva. Ale jeste musim dodat jak jsem uz drive nekde psal ze Chronic o proti tem INKam je tezsi a ma vetsi balistiku. Ty INKy proti nim leti temer rovne. To pro me taky velky plus. Je to proste na kazdym komu co sedi. Ja hledal idealni kuli asi mesic, zkousel jsem 3 firmy a pak INKa proste sedla. Hned jsem jich koupil hafo z jedny varky aby nejakou dobu vydrzely a cas pak ukaze co bude za idealni kuli pak. Jo a jeste jednu dulezitou a velice prijemnou vec musim napsat je cena!!!! INK je o 20h levnejsi!!! to znamena kazda ctvrta kule zdarma!!! Laughing
MARTY
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravicko pro hlaven o vnitrnim prumeru .693 popripade .689
jaky prumer kulicek je idealni??? Diky moc za rady Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

minuly tyden jsem nakoupil na vikend chroniky, 1500 normalnich s fosforovou nudli uvnitr a 500 goldu na zkousku (bo se tu nad nima na foru nekdo rozplyval, jaky to je suprovy) A vysledek: v PB shopu, ze prej to bude praskat, pac je to krehka turnajova kulicka, leda houno, kdyz zmacknu mezi dvema prsty normalniho chronika, chrupne ja fik, na goldy jsem musel zabrat i prstama z druhe ruky. Po par vystrelech se to ukazalo i v praxi, kdyz jsem mel v tube mix normal+gold a goldy se nerozbijely, ale odrazely a to i po zasahu napr. ramene. Presnost (SP progressive 14") s normalnimi super, goldy razantni zhorseni. Snad kazda kule z goldu ma na sobe jednu nebo vice plosek. Goldy jsou znatelne lehci a mensi nez normalni (mereno v tube na 10 ks, pak cumim, jak velikej kus posledni kule couha ven Smile ) Celkove se mi goldy jevi jako kvalitativne horsi kule, nez normalni a na turnajovou kulicku jsou neskutecne tvrdy.

Jediny, co se mi na goldech libilo, ze kdyz uz praskly, byl to poradnej livanec a barva vsude Smile

Jeste se chystam na laborovani s ustovkou, jestli se to nezlepsi....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co se treba nekde pooivat po goldech bez plosek Smile
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fanas napsal:
co se treba nekde pooivat po goldech bez plosek Smile

zajimavej napad, priste az bud v pbshopu kupovat kule, vysypu je na zem a vyberu si jen ty bez plosek, zbytek vratim Very Happy. Sem zvedavej, jestli mi vyhodi predem, nebo nejdriv nabijou tlamu vzadu, a pak hodi dole v podchodu do kontejneru Very Happy. Ale z tohohle pytle bych vratil asi vsechny Crying or Very sad Ale co, nacpu je do kveru, co pujcuju tam se to vzhledem k vulim v hlavni, venture atd. tak nejak vyrovna Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirius



Založen: 27. 08. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 12:09 am    Předmět: HAmmerhead Odpovědět s citátem

zdravicko kde sezenu hlaven hammerhead v 16'' jestli se teda dela...vsude je jenom 14'' a to je delka bez finu?díky za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavně Hammerhead bez finu 14" například zde: http://www.paintball-shop.cz/hammerhead/hlavne/
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubis



Založen: 06. 11. 2007
Příspěvky: 250

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

malé kule. poslední dobou se vyrábí čim dál víc menší kule. používáte někdo Finy ??? nebo jak se to jmenuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Máš několik možností hlavní s finama nebo inserty, buď Hammerhead http://www.paintball-shop.cz/hammerhead/kompletni-sady/ nebo Nero http://www.rprpaintball.cz/item.php?ID=5960 nebo SP Freak http://www.paintballshop.cz/zbozi/11757-freak-aluminium-back-black--a5.Tobě ale na tu tvou flintu stačí toto http://www.paintballshop.cz/zbozi/13275-mark-barrel-back--683-a5 a do něj dát třeba origo hlaveň z procarbine.
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kubis



Založen: 06. 11. 2007
Příspěvky: 250

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já jsem našel http://www.ebay.com/itm/TechT-iFit-9-Piece-Paintball-Barrel-Kit-A5-Hmr-Head-/260797482023?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cb8bdc427 do čech to dostanu bez problémů.

Naposledy upravil kubis dne po prosinec 12, 2011 7:43 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubis



Založen: 06. 11. 2007
Příspěvky: 250

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.youtube.com/watch?v=fJ__rkgAGT0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo chválej ji, jo to podobný jako freak. http://www.pbreview.com/products/reviews/6363/
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kubis



Založen: 06. 11. 2007
Příspěvky: 250

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo to jo ale když to vše sešroubuješ tak máš tak 18palců hlavň a to už je moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nazdárek chlapi já jsem, si pořídíl tenhle mezikus http://www.paintballshop.cz/zbozi/13273-mark-barrel-back--686-a5 a dal jsem na to hlaven z a5 a kuličky mám zimní tomahavky a je to kurna znát na třicet metru do dvaceti čísel a s orygo hlavní tak metrový kolo na třicet metrů
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate