Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Hadice ano/ne?
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bluewalker



Založen: 04. 07. 2006
Příspěvky: 15
Bydliště: PARDUBICE - Čeperka

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 6:05 pm    Předmět: Hadice ano/ne? Odpovědět s citátem

Zdar, chci se zeptat jestli je lepší mít lahev na zádech. Předpokládám že ano. Uvažuju o pažbě, takže láhev bude muset na záda. Jinak nějaké typy na hadice? (ceny, zkušenost, odkazy)
Díky Martin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky mam stejny problem poradi nam nekdo? Embarassed

Diky MARTY Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marty napsal:
Taky mam stejny problem poradi nam nekdo? Embarassed

Diky MARTY Very Happy


Taky se hlasim o radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 11:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spíš se jedná o to co ti bude víc vyhovovat. To že chceš mít pažbu neznamená, že pořád nemůžeš mít i bombu na zbrani. Používám Tippmanny A5 a mám je v několika kapotážích. Bez problémů můžeš mít bombu na zbrani. stejně ji máš pod rukou, tak ani nejde vlastně vydět. Tak se spíš jedná co ti bude víc vyhovovat. Samozřejmě, když ji budeš mít na zbrani, tak ji budeš mít o 1200 - 1500 g těžší, ale věřím že jsi pořádný kus chlapa, aby tě to zaskočilo.
Nadruhou stranu, pokud ji budeš mít na hadici, tak zase budeš mít zbraň k sobě připoutanou. Jsou situace, kdy ti to může vadit. Navíc můžeš o hadici zavadit, např větví. Další věc je pokud budeš mít hadici, tak je nutné mít bombu dobře upevněnou. Mě se nejvíc osvědšíla nějaká dobrá vesta. Moc nedoporučuji ji mít na pásku. Při běhu ti bude lítat, což není moc příjemné. Možná bych pokud zbytečně nechceš vyhazovat peníze za hadici, vyzkoušel hrát nejdříve bez ní, a pokud ti to nebude vyhovovat, potom si hadici koupil. Bez problémů na A5 dám 20oz, i když tam mám pažbu.
_________________
www.paintballbrezova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 11:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cauky Roberte Very Happy
Ted jsi to napsal ze fakt nevim co je lepsi. Ono nejde jen se rozhodovat ale i pocitat. Hadici cca 1000kc. Mas pravdu s paskem kdyz tam dam nejaky koule a 20OZ tak se s tim bezet neda nebo mam proklepany zada a stehna a po par metrech pasek pod prdeli. Ale jde o to zase investovat dalsich skoro 2tis do vesty ktera je delana na to aby jsi tu lahev mohl mit na zadech. to uz jsou tri a pazba minimalne dalsi litr. To uz je ctyrka!!!! Proto se ptam ja, abych neinvestoval tyhle penize a neco me neprekvalilo.
Je to spis opatrnost. Protoze mit bombu na pasku je vyhozeny tetikilo. Moje zkusenost. Treba me ted napadlo, ze kdyz dam pazbu jestli uvidim s maskou do kominatoru. Vis neco takovyho. Me osobne se nelibi mit pazbu a lahev najednou na zbrani, To radsi tu hadici

MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bluewalker



Založen: 04. 07. 2006
Příspěvky: 15
Bydliště: PARDUBICE - Čeperka

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 1:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Marty napsal:
Cauky Roberte Very Happy
Ted jsi to napsal ze fakt nevim co je lepsi. Ono nejde jen se rozhodovat ale i pocitat. Hadici cca 1000kc. Mas pravdu s paskem kdyz tam dam nejaky koule a 20OZ tak se s tim bezet neda nebo mam proklepany zada a stehna a po par metrech pasek pod prdeli. Ale jde o to zase investovat dalsich skoro 2tis do vesty ktera je delana na to aby jsi tu lahev mohl mit na zadech. to uz jsou tri a pazba minimalne dalsi litr. To uz je ctyrka!!!! Proto se ptam ja, abych neinvestoval tyhle penize a neco me neprekvalilo.
Je to spis opatrnost. Protoze mit bombu na pasku je vyhozeny tetikilo. Moje zkusenost. Treba me ted napadlo, ze kdyz dam pazbu jestli uvidim s maskou do kominatoru. Vis neco takovyho. Me osobne se nelibi mit pazbu a lahev najednou na zbrani, To radsi tu hadici

MARTY

moje řeč, nicméně já už vestu mám. Je to taktická, která má na zádech bag, do kterýho se lahev v pohodě dá. Mě by spíš zajímalo, jakou příp. hadici. Existují i nějaký s rychlospojkou, nebo tak nějak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 9:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Marty napsal:
Cauky Roberte Very Happy
Ted jsi to napsal ze fakt nevim co je lepsi. Ono nejde jen se rozhodovat ale i pocitat. Hadici cca 1000kc. Mas pravdu s paskem kdyz tam dam nejaky koule a 20OZ tak se s tim bezet neda nebo mam proklepany zada a stehna a po par metrech pasek pod prdeli. Ale jde o to zase investovat dalsich skoro 2tis do vesty ktera je delana na to aby jsi tu lahev mohl mit na zadech. to uz jsou tri a pazba minimalne dalsi litr. To uz je ctyrka!!!! Proto se ptam ja, abych neinvestoval tyhle penize a neco me neprekvalilo.
Je to spis opatrnost. Protoze mit bombu na pasku je vyhozeny tetikilo. Moje zkusenost. Treba me ted napadlo, ze kdyz dam pazbu jestli uvidim s maskou do kominatoru. Vis neco takovyho. Me osobne se nelibi mit pazbu a lahev najednou na zbrani, To radsi tu hadici

MARTY


No me vadi pod pazou i 12oz a to nikoli hmotnosti, ale proste se mi plete pod ramenem, pri mireni i jen pri noseni zbrane. Horsi je ze si zbrane v klubu navzajem bereme, takze za to budu nejspise ukamenovan Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar. Ono jde taky o další věc .. jak dlouho budou probíhat hry. Pokud se hraje na časově omezenou hru (30min-1hod) dobývání budov/vlajky a hraje se na omezeném prostoru, kdy je možnost po zásahu odejít na seřadiště, které je velmi blízko .. není nutné používat hadici ani taktiku (takhle to preferuji já). Ale pokud jsou dlouhé celodenní hry (WZ, Ralsko) .. tak už se hadice vyplatí. Ono celý den tahat plnou 20oz lahev na gunu není po pár hodinách košer a časem se to docela pronese, takže tam už bych preferoval hadici. Já mám lahev uloženou v taktice, hadice se mě ještě nikdy nezachytila v boji o větev i když pro tyto účely plánuji do budoucna udělat si na ni ochranej vak .. myslím, že ho prodávaj za docela zbytečně velké peníze v Paint shopu Troja.
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jestli jse sparavne pochopil tak je proste lepsi mit oboje. A zna nekde nekdo nejakou fintu jak dat bombu na zada a nedat za to tu dvojku? a nemyslim tim nejakej oranzovej batoh od ťongu (i kdyz taky levny reseni), ale ať to trochu i vypada vojensky. Ono totiz i v Army shopech ty ksiry stoji stejny peniz.
Taktika to je v ty vste jo?

Diky MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejlevnější taktiky maj v shopu v brne za 690 vsechny mozny kamuflaze. Je to nejakej miltec ale co...
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To mam trochu z ruky. Asi 300 kilaku. I tak dikas. Jak vidim asi do ni stejne budu muset investovat.
MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bluewalker



Založen: 04. 07. 2006
Příspěvky: 15
Bydliště: PARDUBICE - Čeperka

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 6:18 pm    Předmět: taktika Odpovědět s citátem

Marty napsal:
To mam trochu z ruky. Asi 300 kilaku. I tak dikas. Jak vidim asi do ni stejne budu muset investovat.
MARTY

zdar, hellboy má recht. Dá se objednat přes net http://paintball.shopbrno.cz/?produkt=1259 , mám ji doma a spokojenost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TO JE RADA NAD ZLATO!!!!! Diky moc hned ji du objednat!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mam si dat na neco pozor? V tomhle jsem smolar Sad vzdycky me pak neco prekvapi

MARTY

Jsem prolustroval ty doporucene stranky a fakt dobry. U nekterych veci na zbrane lepsi ceny nez Praha
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kamkou



Založen: 22. 10. 2006
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě spíš zajímalo to, že jsem slyšel že ta hadica by měla taky pomáhat separovat tekutý a plynný CO2, takže přímo do zbraně jde už jenom plyn, takže by to mělo napomáhat trošku jako antisifon, popřípadě antisifonová trubička v bombě na CO2. Takto by to údajně mělo přispívat k tomu, že na jednotlivé výstřely bude do zbraně lépe dávkováno cca stejné množství CO2 - v rámci možností. Když si vezmu že nějaká "expansion chamber" v podobě kopie zásobníku AK47 nebo M16 stojí bez desetikoruny 2.000,- Kč, tak si myslím, že hadica stojí za úvahu i z tohoto důvodu, teda pokud je to pravda.
Máte s tímto někdo zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli hadice slouzi jako antisifon to nevim ale jestli chces antisifon tak do lahve stoji 140kc (nejlevnejsi reseni) v pripade ze ji mas jako pazbu a kdyz mas hadici tak bejva lahev na opasku nebo na zadech a tam to nepotrebujes protoze stoji a tekute CO2 je nadne a do hadice se nedostane. Naopak antisifon by tam slouzil jako stoupacka.
MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 1:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2marty: dokud nestrilis z lehu Smile pak to az tak neplati... ale od toho je antisifon ve zbrani.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
malinal



Založen: 22. 12. 2006
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kupte si iona ten je lehkej i s bombou Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ae jinak me se hralo vzdýcký z hadicou blbe kdýz treba bezis a nedivas se tak zavadis o vetev v lepsim pripade hodis zada v horsim ti výpadne bomba ae je to jenom o zvýku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chronic



Založen: 12. 06. 2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Rumburk

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

malinal napsal:
kupte si iona ten je lehkej i s bombou Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ae jinak me se hralo vzdýcký z hadicou blbe kdýz treba bezis a nedivas se tak zavadis o vetev v lepsim pripade hodis zada v horsim ti výpadne bomba ae je to jenom o zvýku


Staci dobra vesta - lahev si das na zada do kapsy na camelbag (lahev NEMUZE vypadnout) a kdyz si hadici stahnes pod popruh- nemuzes se zaháknout o vetev Laughing
_________________
www.rpc.xf.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hadici jsem si ted pořídil a nemůžu si to vynachválit!!!je to kua rozdíl....manipulace,váha,obratnost Very Happy
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hadici jsem si kupoval dříve než lauf. Wink Je to špičková věc. Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hadice neni spatna vec. Jde spis o zvyk. Ja jsem hral bez, ale potom jsem koupil a taky si ji nemuzu vynachvalit. Je pravda, ze nekdy je manipulace o malinko horsi, ale zase je lehci gun a podobne. Rekl bych, ze klady prebijou zapory. A pokud nekdy pujdes na vzduch, tak ji stejne budes potrebovat Smile

Pokud budes hadici kupovat, tak zkus vybrat nejakou s on/off ventilem a nebo si dej on/off ventil na bombu (coz je mozne asi jenom u CO2)
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám u vzduchové flašky on/off ventil na regulátoru tlaku. Wink Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 12:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mihal napsal:
Já mám u vzduchové flašky on/off ventil na regulátoru tlaku. Wink Very Happy


hmm.... zajimaci.... takze neni na flasce, ale na extra regulatoru ?
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomáš



Založen: 10. 08. 2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 2:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.paintballshop.cz/zbozi/852-preset-botom-line-on-off
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 3:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mno jasne, takze montaz mimo lahev
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 6:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne ne já to mám přímo ma regulátoru. Wink
http://www.paintballshop.cz/zbozi/636-max-flo-4500psi-hp-regulator
Je tam hezky vidět, stříbrný caplík se znáčkem Smart Parts.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 7:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mihal napsal:
Ne ne já to mám přímo ma regulátoru. Wink
http://www.paintballshop.cz/zbozi/636-max-flo-4500psi-hp-regulator
Je tam hezky vidět, stříbrný caplík se znáčkem Smart Parts.


mno...mrkl sem na cenu a trobet se mě přitížilo!!!! Very Happy
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To mě taky, ale byl to dobrej kup za tyhle prachy jsem to koupil i kevlarovou flaškou Luxfer na 4500psi Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mno jasne... ja jsem mluvil o ON/OFF ventilu primo na lahvi a to vzduch proste nema. Kapis ? Ja mam taky u vzduchu on/off ventil na obou stranach hadice, ale na flasce ne. Smile
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně, já to chápu, ale na funkci rozpojení hadice to má stejný vliv jako u co2 lahve s on/off. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate