Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

MČR DO 2012
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 10:05 am    Předmět: MČR DO 2012 Odpovědět s citátem

eh. fuj Smile

kdyz pominu mnozstvi pravopisnych chyb v zadosti, tak jsem si vzdy myslel, ze kdyz je neceho mistrovstvi ČR, ze tam budou soutezit tymy z CR a ne 2 nemecke, 1 rakousky, a slovensky Very Happy

jenom takovej detailek.

kazdopadne, pokud to tak dopadne a poradateli budou bohous a ppa, tak nas tym jako rozhodci + vsichni hlavni rozhodci konci svou ucast na tomto turnaji. chapu, ze to nove poradatele trapit nijak nebude, taky at si to uziji Very Happy

ps: bohousi, mozna si to pak budes moc napsat do nove vyrocni zpravy vaseho tymu o 15 lidech a medajlich z mcr do z minuleho roku... btw. tys tam byl? Smile)) jsem si ani nevsiml
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
petr holoubek



Založen: 12. 04. 2012
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hade sorry,
ale teď nerozumím tvému příspěvku, turnaj MČR je otevřený turnaj, že Bohouš a tedy Bratránci požádali o pořádání turnaje to je přeci OK, tento turnaj je přístupný každému klubu a pokud splní podmínky o pořádání soutěže, tak je vše tak jak má být... tedy v nejlepším pořádku

cílem turnaje je stmelit kluby a kolektivy, ve společném zájmu což by měla být hlavní myšlenka turnaje ne je rozdělovat vlastní ješitností...

příští rok očekávám, že se přihlásí i jiný klub, který bud o to stát uspořádat turnaj, třeba to budeš zrovna Ty, podmínky a pravidla jsou pro všechny stejný

poprosím než z této akce děla frašku, pojdme společným úsilím něco tomu turnaji dát, aby jsme se nemuseli stydět za své činny, podpořte lidi, kteří něco již v minulosti tomu dali a v budoucnu přinesou inovaci tomuto turnaji

děkuji všem, že budou více benevolentní a vstřícní ve svých postojích, za toto děkuji všem a doufám, že se společně všichni na tomto turnaji potkáme v dobré náladě
prezident turnaje MČR Petr Holoubek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 12:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petre, ja se omlouvam, ale je to proste muj nazor, proti organizaci MCR DO nekym jinym nemam vubec nic, ani proti Tve osobe. Ale spojeni PPA + bohouš ve me proste zanechava horkou pachut z nedavne minulosti a z veci co se na zapade deje, ze nas tam fakt neuvidite. To co jsem psal byl muj nazor, mluvil jsem za nas tym a myslim ze i za vetsinu rozhodcich od nas. Mas pravdu v tom, ze turnaje by meli ztmelovat, proc to teda porada tym ktery ten turnaj vzdy spise rozdeloval nez ztmeloval... proto rikam ne... a organizace bratranci? jsou tam 3 lidi a ackoli jejich schopnostem duveruji, pochybuji dost ze budou delat zazemi, rozhodci a poradatele v jednom... Kdyby to bylo na jejich objektu tak na to snad nereknu ani popel, ale delat to na novem PPA hristi... cili se nabizi zase otazka nitek ( prostor + zbytek ) PPA, a to bych si po mych zkusenostech radsi urizl pero nez aby se mi to nejak zamlouvalo...

muze se to zdat jako ze nad necim brecim, ale neni tomu tak. Jenom nemenim sve nazory dle vetru, coz jak se mi zda posledni dobou je na PB scene vice nez obvykle.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hade jen do mě Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to spis neni o tobe, promin, dneska stredem nebudes Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže k tomu turnaji.Po tom co si zde Had vylil ego bych rád osvětlil k čemu vlastně došlo.
Ano mám zájem na pořádání tohoto turnaje a chci ho dělat protože se mi zdá že lokalita i scénář kde se odehrával je už vyčerpaný a ztrácí zájem hráčů.
To chci změnit a uvidíme zda se mi to povede či nikoliv velmi brzo sem dám moji představu o tom jak by to mělo fungovat a hráči mi řeknou zda sem osel či zda dělám něco životaschopného.
V žádném případě nechci snižovat předešlé ročníky které pořádal Lombard kde odvedl neuvěřitelný kus práce.Velice rád uvítám jeho radu a nabízím spolupořadatelství.
Nedělám to pro sebe dělám to protože si myslím že můj nápad má něco do sebe.
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sve ego si nevylivam, bud bez obav. Dokonce az na to ze chcete zvat tymy z jinych zemi nemam vyhrady proti tomu ceos tam psal, ani jsem to v mych prispevcich nijak nehanil. Jen bohouši, nerikej, nerikej ze to budes poradat ty, kdyz to neni zcela pravda. To, jestli ti to jeste nedoslo je pointa celeho pribehu a meho prispevku. Kazdopadne vam preji hodne zdaru a at se dari Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
petr holoubek



Založen: 12. 04. 2012
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok to beru Hade tvůj názor je tvůj názor, rozhodně nehledám v tomto turnaji postrání úmysly někoho s pořádajícího týmu a doufám a dopředu říkám, že v tom nehledají ani ostatní nic nekalého...
dle mého názoru na turnaji pořádající klub nijak nezbohatne ba naopak je třeba pořádajícímu poděkovat za obětavost, které se díky tomu uskuteční další ročník, který laťku posune výš a takhle se na to dívám Já

Doufám, že třeba v příštím roce se zhostíš ty sám pořadatelské činnosti na svém hřišti a mi všichni tě rádi podpoříme a rádi přijedeme do tvého teritoria

prosím všechny buďme normální lidi vzhledem k dnešní bídě viz politická scéna, krize a jiné, alespoň mi se chovejme rozumně a vlastně vás i tímto zvu na obyčejný turnaj, kde společně strávíme vzácné chvilky a vypustíme složité osobní či životní problémy, které řeší každý z nás...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tohle je má idea
Podle me, když jde o dobivani objektu, tak by mělo jit o dobivani a ne o braneni. Takze bych turnaj koncipoval tak, ze bude konstantni tym obrancu slozeny z kvalitnich hracu a na nez budou vsechny tymi podnikat utok – tak bude zajisteno ze budou mit vsichni stejne tezky úkol.

Objekt je pomerne rozlehly a tak bych cely turnaj rozdelil na 3 faze:
1, priblizeni se k objektu a dobyti mistnosti ve spodnim patre
2, dobiti spodniho patra a pristupu ke schodisti
3, dobiti schodiste a druheho patra + dopiti CPZ v druhem patre a osvobozeni rukojmich

Situace by mela byt asi takova:
V objektu je po zuby ozbrojena banda teroristu, v druhem patre drzi rukojmi. Utocnici se mají probit dovnitr a rukojmi osvobodit.

Utocnici hraji v 8hracich, mají 1 policejni stit, dymovnice, zbrane s zasobniky max. 50 kulicek, jinak bych municic neomezoval.

Obranci budou v 6ti, s tim ze někdo bude mit pumpu, někdo xtru, někdo tippmana, někdo pistoli, někdo kulomet a někdo speedbalku, bude to takovy mix vseho – jako teroristi, ale kazda zbran by mohla byt jen jednou.

Hralo by se na zasah a na zalozni pistole – rozhodci by vyhazovali jak za zasah, tak za barvu, ale když k nekomu dobehne a bude cistej, tak je cistej a je to os vedomi všech hrajicich.....pokud tedy zasah rozhodci neuvidi....vite jak to myslim...

K pochopeni scenare je třeba místo videt, ale kazda faze by se hrala oddelene a dvakrat, pocital by se pouze nejlepsi vysledek, cili každý tym by hral min. 6 her. A z kazde faze nej. Vysledek.

Kazda faze by se hrala na 7 minut, za kazdou sekundu do zbyvajicich 7 minut po splneni ukolu by mel tym bod – tzn. Pokud splnim úkol za 4 minuty mam body za 3 minuty co zbyvaji do konce – tzn 180 bodu – cim rychlejsi cas, tim vice bodu – jde preci o cas a o rukojmi.
Za prezivsiho hrace by bylo 20 bodu za mrtveho teroristu 30bodu, za mrtve rukojmi -150bodu(kdyby ho někdo strelil).

Do finale by postoupilo 8 nej tymu, které by sli proti sobe pavouke, vždy by podnikly vsechny 3 hry a lepsi skore by slo az do finale.

Obranci by byli zkuseni speedbalisti, kteří zvladnou odehrat tu spoustu her a podat vždy kvalitni odpor. Cilem je osvobodit rukojmi.

Celkove lze zajistit místo pro divaky jak venku tak v budove odkud by na hru videli....

Je to nahrubo, chtelo by se to sejit primo na hristi a tam si to projit....

Jinak bych to udelal otevrene, myslim ze by dorazlili 2-3 nemecke tymi a min. jeden slovensky a vim o jednom rakouskem co by do toho sel.....

WC, jidlo, vzduch atd. Je na miste k dispozici od PPA, PBShop by na miste udelal stanek s moznosti servisu zbrani...


Tak takhle bychom to chtěli zkusit.Bohouš
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale Smile) postrani umysly? ktere, kazdy vi, ze na turnajich se zbohatnout neda, myslim ze to ani neni mozny... myslim ze z hlediska organizace tohodle turnaje o prachy nikdy neslo a i rozhodci tam jestli zadara i kdyz to stalo nemalej peniz...

nase hriste k tomu neni vhodne, pravda, hledali se lokality na nove, lombard i nejake nasel na tento rok, ale osud chtel jinak.

kazdopadne, kdo to mezi radky jeste nepochopil, proti bohousovi jako organizaorotovi a turnaji samotnemu nemam ani popel. jde mi spis o to cele pozadi tohoto serialu a spoluporadatelstvi papeze, protoze si fakt nemyslim ze bohous disponuje vecma na tento turnaj, tak vsude bude nalepka PPA, jak na rozhodcich, sitich, hajzlech i centrale. a proti papezovi, snad mi buh promine, mam fakt hodne vyhrad.

a konec, pravda, budem se chovat rozume, co jsem chtel rict to jsem rekl a dal to nema cenu rozebirat, takze s pranim podarene akce preje Skalkajda, toho casu po tri leta rozhodci na MČR DO. konec.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
petr holoubek



Založen: 12. 04. 2012
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

za toto samozřejmě klubu Skalkajdě a tobě nevijímaje děkuji a velmi si toho vážím a přeji vše nej...

soudnost spočívá v tom, že přeci jeden jediný člověk viz Papež nemůže rozložit to co jsme v minulosti všichni tomu turnaji věnovali a dali, a proto na toto ani nedbám nerespektuji neb jsme všichni jeden tým... vím, že byli nějaké osobní rozpory v jeho chování, ale tato účast není o jednom člověku, ale především o mase lidí, osobní ambice viz chování jednotlivce v komerční scéně nemůže pošlapat hordu lidí, kteří se zapojili dobrovolně do konání této akce

byl bych strašně rád. aby jste tyto věci nechali na vašich osobních antipatiích a přistoupili k tomuto turnaji jako k něčemu vyjímečnému čistému neb to je čistá a nekomerční záležitost, co se týče cizích týmu z jiného státu, je to od začátku koncipované jako otevřený turnaj a proto mě cizí účastníci nijak nevadí a naopak v tom vidím nejen celorepublikovou prestiž, ale už expandujeme společnými silami do světa

nerad bych ukazoval cizincům jaký jsme maloměštáci z venkova a hrajeme si tu na svém písečku..., naopak chci jim ukázat hrdé tými, které dokáží soupeřit s kýmkoliv dokáží se vyrovnat s překážkami a ukázat celorepublikovou spolupráci v seriálu MČR, aby jsme se nemuseli před cizinci stydět
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
a hráči mi řeknou zda sem osel

ano je to tak Laughing

no a ted obecne, prosim nekritizujte turnaj driv nez vubec zacal, strasne tim organizatory znechutite !

jinak presne tahle prestrelka ukazuje jak dulezite je, ze admini tohoto fora jsou lide, kteri se vasich rozporu neucastni a jsou slabomyslni Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Lombard



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 3:54 pm    Předmět: P-MČR DO Odpovědět s citátem

Podotýkám, že plný název by měl znít:
Paintballové mistrovství České republiky v dobývání objektu
Paintball-MČR DO
P-MČR DO

Škoda Bohouši, žes nebyl loni v organizačním týmu... škoda, žes nebyl na turnaji. Stojím s Petrem (Holoubkem) u tohoto počinu od prvního ročníku, zprvu jako konzultant, hráč a posledních 5 let jako organizátor.

Základní postřeh z celé té zkušenosti: je to nevděčný a nebýt večerní chlastačky, nestojí to za tu práci. Turnaj v military- je kontroverzní myšlenka s nejistým výsledkem. Uhlídat lidi v lese nejde, a v baráku už vůbec...

Z propozic je největší slabinou ten "dreamteam" spravedlivých obránců... a počty potřebných dýmovnic.

Jinak držím palce, konečně bych si rád i zahrál. Je už znám termín?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak říkám je to jen návrh na kterém se pracuje a dýmovnice určitě vypadnou .Jinak Lombarde viděl jsem jakou práci to dá a nečekám gloriolu jen to chci zkusit.
A rád tě tam uvidim určitě.
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lombard



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohouši, ničeho se neboj! Máš dobře zajištěný zázemí, o které se ti starají hned dvě velké firmy, pořadatelské zkušenosti taky máš, autoritu a renomé bezpochyb; navíc přinášíš změnu, na kterou všichni čekali a na všeobecně kapacitním objektu.

Až budeš pilovat scénář, spočítej si poměr herního a čekacího času u jednotlivých týmů. Tím, že vyřadíš z obrany účastníky turnaje, dosáhneš dojnásobného času čekání na hru. Jedná se o dobývání, jistě, však také obránci nejsou bodováni, zato mají pekelně pádný důvod bojovat naplno - což tví sporťáci mít rozhodně nebudou... nebo jak u koho. Možná zkrátíš prostoje tím, že obránci budou furt na svých pozicích, ale jak přesvědčíš hráče, že ti Spravedliví v baráku mají opět stejně kulí na další obranu?

Jak pravil pan Jaroslav, nesuď dne před večerem (ale střez se Filištínů!), tak doufám, že to nebereš jako někaké škarohlídské plkání.

A termín?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V pohodě přesně takhle si tady tu debatu představuju věcně a k věci.
Termín akce je 23září je to neděle.
A k těm obráncům nemají důvod nikomu nadržovat jinak by to bylo špatně a kulí budou mít samozřejmě vždy stejně na to dohlídnem.
Dodělám řádně celý scénář a dám ho sem k diskuzi budou k dispozici i fota hřiště aby každý věděl do čeho de.
Jinak hodlám to nastavit na čestnost to znamená že rozhodčí budou hlídat časy dobyté pozice ALE HRAJEME NA ZÁSAH to je třeba zdůraznit Tady mě inspiroval Rajko a jeho pistolový turnaj.Rozhodčí prostě nebudou primárně hlídači hráčů.
Třeba je to moje iluze ale já hraju na zásah a doufám že všichni zůčastnění též.
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 6:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mas docela chybne nazev, takhle se ten turnaj nejmenuje. a PPA Line uz jsou v seznamu, tak je muzes vybrat primo z tama Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cesar77



Založen: 20. 02. 2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 9:19 am    Předmět: Postřeh a info Odpovědět s citátem

Jako člověk naznaly vašich příběhů a bolístek. A rádoby nováček na military scéňě jsem čekal, že už kurva fungujete jako komunita, a ne že se tu stavíte proti sobě a házíte si klacky pod hnáty Shocked Na akci jsem vás všechny viděl přišly jste mi uplně v pohodě, proto mě to tady překvapuje.
Rivalita a popichování musí být ale tady to.

Nevím asi se pletu ,ale Had tady něco x-let oraganizoval uspěšně/neuspěšně. Tedka to chce dělat nekdo jinej. Mi přijde že je problém v tom, že Had je nasranej, že se do zajetých kolejich sere někdo jinej a asi mu to nedal nikdo vědět. A Bohouš a spol chtějí změnu o kterou se třeba postaraji a tak se vrhly do tohoto po hlavě a lezou někomu do zelí. Říkám že tak mi to přijde jako člověku neznalýmu a nebudu jedinej.

Nejsem na ničí straně.
Ale fakt nechápu proč nespojíte svoje síly a neuděláte turnaj ze kterýho by si všichni sedly na prdel. Veliká škoda tak to vidím já.

PS:Mě nic nevysvětlujte a zaměřte se na ten turnaj at stojí za to, konečně něco na mojí oblíbené straně republiky Very Happy


K turnaji(na žádným jsem před tím nebyl možná kdybych byl mám znám na tady to odpovědi):
Když neprojdu fází 1 nemůžu do fáze 2 nebo se pletu. Do každý fáze nastupujou všichni v plným počtu nebo v první fází zhebnou 3-u tak do další jich jde o tři méně to samý na straně obráncu? Dík Very Happy
_________________
Cesar
[N.A.R.] Nasrat a Rozmazat
Není důležité zučastnit se, ale vyhrát Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

doporučuju zklidnit svůj slovník a radši mlčet o věcech o kterých vím prt ...
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hade myslím, že by jsi měl hodně přibrzdit. I když chápu proč jsi tak načepejřenej tak nesouhlasím s tím co jsi tu rozpoutal a do čeho si de facto Bohouše natlačil (musí tu zachraňovat jméno zaběhlého turnaje ve chvíli kdy ještě není zdaleka hotov)
Nehledě na to, že tohle téma jsi pojmenoval a založil ty Wink
Z tvých polovičitých a uražených příspěvků tu je jen zmatek (viz příspěvek od Cesar77) a celému podniku to jen škodí, ať už ho pořádá kdokoliv.
A jestli jsi nastavej tak, že když se na pořádání nebudeš podílet ty tak se nic konat nebude, tak je mi tě celkem líto Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cesar77



Založen: 20. 02. 2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Už mlčím, jestli jsem někoho naštval nebo urazil neměl jsem to ani maličko v plánu.

Už se budu řídit heslem: Odpovídej jen když se tě na něco ptáme.
Jako kdybych nic nenapsal.

PS: Kdyby byla potřeba nějáká ruka na víc s něčím pomoc (jedno co), rad pomůžu(možná i víc lidi od nás)
_________________
Cesar
[N.A.R.] Nasrat a Rozmazat
Není důležité zučastnit se, ale vyhrát Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hele, prectete si, co jsem napsal. tusim ze proti tomu turnaji jsem nerekl ani popel, to ze to organizuje nekdo jiny, proti tomu taky nic nemam, kdokoliv co ten turnaj dela, nebo se na tom leta podili chape, ze to chce nejakou zmenu. nepsal jsem snad ze se mi nektere ty napady i libi? na zacatku jsem jen rekl, ze uz tam neprijedeme piskat, protoze PPA, ne bohous. to je vse. ze se to tady pak rozvirilo a vsichni si mysli ze je to nejaka ma urazena jesitnost, kdepak...

Rajko, prave ja jen rekl, ze nas tym fakt konci s timto, jelikož to porada bohous, proti cemuz nic nemam, a PPA, proti tomu uz mam mnohe. je fajn ze chapes nase pohnutky Smile a myslim ze je liche si myslet, ze kdyz ne my, tak nikdo Very Happy myslim ze ani oni by nas tam moc nechteli Smile

jinak: vzdy to organizoval lombard, my tam posledni leta jen byli k ruce a delali rozhodci, jediny co jsem rekl, ze pokud to je takto, jak to je, tak s tim koncime, ustepacne poznamky? ano, protoze vim cosi ze zakulisi, pozadi... urazene? ani ne hele, je fakt malo veci co me tady na zapade uz prekvapi...

PS: ja tuto blbou hru tady nerozehral, drzel jsem relativne hubu dokud se nam jedna particka nezacala montovat do hriste a zivota, tak nevidim jedinej duvod, proc mlcet. to ze vy to neradi slysite, to je dost jina vec.

a uz bych o tom tady vlakno nespinil, ma poznamka k nazvu toho turnaje byla myslim celkem k veci, jenprece to ma nejakou tradici.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jinak k tomu scenari, nastav ty pravidla jasne ohledne tech zasahu, pod slovy "Hralo by se na zasah a na zalozni pistole – rozhodci by vyhazovali jak za zasah, tak za barvu, ale když k nekomu dobehne a bude cistej, tak je cistej a je to os vedomi všech hrajicich..." si muze kazdej vylozit co chce. Jak to nebude jasny, bude dochazet ke spornym situacim a lidi z toho budou akorat nasrany. Vzdy funguje, ze cim jednoduseji to udelas, tim to bude fungovat.

jinak myslim ze je celkem slabina ten branici tym. Nemaji jakokoliv motivaci bojovat na plnej plyn v kazdym kole.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohuši, já si fakt myslím, že ten bránící tým bude průser. Nebude to o nic vyváženější (spíš naopak) a ty lidi se úplně sedřou. Dal bych, že jednou jedni brání a podruhý útočej, možná bych dal, že obránců bude míň, takže nastoupí místo 8mi lidí jen 6 a je na nich koho vyberou. Pokud bude bránit jeden samej tým, tak dojde k tomu, že na konci budou unavený, na začátku nesehraný v přostředku drsný, občas je to nebude bavit, tak to někdo bude mít lehčí a jelikož jim půjde o hovno, tak na to v půlce začnou prdět, nebo třeba jim někdo bude sympatičtěší než nekdo jinej, tak se budou míň snažit... a pokud ne, tak to tak stejně všem bude připadat a budou do toho celou dobu prudit Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

HAde myslím že si se několikrát vyjadřoval ve smyslu že už se nebudeš vyjadřovat tak se toho drž když se nehodláš zůčastnit.
Jinak když sem to narychlo zadával ještě tam ta lokalita nebyla.
A opakuji naposled pořádám to JÁ . PPA poskytuje zázemí a tím sem se netajil.
Až budu mít pravidla řádně v kupě dám je sem byl to jen nástřel a chyby tam samozřejmě být můžou.
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ty woe i kdyby to pořádal santa, tak je to šumák. Buď to bude super a nebo průser. Každopádně to půjde na hlavu toho magora od Bratránků Idea Tak pojďme hovořit o tom, co je dobré pro fér hru a co ne.
To že Hadovi Papež vyfoukl hřiště už všichni vědí a sem to vůbec nepatří.
Jo a kdo tam pojede, tak je smraďoch Idea Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cita.s



Založen: 10. 12. 2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za mne ano já pokud dam dohromady lidi pojedu a ten smradoch Laughing to už si s Dvořkou vyřídím osobne Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tým 1.BB podpoří ,,magora od Bratránků" a tentokrát poprvé bude účasten tohoto podniku. Pokud se atmosféra a duch této akce aspoň ze 30% přiblíží pistolovým turnajům, jsem spokojen a vše navíc bude jen a jen bonusem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr0uza



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 180

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cita.s dvorku neres........ Sam je smradoch Smile)) sry to je asi mimo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi se tam budeme muset vypravit abych Vám dal čuchnout Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate