Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

REKONSTRUKCE WEBU
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Návrhy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jooo to much connection...

ohledne toho financovani jednoznacne pro sbirku, v tom mnozstvi lidi co tady lidi je se myslim ze najde dostatek kdo da kilo pro toto vec, klidne rocne.

reklama? bannery? ano proc ne? ty shopy z tohodle dost profitujou, proc by se na tom nemohly nepodilet ze jim delame reklamu zadarmo? na AS forech je to zcela bezne a fungujici...
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale všeho s mírou - mez Míry to nejde Wink. Mě napadlo jelikož už jsem něco někomu zde dělal. Že bych zhotovil tématická trička/mikči - s návrhem místních (mě to nebaví něco navrhovat možná zde se můžeš Hellboy vyřádit Wink) a výtěžek by šel průběžně na provoz.
Samozřemě nositelný a trvanlivý materiál a cena by byla navýšena jen o tu částku na ten web.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To už sem tu jednou navrhoval, návrh je de fakto udělanej, ale nakonec to vyhnilo na organizaci/distribuci. Jelikož ty se tím živíš a kdyby ses postaral o distribuci (s přiměřeným ziskem), šlo by to taky. Uvažovali jsme o tom přesně ze stejných důvodů jako teď - zaplacení nákladů za web. Jsem pro všema deseti. Triček může bejt X druhů - mám nový logo, triko s motivem MP a klidně udělám i nějaký další. Sám takový trika chci.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hubalda



Založen: 17. 09. 2010
Příspěvky: 20
Bydliště: Železnice (Jičín)

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To by bylo velice skvělé tento web zmodernizovat.
Sám kóduji v HTML a CSS, momentálně se učím JS a PHP, takže jsi dokáži představit ty práce s tím. Proto si myslím, že by bylo ideální vytvořit tým kodérů/programátorů, kteří by si práci rozdělili a nenechat to na jednotlivci, který by to musel udělat celý sám. Určitě se mezi námi najdou lidé, kteří se rádi připojí.
Tvrdit použití CMS (Wordpress, Joomla, Drupal...), že je cesta do pekel, je jen spíše o názoru. Někdy dokáže velice práci usnadnit a někdy zase velice znepříjemnit. Ale myslím si, že pro takový to web je nevhodné používat nějaké CMS, ten je spíše přizpůsoben pro blog atd. Takže v tomto případě souhlas.
S Wedos nemám sice zkušenost na weby s větší návštěvností, ale přijde mi úplně dostačující i pro teto web jejich nabídka webhostingu za 360Kč/rok.
Pokud by se něco rozjelo, určitě bych se rád zapojil.
_________________
SUG paintball team
Sudéta Óre
-----------------
www.jakubhubalovsky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 10:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pár let zpět i nyní čumím na různé americké e-shopy a nechápu jak takový hnusy můžou generovat nějakej prodej a případně zisk. No ale fungujou a vydělávají. Tím chci řict že i technická zastaralost nemá moc vliv, když je dobrý obsah.
Tolik k technické věci webu.

co se týče ale sociální stránky tak mám pocit (můj subj. pocit - pokud by někomu zase bublalo v kotli) že tenhle web generuje hlavně servilní slabochy a svým způsobem je to komunistický brloh nebo jak bych to popsal se vším smradem co si pod tím představuji.

tady dostává na hubu jakákoliv odchylka od jakéhosi tajemného military ideálu, který není zřejmý (něco na způsob jako "ten jehož jméno se nevyslovuje" Smile ) a který je každý rok trochu jiný.

no a protože je to zřejmé tak spousta lidí tu radši nic nepíše a drží hubu.

v rámci modernizace by se mohlo přejít na americké YES! na rozdíl od českého NO!. to se ale dost špatně programuje Smile

k nápadům výše:

- obč. sdružení - dobrý nápad, je ale třeba počítat s tím, že by se tam lidi hned rozhádali a od začátku by to měl vést krizový manažer. A rozhodně nepouštět ke kase lidi co tu předvedli, že si rádi půjčujou ale neradi vrací
- přízpěvky přímé bez o.s. - proč ne, proti transparentnímu účtu.
- reklama na serveru - ta tu měla být už dávno. Nevyužitý potenciál.
- výnos z prodeje reklamních breberek (trika apod.) - proč ne. Sám nějaké trika chystám už dva roky. Dotáhlé to není jenom z důvodu ničení mé práce a práce ostatních adminy

nakonec otázka zdali má tenhle server do budoucna ambice být širokou základnou českého paintballu v celé šíři možných her, nebo pouze vyhraněným ostrovem s vlastními pravidly. potenciál je tu jak "kráva", dost se toho už promarnilo a určitě ještě promarní.
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.


Naposledy upravil f3 dne ne duben 08, 2012 10:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 11:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím zdržme se všichni komentářů: "Napíši obecnou větu, ve které, mezi řádky sdělím, co se mi nelíbí/líbí" a další podobné reakce. Toho vlákno k tomu neposkytuje ani čas ani místo (od toho jsou jiná). Pouze technická řešení.

Otázka úplně na začátek: Má vůbec někdo aktuálně fyzický přístup k datům na serveru?
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 1:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 6:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hubalda napsal:

Tvrdit použití CMS (Wordpress, Joomla, Drupal...), že je cesta do pekel, je jen spíše o názoru. Někdy dokáže velice práci usnadnit a někdy zase velice znepříjemnit. Ale myslím si, že pro takový to web je nevhodné používat nějaké CMS, ten je spíše přizpůsoben pro blog atd. Takže v tomto případě souhlas.


Tak píšu k tématu, tak tě mohlo napadnout, že nemluvím o CMS obecně. Sám je také využívám, konkrétně joomlu.
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 6:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nox napsal:
Otázka úplně na začátek: Má vůbec někdo aktuálně fyzický přístup k datům na serveru?
ma ale neni aktivni, prvni krok k jakymkoliv dalsim vecem je proto dohodnout tuto zakladni vec, je to ovsem prace na delsi dobu, uz sem v tom zacal po Helboyove vyzve delat prvni kroky
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 6:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
nakonec otázka zdali má tenhle server do budoucna ambice být širokou základnou českého paintballu v celé šíři možných her, nebo pouze vyhraněným ostrovem s vlastními pravidly. potenciál je tu jak "kráva", dost se toho už promarnilo a určitě ještě promarní.

samozrejme ostrov... potencional tu bezesporu je, pro ty kdo chteji vydelavat nebo se zviditelnovat, ani jedno z toho nastesti nejsou ti, kdo toto forum a web maji zatim v drzeni... proto je to tu pro tebe mozna nehostine prostredi... ano, nejsme jako ty... co nadelas, neboj, my jednou vymreme a misto nas nastoupi podnikavci, kteri budou propagovat zejmena sami sebe, takovy je totiz dnesni svet a takovy lide maji vetsi schopnost prezit... proste nam nech ten nas konzervativni ostruvek hodnot a ferovosti aspon chvilku... nez se potopi, diky Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 7:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

proste_BOBR napsal:
Hubalda napsal:

Tvrdit použití CMS (Wordpress, Joomla, Drupal...), že je cesta do pekel, je jen spíše o názoru. Někdy dokáže velice práci usnadnit a někdy zase velice znepříjemnit. Ale myslím si, že pro takový to web je nevhodné používat nějaké CMS, ten je spíše přizpůsoben pro blog atd. Takže v tomto případě souhlas.


Tak píšu k tématu, tak tě mohlo napadnout, že nemluvím o CMS obecně. Sám je také využívám, konkrétně joomlu.

Nerozumím tomu jako vy, ale doporučoval jsem jen z mé zkušenosti - od té doby co používám Drupall tak nestrkám do bezedné studny peníze a chodí mi více práce z odkazem na firemní stránky než před tím. A tento výsledek ve mě budé dojem že to funguje dobře Smile
abych zde nezanášel vlákno, k tričkám: domluvíme se po FB a zde vyvěsíme výsledek.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak řekl Jaroslav, nejdřív je potřeba dohodnout to se SKidem. Pokud bude proti, jsme stejně v prdeli Smile ale doufám, že nebude.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vzdy bude stejne nekdo kdo musi tu domenu vlastnit .. a aby ji vlastnila soukroma osoba a nani bezel portal za x tisic mi prijde uhozeny ... jedina moznost je podle me os nebo neco podobnyho, ktery bude vlastnit domenu a platit si provoz .. bude mit transparentni ucet, svyho pokladnika a predsedu Smile .. jinak si to predstavit nedokazu .. nebo jestli existuje jeste jina alternativa ? ... muze to byt samo soukromy a resit to pomoci daru .. ale zase to bude vyset na jednom cloveku kterer kdyz se nastve tak celej mp zavre a bude to .. a to asi nikdo nechce
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nevim jestli kvuli tomuto ma smysl zakladat os. myslim ze zde existuji natolik bezuhone postavy, ktere by si to mohli vzit na sebe. nejaci mirci dušínové se tu jiste najdou
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: st duben 04, 2012 5:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové změny co se tu dějou vítám a měl bych taky pár nápadů, ... počkám až se domluvíte, jak to bude a jak to dopadne a pak se zapojím Smile... programovat neumim Smile ale budu se snažit aspoň něčím přispět ...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2012 6:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nejak to utichlo Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 11:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli na tom nekdo pracuje, pridal bych vyhledavani hracu podle mista, mesta, neb podle nicku ci zbrane je dosti specificke...
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zatím se Jaroslav neozval. Nemám tušení jak to vypadá.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2012 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rád bych doplnil nejen vylepšení nebo rekonstrukci webu, ale také upgrade fóra. Já vím, že pro mnohé stačí, ale je nová doba, a nové funkce. Buď já neumím vyhledávat, nebo tohle fórum přede mnou schovává spoustu věci. Myslím, že i nováčkové mají problémy něco najít. A to už nemluvím o možnosti čtení na něčem jiném než na obřím monitoru, protože v telefonu to vypadá dost šíleně. Jak bych moc rád si četl tapatalku. Další věci je podivné posílání soukromých zpráv, kdy nevím jestli to dorazí protože mám plnou schránku. Rychlá editace se taky nekoná.

Zkrátka fórum je velice živé, aktivní ale komfort už začíná trochu pokulhávat. Rád bych tedy připomenou, že i fórum by stálo za to povýšit na novější verzi.

A ještě jsem zapomněl mluvit o možnosti, že někdo nám tohle staříčka hacke a smaže celou DB.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
laki



Založen: 01. 02. 2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
zase neblaznete, vse zatim funguje, je to nutne do budoucnosti resit, to je jasne, ale neni nutne tady podlehat panice ...

Panika sice není na místě,to je pravda,ale že vše funguje v tom se mýlíš.
Nefunguje správně zasílání mejlů s informací o odpovědi ve vláknech.Myslel jsem,že to dělá jen mě,ale Neo z LD se mi svěřil se stejným problémem.
Taky je dost velký problém smazat,nebo vyměnit fotky v profilu hráče.Někdy to jde,někdy ani za boha.
Taky se mi před pár dny stalo,že při vkládání fotek z akce jsem omylem vložil stejnou fotku dvakrát.Pokusil jsem se tedy jednu vymazat-nešlo.Pokusil jsem se tedy nahradit ji jinou a výsledek je legrační.Na přehledu všech fotek je vidět v tom malém rámečku už nová fotka.Pakliže to rozkliknu,otevře se stále ta stará.Prostě bordel Confused
Já vím,zdá se to být malichernost,až na tyhle drobnosti ten web šlape.Ale nelze tvrdit,že "vše zatím funguje" Cool
Mám obavy,aby postupem času nebylo hůř Rolling Eyes
_________________
Shadow Company
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2013 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Modernizace webu by jistě neuškodila. Je super, že se pro to někdo rozhodl a jestli to je HB ochotný dělat držím palce Smile jinak co se týká finacování nevidím problém v tom, aby se založil BÚ na který se budou lidi dobrovolně skládat. Osobně bych přispěl a velice rád. A nebo jak se už psalo je tu možnost (a teď mě prosím nikdo neodsuďte) těch bannerů. Z mého pohledu je to tak, že když už můžeme platit za bannery na všemožných AS portálech, novinách atd (reklama je potřeba) tak proč nedat banner i sem. Frogman by ho tu rád měl a dalo by se to z toho celé financovat. Ať tak či tak, by bylo fajn tu debatu nějak oživit a znovu to promyslet.
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2013 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prozatim jsem vyresil nejpalcivejsi problem coz bylo ziskani pristupu k foru a webu, dalsi vec kterou sem nechal udelat je vyrazne navyseni prostoru coz by melo znamenat ze uz nemizi ty fotky jak jste si stezovali

prozatim to financuje Pohansky pes ze svych prizpevku a uvazujeme nad tim, ze bychom nabidli nekolika velkym klubum kterym verime spoluucast na financovani, pokud budou mit zajem komunitu takto podporovat

pokud se najde dost prostredk utimto zpusobem myslim ze by bylo mozne udelat upgrade vzhledu a funkci po kterem je volano, nejdriv ale musi existovat system finanovani takove zmeny

bezesporu ale nepujdeme cestou reklam, to by odporovalo puvodni myslence tohoto prostoru a ten nebudeme dokud budeme dychat menit
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2013 11:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OK, to zní fajn. Co teda myslíš o tom účtu který by se někde vyvěsil a kdo che poslat nějaké peníze (jedno kolik) by je tam prostě poslal?
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2013 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jaroslave o jakym rozpoctu na ten upgrade se bavime? mas uz to nejak v hlave?
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2013 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SendwiCZ napsal:
OK, to zní fajn. Co teda myslíš o tom účtu který by se někde vyvěsil a kdo che poslat nějaké peníze (jedno kolik) by je tam prostě poslal?
no neni to spatny napad alespon na ten upgrade fora a webu, pro pravidelne platby je ale potreba zajistit pravidelny system ziskani penez

predstavu o rozsahu toho kolik bude stat profesional nemam, nejsem v te veci vubec odbornik a podle mne dokud se nekdo nepodiva o co konkretne presne jde, nemuze cenu rict
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2013 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no a uz se na to nekdo koukl?
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2013 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
no a uz se na to nekdo koukl?

jestlize nemam vubec vyreseno financovani takove srandy nebudu nikoho presvedcovat aby se na to dival Idea vsechno musi postupovat podle poradku, prvni je zajisteni pravidelne financovani prostoru jako takoveho
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2013 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no, ja bych postupoval spis opacne, podle me je treba zjistit co to obnasi, kolik to bude stat takova predelavka, predlozit verze a-c dle financni narocnosti a podle toho schanet podporu. ted kazdej rekne prehrsel slov o podpore, ale problem je v tom ze se zatim nevi co se podporuje ci se podporit ma popripade kolik to bude stat Sad

ps: jinak ma nabidla z let predminulych plati .)
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2013 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Za SÓ bych samozřejmě rád finančně podpořil projekt rekonstrukce webu.
Jinak trochu malé reklamy, jestli se uvažuje i o změně hostingu, nevím jak je to teď ale osobní zkušenost mám z wedos.cz, mají fakt levné ceny za rychlý a velký hosting. Vlastně neomezenou kapacitu. Mám zatím jen par měsíců u nich weby, ale fakt spokojenost. Za 300Kč na rok paráda. Mohlo by to ulehčit rozpočtu na údržbu.
A v plánu je oprava chyb nebo něco víc? Osobně bych se zasadil za upgrade forá Smile
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2013 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

webhosting je to posledni... ten muzu zridit i zadarmo u nas, kdyz tam prihodim i nejaky ten disk tak se tam muzou davat fotky ve full do haleluja
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Návrhy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate