Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Falcon base 2012 -Taliban vs spojené národy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlcek



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: so září 15, 2012 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Opravdu vysílačka oblepená izolačkou, která byla nalezena byla vladenem předáná majiteli. Bylo to na mrtvolišti u sudu, kde vladan měl prezenčku a začínal vybírat peníze. Byli tam 2 lidi, kteří se po vysílačce sháněli a tuhle dostali. Kto to ale byl už nevím, co vladane nevzpomeneš si ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
DJ



Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 66
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2012 11:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky něco přidám.Aneb jak jsem to viděl já.

Když mi Taunus cca před půl rokem (tuším že to bylo u nás na CS - II) nadhazoval myšlenku a stručný koncept této hry, neočekával jsem tak kvalitní akci jaká se z toho nakonec zrodila.Hra měla sice nějaké drobné mouchy, ale rozhodně se celkově povedla Exclamation Tímto bych chtěl poděkovat organizátorům za čas co nad tím strávili, díky Falconi Cool Vím že to dalo mraky vymýšlení a práce.

A teď ke hře samotné.

Po rozdělení armád jsem byl nadmíru spokojen, známé a myslím navzájem sehrané týmy, dostatek zkušených důstojníků v čele s Mastodontem slibovali dobrou akci.Nadruhou stranu nevěřící měli na svojí straně taky několik vskutku dobrých týmu (s hlavním velitelem - Vladanem který mě osobně přesvědčil už na apokalipse, že je to človek na svém místě)Ale měli taky dost jednotlivců a menší skupiny lidí(co jsem se doslechl po hře)co neměli ani páru o dělších hrách nonstop a už úbec o nočních bojích (viz ti co se údajně zbalili a jeli domů protože se 2 hodiny nic nedělo Rolling Eyes )

-Infiltrátor si zaslouží uznaní,počkal na spravný moment, při nočním útoku na bránu zasáhl v pravou chvíli a skutečně zneškodnil několik z nás.Když „plácnul“ džiháda vedle mě a šel si pro můj skalp, došlo mi že něco není vpořádku..z tohoto útoku jsem zůstal jediný(ti co nepadnuli ve jménu aláha se stáhli)já se dostal tak blízko že útěk by pro mě znamenal okamžitou smrt (hlídka na věži s halogenem nelenila)zůstal jsem tedy jako brýle ležet cca 15m od brány v křoví,pravou stranu brány brzy doplnil Nox, (aláhova víra je silná protože tam bivakoval na kamenech až do ránních hodin)Very Happy ..Nicméně Bohoušovým cílem těchto misí bylo nenechat protivníka vyspat a to se myslím povedlo..

Závěrem bych chtěl poděkovat všem za dobrou hru, užil jsem si to.Samozřejmě taky Mastodontovi za výborné velení pod jeho taktovkou Exclamation

Přidávám ještě nějaké data z posledního útoku.

http://imageshack.us/photo/my-images/69/talibanvsspojennrody.png/


DJ - Warhammers
_________________
PB Team Pardubice


Smart Parts SP8 / Rap 4 P99 RAM


Naposledy upravil DJ dne po září 17, 2012 11:07 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po září 17, 2012 6:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mi do shitu nerikej ze jsme vas nevideli ani s termovizi pred tou branou. vazne jste tam byli celou noc?
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 17, 2012 8:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
mi do shitu nerikej ze jsme vas nevideli ani s termovizi pred tou branou. vazne jste tam byli celou noc?
no to bylo tim, ze NOX byl tak podchlazenej z toho lezeni na zemi ze prijal teplotu okoli Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: út září 18, 2012 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hade někde tam byl, říkal že leží ve světlech halogenů a šeptal, aby jste jej neslyšeli Smile tedy mohl klidně být někde v hospodě, ale tohle znělo ve vysílačce. A taky říkal, že není možné jej tam vystřídat. takže tak.
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út září 18, 2012 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to mi odpovida pouze na jedno misto
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: út září 18, 2012 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem většinou ležel za tím nejbližším stromem k bráně po levé straně (pohled ze základny) časově to bylo zhruba od 23 do 05.
Několikrát jsem se snažil proplazit kolem dolního světlometu (svítil na zmiňovaný strom a také pole), což se nesetkalo s valným úspěchem.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DJ



Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 66
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: út září 18, 2012 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

přesně jak píše nox,já byl na druhé straně o něco blíž za křovím krytý ještě stromkem asi 15cm v průměru který mi ve svitu reflektorů kryl hlavu.na tomto místě sem strávil přibližně 3 hodiny,pomalu začínala odcházet baterie v rádiu a zde jí nebylo možné přehodit.Když hlídka natočila reflektor druhým směrem tak se mi podařilo odplížit.Jak jsem to viděl druhý den za světla tak jsem ani nechtěl věřit jaký to byl od brány kousek Very Happy
_________________
PB Team Pardubice


Smart Parts SP8 / Rap 4 P99 RAM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 19, 2012 4:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zde predkladam prvni dil zarucene objektivniho reportu jednoho nejmenovaneho Talibanskeho vojaka, myslim, ze obsahuje mnoho sokujicich informaci !!! Kdyby se zde již nikdy neobjevilo pokračování víte všichni kdo mne zavraždil !

Jmenuji se Ibn Hasan a pocházím významného afgánského kmene PP (paštúnský pes). Když jsem v pátek ráno po modlidbě v Džalalabádu na místní univerzitě (jsem vzdělaný afgánec, učím na vysoké, protože umím psát – číst umí můj bratr Rašíd Ak Not, takže vyučujeme ve dvojci) slyšel o tom, že ve vedlejší provincii Lógár se má před čerstvě zbudovanou základnou amerických okupačních sil konat nenásilná demonstrace neváhal jsem ani chvilku. Mohlo mne sice varovat, že organizátorem akce byl nepříliš známý lokální šejdíř a dobrodruh Ali Mahmud Mastodont, zvaný též Logárský Rumcajs, ale má vlastenecká povinnost zvítězila nad obavami. Dostal jsem se tak s několika mými rodinnými příslušníky do šlamastiky, které se nedala přežít.

Naložil jsem na kárku taženou dvojicí oslíků (oba mají taková roztomilá jména, jeden se jmenuje Staroch a druhý Čahoun) pár transparentů a něco jablek a vajec na posilněnou po cestě a vyrazil společně s bratrem Rašídem Ak Notem, bratranci Má-RouRou a
Dom-Ali-Kem, sestřenicí Mlad-As-Em a bráchou manželky sestry mé třetí tety Fak-Ul-Tou. Jel s námi i synovec Lada bin Ladin. Za vozem pešky utíkal ještě prostoduchý Mustafa Tony, který však nestačil tempu oslíků a došel teprve v noci, což se mu stalo osudným. Bylo nás s oslíky tedy celkem 10.

Na sraz před demonstrací jsme se dostali těsně před jejím začátkem. Již zde čekalo mnoho pravověrných mužů a žen nesoucích mírumilovné transparenty (chceme šariu ne demokracii). Zmateně pobíhající hlavní organizátor Ali Mahmud Mastodont všem ukazoval velmi podezřelé potvrzení od doktora z Kábulu o tom, že má polámaná záda a nemůže se demonstrace ze zdravotních důvodů účastnit. Jelikož znám všechny doktory z Kábulu věděl jsem dobře, že potvrzení je falešné, na což ukazovalo i razítko na potvrzení, velmi neuměle vyřezané z brambory. Nu což řekl jsem si, není každému stejně dána odvaha a vyrazil jsem v čele protestujících směrem k bráně do základny. Vzal jsem sebou oba své oslíky i jablíčka a vajíčka na posilněnou.

U základny na nás začali ihned američtí vojáci zle křičet a zahánět nás pryč od vstupu do kempu. Jeden z těch krvelačných hrdlořezů vyšel před bránu a nažil se ošahávat nějakého pravověrného muslima. V té chvíli mi vypadlo náhle z ruky vajíčko, které jsem se chystal sníst a omylem zasáhlo amerického vojáka. Podobná náhoda se stala ještě asi 30x se shnilými jablky a broskvemi. Američtí vojáci začali být čím dál tím více nervózní a agresivní a když jeden náš bratr neobratně vytáhl z kabátu jakýsi předmět (myslím, že to byla soška jeho dědy nádherně vyvedená do tvaru pistole Tiberius) zahájili vojáci zběsilou palbu do neozbrojených mužů a žen. Byl to strašlivý masakr, při kterém padlo slavnou mučednickou smrtí nejméně 20 demonstrujících. Jak tomu u pokryteckých amerických vojáků bývá nedošlo k žádnému řádnému vyšetřování tohoto masakru civilního obyvatelstva. Náš hněv neznal mezí a tak se stalo, že mírumilovní obyvatelé provincie Logár povstali se zbraněmi v ruce proti nenáviděnému nepříteli a jím vybudovanou základnu oblehli.

První nekoordinované útoky afgánských sil proti předsunutým hlídkám začali jen pár desítek minut po zmasakrování demonstrantů. Zejména na levé straně se začalo intenzivně bojovat a vrchní Talibanský velitel do místa bojů začal nasazovat zcela nekoncepčně jednu jednotku za druhou bez ohledu na jejich kmenové a národnostní rozlišnosti. Tak se také stalo, že jsme byli odloučeni od našich příbuzných z předměstí Džalalabádu kmene Martyovců, které Mastodont poslal zalátat rozpadající se linii. Když jsem se svými mírumilovnými muži nalezl v lese náhodou při procházce něco málo útočních pušek Kalašnikov, granátometů, granátů, raketometů a vysílaček, chystali jsme se k odpolední modlidbě. Mastodont nás však poněkud nevybíravě od této posvátné činnosti odvrátil a nahnal nás do místa kam předtím nahnal Martyovce s tím, že celá fronta nalevo se hroutí. Ozbrojil jsem i své dva oslíky. Celý zpocený jsme přiběhli na místo, kde se vůbec nic nedělo ! Nepřítel se nikterak ze svých opevněných palpostů nehýbal, občas směrem k Talibům vystřelil a jelikož byl přísný zákaz v pátek útočit na vlastní základnu tlačilo se zde na 30 metrech asi 30 lidí. Bylo jasné, že Mastodont s námi nehraje úplně čistou hru. Pochybuji, že mohl od velitelů již dislokovaných kmenů dostávat informaci, že se linie hroutí, když nepřítel nedělal vůbec žádné ofenzivní akce. Otevřel jsem proto příručku pro obléhání imperialistických základen a členy jiných kmenů jsem odvelel pryč s tím, že na místě nejsou potřební. Moji muži převzali špatně vytvořenou obranou linii a mne nezbývalo než v intervalu 5 minut Mastodonta bombardovat žádostmi o stažení linie o nějakých 30 metrů vzad do lepší pozice. To jsem dělal nepřetržitě od 18:00 do 21:00, kdy nám to konečně bylo povoleno. V těchto obraných bojích jsme ztratili za celou tu dobu jediného muže, kterého jsme nechali hodinu se plížit směrem k nepříteli, přičemž byl odstřelen na půli cesty. Jelikož nepřítel nevyvíjel žádnou aktivitu ani na ostatních úsecích fronty byl páteční večer řekněme nepříliš záživný.

Zrhuba kolem 21:30 se mi podařilo přesvědčit vrchního šejdíře (teda velitele) aby moje jednotka byla po nepřetržitém 4 hodinovém ležení na jednom místě stažena na noční odpočinek do tábora. Mastodont jen neochotně souhlasil, nařídil mi, že na levé straně sestavy musím po celou noc udržovat pernamentní hlídku. Tato hlídka byla vedle návodčího na bráně jedinou jednotkou, která celou noc měla nařízenou pohotovost a neměla operační volnost. Po dvou hodinách jsem střídal celou noc své muže tak ,aby dvoučlenná hlídka stále zajišťovala .... no co sakra zajišťovala, když nepřítel měl celou ostatní oblast zcela prázdnou a mohl kdekoliv do prostoru proniknout ??? Šikana ze strany vrchního šizuňka (Mastodonta) vyvrcholila, když úmyslně nechal zastřelit nebohého Mustafu Tonyho, který se za naší kárkou opozdil a přicházel do tábora až za tmy, když mu nejprve řekl, ať několikráte zamává svítilnou, přičemž poté co to udělal a osvítil se jej stráž na výslovný příkaz Mastodonta odpravila. Marně jsme požadovali náhradu ve formě 15 horských koz a jednoho růžového svetříku (který měl Mastodont na sobě). Našemu klanu nebylo nic vyplaceno a byla zasazena další rána naší důvěře v tohoto podivného člověka.

Večer si Mastodont zavolal k sobě do tábora hlavní stařešiny jednotlivých klanů. Nejprve navrhnul zcela nesmyslný útok na levé straně (ano tam, kde se fronta na mnoho hodin zastavila v nesmyslné pifandě) až nakonec, žmoulaje v kapse štůsek dolarovek, souhlasil s naším plánem zaútočit brzy ráno, tak kolem 6:30 hodiny na hlavní bránu s tím, že nám nařídil útočit jen v úzkém sektoru. Pak si rychle odběhl zatelefonovat. Ptali jsme se, co to má znamenat ? Je zvláštní, že výslechy zajatých protivníků naznačují, že američané dostali večer informaci, že mohou v klidu až do 5:30 spát a v 6:00 mají být u hlavní brány připraveni ve zbrani, protože se tam má prý konat velké střílení kachen.

Bylo jasné, že takhle to dál nejde. Vyloženě statický páteční večer nevěstil ani pro další den žádné naděje na úspěch. Rozhodl jsem proto, že vyšlu kolem 2:00 ráno Martyovské příbuzenstvo na pečlivý průzkum plotů základny. Tito chlapci, samozřejmě nikterak bystří (existují fotky samotného Martyho jak je během noci mnohokráte zapleten v pletivu, neboť až do konce noci nepochopil, že přes pletivo je vidět) odvedli skvělou práci, snad také díky schopnostem, které získali při loupení v kurnících ve své rodné vesnici. Nalezli totiž prostor, který nebyl dobře hlídán a kde se podařilo proniknout při prostříhání plotů do základny. Tuto skvělou novinu se vrchní velitel již nedozvěděl. Poté co se převlékl do pyžama (znechuceně jsme této opravdu nehezké věci museli přihlížet a byli jsme pobouřeni, neboť pyžamo mělo na sobě imperialistické Disney postavičky) mi před druhou hodinou raní totiž předal vysílačku se slovy: „teď jsi tu velitel, ale nechci slyšet, že jsi něco pozitivního pro naše vítězství udělal, musím si něco důležitého zařídit“ a svalil se na gauč, kde usnul spánkem nespravedlivého. Jelikož průnik Martyovců nezůstal nakonec nepříteli utajen rozhodl jsem se posílit jeho možnosti tím, že jsem muezína Dominika společně s Aknotem a Tonym vyslal dělat nepořádek na hlavní bráně. Tohoto lomozu využívali ještě další srdnatí spolubojovníci z kmene Dvou věží (je to nějaký zapadákov ve středu Afganistánu).

......... pokracovani priste Wink asi teda
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: st září 19, 2012 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podotýkám že toto je jen názor jednoho jedince který neunesl že veškerá sláva patří jinému teda mě Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st září 19, 2012 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super už se těším na pokračování.

Šak počkyte pazůři až dopíšu ten svůj skutečně opravdu pravdivý report.

Zdraví z kálifátu Hradišťasán

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st září 19, 2012 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

malá ochutnávka:

Po měsíci ramadánu se na východě kálifátu Zlínbát v našem městečkem Hradišťasán roznesla zpráva, že nevěřící psi vybudovali novou základnu nedaleko stezky kudy náš skromný lid po staletí převáděl muly a oslíky na trhy do hlavního města Prahašaváru. Neváhal jsem ani chvíli, zanechal práce opraváře vodních šlapadel, vzal jeden čerstvý výtisk koránu, motlitební kobereček a přidal se ke svým bratřím z okolních vesnic a měst z naší buňky DG (Dervišovi Gatě), kteří mířili k městu Jihlavtán splnit svou povinnost. Pomoci tamnímu lidu před utrpením, pustošením a úpadkem, které jim jako dar přivezli ti špinaví nevěřící psi ze západu.
Když naše karavana dorazila byli jsme předvedeni před našeho velitele o kterém jsem již tolik slyšel. Byl to sám Usama bin Bohumil. Jak jsem ho spatřil ihned mi před očima vyvstali vzpomínky na má chlapecká léta, když nám náš Imám, učitel koránu, vyprávěl o Alláhovi před mešitou. Tenkrát jsem přemýšlel jak by pán veškerého tvorstva asi vypadal, kdyby se zhmotnil. A teď tu přede mnou stála má představa z masa a kostí, až jsem se zalekl svého rouhání. Vysoký muž jemných rysů s hlasem něžným jako večerní motlitba mne přivítal jako bratra. Otcovsky mě objal a pronesl ke mně moudrá slova na uvítanou, která zahnaly mé rouhačské myšlenky. Pravil: "Alláh je velký, ale velblouda si radši přivaž!"
Po společné motlitbě jsme se vydali směrem k základně nevěřících, ukázat tam svůj nesouhlas, vzdor a hněv poklidnou demonstrací. Procházeli jsme kolem vesnice, kde jsem zahlédl krutého pasáka koz Bin-Bubaka na svém arabském hřebci a jeho velkého vůdce a slavného bojovníka džihádu Abú-Rajka se svými věrnými, které jsem znal z vysílání Aljazeery a nechyběl zde ani reportér této stanice a dokonce ani stateční muži ze Salfastánu. Byly zde i věrné ženy našich bratří jako Badíja Basandy a Fatima Mastodína. Na místo také dorazili na oslech muži z Bat-Brnadánu i se svými učenci. Poté přijela karavana dalších velkých válečníků z okolí Prahašaváru a v jejich čele byl postrach nevěřících psů Jusůf Jaroslav. Přivítání se všemi bojovníky džihádu bylo vřelelé, společná motliba a čaj. Mé srdce plesalo štěstím a smrti jsem se již nebál.
Jusůf Jaroslav pověstný bojovník a fanatik mne překvapil. Je to velmi tichý muž, jenž téměř nemluví a pouze pro sebe si polohlasem mumlá úryvky z Koránu. Skutečný mučedník. Musel se nejspíš hodně přemáhat, ale pronesl k nám krátký proslov: "Jdeme bratři a protestujme proti bezvěrcům! Ukažme jim, že naše srdce jsou otevřená a v míru!"

A tak jsme vyrazili....

Tož tak Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: st září 19, 2012 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ó velký muftí Jusůfe Jaroslave a bratře mučedníku Bin Marty. Je vidět, že hájit právo Šaríja a tisk arabských lidl letáků, Vám nechává prostor i na psaní nesmrtelných písní a příběhů, jenž zcela jistě neupadnou v zapomnění a jednou je i Seherezáda bude klečíc v harému u nohou svého sultána vyprávět v pohádkách tisíce a jedné noci.

Salam alejkum, jen tak dále Smile
_________________
rockový festival na lontu - www.horbojopen.cz
Post coitum omne animalia triste est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2012 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zajimave pocteni . jeste tady chybi nejake reporty ze zakladny a muzem vydat knihu . Very Happy
nicmene Ani my nezahalime a uz diskutujeme v tymu jak a co udelat na pristi rok lepe . . klidne sem muzete tyto pripominky psat.
ted uz vim ze upravime Datum samotne hry. zacne v sobotu a skonci v nedeli .nicmene najezdy lidi budou moct byt od ctvrtka. pres patek . ale to vse upresnime.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2012 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mi se líbilo zapojení rodinných příslušníků jako afghánského obyvatelstva, za to klobouk dolu, to by se dalo určitě použít Smile
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2012 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takže druhý a závěrečný díl, věřím, že mnohým otevře oči !

Kolem čtvrté hodiny raní jsme si u táborového ohně (Mastodont vedle nás stále chrápal) dohodli mezi těmi, kdo celou noc usilovně na našem úseku fronty pracovali na odhalování slabin nepřítele (Martyho lidi, Krapovi lidi a moji psy) na změně operačního plánu pro brzké ráno. Hlavní útok na bránu jsem oslabil o Martyho muže, kteří se již kolem čtvrté společně s BB vydali do míst, kde se v noci podařilo pronikat za plot s tím, že mají útok na bránu podpořit útokem do týla nepřítele. BB nastoupil do této obtížné mise po celonočním oťukávání pozic nepřítele. Sám jsem se vydal se třemi svými muži přímo k bráně, abych osobně obhlédl situaci. Když se mi podařilo proplížit u brány prakticky až k plotu rozhodl jsem, že velký útok zahájíme o něco dříve, než se plánovalo. Nechal jsem u brány své muže a vydal jsem se do tábora, kde jsem vzbudil koho jsem mohl (naštěstí jsem nevzbudil Mastodonta a jeho mediálního poradce Žida-se, což nás zachránilo před tím, aby byl nepřítel informován). Jakkoliv spáči remcali, že jsou buzeni o více než 45 minut dříve, než se původně plánovalo, zachránil jim tento tah bezesporu život, protože nepřítel nebyl ještě připraven. Do prostoru před bránou jsme se dostali poměrně rychle, náš přesun do pozic kryl svými světly a arabskou muzikou civilní vůz. Zřejmě jen díky tomu si stráž na bráně nevšimla, že 15 až 30 metrů od nich se shromáždilo na 30 bojovníků !!! Nebo spala. Útok měl být podle plánu zahájen napadením plotu zhruba padesát metrů nalevo od brány muži z TT, kteří si zde už v noci připravovali díry. Následně měl být zahájen hlavní útok na bránu poté, co TT plot překonají a začnou na bránu tlačit z boku. Když padli první výstřely kolem 5:30 minut a rozhořela se na úseku TT první dýmovnice započala naše skupina přibližování k bráně. Než však náš útok vůbec začal bylo zřejmé, že bojovníci z TT posilněni vírou v Alláha (případně nějakým opiem) vzali plot i bránu útokem s takovou rychlostí, že hlavní útok již vstoupil jen do otevřené brány. Zcela nepochopitelně v době útoku bránu nehlídal žádný protivník, nebylo hlídáno ani bezprostřední týl brány a tak jsem vydal příkaz k průniku do nitra základny. Byl sem trochu rozladěn z toho že ti umolusanci z TT nám vyfoukli všechny nepřátele svým brilantním vpádem do základny a nezůstalo nic na upižlání hlavy.

Dunění raketometů a granátů vzbudilo zřejmě i Ali Mahmuda Mastodonta, protože nepřítel začal zasazovat muže do druhé linie obrany přesně v místech, kudy jsme útočili. Přesto se dařilo pronikat čím dál hlouběji do základny a moji muži na pravém křídle došli až na úplný konec základny, kde vyčkávali na dosunutí levého křídla. Vyčkávali ale marně. Mastodont dorazil na bojiště a útok na levé straně zastavil bez toho aby nás informoval. Poslední zbytky mích mužů zemřeli při ohromném útoku nepřítele, kterému přišli posily. Dolary v kapsičce kaftanu zase jednou zvítězili nad čistým srdcem mudžahedínů. Cítil jsem strašlivý vztek a když přišel příkaz k vyklizení dobytého posvátného území (a velbloudů na něm se nacházejících) odmítl jsem jej s posledními dvěmi svými bratry opustit. Bránili jsme se dlouho (zhruba 20 vteřin) a urputně (ani sem nevystřelil), ale ani naše horoucí víra nedokázala imperialistické křižáky zadržet. Celá základna byla znovu obsazena nepřítelem. Krev mučedníků nebyla řádně smyta.

Když jsem shromáždil všechny své muže cítil jsem v jejich srdcích bolest nad zradou, která nás potkala. Šejdíř Mastodont rozehrál falešnou písničku o tom, že jsme se stáhnout museli protože lidi ještě neobědvali a v televizi dávají oblíbený pořad Nasraláhovy hovory o víře, no prostě zjevné nepravdy (každý ví, že zmíněný pořad běží až od 18:00 a jen v úterý !!!). Chtěl jsem se alespoň uklidnit modlitbou a začal si proto vyndavat z batohu spacák, když tu Mastodont hystericky ječící odeslal mne s mou jednotkou na pomoc opětovně do levého krajního sektoru k zastavení ohromného průniku nepřítele v síle nejméně 40 mužů (alespoň takto nám to tvrdil). Když jsme přišli na místo nalezli jsme nudně se povalující Talibance na které nikdo neútočil. Po chvíli, kdy nebylo vůbec jasné, kam mám svých deset lidí naskládat, když je volný jen jeden strom ostatní obránci začali odbíhat s tím, že je Mastodont povolal na obranu základny, která je také napadena nepřítelem. Nemusím zdůrazňovat, že na naše pozice žádný nepřítel nezaútočil a toto vše bylo jen divadélko, které mělo zastřít, že Mastodont se dohodnul s velitelem základny na bezpečném odchodu všech američanů po dobu těchto nesmyslných nácviků. Jak se dalo očekávat i nás nakonec z tohoto „ohroženého“ úseku Mastodont stáhnul k ochraně základny, která vůbec nebyla v ohrožení.

Nezbývalo než zjistit jak se věci opravdu mají. Je pravda, že nás mohlo zarazit, že Mastodont používá jako svého pobočníka někoho kdo se jmenuje Žid-das, což je jméno v muslimském světě řekněme kontroverzní. Také skutečnost, že Mastodont se před invazí američanů živil, jaká náhodička, jako prodavač kuliček v obchodu současného velitele amerického tábora je bezesporu také zajímavá. Jelikož prý prodával jen dvě kuličky, byl zaměstnán jen na brigádu a jen krátce. Prostě jsem se rozhodl dopodrobna zjistit co za tím vším je. Sebral sem bratra AK-Nota a oslíka Čahouna a vyrazili jsme neozbrojeni do amerického tábora převlečeni za prodavače velbloudů. Před vstupem jsme potkali ještě jednoho ze stařešinů klanu dvou věží, který nám tak vydatně pomohl při ranním útoku s jeho harémem. I on byl zjevně situací znechucen a také se snažil získat v táboře nepřítele nějaké informace, nejlépe za pomoci nože. Co jsme viděli nám vyrazilo dech. Pár opozdilých amerických vojáků nakládalo na automobily ukradený nábytek a elektroniku a chystalo se také opustit prakticky liduprázdnou základnu. Když se nám do cesty připletl samotný velitel základny, který spěchal k jednomu z posledních aut připravených k odjezdu Mustafa Bubakos ho holýma rukama podřízl s křikem: „Ty vrahu, to máš za mučedníky které jste postříleli včera před branou“. Po tomto incidentu jsme se vrátili rychle na naše velitelství, kde jsme přichytili Mastodonta se sbaleným kufrem a letenkami do Washingtonu. Přitrouble se usmíval a říkal, že to jen jeho manželka jede na dovolenou do USA za ušetřené afgáníí utržené za vyšívání koberečků a on jí musí k letadlu jen na chvilku vyprovodit. Nebyl čas prohledávat šatník paní Mastodontové, a tak se rychle zavelelo k útoku na základnu.

Jelikož již nebylo možné využít příkrovu noci, bál jsem se, že nepřítel nás odhalí již v nástupním prostoru a bude schopen převelet k obraně ohroženého sektoru svoje muže. Pro nedostatek důvtipu jsem nechal prakticky do puntíku zopakovat ranní útok, jen s tou výjimkou, že Martyho muže jsem tentokráte vyčlenil na přímý útok a noc jsme nahradili čtveřicí dýmovnic, házených postupně, aby došlo k zadýmaní i prostoru samotné brány. Útok začal po odpálení dvou sebevražedných mučednic na bráně. Zadýmení proběhlo v pořádku a útočný hrot prorazil za ztrát pěti nesmrtelných mučedníků v neuvěřitelné rychlosti. Nepříteli nepomohla ani narychlo povolaná mechanizace, která byla již při příjezdu k bráně zničena granátomety překvapivě rychle. Tentokráte nám kluci z TT nestačili vavříny vítězství vyfouknout, pronikli jsme do poloprázdné základny dřív než stačili přelézt na svém úseku plot. Okamžitě jsme vydal rozkaz k průniku dovnitř základny. Narazili jsme na několik nepřátel, které jsme načapali na stromě, kde si jako suvenýr před odjezdem do USA chtěli zřejmě utrhnout šišku. Proti těmto vojákům se proslavil Ak-Not, který je sestřeloval granáty, umně vhozenými na strom. Naopak Lada bin Ladin překvapil (naposledy v jejich živote) nejednoho protivníka schovaného v bunkru tím, že byl schopen ze svého oblíbeného granátometu zasahovat průzory těchto bunkrů. Podobně se proslavilo mnoho mužů z jednotek, které jsem měl podřízen. Jenže pak se na místě objevil on, Mastodont a znovu hodlal nadějnou ofenzívu zardousit v jejím nejlepším rozvoji. Odmítal použít speciální přivolávací dýmovnici pro posily ačkoliv Kluci z TT už se nezadržitelně blížili k poslednímu opěrnému bodu nepřítele. Přemlouval jsem ho, zapřísahal při vousech prorokových, vyhrožoval mu, až jsem mu ji nakonec vytrhl z ruky a použil ! Dav mudžahidýnů posílil náš útočný hrot a zasadil bezvěrcům poslední ránu. Mastodont se zhroutil a s bolestnou grimasou fňukal. Znechuceně jsem si odplivl nad tímto odporným stvořením a šel se věnovat důležitějším věcem, jako je pálení americké vlajky a rabování. Konečně byla krev nespravedlivě zabitých demonstrantů pomstěna, korupčník v našich řadách však dosud veřejně odhalen není, stále se tu jako had skrývá a čeká na svou další šanci. Jakkoliv existuje dost důkazů proti němu, hřeje se na vlně příbuzenství se samotným mulou Umarem. Toto je zaručeně objektivní zpráva o obsazení amerického tábora Falcon. Jmenuji se Ibn Hasan Jaroslav a měl jsem tu čest velet a bojovat po boku mnoha statečných mužů v této bitvě.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2012 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hezký, zapoměl si dodat že sem ti zabavil veškeré veldloudy které ste našli na základně ted je to dokončené Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2012 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkný Very Happy takhle Bohouše ještě nikdo nerozebral Laughing
Mám dotaz budeš to dávat Jaroslave i k vám na web? Já jestli si u nás dáme jen odkaz na celý tvůj článek nebo jestli si to odsud můžeme zkopírovat k sobě a tebe zveřejnit jako nesmtelného a geniálního autora Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2012 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dam to na nase stranky ale klidne si to tam i zkopiruj je mi jedno jak se bude PRAVDA sirit !!!!
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne pá září 21, 2012 1:28 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2012 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave výborný Very Happy
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
easys2



Založen: 01. 05. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so září 22, 2012 3:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc hezke Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cesar77



Založen: 20. 02. 2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2012 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten poslední utok na bránu byl fakt dokonalej, všechna čest. Atentátnice to zmákly na jedničku nejak na bráně kluci podcennily situaci. Pak už jen Aláh akbar pár dýmu. Lidi odcházeli s rukama nad hlavou tak jsem se stáhnul trochu k silnici a mířl na bránu at tam vyleze cokoliv tak to sundám. V tom než někdo překročil tuto hranici smrti, tak kolem mě proběhla vlna výbůchů granátu(super zase smrt granátem) a pak až teprve vnikly ti psi na základnu kde už nebyl vůbec odpor. Motorizovaná jednotka přijela už když byly za branou a roztažený až dolu k plotu. Moc šancí neměli.

Jinak jsem jednou zhebnul na střelná zranění a asi 5x mě roztrhnul granát. No aspon to byla rychlá a bezbolestná smrt Very Happy
_________________
Cesar
[N.A.R.] Nasrat a Rozmazat
Není důležité zučastnit se, ale vyhrát Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pablo



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taunus napsal:
na zakladne jsem nasel dva obaly od spacaku ,jednu bluzu ,jedno woodland ponco . tot zatim vse


To pončo bude nejspíš moje, woodland souhlsaí a mělo kovová očka v rozích na přivázání. Zůstalo nejspíš v místnosti v kde jsme měli věci. Pokud by to šlo tak ho vezměte na Barakudu. Díky.


Naposledy upravil Pablo dne ne říjen 07, 2012 6:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlcek



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2012 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Konečně je přidán tým na náš black list, jde o tým, který odjel dříve domů. Tým noname1.
http://www.paintball-vysocina.cz/blacklist.htm

Black list můžete využívat všichni, kdo se s něčím podobným setkáte, stačí napsat nebo . . .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 12:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky informaci od J.H. zde odkazuji na jiné pojetí hry s talibanem:
19.-22.7.2012 Protector IX HD (by KKK for Task Force 7X) - Czech Airsoft Team
Czech most prestigious MIL-SIM/LARP event. More than 800 players (better to say actors).


http://www.youtube.com/watch?v=YajVjR1-zdQ



Pro ogranizátory akcí povinnost shlédnout.
Po podrobném sledování na velké bedně (stáhnuto přes keepvid.com - 125mb HD) na mě už moc divadlo. Borec co to stříhal místy míchá zvuk který neodpovídá obrazu. Ale moc pěkně udělané... Moc pěkná vzpomníka pro všechny co tam byli...
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlcek



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Konečně video demonstrace
http://www.paintball-vysocina.cz/fotovideo2012.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2012 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Musim upozornit ze to je velice amatersky udelane video (nikdy sem to nedelal)
Nejlepsi hlaska "zabili jste nam oslika!!!!"
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2012 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlcek napsal:
Konečně video demonstrace
http://www.paintball-vysocina.cz/fotovideo2012.htm



je to krutá velikost. (1,4 GB)

překompilované na nastavení odpovídající DVD kvalitě (720x576):


http://www.ulozto.cz/xTUMnSv/falcon-base-2012-recode-avi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marcy



Založen: 21. 01. 2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2012 10:51 am    Předmět: video-stávka talibananců Odpovědět s citátem

Díky za super video. I slzičky jsem uronila při vzpomínce na ten masakr. Crying or Very sad Chudák mimino Ali-mahmud, které tenkrát bylo neseno v peřině ,má z toho šoku následky a přestal mluvit. Ali-jako již skoro dospělý muž jim v roce 2013 / i za nebožtíka oslíka/ vrátí jejich"srdečné přivítání"! Těšte se bezvěrní psi!!! Evil or Very Mad Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlcek



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2012 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
vlcek napsal:
Konečně video demonstrace
http://www.paintball-vysocina.cz/fotovideo2012.htm



je to krutá velikost. (1,4 GB)



Nezapírám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
Strana 10 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate