Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Falcon base 2012 -Taliban vs spojené národy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cita.s



Založen: 10. 12. 2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: st září 12, 2012 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže ten kolik Laughing ode mne nechceš jo Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alf



Založen: 15. 08. 2007
Příspěvky: 180
Bydliště: Jak kdy? Vesměs doma.....

PříspěvekZaslal: st září 12, 2012 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cita.s napsal:
Takže ten kolik Laughing ode mne nechceš jo Twisted Evil Twisted Evil


uvidíme musím se domluvit s majitelem stanu ale, každopádně děkuju. Salute
_________________
----------------------------------------------
BUDLAJS FALCON o.s.
Multifunkční ŘIDIČ, hovno STŘELEC, LÍNEJ jak cikán po fetu a hlavně PROFI SPAMER. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubulec



Založen: 18. 05. 2010
Příspěvky: 30
Bydliště: Česká Třebová

PříspěvekZaslal: st září 12, 2012 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to já postrádám vysílačku puxing 888 -poznávací znamení 4 dny stará Rolling Eyes ztracena v pátek kolem šestý v právem křídle obrany, v tom lesíku hned pod cestou který byl celou noc v rukou talibancu. je mi divný že ji nikdo nenašel jelikož byla zaplá a celou noc tam určitě mluvila.... Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: st září 12, 2012 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kubulec posli mi pm s odkazem na mapu kde zakreslu kde by to
Misto melo byt a ja se tam po ni podivam.ikdyz nevim jestli prezije v tom desti.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cita.s



Založen: 10. 12. 2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: st září 12, 2012 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je pravda ze v patek navečer na zmíneném míste jsme slyšeli vysilačku ale přes tu střelbu tam nikdo nešel Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alf



Založen: 15. 08. 2007
Příspěvky: 180
Bydliště: Jak kdy? Vesměs doma.....

PříspěvekZaslal: st září 12, 2012 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubulec napsal:
to já postrádám vysílačku puxing 888 -poznávací znamení 4 dny stará Rolling Eyes ztracena v pátek kolem šestý v právem křídle obrany, v tom lesíku hned pod cestou který byl celou noc v rukou talibancu. je mi divný že ji nikdo nenašel jelikož byla zaplá a celou noc tam určitě mluvila.... Idea



taky sis vzpoměl brzo Rolling Eyes měl jsi se ozvat už v neděli to jsme ji mohli ještě zachránit.... ale, dneska celej den neprší ale fakt leje..... Na přežití jí moc nadějí nedávám a hlavně jestli to je mimo základnu tak tam courá hafo lidí.....
_________________
----------------------------------------------
BUDLAJS FALCON o.s.
Multifunkční ŘIDIČ, hovno STŘELEC, LÍNEJ jak cikán po fetu a hlavně PROFI SPAMER. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubulec



Založen: 18. 05. 2010
Příspěvky: 30
Bydliště: Česká Třebová

PříspěvekZaslal: st září 12, 2012 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já sem to tam byl hned po konci hry prohledávat cca hodinu, ale pak už mi došli síly po těch 30 hodinách beze spánku Confused [/img]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubulec



Založen: 18. 05. 2010
Příspěvky: 30
Bydliště: Česká Třebová

PříspěvekZaslal: st září 12, 2012 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to že jsem tam tu vysílačku někde nechal jsem zjistil hned jakmile jsme se stáhli do toho lesika nad cestou, ale nechtěl jsem nijak zasahovat do hry s tím že ji tam půjdu hledat.doufal jsem že ji tam nějaký krvežíznivý Achmed najde...no asi to nebyl dobrý nápad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 12:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Odhadem je to 100-150m od pole, 1-2m od cesty směrem od základny. Bubák ji osobně na můj podmět několikrát hledal, ale vždy bezúspěšně.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

me se dostal do ruky puxing o kterym nikdo nevedel ci je, nabijeli a pouzivali jsme ho od spojencu velitele, oznacil jsem ho el. paskou na antene, mel folii pres displey a vypadal dost nove
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
vlcek



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k tomu, že tým noname 1 se neozval zde na diskuzi a nebyl přítomen po konci hry na své základně bude z našich her vyřazen a to uvedením na náš black list. Pro ty co nevědí o co jde: noname 1 odjeli dříve a důvodem bylo to, že se nic 2 hod neděje. Na black listu bude uveden tým, přezdívky co a kde se stalo.

Pánové, je to škoda, ale takové chování my trpět nebudeme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dan Vladan



Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže oni ještě navíc měli celou dobu naší zapnutou vysítačku! Já si asi něco udělám. Udělám si kyj a někoho s ním utluču!!
_________________
Zážitky nemusí být dobré, hlavně že jsou silné!
www.paintballshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dan Vladan napsal:
Takže oni ještě navíc měli celou dobu naší zapnutou vysítačku! Já si asi něco udělám. Udělám si kyj a někoho s ním utluču!!

nerozumim ale dle textu co se tady pise neni zminka ze by taliban mel vasi vysilacku .
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dan Vladan



Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím tu, co někdo ztratil před našema liniema a co zůstala zapnutá. Ale i kdyby u ní celou dobu seděl špion a poslouchal, tak už to rozčilování jen hraju. Jen jsem si prostě představil, jak u naší vysílačky ležící v trávě sedí na bobku talibánec v hábitu a palestine a strašně zaujatě poslouchá co si povídáme Smile
_________________
Zážitky nemusí být dobré, hlavně že jsou silné!
www.paintballshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
laki



Založen: 01. 02. 2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladane tak to by bylo štěstí v neštěstí,neboť ten talibanánec by ji pak jistě vzal a po hře čestně vrátil. (Teda doufám,že nemám růžové brýle,ale takovou mám já představu o naší komunitě) Wink
_________________
Shadow Company
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 2:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladane pokud vím já (ale víc by věděl imám Bo-houš), nikdo z afghánců spojenecké rádio neposlouchal. Jak bychom také rozuměli Vaší bezbožné hatmatilce, že ano?
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michalled23



Založen: 27. 08. 2009
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no dobrou pul hodku jsme jí tam slyšeli ale nenašli bylo to v sobotu ve 04 30h v místech jak píše nox Very Happy myslel jsem pak žeto má někdo tak okouřený ze základny
_________________
"Hon na Šakala 2011 " čestný tytul snadný cíl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubulec



Založen: 18. 05. 2010
Příspěvky: 30
Bydliště: Česká Třebová

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
me se dostal do ruky puxing o kterym nikdo nevedel ci je, nabijeli a pouzivali jsme ho od spojencu velitele, oznacil jsem ho el. paskou na antene, mel folii pres displey a vypadal dost nove


jo tak to asi bude ona, fólii jsem tam ještě měl. měl jsem nastavený bílí podsvícení. jestli to byla ona tak by mě zajímalo kam se pak poděla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 8:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na zakladne jsem nasel dva obaly od spacaku ,jednu bluzu ,jedno woodland ponco . tot zatim vse
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

taunus napsal:
na zakladne jsem nasel dva obaly od spacaku ,jednu bluzu ,jedno woodland ponco . tot zatim vse


Zdar, nebyl ten jeden obal od spacáku ve skutečnosti obal od stanu, jak jsem psal výše?
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No mozne to je.tak jak nekam vyrazime a nezapomenu na to tak to vezmu sebou.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubulec napsal:
Uziel Gal napsal:
me se dostal do ruky puxing o kterym nikdo nevedel ci je, nabijeli a pouzivali jsme ho od spojencu velitele, oznacil jsem ho el. paskou na antene, mel folii pres displey a vypadal dost nove


jo tak to asi bude ona, fólii jsem tam ještě měl. měl jsem nastavený bílí podsvícení. jestli to byla ona tak by mě zajímalo kam se pak poděla.


mno, tak to musis za vladenem, protoze ja hledal svy dva puxingy. jeste ze je mam aspon podepsany Very Happy coz ostatne doporucuju vsem
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele na tý akci jsem nebyl ale zdá se že tu někdo někomu vlastně šlohnul vysílačku. takže pokud se projde to místo detektorem kovu nebo pasuje ten čas "nalezené" vysílačky tak to někdo přece musí mít ne???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no nerekl bych primo slohnul, ale kdyz zacali dochazet baterky v noci tak v tom zacal byt trochu zmatek, ktery byl dokonan v sobotu odpoledne
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
...


Každopádně kdyby jsi nám to neřekl tak by to určitě nikoho nenapadlo... Very Happy pokud ji někdo vzal, určitě to nutně nebyl někdo z paintballistů, navíc jak píše Had, tak je to možná úplně jinak Smile


Naposledy upravil Lister dne pá září 14, 2012 10:03 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dan Vladan



Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak s vysílačkami neporadím, dvě jsem si půjčil a dvě jsem zase nějak poslal zpět. Věřil jsem že zpět k jejich majitelům, ale stoprocentně to nevím. Na konci bojů šli z ruky do ruky jak v nich docházeli baterky a která je která jsem neměl šanci poznat Sad

Místo vyjasnění záhady s vysílačkou, jsem ale sepsal jak vypadala příprava na tuhle akci z pohledu hlavního velitele sil NATO. Mám v logu něco o tom, že důležité je, aby byly zážitky silné. A musím říct, že přípravy na tuhle akci pro mně patřili k opravdu velmi silným zážitkům Smile



Hlášení o přípravách na misi Falcon Base 2012

Někdy uprostřed července: Dostal jsem z hlavního štábu NATO nabídku velet humanitární základně v Afghánistánu. Mise má začít sedmého září, takže na přípravu je dost času. Protože na této misi neočekávám nic složitého nebo extrémně těžkého, nabídku obratem přijímám a čekám podrobnější rozkazy.

Sedm týdnů do začátku mise: Dorazili mi podrobné rozkazy. Mám zajistit stavbu humanitární základny, postarat se o její obranu a zajistit humanitární pomoc pro místní Talibánské kmeny. Kromě chodu základny mám zajistit i ofenzivní akce mimo základnu a mám také počítat s nočními boji. Očekávám informace o jednotkách, které budou zařazeny na tuto misi.

Šest týdnů do začátku mise: Na misi byli zařazeny čtyři jednotky celkem v počtu osmnácti mužů, bez vyšších důstojníků, těžké výzbroje a bez vybavení pro noční boj. Spolu s prvními jednotkami, jsem dostal i první informace o nepříteli. V našem prostoru bude operovat minimálně padesát dobře vycvičených a velmi dobře vyzbrojených nepřátel.
Ihned posílám na štáb NATO důrazný dopis, kde upozorňuji že ne jen že nebude možné splnit dané rozkazy, ale hrozí extrémní riziko likvidace celého kontingentu. Jsem ujištěn, že před začátkem mise bude náš kontingent ještě doplněn jak jednotkami s potřebnou výstrojí a výzbrojí, tak dostatečným počtem zkušených důstojníků. Přesto pro jistotu tajně navazuji kontakt s nepřítelem. Pokouším se dojednat s vůdcem kmenové rady dohodu o neútočení. Slíbí mi, že našim vojákům na jeho území nic nehrozí a že nás čeká přátelské přijetí. Nejsem si jistý jestli mu mohu věřit, ale nic jiného mi nezbývá.

Pět týdnů do začátku mise: Očekávám nové jednotky s chybějící výzbrojí a důstojnický sbor. Zkušení velitelé i jednotky opravdu dorazili, ale na stranu nepřítele. Na straně NATO zůstává stále stejný počet mužů, vyšší důstojníci žádní.
Požádal jsem o změnu našich rozkazů, to jest ústup od vybudování a udržení celé základny. Na splnění rozkazů nám chybí naprosto vše. Velení NATO ale na splnění rozkazů trvá. Stále slibuje, že velitelé a jednotky ještě budou přiřazeny. Začínám mít podezření, že s touto misí není něco v pořádku. Proto pokračuji i v jednáních s nepřítelem. Stále slibuje přátelské přijetí a dokonce pomoc se stavbou základny, ale díky dalším ozbrojeným bojovníkům kteří se stále sjíždějí do jeho vesnice je mi jasné, že mu nemůžu věřit. Začínám tajně připravovat nouzový plán evakuace základny.

Čtyři týdny do začátku mise: Dorazila první větší jednotka i s důstojníkem, počet našich mužů se téměř zdvojnásobil, je nás třicet tři. Na ofenzivní akce to stačit nebude, ale začíná mít smysl vymýšlet plány obrany. Udržuji jednání s kmenovým vůdcem nepřítele. Tvrdí, že má zájem na tom, aby jsme základnu na jeho území otevřeli (prý potřebují humanitární pomoc, hlavně prý doktory). Ale podle mých zpráv stále povolává další bojovníky do této oblasti. Je jasné, že mu jde o něco jiného.

Tři týdny do začátku mise: Další jednotky stále nebyly přiřazeny. Chybí nám materiál na stavbu opevnění, výstroj, výzbroj, důstojníci i mužstvo.... Díky síle nepřítele jsem musel opustit plán na evakuaci základny, je jasné, že by jsme se přes území nepřítele nedokázali probít. Na obranu ale nemáme dostatek sil. Navíc velení stále trvá na plnění ofenzivních úkolů a na obraně celého perimetru základny a nařizuje, kde máme vybudovat nemocnici a kde muniční sklad. Jsou to dvě nejhůře bránitelné pozice v celé základně. Pokud k tomu přidám, jak klidné je nechává posilování nepřítele, začínám mít podezření, že se Talibům podařilo do štábu infiltrovat. Nebo že tam alespoň prodali velkou část poslední makové úrody. Jednání s vůdcem znepřátelených kmenů jsem ukončil, už je jasné že nebude možné nic vyjednat. Přemýšlím o dezerci, nebo o čestném odmítnutí rozkazu. Zastřelit se, se mi ale přece jen nechce.

Dva týdny do začátku mise: Konečně byly do mise zařazeny další jednotky. Žádal jsem o zkušené muže, ale polovina z nich jsou čerství rekruti, u některých z nich mám podezření že neprošli ani základním výcvikem. Místo čtyř důstojníků byli převeleni dva. Jeden je ale v zápětí odvelen. Takže mám papírově necelých osmdesát mužů, ovšem polovina se ještě ani nepřihlásila do služby. Takže je otázka, kolik jich skutečně dorazí. Můžu počítat se čtyřiceti muži, z požadovaných čtyř, mám jednoho důstojníka a těžký podstav poddůstojníků. Žádné vybavení pro noční boje, žádnou těžkou výzbroj, dva vozy (z toho jen jeden ozbrojený), nedostatek granátů, min i munice (nemáme ani apeny). Situace vypadá víc než kriticky, hlavní velení NATO je ale v klidu. Já ne. Připravuji plány na obranu a mou hlavní snahou je pokusit se zachránit naše muže před vyhlazením. Naštěstí se mi podařilo alespoň získat povolení k přemístění nemocnice na lépe bránitelné místo. Kromě toho připravuji pár překvapení pro nepřítele, nechávám vyrobit prefabrikáty na stavbu bunkrů a najmul jsem profesionála s nočním viděním. Musím doufat, že to zvýší naše šance na přežití.

Týden do začátku mise: Na začátku týdne odjíždím na třídenní výcvik do hor. Před odjezdem jsem dal rozkazy k vytvoření jednotek, ale bude to těžké. Muži se neznají a máme nedostatek ne jen důstojníků, ale i velitelů jednotek. Raději po splnění všech důležitých cílů předčasně ukončuji vysokohorský výcvik a vracím se zpět k jednotce. Dobrá zpráva je, že do služby se přihlásilo už padesát mužů a pomalu se hlásí další. Snažím se rozdělit jednotky podle výzbroje a použití, ale je to těžké. Přesto nakonec těsně před začátkem mise máme šest kompletních jednotek s veliteli. Dokonce i druhý důstojník požádal o převelení, takže máme minimálně šedesát mužů a dva důstojníky. Podařilo se vyrobit nebo sehnat i nějaký materiál na opevňovací práce a alespoň nějaké osvětlení. Všeho je strašně málo, ale vypadá to, že máme naději. Teda měli by jsme, kdybych se krátce před akcí nedozvěděl, že nepřítel bude velmi pravděpodobně schopný povolat během bojů další posily. Je mi jasné že tak silnému náporu budeme mít jen malou šanci odolat, ale dezertovat není kam a zastřelit se už nemá smysl. O to se postará nepřítel. Zítra odjíždím na misi.

Hlavní velitel základny Falcone Base
Vladan
_________________
Zážitky nemusí být dobré, hlavně že jsou silné!
www.paintballshop.cz


Naposledy upravil Dan Vladan dne pá září 14, 2012 10:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dane ty nevis kam se podel ten puxing? lepil jsem na jeho antenu cernou telepasku a bavili jsme se o tom ze nevime ci je
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dan Vladan



Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 10:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
dane ty nevis kam se podel ten puxing? lepil jsem na jeho antenu cernou telepasku a bavili jsme se o tom ze nevime ci je


Půjčil jsem si dva a jeden jsem vybitý vracel majiteli ještě během bojů (někomu od tebe) a druhý jsem půjčoval jednotce co vyrazila napadnout tábor nepřítele. Po bitvě jsem jednu vysílačku dostal zpět a vrátil jsem ji majiteli co mi ji půjčil.
Pokud by tohle ale byla ta nalezená, tak by musela nějaká jiná zůstat u někoho v poli. Jestli to byla ona nebo ne, to ale vůbec netuším.
_________________
Zážitky nemusí být dobré, hlavně že jsou silné!
www.paintballshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: so září 15, 2012 5:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nene, to byly nase vysilacky co popisujes, ale druhej den nekdy dopoledne kdyz jsme vsechno nabijeli tam byla takova o ktery jsme nic nevedeli, oznacil jsem ji tou paskou jeste jsem u nemocnice nahore schanel. kua jak se dlouho nespalo tak ani pamet poradne nefunguje, vsimate si? .)
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so září 15, 2012 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo mě se docela věci motaj dokupy Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
Strana 9 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate