Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

MPCC 2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Na MPCC 2012 bych dal přednost: poziční bitva dvou stran TOBRUK nebo pohyblivá akce v prostoru více stran PANAMA?
TOBRUK v trvání do 12 hodin
19%
 19%  [ 20 ]
TOBRUK v trvání min. 24 hodin
55%
 55%  [ 57 ]
PANAMA
25%
 25%  [ 26 ]
Celkem hlasů : 103

Autor Zpráva
boris.n



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 158
Bydliště: LEONES kunštát

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Konec virtuálních debat- VYRÁŽÍME DO AKCE !!!
_________________
"Nejdůležitější prvek válečného umění je PŘESILA" gen. Suvorov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud se ptáš na guláš, tak ten letos nebude. Ešus se ale hodí na různý věci a je na zvážení každého, čím do pole se vybaví.
_________________
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ten dotaz byl asi jestli budeme žrát z koryta, z kastrola, nebo si na to máme něco vzít.

dodává pořadatel vůbec něco kromě vody?
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nech se překvapit.
_________________
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aha takže žrádlo bude v kýblu. beru si (vojenský) bagr Smile
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
no ten dotaz byl asi jestli budeme žrát z koryta, z kastrola, nebo si na to máme něco vzít.

dodává pořadatel vůbec něco kromě vody?


PÍSEK,A BUDE HO HODNĚ Laughing
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

....
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
mikes



Založen: 24. 08. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Sezemice

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2012 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj. pri ranim utoku na bod osy jsem tam zapomel trilaminatku bundesver bundu. tak kdo ji ma prosim PM. diky
_________________

Carbine 68 - SGB K1 - Minimag - Zgp - Ion P90
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,postrádám paintball brýle JT-zelené barvy,černá guma s termal sklem,kdo našel at mi písne-dík- byly položeny u bufetu
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj taky se přidám do klubu ztrácečů. Ztratil jsem jednu 5OZ CO2 lahvičku s obyč. pin ventilem. Bylo mi řečeno že ji někdo našel ale já už nenašel jeho Wink v zápalu boje jsem to nechal až na chvilku po hře kde se ale všichni velice rychle zdekovali. Kdo ji má prosím napište do PM nějak se dohodneme. Díky moc...

A teďka trochu k akci : Hra to mohla být mnohem lepší než byla i když i tka to bylo super. U hráčů naší strany byla vidět hodně velká odhodlanost i když i u nás bylo pár lidí, které jsem více než ve hře viděl na mrtvolišti odpočívat. Ale 90% mužstva valilo bez remcání. Neustálé útoky byla jedna velká šílenost. Elánu a snahy nám ubírala jen neaktivita hráčů ale co už...Asi bych byl spokojený kdybych slyšel od některého nepřítele "Teda fakt respekt, ten masakr co jste celou noc předváděli...Díky fakt jsem si to užil, pořád bylo do čeho střílet" no a namísto toho jsem z hloučku lidí, kteří od rána stáli pod vlajkama OSY slyšel "Kdy začnete konečně hrát?" a další podobné narážky, které mě v tu chvilku přišly jako urážky...Ti co si sami nevidí do huby by radši měli držet příště jazyk za zuby. Nepřítel nepředvedl prakticky vůbec nic než jen obranu na téměř nedobytných palpostech. Kdyby se chtěl někdo snad hájit "perfektní obranou" tak si osobně myslím, že postřílet 30 maníků co se nemají za co s chovat a běží po 60m dlouhé louce asi zvládnou i ti méně zdatní střelci. No škoda. Mohl to byt masakr mnohem větší. Oživování hráčů bylo nastavené tak, že šlo útočit prakticky pořád bez nějakých vážných rizik (navíc byly recyklační dýmovnice) takže prostě jen nechápu proč jste se aspon nepokusily, protože kdyby i naše strana zvolila stejnou taktiku tak hra zkončila na bodu přestřelování padáčkama z bunkru na bunkr....Jinak díky pořadatelům za super prostor a zajímavý nápad.
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

report z akce zde:
http://www.progresivni-paintball.cz/download/mpcc12/komentar-MPCC-2012.pdf

SendwiCZ - ano, sám jsem si vnoci říkal že už byste mohli dát pokoj a jit na chvíli spinkat Smile
A jak jsem viděl bouchat granáty a nás na Ačku (v noci to i krásně zablesklo), tak to bylo kruté....

"Kdy začnete konečně hrát?" - součást psychologického boje. Wink
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 10:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Report z akce a fotky
http://www.totalmag.cz/paintball/72-akce/2957-mpcc-2012-tobruk.html

Díky za hru:

Sendwicz: respekt
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Všem díky. Spojencům za super útoky, nepřátelům za dokonalou obranu a pořadateli za prostor a přípravu.
Jen bych dodal:
1) "Hluchá statická místa" bych příště vyplnil bojem o něco. Noční boj o kanistr s vodou byl super, proč jich nebylo víc? Ale i jíných motivačních věcí, recyklačních dymovnic, bedny munice, najmutí nájezdníků útočících z nečekaných směrů a podobně.
2) Sjednocení toho co se smí používat a co nesmí. Vím, že narážím na halogeny a elektro centrály svítící celou noc, ale i jiné třeba pivo co jsme měli u nás, nebo rum. Nakonec se halogeny neukázali v tak špatném světle Smile ale úplně bez nich by byl boj o 1000% lepší. Pevně tomu věřím.
3) Povolení začít se zakopávat v přesně uvedenou hodinu, například 1h před bojem. Nebo vůbec nepovolovat kopání před bojem. Možná by nevznikli tak dokonalé bunkry a rozhodně by bylo zajímavý zážitek zakopávat se během boje téměř pod útokem.


Jsou to jen návrhy kdyby jste chtěli něco podobného udělat příště. Kdybych měl podobný prostor jako vy, nebál bych se zopakovat to co tu bylo, klidně ze stejným týmem a z druhé strany. Věřím, že změny pískovny tomu dají zase jiný rozměr.

PS: Vodu v kanistrech bych bral příště čerstvou ... ten jeden kanistr byl fakt hrozněj kekel Smile
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď já Smile
V prvé řadě bych řekl, že jsem opravdu rád, že část týmů bývalé DG opět hrála na velké akci spolu. Bylo vidět, že je to DG, protože všichni všechno dělali automaticky. Jako velitel jsem se tím pádem nebál, že se někdo na něco vykašle nebo poleví či si bude dělat co chce. Když byl útok, tak jsme byli vždy na špici.
Noční útoky byla jedna velká šílenost, protože jsem šli opravdu z útoku do útoku a na odpočinek nebyla ani minuta. V souvisloti s tím díky Sendwiczovi a Martymu, kteří byli hlavními aktéry při nončích útocích skupiny Hradiště.
Co se týče ranního útoku a dobytí pozic nepřítele, tak na to nikdy nezapomenu. Adrenalinová záležitost, jakou jsem na paintu ještě nezažil. I když mám normálně respekt před zásáhem (zvlášť pokud hraju jen v triku) tak jsem se na kopec vrhal beze strachu mezi prvními a možná proto mám ještě teď obtisklou drátěnku na ksichtě Very Happy
Zvláštní díky Fafenbachovi z Točny Zlín, který sám dvakrát získal kanistr s vodou, granátem pomohl k dobytí pozic nepřítele a přesnými střelami pomohl likvidovat odvážné granátníky, kteří vybíhali na středový kopec, aby jej získali zpět.
Díky Carlosovi, který byl při ranním dobytí pozic se svým kulometem nepostradatelným vojákem. Carlos je prostě kulometčík na svém místě.
Závěrem ještě jedno díky celé skupine Hradiště, protože borci byli ukáznění a myslím, že vše šlapalo bez keců.
A přece ještě jedno díky a pozdrav Kojotovi. Wink
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sir_bambino



Založen: 27. 10. 2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Benešov

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

za sebe davam 100%.
Skoda ze jen vlastni blbosti jsme si dovezli vodu jen na hru, ktera nam ubyla jiz pri stavbe opevneni a ve ctyři rano jsem na sobe citil trochu dehydratace a bolesti hlavy, k cemu pomohlo i nespani dne predtim. Diky spolubojovnikovi za prasek na bolest hlavy, paradne jsem po nem na dve hodky vytuh. Skoda jen neutoceni Osy, ale presto jsem si hru uzil, nocni utoky a nekolika akci v plazeni ve stinech bylo supr. Spolech na nezname spoluhrace po boku i velitele s generalnim stabem bylo velmi synchronizovane. Dokonce nebylo na skodu diplomaticke ukonceni hry, preci jen tech 220km se jelo lepe, beztak by nam brzy dosel vzduch i munice.
Ale nebylo by na skodu zaradit i apema, stacili by i dva ke kazde skupine jeden 1/30 nebo jak byla ta cisla, bezet 20x za sebou dolu a hned nahoru pro munici bylo kolikrat hodne vysilujici a nedostacujici, ale preci jen bylo dobre zruseni toho co kdo pobere.
Dokonce ani nezazlívám (zakazane) halogeny, kdybychom vedeli o moznosti teto vyjimky, taky by jsme prevezli nejake reflektory, snad priste.
Byl bych taky pro pravidlo, zakopavat se az od startu hry, nebyla by hra ani o moc narocnejsi, ale spise rozlozena v sile a taktice.
Jinak klobouk dolu bezvadne vymyslena hra Wink
_________________
[B.S] Sir_Bambino ... www.bsclan.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
DJ



Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 66
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 4:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sir_bambino napsal:
za sebe davam 100%.

Dokonce ani nezazlívám (zakazane) halogeny, kdybychom vedeli o moznosti teto vyjimky, taky by jsme prevezli nejake reflektory, snad priste.


Kde jsi přišel na to že reflektory byli zakázané?Naopak zakázané byli Led svítilny které jste využívali (nakonec sem se dozvěděl že to byla prý povolená vyjímka)..Příště více čti než něco takového vypustíš Rolling Eyes
_________________
PB Team Pardubice


Smart Parts SP8 / Rap 4 P99 RAM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
SynysterGates



Založen: 31. 08. 2010
Příspěvky: 121

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DJ napsal:
sir_bambino napsal:
za sebe davam 100%.

Dokonce ani nezazlívám (zakazane) halogeny, kdybychom vedeli o moznosti teto vyjimky, taky by jsme prevezli nejake reflektory, snad priste.


Kde jsi přišel na to že reflektory byli zakázané?Naopak zakázané byli Led svítilny které jste využívali (nakonec sem se dozvěděl že to byla prý povolená vyjímka)..Příště více čti než něco takového vypustíš Rolling Eyes


Nevím o tom, že bychom používali LED svítilny...nikoho jsem s ní u spojenců neviděl.


Jinak MPCC bylo pěkně zorganizované. Jen bych přidal pravidlo zakopávat se od určité hodiny, jak psal bambino. My jsme tam kopali celé hradiště v 5 lidech ještě několik hodin po siréně Very Happy
Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DJ



Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 66
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V první řade bych chtěl reagovat na sendwiče, jednotky spojenců mají rozhodně můj velký respekt a uznaní, to s jakým odhodláním se vrhali proti našim obrněným palpostům bylo mnohdy dechberoucí...
Narážky typu Kdy začnete konečně hrát nebyli z našich řad rozhodně na místě,(krom f3 - on už je takový rýpal, a vím že to nemyslí špatně Very Happy )nadruhou stranu měli spojenci taky různé "exoty" - např.startování naší centrály na plošině alfa se slovy a benzín mátě v pič*... to není uplný košér, holt je vidět že pouštní teploty dělali své..
- K terénu a velikosti jednotlivých armád se moc rozepisovat nebudu, kdo tam byl obrázek si může udělam sám, nerad bych tady rozjel ostrou debatu o naší "pasivitě".


Za sebe bych chtěl poděkovat našim velitelům Warmanovi a Neovi,byla čest pod nimi sloužit.

Celou akci jsem si opravdu užil, hlavně tu noční část.Davám 100%

f3 - Dobrý článek Tome Wink


PS:Velké díky patří organizátorům, zejména Camelovi.
Konys:Sprcha z hasičské proudnice byla naprostej orgazmus Razz
_________________
PB Team Pardubice


Smart Parts SP8 / Rap 4 P99 RAM


Naposledy upravil DJ dne ne červenec 29, 2012 6:48 pm, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
škopek



Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Choceň

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SendwiCZ napsal:


.Asi bych byl spokojený kdybych slyšel od některého nepřítele "Teda fakt respekt, ten masakr co jste celou noc předváděli...Díky fakt jsem si to užil, pořád bylo do čeho střílet" no a namísto toho jsem z hloučku lidí, kteří od rána stáli pod vlajkama OSY slyšel "Kdy začnete konečně hrát?" a další podobné narážky, které mě v tu chvilku přišly jako urážky...Ti co si sami nevidí do huby by radši měli držet příště jazyk za zuby. Nepřítel nepředvedl prakticky vůbec nic než jen obranu na téměř nedobytných palpostech. Kdyby se chtěl někdo snad hájit "perfektní obranou" tak si osobně myslím, že postřílet 30 maníků co se nemají za co s chovat a běží po 60m dlouhé louce asi zvládnou i ti méně zdatní střelci. No škoda. Mohl to byt masakr mnohem větší. .
Zdarec, měl bych k tomu dvě připomínky.1.-Pokřikování a provokování ti neberu, jsou prostě jedinci, kteří to budou dělat pořád i přes domluvu od velitele.Byl jsem u toho.
2.-Že jsme neútočily není zase až tak pravda, že ne v takovém rozsahu jako vy tak to ano. Ale dle scénáře bylo už i tak jasné, že utlačovat nás máte vy.I proto jste asi měli to převýšení, aby jste měli výhodu. Nedovedu si představit dobívat vaše veliteství, to je nesmysl.Kor když nás bylo o 20 méně.
_________________
PB Team Pardubice


Naposledy upravil škopek dne ne červenec 29, 2012 7:19 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
samuraj



Založen: 07. 08. 2007
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Též něco dodám i Já k Sendwicovi!Bránili jsme na pravé straně (z našeho pohledu-OSA) ten cíp lesa vedle bunkru s minometem,proti Vašemu jak zmínil Burns "hradišti"!.A věř,že nás mrzelo,že nemůžeme jít a zkusit naběhnout na Vás a poctít Vás podobnými útoky jako Vy!!Ale počet nás i s lidmi u minometu a v tom bunkru v kopci na dostřel od Vás bylo 14 a pak jen 12!!!!!ještě tam byli kluci z Predators kteří chudáci běhali sem a tam kde bylo potřeba pomoci! nikdo jiný tam nebyl!!Tak že kdybych vedl kluky do útoku,půl hodiny by byla celá pravá strana úplně bez jediného človíčka!!A kdyby padla naše strana byl by konec všemu,nebo alespoň by to způsobilo jednotkám OSY obrovské problémy!!Tak že nešlo že bychom se báli,nebo nechtěli útočit,ale prostě nebyl kdo by mohl útočit!!Nehledě na to že ten Váš kopec nešel dobýt!!Po hře jsme se tam byli podívat!!a ten Váš kulomet-bídák jeden-byl prostě ztělesněná smrt!!Po Vašem prvním útoku na les zůstali na živu jen 2 vojáci!!!Tak že jste téměř rozhodli hru hned první den!!Co se týče noci,bylo to něco nádherného!!neustále světlice,útoky od Vás,prostě paráda!My tam prostě měli za úkol hlídat les,aby jste neprošli a nedobili náš kopec!!Po hře jsme mluvil s Burnesem,Krapou,Kojotem i jinými a poděkoval za aktivitu a smekl před Vámi klobouk!!A myslím že ne jen Já!!I tak pro mě parádní akce Very Happy Wink
_________________
když prach a špíná pokrývá,tvoji rodnou zem,Nic jiného Ti nezbývá zbraň do rukou vem.A bojuj s hlavou vztyčenou než Ti dojde dech,braň svoji zemi zničenou buď hrdej že jsi ČECH!!!!!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sir_bambino



Založen: 27. 10. 2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Benešov

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DJ napsal:
sir_bambino napsal:
za sebe davam 100%.

Dokonce ani nezazlívám (zakazane) halogeny, kdybychom vedeli o moznosti teto vyjimky, taky by jsme prevezli nejake reflektory, snad priste.


Kde jsi přišel na to že reflektory byli zakázané?Naopak zakázané byli Led svítilny které jste využívali (nakonec sem se dozvěděl že to byla prý povolená vyjímka)..Příště více čti než něco takového vypustíš Rolling Eyes




vsak pisu, kdybychom vedeli o moznosti teto vyjimky Wink
_________________
[B.S] Sir_Bambino ... www.bsclan.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
DJ



Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 66
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="sir_bambino"]
DJ napsal:
sir_bambino napsal:
za sebe davam Rolling Eyes




vsak pisu, kdybychom vedeli o moznosti teto vyjimky Wink

ta vyjímka se vztahovala k LED Twisted Evil
_________________
PB Team Pardubice


Smart Parts SP8 / Rap 4 P99 RAM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

samuraj napsal:
!Po Vašem prvním útoku na les zůstali na živu jen 2 vojáci!!!


Sakra toto vědět Smile...
Jinak velice oceňuju přístup protistrany ohledně na jednání o pravidlech a celkové dohodě. Tak to má být... ale ty halogeny nás vyloženě s*aly Smile...

Jak já se těšil jak zapálím naše SLUNCE- jak jste to trefně nazvali Smile... až na nás zaútočíte...jelikož jsem se to bál mít doma v garáži, páč už to máme od ŽT2010 kdy jsme to měli pro podobnou situaci, prostě jsem to po dohodě s |Ferym odpálil alespoň pro efekt. dnes už vím že to za ty prachy stálo Smile...

mmj informace o útoku na náš post kolem 2h ráno byla pravdivá nebo to byla lstivá dezinformace? Twisted Evil ..
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
sir_bambino



Založen: 27. 10. 2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Benešov

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="DJ"]
sir_bambino napsal:
DJ napsal:
sir_bambino napsal:
za sebe davam Rolling Eyes




vsak pisu, kdybychom vedeli o moznosti teto vyjimky Wink

ta vyjímka se vztahovala k LED Twisted Evil


Jsem nevěděl ani o jednom, jsem si halogen priradil k led, tak vse zustalo doma Sad nevim kdo ledku vyuzival, nikoho jsem nezahlid, ani si nemyslim ze by nekdo svitil ledkou u osy... podle me meli vsichni baterky Smile
_________________
[B.S] Sir_Bambino ... www.bsclan.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sir_bambino napsal:
podle me meli vsichni baterky Smile


viz muj další post ...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky všem kdož pode mnou dřeli jako koně, máte můj respekt !!! Více v hodnocení akce na MP, dál jentak nějak útržky páč jsem pořád jako ve snu...
Okamžiky ze hry:
Zrada
Už když jsem šel s falešným Beduínem na udajnou schůzku s jejich hlavním šáhem, jsem si v polovině cesty všimnul že má kanady, což bylo poznávací znamení pro falešného beduína vypozorované mými lidmi(až do konce hry jsme si mysleli, že je to někdo z pořadatelů). Hlavou mi šrotovalo co teď, ale přistoupil jsem na hru a když mi vrazil hlaveň mezi lopatky, ani mě to moc nepřekvapilo. Vzpomněl jsem si na chvat, jak ho odzbrojit, ale nikdy jsem to nedělal v realu a okolo byli další beduíni, tak jsem nevěděl jaká by byla reakce. Hrál jsem tedy dál, jako že jsem smířen se situací, no adrenalin to byl neuveřitelnej, a jak mě vedl, hledal jsem jak z toho ven s rozhodnutím nenechat se zajmout. Nakonec nebylo zbytí a pokusil jsem se o útěk. I když jsem z plných sil kličkoval a řval doslova o život, moji lidi na postech buď spali nebo nepochopili situaci. A tak jsem po nekolika výstřelech dostal na cca 20m ukázkový headshot zezadu. Tímto respekt před střelcem... pokud to byla mířená Smile

Minomet
Minomet u protistany super věc, když jsem viděl jak to lítá, měl jsem z toho docela vítr. Když poprvé doběhl Burns s vykulenýma očima na hranu jejich postu s řevem !!!granát!!! mysleli jsme že to střílíte prakem, ale použití sádrových projektilů?!!! když se mi jeden dostal do ruky, docela ve mě hrklo. Pánové, toto mám vymyšlené dávno, na realizaci asi nedojde, ale nikdy by mě nenapadlo vystřelovat sádrový odlitky. Koupit to někdo napřímo do hlavy, tak má minimálně otřes mozku!!! Příště použijte raketky do RPG nebo alespoň montážní pěnu, dejte si práci s formou a stabilizací a výsledek bude lítat dál a líp a petarda v ní buchne taky... a hlavně to bude BEZPEČNÝ!!! Jinak ale dobrý Wink

palpost u Beduínú
Útok na kterém jsem si vyřval hlasivky i přes megafon. Byl ve třech vlnách za použití oživovacích dýmovnic s použitím cca 70% sil. Chlapi umřeli, doběhli na velitelství, doplnili munici, pak oživení a zpět do útoku. Neuvěřitelnej výkon, kdy tam chcípali jak mouchy, ale hned se oživený vrhali se stejnou vervou zpátky. Pánové pro tyto okamžiky na akce jezdím, stejná vlna, nadšení a odhodlání. Byla to síla.

vše další mi tak nějak splývá ale snad si na to časem v diskuzi vzpomenu.

Jinak k reportu F3|:
Ono plížení pod naším "kopcem" jsi se asi setkal s MArtyho diverzní skupinou při průzkumu, která měla za úkol se doplížit za linie nepřítele, ohlásit se a v koordinaci s útokem na velký bunkr u lesa jim vpadnout do zad a bunkr zlikvidovat. tam kde jsi byl se dostávali cca přes hodinu Smile...


Porušení pravidel: berte toto POUZE jako konstatování a prosím, pokud možne

reagovat jen přes PM ať tu není zase nějaký zbytečný flame, který zbytečně poškodí podle mě vynikající hru, kterou řadím ze serie MPCC mezi jednu z nejlepších... dávám 100%.

DĚKUJI PŘEDEM
S porušením se schovaným jídlem ať se poperou sami jednotlivci, jedná se o bunkr pod velením vedle bunkru Fuck ops pod Vladanovým velením, co tam bylo za lidi nevím... více bude vědět Peří

Plechovky od piva co se válely v táboře co vím tak pili kluci před hrou, při hře jsem s pivem nikoho neviděl, alespoň co si v tom guláši co teď v hlavě mám, pamatuju. Stres, adrenalin a absence spánku na mě působili jako halucinogen a všechno mám jak z nějakého snu.
K LEDbaterkám, jednu jsem měl já jako experiment k nasvětlení do kulometu na fosforky(baterku jsem kupoval na cestě před akcí) což se ukázalo jako nefunkční za použití halogenů, jinak při střelbě do tmy byly fosforky jakš takš vidět. PO vyzkoušení jsem ji uklidil do auta a už nepoužil. Dál jsem ji viděl u Řezníka z našeho týmu(naše M60 naproti Samurajovi), a doufám, že po upozornění na to ji víc nepoužil. O jiných nevím.
K reportu Warmana k granátům a dýmovnicím, každý kdo šel do hry,co vím, tak skoro vždy měl u sebe granát nebo dýmovnici a stále se při akcích u Beduínů lidi doplňovali, takže si nemyslím že by měl někdo něčeho víc.
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SYNDROM MP hráče: Twisted Evil

Krom toho že jsem celou noc nespal, páč se pořád něco dělo,až dnes jsem si uvědomil, že jsem v tom stresu od poledne v pátek kdy oběd naradilo pár kousků výtečného moučníku od manželk za celou akci měl jen krajíc chleba, jednu konzervu a kávu 3in1 rozpuštěnou ve studený vodě Twisted Evil

Toto si vybralo svou daň kdy jsem na cestě domů po asi 20km asi 5x usnul za jízdy mikrospánkem s otevřenýma očima a pak se slovy "...na to s*ru" si dal 15 min šlofíka a dorazil těch 40km pak už bez problémů. Doma sprcha a od 18h do 7 ráno total výtuh, že se kolem přehnala brutal bouřka ani nevim Smile
Tímto díky Vlasťákovi za hlídání při jízdě a toleranci při "dáchnutí" Wink

Ale příští rok neváhám a jedu zase Twisted Evil
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

samuraj napsal:
Nehledě na to že ten Váš kopec nešel dobýt!!Po hře jsme se tam byli podívat!!a ten Váš kulomet-bídák jeden-byl prostě ztělesněná smrt!!


Počítal jsem právě s aktivitou na této straně proto tak brutal obrana, kdyby kopec padnul, končíme, páč hned za kopcem bylo velení...bez ochrany!...
Jelikož znám Peťu od Predators, tak už jsem uplně viděl jak za neskutečných ztrát za podpory dýmovnic sice pomalu, ale neustále buduje předsunutý post k bunkru, pytlík za pytlíkem, kousek po kousku, ale šlo by to a v momentě kdy by to bylo na hod granátem, a dokázali by jste si udělat šikmou střechu co by náš granát odklonili, tak by nám bylo opravdu horko!!! Ano i takovéto nápady mi letěly hlavou.

Ke Kulometu: naše oblíbená M60 s excelentním doletem byla pro tuto akci doslova jak stvořená Smile... když jsem ji stavěl, tak s tím, že se někdy v takovýhle situaci objeví... jinak Řezník se strašný hovado!!!, páč tam na vás vysypal přes osma půl tis. kulí, 2x se měnila baterka v kulometu, flašek nepočítaně, padly na to skoro 3 hasičáky!!! No spojka lítala pořád sem a tam .. kolik jich vlasně tam u vás dostal?...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Predators SK



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Organizatori usporiadali skutocne kvalitnu hru,velka vdaka a snad budu v tejto hernej linii aj nadalej pokracovat,lebo to ma,po doladeni niektorych strategickych prvkov urcite buducnost Smile

Obligatne vdaka spoluhracom,protihracom a vsetkym,co sa neflakali a robili,co bolo v ich silach....vdaka aj Warmanovi,ze sa ujal velenia,ked sa ku tomu nikto nemal.
Nas tim plus Slovakia Shadows ,hrali sme za OSU...branili a bojovali sme v sektore beta,pevnost pod lesom...odrazili sme niekolko dobrych utokov /moja poklona utocnikom.../,hliadkovali,pomahali kde bolo treba aj v priestore pieskovne,za co chcem chlapcom podakovat-nejedli,nespali ani nefrflali....Takze ak sa aj spojencom zda,ze sme "nic" nerobili,nie je to tak celkom pravda Smile
Utocit na Spojenecku pevnost s cca 15 ludmi by nemalo ziaden zmysel a to nehovorim o tom gulomete,ktori nas nutil drzat hlavy pri zemi aj priamo v nasej zakladni ...
To Warman- moj prvy navrh sa tykal Koty 206-opevnit ju,lebo to bol strategicky bod na obranu Alfy aj Bety...s objektivnych pricin sa to nepodarilo...skoda
Moj dalsi navrh doobeda v sobotu sa tykal utoku nie na pevnost,ale opet na kotu 206,ktoru medzi casom obsadili spojenci a nalsedne sa pokusit znovu dobyt nasu Alfu....ale je pravda aj to,ze sme mali malo bojaschopnych ludi a vysledok by bol neisti....napr z bety sme mali dost daleko do municaku ci na mrtvolisko,takze sme s tym malym poctom ludi nemohli urobit opakovany utok...atd,bolo by toho vela....

Podstata j,ze sme si zahrali,poucili sa a dufam,ze organizatori este usporadaju podobnu hru s drobnymi zmenami Smile
Takze tiez 100 percent a VDAKA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sir_bambino



Založen: 27. 10. 2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Benešov

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
moji lidi na postech buď spali nebo nepochopili situaci.


vsichni co jsme stali u stroje jsme probehlou situaci nepochopili ani jeste nekolik minut po tom Embarassed
_________________
[B.S] Sir_Bambino ... www.bsclan.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 5 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate