Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Hadice Guerilla Cobra s rychlým odpojením bez slidechecku

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 10:24 am    Předmět: Hadice Guerilla Cobra s rychlým odpojením bez slidechecku Odpovědět s citátem

http://www.rap4uk.com/Guerrilla-Air-Cobra-Coil-Remote-Line-p/v-rhqd.htm

Vypadá to docela slibně. Jde natlakovaná odpojit, ale není to zkurveným slidecheckem s O kroužkama, ale stisknutím čudlíku, takže nemusíte furt řešit utíkání, ztrátu kroužlů a dalších sraček. Má někdo zkušenosti?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jouvik



Založen: 07. 09. 2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nasel jsme jí i tady http://www.paintball-eshop.eu/paintballshop/eshop/4-1-Co2-vzduch/17-2-Prislusenstvi/5/175-Deluxe-Remote-Coil-Set tak doufam že už jí někdo má a napiše sem recenzi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 11:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já už ji mám, ale recenzi k ní budu moct napsat až si s ní párkrát zahraju. Zpracování je pěkné. Ten jejich rozpojovač má k příšernýmu slidechcecku dooost daleko, teď jestli to ještě bude fungovat. Podle všeho tam nejsou žádný o kroužky (nevidím je tam) a není potřeba žádná údržba. Zároveň by to mělo pořádně držet. STará hadice mě neskutečně srala tím, že se mi to jednak rozpojovalo, když s tím člověk blbě škubnul a druhak, že to pořád ucházelo. Tohle by dělat nemělo, ale uvidíme, až si s tím trochu zahraju.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jouvik



Založen: 07. 09. 2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale toto taky muze dobre fungovat ale az na tu cenu Sad http://www.hustlepaintball.com/Klair-Products-KobraLine-Remote-Line-with-KobraKonnect-Quick-Release-Fitting nebo levnejsi http://www.hustlepaintball.com/Psiworx-Pro-Connect-III-Complete-Remote-Coil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 11:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DNeska sem to zapojil pustil vzduch a začalo to syčet. Tak jsem se v tom začal šťourat a zjistil jsem, že to bylo jen O kroužkem v ASA adaptéru, ale už jsem to rozdělal a při tý příležitosti jak jsem to rozšrouboval (stačily asi dvě otáčky) se to celý rozpadlo a vyletěly mi z toho hned dvě součástky o velikosti asi 2mm Smile Super, máme koberec s vlasem 5cm. Tak jsem lezl asi hodinu po zemi a našel jsem pružinku a po další hodině i takovej malej píst, kterej vystřelila jiná pružinka.

Aspoň jsem zjistil jak to funguje Smile Je fakt, že vymyšlený je to docela dobře a riziko vystřelení a odření O kroužků jako u slidečeku je podstatně menší. Celý to drží takovej bazmek, kterej je buď vprostředku pogumovanej, nebo tam je strčenej O kroužek, kterej ale nemůže vyletět ven. Uvidíme jak dlouho to vydrží. V každým případě za cenu 750 korun (30EURO) to je určitě lepší než stejně drahá kroužky vystřelující hadice co je k dostání u nás.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

povodne s tym prisli psyworkx a vola sa to myslim ProConnect. doma mam 2 na dvoch hadiciach. v USA zohnatelne za 20USD myslim. male cast pouzivam na vsetkych mojich modoch (viz nejake obrazky co sa kade tade povaluju)

pouzivam to uz asi rok, mozno dlhsie. v PBS to mali tiez nejak 1/2 roka dozadu. funguje to spolahlivo, len jediny problem je ze to hodne trci do priestoru...

system je to dobry, jediny problem je ak sa to skurvi tesnenie a nemas nahradne, tak musis zohnat exact match, inak to nebude dobre tesnit. tesnenie je hnusne malicke...

ak mas hadicu je dobre kupit len spojovaciu cast a na hadicu sa vysrat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jouvik



Založen: 07. 09. 2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A jaky je vlastně rozdíl mezi Guerrilla Air Cobra Coil Quick a ProConnect III ? mne to přijde stejné nebo je třeba lepší Klair Products KobraLine Remote Line with KobraKonnect Quick
Netuším co si mam teda koupit hadici zatím nemam tak mne poradte jakou Smile

http://www.hustlepaintball.com/Guerrilla-Air-Cobra-Coil-Quick-Release-Remote-Coil-System

http://www.hustlepaintball.com/Milsig-Pro-Connect-III-Quick-Disconnect-Remote-System-Complete

http://www.hustlepaintball.com/Klair-Products-KobraLine-Remote-Line-with-KobraKonnect-Quick-Release-Fitting
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 11:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Řek bych že žádnej. Akorát Milsig je drahej jako prase. Teď jsem s tím hrál a spokojenost. Nic nesyčí, celej den bez problému, až na to, že když připojím natlakovanou hadici, taky mi vystřelí kvér i když je vypnutej!!!!. Ale to je asi problém TM15.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Psyworx s tym prisiel a cobra to myslim ze okopiroval...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SynysterGates



Založen: 31. 08. 2010
Příspěvky: 121

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je tohle (http://www.paintball-eshop.eu/paintballshop/eshop/4-1-Co2-vzduch/17-2-Prislusenstvi/5/175-Deluxe-Remote-Coil-Set) opravdu ta hadice od Guerrilly? Já bych řekl že ne.

BTW Nevíte někdo, kde sehnat záda na 88ci láhev? Popř. sumku. Dík
_________________
ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Není to Guerilla. A nevidím důvod proč to kupovat za tisíc tam, když to z UK můžeš mít levněji a možná i rychleji. Sumky na flašky mají v RAP4UK taky. Hadic tam mají víc typů a Cobra není nejdražší a asi ani nejlepší.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jouvik



Založen: 07. 09. 2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nekde jsme cetl v diskuzi k Milsig Pro-Connect III

a pisou tam : Love the function and ease of use. Make sure when you're playing with this you use a consistent form of air. If rapidly shooting using CO2 you'll see a decrease in FPS

co je na tom pravdy ? mate někdo tuto hadici na CO2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bod83



Založen: 16. 10. 2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út září 11, 2012 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dá se koupit v česku? za kolik tak asi?
_________________
SKULL HUNTERS AŠ
------------------------------------------------------------------------------------------------
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
SynysterGates



Založen: 31. 08. 2010
Příspěvky: 121

PříspěvekZaslal: út září 11, 2012 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nedá. Ale na rap4uk vyjde na +-900s poštou a máš to do pár dní doma. Chci si ji objednat, tak kdyžtak napiš a vemu 2 na jedno poštovné.
_________________
ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bod83



Založen: 16. 10. 2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út září 11, 2012 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a za ty peníze je to jen ten mezičlánek mezi ASA adaptérem a hadicí, a nebo celá hadice? stačil by mi totiž ten článek, pokud by se dal sehnat třeba levněji - a o kolik levněji. hadici mám
_________________
SKULL HUNTERS AŠ
------------------------------------------------------------------------------------------------
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
SynysterGates



Založen: 31. 08. 2010
Příspěvky: 121

PříspěvekZaslal: st září 12, 2012 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je cena za celou hadici.

Ten quick disconnect se na rapu samostatně neprodává, ale v usa jo, mají ho za 25babek.
_________________
ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David.Vacik



Založen: 23. 08. 2012
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2013 6:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cest, predpokladam ze vyse uvedene hadice jsou na podobny system jako tato:

http://www.paintball-shop.cz/co2-vzduch/hadice-obaly/rap4-hadice-deluxe-s-on-off-tlacitkem/

Jake jsou vase zkusenosti po delsi dobe pouzivani?
Momentalne pouzivam hadici se Slide Checkem a pokukuju po tyhle, tak by me zajimalo jestli se to vyplati.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate