Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Nákup z USA
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jouvik



Založen: 07. 09. 2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 8:36 pm    Předmět: Nákup z USA Odpovědět s citátem

Ahoj všem

Nemáte někdo zkušenost z nákupem v tomto USA shopu http://www.hustlepaintball.com našel jsme tam pár zajímavých veciček co unás nelze zakoupit aspon jsem to v našich e shopech nenasel ale kdyz si to tady tak procítam tak už jsme se vtom nějak zamotal jak to tedy z objednaním zboží z USA je mam nachystano zboží za cca 170$ takže pokud to chapu tak se vejdu do limitu za clo ale zaplatím tedy daň ?

chtel jsem tak hlavne koupti tuto vestu http://www.hustlepaintball.com/Gen-X-Global-TXG-Tactical-Modular-quot-Flak-Jacket-quot-Vest-Camouflage

Ale jak to zde pročítám už se toho nějak bojím nakupovat v USA ale unas ji asi nesezenu Sad


Jouvík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hubalda



Založen: 17. 09. 2010
Příspěvky: 20
Bydliště: Železnice (Jičín)

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nad 21 euro zaplatíš DPH a nad 150 euro platíš navíc i clo(záleží na druhu zboží a myslím že u oblečení to je asi 30%, ale nevím to úplně jistě, je to potřeba dohledat) DPH i clo se platí za cenu i poštovného, takže to musíš k výsledný ceně připočítat. Pokud celní řízení nebudeš si vyřizovat sám, může to zajistit pošta po Tvé jim přidělené plné moci za poplatek buď 96Kč při zásilce do 150 eur a 180Kč nad 150eur.
U HustlePaintball bych se nebál, sice jsem u nich nic nekupoval, ale je to celkem velká firma.
Propočítej jestli se ti to vůbec vyplatí, přeci jenom dáš celkem dost navíc. A za další je potřeba se domluvit na poštovným, což znamená nejprve se vůbec zeptat zda Ti budou do CZ schopni něco poslat a hlavně za jakých podmínek atd. sice píšou že posílají všude, ale neuvádí konkrétnější podmínky.
_________________
SUG paintball team
Sudéta Óre
-----------------
www.jakubhubalovsky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jouvik



Založen: 07. 09. 2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 10:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja už to snima par dní řeším a podle nich to není žadný problém ale vyši poštovného znich nemuzu dostat Smile nikdy jsme mimo CR nic nekupoval nemam zadnou zkusenost a zbozi ktre chci unas asi nesezenu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hubalda



Založen: 17. 09. 2010
Příspěvky: 20
Bydliště: Železnice (Jičín)

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zboží budu asi posílat buď přes USPS nebo UPS, tyto firmy mají na svých stránkách ceníky(kalkulačky), tak můžeš zjistit aspoň přibližnou cenu. Ale záleží jakou mají spolu uzavřenou smlouvu, pak se cena a doba dodání liší.
Rozdíly mezi nakupování se liší pouze tím, že se zabýváš clem a nikdo Ti to nepošle na dobírku, takže platba předem a nejlépe se předem s prodejcem dohodnout.
_________________
SUG paintball team
Sudéta Óre
-----------------
www.jakubhubalovsky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro představu si zkus vybrat podobné věci tady: http://www.ansgear.com a tam mají přímo kalkulátor poštovného. Pak připočti DPH a clo. Z Hustle jsme brali s Tantalem JJ Ceramic hlavně, celkem v pohodě, jen přišly jiné než bylo v popisku, takže trošku průšvih a posílalo se to zpátky + se řešila nějaká kompenzace. Ale asi za to nemohli, protože se změnila výroba přímo u JJ a k nim se to dostalo až díky nám, takže trošku pech :-/
Jinak od nich hodně bere Vegetta tady z fora.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jouvik



Založen: 07. 09. 2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No to DPH jsme resil dnes celej den jak to je a pokud jsme to pochopil tak do 150 euro to bude bez cla ale DPH tam bude vzdy nad 22euro ale to znamena ze potrebuju nakoupit bez DPH a to zaplatím az unas 20% pri prevzeti. A taky jsme nekde cetl ze si to mam nechat zaslat us a pak cr postou ze tam jsou nižší celní poplatky nez kdyz to doda Fedex apodobne.
A ted mne napada pokud to jde zakoupit bez DPH tak ten 150euro limit bez cla se taky pocita bez DPH nebo s DPH + doprava ja vtom mam uz fakt zmatek.

tak jsme si na http://www.ansgear.com zadal nakup za $160 a dal tam adresu a to jako postovné bude 85-140$ podle tipu zaslani ? to je trosku moc ne ? Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydra



Založen: 16. 08. 2009
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže přidám mé zkušenosti.
1. vyhnout se české poště - na celnici nikdo nereaguje, minimální doba celního řízení 1 týden, maximum jsem zažil skoro 2 měsíce a jenom díky předchozím zkušenostem jsem to udělal (dopis s intrukcema se ztratil a nikdo ho nebyl schopný najít nebo poslat znova), platí se poplatek za zastupování v celním řízení 180
2. fedex, UPS byly většinou hodně drahý
3. DHL 2-4 pracovní dny od odeslání do vlastních rukou, v případě problémů při proclení, zdržení 1 den, žádný další poplatek
4. DPH a clo se platí i z dopravy (včetně ceny)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak tak. taky se vyhybam cesky poste a nechavam si to posilat do nemecka, kde procleni a zaplaceni trva asi 10 minut
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jouvik



Založen: 07. 09. 2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Velice dekuji za rady ale netusim jestli hustlepaintball.com zasila prez DHL
ale neni me jasna jedna vec jak je to s DPH pri nakupu ja to potrebuju koupit bez DPH ktere mne bude nauctovano az unas českou celnicí ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V USA mají trochu odlišný systém danění DPH, než u nás. Výsledkem je, že pokud to nemají někde vyloženě napsané, tak ceny zboží jsou vždy bez jakékoliv daně.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hubalda



Založen: 17. 09. 2010
Příspěvky: 20
Bydliště: Železnice (Jičín)

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V USA DPH v evropském významu neexistuje. Mají tam tzv. sales tax, prodejní daň. Její výše se pohybuje pokud si dobře pamatuji něco kolem 0 až 9% a závisí na oblasti a čase. Mám dojem, že se u internetových objednávek neplatí. Ale kdyby se platila, bude zřejmě již započítaná a nelze jí odečíst. Na tyto otázky bych se raději zeptal prodejce, ten to bude vědět přesně.
Nikdy jsem toto neřešil, prostě jsem to koupil za tu cenu co byla uvedena u zboží.
A je pravda, že poště to velmi dlouho trvá, ale většinou mi to přes její spolupráci přišlo nejlevnější. Jsou taky firmy kde v pátek objednáš a v pondělí máš balíček doba, ale u těch si připlatíš.
_________________
SUG paintball team
Sudéta Óre
-----------------
www.jakubhubalovsky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jouvik



Založen: 07. 09. 2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja to DPH začal řešit jen proto že kdyz je tam ten limit tech 150 euro jestli se do toho pocita DPH nebo ne ale kdzy tam maj uplne jinej system tak mne zajimalo jak to vlastě v usa maji me jde jen oto koupit tam neco co zde nesezenu a zaplatit co nejmene taky nemam prasule na rozhazovaní. a nikdy jsme nic z USA nekupoval ale je to vetši problém než jsme čekal Sad a komunikace z prodejcem je dost slozita moje znalost AJ je velmi mala Sad
A taky jsem se snažil zjistit cca cenu postovneho ale tu jsme ještě znikoho nedostal takže vubec netusím kolik se bezne platí možná tu řeším nakup z USA a ani nemam dost na postovny Sad

Ale ted mne napadlo když ten balik bude odeslat jako normalni nepujde poznat ze to je z eshopu a nebude tam zadnej udaj o cene ani zadna reklama nebo cokoli podle ceho by se dalo poznaz ze jsme si to objednal budou to taky kontrolovat a bude se platit dan ? proste kdzy to bude vypadat ze mne to poslal kámoš z usa tak tam budou asi jine pravidla pro clo ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hubalda



Založen: 17. 09. 2010
Příspěvky: 20
Bydliště: Železnice (Jičín)

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DPH počítají z ceny uvedený na balíčku, ten kdo posílá balíček je povinný to tam napsat. Pokud se celníkům uvedená cena nebude zdát, můžou si od Tebe vyžádat fakturu, vypis atd. i když Ti to pošle známý, tak musíš clo platit. Nyní už každou zásilku kontrolujou.
Co mám zkušenost, tak takto velké firmy se s Tebou na udané ceně většinou nedohodnou, mají tam vše automatizovaný a vždy jednáš s někým jiným než s tím co bude zásilku připravovat. Toto se dá praktikovat spíše s prodejci na Ebay.
S cenou za poštovné určitě nebude nižší jak 1 000Kč, a samozřejmě že s váhou poroste cena.
_________________
SUG paintball team
Sudéta Óre
-----------------
www.jakubhubalovsky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jouvik



Založen: 07. 09. 2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OK moc dekuju vsem za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 12:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak našel jsem teď evropskej shop (UK), kde mají všechno co potřebuju a člověk nemusí platit CLO. http://www.rap4uk.com Sice je to RAP, ale maj tam i APE board na TM15, hadry a kvery od vsech vyrobcu. Ceny o malinko větší než USA, ale po započítání CLA to vyjde levnějc.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 7:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mám zajímavou zkušenost s posíláním. Zkusil jsem využít služeb DHL. A naprosto ÚŽASNÉ. V pondělí to odeslali. Balík 19 kilo. A včera jsem ho měl doma. A cesta byla Kalifornie -> Cincinety -> Lipsko -> Praha -> Doma. Tentokrát to nevyselo 3 týdny na celnici. Nevím jak je to možné, při posílání přes US post to bylo špatný. Každopádně s DHL spokojenost, stále dokážou říct, kde balík je. Fakt pěkné Smile
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle


Naposledy upravil Fery dne pá březen 16, 2012 8:24 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no a cenove te to vyslo jak pres DHL ???
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
no a cenove te to vyslo jak pres DHL ???

$171.86 + $14.54 pojištění. Bylo to levnější než US post. Proto jsem to vybral, že to zkusím. Rozměry balíku byly 43.50 lbs (19.73 kg) 27"×15"×13" (69×39×34 cm).
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je zajímavý, já když vybýrám na Shipito druh dopravy tak DHL vychází minimálně jednou tolik než US post. Ty si Fery ten druh dopravy vybíral jak? To jsi nakupoval v internetovém shopu nebo na Ebayi?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže z RAP4 z UK mi to už dorazilo domů. Ve čtvrtek v noci sem objednal, v pátek poslali v pondělí v poledne to dorazilo. CLO ani DPH se neřeší, poštovný bylo 25EUR za 7kg balík. Osobně na USA seru, pokud nebude něco opravdu jenom tam. Cena je sice v dolarech stejná jako v UK v EURech, ale rychlejší dodání, menší poštovný a absence CLA a DPH + strašnýho oseru na celnici to plně vynahrazuje.

Jinak mám taky zkušenost s DHL (tuším) a skvělou i když už asi 4 roky starou. Přišla mi z Honk Kongu kamera a skvělý bylo, že sem sice musel na letiště na celnici, ale DHL celníkům balík vůbec nedalo, jenom papír s cenou, se kterým sem si zašel na celnici pro razítko - takže rychlejší a takřka nulová šance celníků prudit a rozbalovat.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

koukam DHL cti listovni tajemstvi dokonale Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2012 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
To je zajímavý, já když vybýrám na Shipito druh dopravy tak DHL vychází minimálně jednou tolik než US post. Ty si Fery ten druh dopravy vybíral jak? To jsi nakupoval v internetovém shopu nebo na Ebayi?

No pro ten těžký balík to vycházelo lépe. Opravdu jsem na to koukal jako blázen, protože jak říkáš to vždy bylo tak, že US post je levnější. Ale tentokrát to bylo asi o $40 méně. Tak jsem to zkusil a spokojenost. Bez toho, že bych si připadal jako drogový dealer, že pašuju nějaké věci. Akorát mi napočítali clo + dph. Přes poštu clo bylo 0 a daň. Tady asi prostě nějaké určili.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ak chces vozit z hustle tak mi napis a v ramci nejakych objednavok z USA ta to vyjde lacnejsie (nehovoriac o dph a cle a vybavovackach)

btw teraz som od nich dovazal veci v hodnote 2000USD+ nelen pb veci...

postovne treba vediet vyhandlovat, rovnako ako aj zlavy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vysvetlenie vypocet colneho dlhu je nasledovny

1) ak prichadza via DHL, FedEx tak sa shipping pocita do zakladu pre vymer colneho dlhu. ak tam shipping je v ramci klasickej posty, tak by sa do colneho dlhu zapocitavat nemal.

2) colny dlh sa sklada z a) cla b) dph

clo je na zaklade toho co dovazate - napr ak je to oblecenie tak je o az 13% v pripade nar pb suciastok je to 2-3%

dph je klasicky 19%

3) ak mate zasielku ktora je nad 22E v hodnote tak platite DPH, vpripade ze je to pod 22E tak je to zasielka nizkej hodnoty a s DPH na vas seru

4) ak mate zasielku nad 150E platite clo, pod 150 je to prepustane do colneho priestoru unie bez uctovania cla

5) ak vam nieco z USA/Ciny pride, tak vam to vecsinou zadrzia v colnom sklade (vyclievacia posta 120) kde si od vas zlodejska posta este za kazdy balik (!) vyberie 96Kc

6) ak vam nieco prislo, domov vam pride ze mate prist na postu 120 (ale udelit plnu moc poste a jej deklarantom a v tom priapde vam colny dlh bude chodit ako dobierka) a tam podat "zdovodnenie dovozu".
dojdete tam, ak to mate na sukromne ucely tak vas riesia velmi rychlo (dnes mi to trvalo pod 20min). ak to mate na pravnicku osobu tak sa pobavite (dovoz pre Univerzitu bol cisteho ocasu 3 cloveko-dni (!) - nepocitam take veci ako plnu moc z rektoratu atd atd.

ak chcete nieco vozit z USA tak chce to poznat ludi ak chcete usetrit...call me Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chce nekdo neco z kramu lapco paintball? bez zdejsiho dph a cla. budu si obj hlaven, tak jestli chce nekdo taky...
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ono teraz tiez budem riesti nejaku zasielku, ak by niekto nieco chcel z hustle paintball obchodu Smile

aj tie lapco veci tam maju Razz ak by chcel uziel.

btw sidit na colnici sa nema...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

o ano, pravda pravdouci, nehynouci, nicmene ja se celnimu uradu vyhnu zhruba o par stovek km
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2012 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pro dobro komunity - vazeni, kto chce neco z hustlepaintball.com alebo cokolvek jineho co nespada pod vyvozni embargo z USA (tam spadaju noktaky, neiktore druhy optik, niektore typy kamuflazi (co viem tak CRYE nieco take blabotal)), at mi napise PM.

objednavka odchadza do USA v priebehu buduceho tyzdna, limit patek (+7-10dni).

moznost dostat vse za znizenu cenu (cim vic lidi, tym vic sa da vyvalcit), usetri sa na postovnom, prevod (nie kazdy ma paypal) a jebacky na colnici (poriesim ja).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2012 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

o 7 dni sa posuva termin (niektore uz objednane veci treba dostat od vyrobcov)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kristal



Založen: 27. 03. 2011
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 12:23 am    Předmět: rád se přidám k nákupu Odpovědět s citátem

Pokud bude někdo objednávat, něco ze zahraničí, rád se přidám, pokud tam budou prodávat, raptor hlaveň 16-18 palců pro cooker závit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate