Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Milsig M17
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mahakalai



Založen: 23. 05. 2013
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: út únor 04, 2014 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

creagel napsal:
Zda se mi to, nebo na tom druhem videu v case 5:40 ma nejaky poradne velky spodni zasobnik ke kulometu? Smile


Rap4 Gen4 box mag.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá únor 14, 2014 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PB shop dostupnost únor/březen
www.paintballshop.cz/scripts/hledej.php?rz=1&retezec=m17
_________________
To byla důležitá informace a bylo nutné ji sdělit, avšak
navrhuji, aby od této chvíle byla další jednání vedena těmi,
co mají mozek větší než angrešt.

ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damian
Pohanský Pes


Založen: 19. 07. 2005
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2014 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koukal jsem,že to maj už skladem,ňáký štastný majitel?,postřehy?..tak něco Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gucky



Založen: 27. 08. 2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2014 10:59 pm    Předmět: M17 CQC Odpovědět s citátem

Ahoj lidi.

včera jsem si udělal radost a koupil M17 CQC, nejlevnější variantu. Zbraň je komplet plastová jen vnitřnosti jsou kovový. Ihned po rozbalení jsem ji rozebral a koukl se dovnitř. Našel jsem prakticky stejný Heat Core jako u MK III, jen je o dost kratší. Full auto zajišťuje podobný systém jako u response trigger, jen je to celé v těle Heat Core, takže žádný hadičky kolínka a podobně. Zbraň jsem ihned upravil na zásobníky od SCARAB ARMS, protože ty nový Milsigový jsou otřesný - rovný a neprůhledný.
Full auto jsem samozřejmě ihned šel vyzkoušet a funguje, ovšem chce to trochu trpělivosti zmáknout namačkávání automatu. Není to tak že se na to hňápne nadoraz a ono to automatí. Naopak musí se to držet lehce povolený a pak je to krása - zásobník je pryč za něco málo přes vteřinu. Zároveň naroste spotřeba hnacího média cca na 1,5 oproti semi auto.
S hlavní AA od SP to lítá krásně a na lahev 13 ci to dá cca 100 ran na semi auto a cca 70 ran na full auto. Hold je to něco za něco, ale požitek ze střelby je super, už se těším až s tím proženu lidi na výcviku.

P.S. Zásobníky od SCARABA zvládaj full auto bez problému, a Pozor zbraň není kompatibilní se zásobníky s kulatým hrdlem, bere jen first strajkový alá paradigm nebo po menší úpravě SCARABOVý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2014 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to tě asi moc nepotěší zpráva, že to plastové tělo se poměrně brzo začíná rozpadat co? Wink
Včera jsem se byl u Honzy " HS" co tak krásně modernizuje karabiny na spodní podávání (a ne jen ty) a ten už jí tak měsíc nebo dva má a testuje, žádné větší problémy s ní nejsou pokud se nesnažíš jí přehulit přes 300 FPS, ale včera jsme na těle objevili celkem dost prasklin. Hlavně na přední části, nejdřív jsem myslel, že to je jen chyba odlitku, ale pak jsme praskliny objevili na celém těle kolem dokola.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2014 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ty vole Smile
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2014 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kvalita za rozumnou cenu Smile) uz to fotil a posilal na reklamacni?
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
crews



Založen: 10. 10. 2010
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2014 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že hodně lidí by zajímala nějaká makro fotka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gucky



Založen: 27. 08. 2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2014 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Volal jsem do Milsigu a byl jsem ubezpečen, že za celou dobu co testují a prodávají M17 CQC mají jen tři kusy s popraskaným tělem a to dva v Kanadě, kde se z toho snažili udělat plnohodnotnej kulomet s rotorem a pak jedno tělo u nás a vše prý v důsledku o hodně zvýšené úsťovky. Tělo by mělo bez problémů zvládat úsťovku do 280 fps, ale dle servisu by mělo být v pohodě i při něco málo přes tři sta. Rozhodně by tam ale nemělo být více než 310 natož pak jak to měli kluci z Kanady na něco kolem 350 fps. To prostě to tělo nerozchodí a už vůbec ne při delším provozu na automat.

Jinak jsem objevil menší problém s pružinkou zachycovače závěru, stává se, že je z výroby špatně nainstalované (zešikma) a pak může dojít k samovolnému výstřelu i při zajištěné zbrani.
_________________
--Gucky--
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže carbinám co se týče dostrelu asi konkurence v tomto případě nehrozí Very Happy a ani ta spotřeba není zrovna pěkná Smile
_________________
To byla důležitá informace a bylo nutné ji sdělit, avšak
navrhuji, aby od této chvíle byla další jednání vedena těmi,
co mají mozek větší než angrešt.

ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

gucky napsal:
Tělo by mělo bez problémů zvládat úsťovku do 280 fps, ale dle servisu by mělo být v pohodě i při něco málo přes tři sta.



super kver, hned bych do toho sel Very Happy
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2014 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ví někdo, jak je na tom verze M17 XDC? Asi jsem se zamiloval. PS: Prodám ledvinu. Laughing http://www.paintballshop.cz/zbrane/milsig-m17-xdc-bk
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BigLCZ



Založen: 16. 03. 2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2014 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No zatím nemůžu posoudit, vystřeleno tak 100 koulí, ale tělo je úplně o něčem jiném ....a s tím zamilováním naprosto souhlasím..Smile je úžasná.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Metaforos



Založen: 11. 02. 2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2014 3:36 pm    Předmět: M17 DMR - rozptyl jako prase Odpovědět s citátem

Zbraň má hrozivý rozptyl úsťové rychlosti (20fps) proti deklarovaným +-2 fps. Má to být prémiová sniperská zbraň, ale nic s ní netrefíte. Milsig má s tím asi globální potíže, protože na reklamaci promptně rozesílají zjevně předem připravený text, že je problém u hráče, když se s fyzikálními okolnostmi střílení při paintballu neseznámil předem ... zkrátka podle MILSIGu jenom idiot může od sniperské zbraně za 33 tis. Kč očekávat při střílení First Strike, že něco trefí. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
crews



Založen: 10. 10. 2010
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2014 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže to je takové DoDo. Dodělej doma. Asi žádný hit s porovnáním T9.1, kterou jsi měl.
Jsem zvědavej na T15 od Tiberia. Kdyby to nevyšlo, tak budu poloviční blázen než ty - 14 000 vs 32 000
Bude dobré se poptat kluků co maji kvéry s Heat Core zda jim také tak kolísá úsťovka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2014 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

https://www.youtube.com/watch?v=AWA25VFY_A4
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2014 11:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
https://www.youtube.com/watch?v=AWA25VFY_A4


tak koukám že M17 je taková skládací Crying or Very sad
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2014 10:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě fascinuje, že se ty hovada nenaučili za 10 let vyrobit kus hliníku tak, aby se to během vystřílení pár zásobníků neposralo. Dyť to není jaderná fyzika. Hliníková trubka s pár O kroužkama a boltem a ještě navíc zkopčená od ostatních.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2014 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli se nepletu, tak je to ta plastová verze CQC. ty vyšší verze s kovovým tělem vydrží prý znatelně víc, ale kdo ví.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
crews



Založen: 10. 10. 2010
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2014 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano jedná se o CQC, ale jak Metaforos píše, tak tam jsou zase jiné problémy. S úsťovkou +-20 si nezastříliš dobře ani s normálníma kulema.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fantany



Založen: 26. 01. 2010
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2014 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nemuze mit to DMR problem s "13ci/3000psi vzduchový systém s regulátorem MILSIG NODE" ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Metaforos



Založen: 11. 02. 2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2014 3:18 pm    Předmět: M17 DMR - rozptyl jako prase UPDATE Odpovědět s citátem

Tak po reklamačním řízení zastoupení MILSIG konstatovalo, že dospělo ke stejným závěrům jako já = tedy že každý třetí firststrike uletí někam do nesmyslu (není to vertikální chyba, což by ukazovalo na potíže s naměřeným kolísáním rychlosti). Chyba bude asi v nevhodné hlavni. Prý to dělají všechny. Zbraň vracím. Za tu raketu jsem očekával, že něco trefím. Pokorně se vrátím k mému vymazlenému Tiberiovi ... Embarassed
Samozřejmě nemám zkušenosti, jak fungují další varianty zbraní s kulema.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2014 5:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Metaforos - Jakou M17 mas (pocitam ze DMR)? U ty me asi dost zklamalo za ty prachy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Metaforos



Založen: 11. 02. 2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2014 9:24 am    Předmět: Předmět: M17 DMR - rozptyl jako prase UPDATE Odpovědět s citátem

V pátek mi volali z MILSIGu, že úlet každého třetího firststriku potvrdili i jejich testy. Tvrdí, že je to hlavní, která není speciálně určená pro firststrike. A že to dělá každá DMR. Confused
K mému návrhu na vrácení peněz mi sdělili, že mají zájem na spokojeném zákazníkovi, pročež s takovým řešením nemají problém. Totéž mi dnes napsal i prodejce. Jdu si tedy pro moje prachy, za které vystrojím trachtaci, kde se veřejně omluvím mému Tiberiovi 9.1 verze Sniper za to, že jsem mu byl nevěrný. Laughing
Na druhou stranu klobouk dolů před přístupem. Odhadoval jsem, že s nimi půjdu do soudního sporu. Mile mě překvapili. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2014 10:42 am    Předmět: Re: Předmět: M17 DMR - rozptyl jako prase UPDATE Odpovědět s citátem

Metaforos napsal:
V pátek mi volali z MILSIGu, že úlet každého třetího firststriku potvrdili i jejich testy. Tvrdí, že je to hlavní, která není speciálně určená pro firststrike. A že to dělá každá DMR. Confused
K mému návrhu na vrácení peněz mi sdělili, že mají zájem na spokojeném zákazníkovi, pročež s takovým řešením nemají problém. Totéž mi dnes napsal i prodejce. Jdu si tedy pro moje prachy, za které vystrojím trachtaci, kde se veřejně omluvím mému Tiberiovi 9.1 verze Sniper za to, že jsem mu byl nevěrný. Laughing
Na druhou stranu klobouk dolů před přístupem. Odhadoval jsem, že s nimi půjdu do soudního sporu. Mile mě překvapili. Smile


Pristup pekny, to kazdopadne. Taky bych cekal ze u tehle zbrane bude hlaven primarne vylazena na firststrike. Btw: je to "specialni" hlavne pro tento model, nebo se ta hlaven necha i bezne koupit? pokud je to specialka, tak je to trapny fail Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Metaforos



Založen: 11. 02. 2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2014 12:49 pm    Předmět: Re: Předmět: M17 DMR - rozptyl jako prase UPDATE Odpovědět s citátem

Mrkni se na specifikaci a dočteš se, že je k tomu speciální 400mm dlouhá vrtaná hlaveň MILSIG Marksman se speciálním zadním dílem .683

Tedy hlaveň speciální ... no, dle mého soudu na tom hoši z MILSIGu budou muset ještě sakra zamakat, než to budou moci bez uzardění prodávat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mahakalai



Založen: 23. 05. 2013
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2014 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A já myslel že je to hlaveň speciálně na FS:) :http://widowmaker.ca/index.php/accessories/barrels/400mm-marksman-bull-barrel.html (mám jí na Para Pro a FS střílí vpohodě), na FS teda používám s .686 dílem, tím .683 dílem jdou FS procpat jen za použití hrubého násilí tak by mě ani nenapadlo ho na FS použítSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2014 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je ta sama, co byla standardne u Paradigm Pro (prumer .689)? Ta ale FSR nestrili zrovna spatne. Dela to neplecu i s tim .686 finem?

Protoze to co popisuji tady, tak ta velikost FSR se taky trosicku meni a vysledek na nizsich prumerech hlavne nic moc.

http://www.flasc.com/pages/articles/fsrboresize.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Metaforos



Založen: 11. 02. 2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2014 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

creagel napsal:
To je ta sama, co byla standardne u Paradigm Pro (prumer .689)? Ta ale FSR nestrili zrovna spatne. Dela to neplecu i s tim .686 finem?



Ta tabulka s výsledky experimentu je velmi zajímavá. Děkuji za ní.

Já mám ve svém Tiberiovi vrtanou hlaveň Lapco .683 na FSR a trefuji cíle prvním výstřelem. Tuto hlaveň dává sám výrobce do zbraně v provedení "Sniper", kteroužto vlastním. Z toho usuzuji, že naopak .683 je speciálně pro FSR vhodná. Smile Je však pravdou, že soustřel je sice lepší, ale vymáčknu z toho na až na hranici možností zbraně max 290 fps (velmi úzká hlaveň brzdí výstřel).

Neplechu to dělalo i s .686 finem. Sad Zkoušel jsem samozřejmě oboje.

Vysvětlení, že "hlaveň není vhodná přímo pro FSR" a proto hlaveň má každý třetí výstřel děsivý úlet, se mi taky moc nezdá ... standardní hlaveň na Tiberiovi je taky širší (nevím přesně kolik) a kámošovi z toho FSR lítá luxusně (viz tabulka s experimentem). Prostě soudruzi z NDR někde udělali chybu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Metaforos



Založen: 11. 02. 2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2014 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mahakalai napsal:
A já myslel že je to hlaveň speciálně na FS:) :http://widowmaker.ca/index.php/accessories/barrels/400mm-marksman-bull-barrel.html (mám jí na Para Pro a FS střílí vpohodě), na FS teda používám s .686 dílem, tím .683 dílem jdou FS procpat jen za použití hrubého násilí tak by mě ani nenapadlo ho na FS použítSmile


jj, taky jsem si to myslel, když jsem opojen pocitem nezměrného štěstí solil peníze za M17 DMR, těšíc se, že trefím, na co jen pomyslím. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate