Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Raketová základna F2 - 24. Března
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
David



Založen: 28. 08. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2012 8:57 am    Předmět: AA Odpovědět s citátem

Ano je to skoro jako vždycky v mapách si dáš obec Mimoň vesnice Boreček a projedeš vesnicí směrem na Doksy a za mostem doleva.Pokud by po této samé silnici jel někdo od Doks projede vesnici Hradčany a pokračuje po rovince až před obcí Boreček najde odbočku do práva pokud přejede most a autobusovou zastávku je již daleko.Ty co pojedou od Mnichova Hradiště nebo přes Bělou tak ty musejí dojet až do vesnice Ploužnice a pak se vydat až na konec asfaltové cesty skrz celí vojenský prostor podél Letiště a tam nás někde najít. BW. PARKUJE O 300METU JINDE NEŽ AMÍCI.


HRA ZAČNE V 10:00 Twisted Evil


Naposledy upravil David dne pá březen 23, 2012 9:06 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2012 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to si vytisknu at potom nemusim volat andree, jako vzdy Very Happy
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
basandy



Založen: 19. 05. 2007
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2012 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

...klidne zavolej. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David



Založen: 28. 08. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2012 9:13 am    Předmět: AA Odpovědět s citátem

Basandy vem si PMR je mam 2 ty motoroly tak abych vás na dotazy měl každého na jiné vysílačce Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GHOST



Založen: 27. 03. 2011
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2012 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chem vsetkym podakovat hlavne velitelom ze nas tlacili dopredua vsetkym ospravedlnit ktorim som nechtiac ukrivdil zasahom alebo nejak inak, Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
samuraj



Založen: 07. 08. 2007
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2012 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

paradní akce,paradní lidi.Díky moc ,za celé Pretoriany,za možnost účastnit se!!
_________________
když prach a špíná pokrývá,tvoji rodnou zem,Nic jiného Ti nezbývá zbraň do rukou vem.A bojuj s hlavou vztyčenou než Ti dojde dech,braň svoji zemi zničenou buď hrdej že jsi ČECH!!!!!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky všem za akci a kooperaci, Krapovi a Vladanovi za velení, ale ta kompaktnost a ochota jít kupředu misem tam tak nějak někdy chyběla. Obecně se musello docela řvát... k lidem kteří hráli pod Šotkem a Hellboyem. Pokud se něco řekne tak se to udělá neže se to bude říkat dvakrát, viz chuze v 3 misi na místo střetu v závěru mise... že jse tam došli a odpískal se konec je vec druhá Smile)))... No aspoň jsme si tam udělali foto Smile
K pravidlům Military vs kulomet jak hulakal Bubak, ... ja osobně hraju převážně s KULOMETEM a pokud to kulas koupí je out dokud nezrecykluju nebo neprojde mrtvolištěm. Včera jsem to nechtěl řešit, protože jsem si s tím nebyl jistej a teď to jak na potvoru nemůžu najít... před hrou se to neprobíralo, tak holt stalo se .. PŘÍŠTĚ SE RADŠI OPTÁM Smile...
Je neuveřitelný že v tý smršti to nedostal, páč hromada lidí si to myslela, nicméně sám jsem byl takovýchto případů na jiných akcích svědkem. Bylo kolem této massakr akce během hry hodně emocí, ale nevěřím nařčení, že by Bubák nepřiznal... ověřeno Kúťou, když se na něj šel po vyndání podívat . Bubík to přátelé opravdu nemá zapotřebí Wink ale ten kulomet byla teda jak velikonoční vajíčko Smile))))
Jinak poslední mise BYLA masakr a asi nej z celé hry Smile... ještě jednou se omlouvám Prouzovy za zasahprachovkou do tváže z cca 5m, naštěstí jsem už měl málo CO, tak to snad šlo vydržet;)... nevim kdy jsem tě trefil, páč to bylo z lehu přes koleno a pak mi pak začala selhávat zbraň a ja prchal za neustálýho natahování záveru a střelby než mě někdo další sejmul...

Utahanej jsem byl jak kůň.......no Ramba jsem včera dokoukal do části jak se baví v chrámu s plukovníkem a chrrrrrrrrr..... a to jsem se na něj tak těšil Smile))

JEŠTĚ JEDNOU DÍKY ZA HRU A SNAD PŘÍŠTĚ...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak za Alíky mohu potvrdit spokojenost co se týká hry, scénářů a odpor protivníka. Velkou vděčnost mám za to že Buldoci vymysleli hru tak, že eliminovala statickou hru na absolutní minimum. Žádné hlídání bodů nebo čekání až se "něco stane" - prostě hra byla dynamická - obránci dostávali maso a útočníci se plně věnovali útoku- tento jednoduchý recept sliboval vysokou spokojenost a taky se stalo.
Co z mého pohledu bylo docela blbé ,je to, že spolupráce s některými jedinci byla takřka zbytečná. Např. když jsem se vracel na Mrtvoliště potkal jsem docela dost hráčů, kteří sedí u stromu a střílejí na obránce z 40m vzdálenosti, přitom před půl minutou byl zahájen a rozkázán útok. Tohle se má vidět na komerčních hrách a né na takové akci jako byla včera Wink. Obránci fungovali naprosto perfektně a byly chvíle kdy mě fakt sr*li Wink že je nemůžeme z těch děr dostat. Bojovat po boku Barakud a pod velením Bohouše byla pro mne čest (konečně jsem si zahrál s Dvořkou). Vladanovi s Kra.pou děkuji za komplet velení a dalším velitelům za spolupráci.
Snad závěrem - mám pocit že protivník měl více hráčů, kteří chtěli vyhrát více než bylo na naší straně a taky to tak dopadlo.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Sládek



Založen: 15. 04. 2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky všem za hru, byla to super strávená sobota a počasí nám vyšlo na jedničku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
samuraj



Založen: 07. 08. 2007
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jinak mít jen rozdílné uniformy bez označení páskou bylo hodně zajímavé!Ve 2 scénáři nás kluci z Forestů vyklepli z pozic do kterých se dostali jejich spolubojovníci co nám šli do zad.Jenže nepoznali že jsou spolu a šili to do sebe pěkně z ostra Smile a myslím že si hodně lidí navzájem vyndali než došlo k poznaní o koho jde:-)i to k tomu patří!Člověk se měl co držet aby se "škodolibě neusmíval"!Smile myšleno samozřejmě v dobrém. Wink .Ale jinak při útocích za řevu Bohouše a Šotka,pěknej adrenalin. vidět tu masu lidí co se na nás žene!! Smile
_________________
když prach a špíná pokrývá,tvoji rodnou zem,Nic jiného Ti nezbývá zbraň do rukou vem.A bojuj s hlavou vztyčenou než Ti dojde dech,braň svoji zemi zničenou buď hrdej že jsi ČECH!!!!!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cita.s



Založen: 10. 12. 2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím všechny
Chtel bych predevším podekovat všem svým verným.
Hra mela spád a z naší strany vše beželo tak jak jsem si představoval Smile
Hru jsme si užívali doufam že si všichni neco našli ne jen Bubák Very Happy
Protivnikum za houževnate utoky na naše pozice asi nej.maso v poslední misi u rakety kde jsme nekolikrát meli namále a kdyby se utočníci nezastavily tak museli prorazit, kdyz jsem branil pozice a zbyli mi tam posledni cca tři bojovníci ale naštestí se zastavily zalehli a cekali na posily a my stihly zrecyklovat uf uf Smile
Jak již zde nekdo řekl byli jsme i dle mne semknutejší odhodlanejší a po víteztví toužící Smile
Tot vše Oberst Cita
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sládek



Založen: 15. 04. 2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jen rozdílné uniformy byl super nápad. Namíchal jsem se mezi útočníky a postupoval s nimi. Bohůžel jsem si nevšiml, který to byl team, který jsem peřkvapil a vyatoval ze hry hezký pár hráčů bez výstřelu.

Kažodpávně nepostrádá někdo černou masku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdyby nekdo nasel tubu pruhlednou s napisem had nebo H na viku, at si ji uschova dokud se nepotkame Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
kdyby nekdo nasel tubu pruhlednou s napisem had nebo H na viku, at si ji uschova dokud se nepotkame Smile


Eště sem nekoukal, ale já ti ji z toho batohu dával, nicht wahr?
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
basandy



Založen: 19. 05. 2007
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...nasla se mala 50 tuba cerna. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná bude někoho ze Sudéty, jednu jsem našel na místě dole u Ploučnice, kde jsme je při posledním útoku vyháněli a ta pak zůstala někde u nás na mrtvolišti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko:To bude asi Printera z NA. Ten do ní takřka i padnul.Do Ploučnice myslím. A vím, že nějakou sháněl.
_________________
Nordic Area
www.greenpop.org
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pyle napsal:
Uziel Gal napsal:
kdyby nekdo nasel tubu pruhlednou s napisem had nebo H na viku, at si ji uschova dokud se nepotkame Smile


Eště sem nekoukal, ale já ti ji z toho batohu dával, nicht wahr?


cus jojo ty jo, tuhle ztratil cap Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ŠOTEK



Založen: 17. 07. 2007
Příspěvky: 223
Bydliště: Forest

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kde jsme je při posledním útoku vyháněli.........Tak to je šeredné slovo vyháněli Sad .Náš úkol byl držet stranu,aby jste nás neobešli a to jsme splnily na jedničku.Neprošla ani myš Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing No jo, ale taky jste byly drzí jak lázeňský veverky a pomalu jste nám vlezli až k mrtvolišti a tak jsme vás odtamtud museli nejdřív vypráskat až do příslušnejch mezí Twisted Evil Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neprošel ani Rajko Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No neprošel pravda neprošel, ale hlavně proto, že ani projít nechtěl Laughing
Mím plánem bylo jen vás postřílet a vrátit se k spořádané obraně rakety, jenže když jsem tohle plánoval jsem netušil dvě věci, že je vás tam tolik a že nakonec se proti vám poženu v čele sám Twisted Evil Laughing
A tak když jsem se dostal tam kam jsem se dostal, byl jsem nucenej zvažovat jestli ještě pokračovat nebo se na to vykašlat a vrátit se zpět a to byla osudná chyba, neb v boji není čas na váhání a tak jedna zbloudilá a dost pochybná kulka ukončila mojí meditaci Laughing Laughing Laughing pravda místo na rozjímání to nebylo zrovna ideální napůl v řece a pod palbou Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě jsem teď četl Vladanův kometář k akci a měl bych drobné upřesnění. Ano tahle akce byla jiná než loňská a bylo také znát, že do ní David zasahoval častěji než loni (což si myslím, že je vždy chyba, pokud se to děje během hry) ale vloni byly poměry stran co se počtu týká dost vyrovnané a letos to bylo (aspoň na začátku) dle mých zpráv téměř 2:1 ve prospěch útočníků (ale ověřené to nemám neb David to nezveřejnil)

Vloni jsme v útočné skupině MĚLI nováčky a ne že ne, sám jsem téhle skupině velel a věř, že dostat do baráku někoho jiného než vlastní tým a nejbližší známé týmy byl celkem oříšek ( a to jsme už byly po 15 minutách nalepení na čelní straně od mrtvoliště) barák jsme také nebyli schopni vyčistit, protože to schodiště bylo šílené (stejně jako letos) buď se člověk soutředil na postup a pak tam lidi padaly ze schodů nebo koukal pod nohy a koupil jí od obránců v patře (takže žádný ústupek, aby se dalo bezpečně vyšplhat po schodech do patra) a do zad nám také jednou při této misi vpadli, jo a to nejlepší se odehrálo ještě na začátku a to bylo ve chvíli když někdo z našich "nováčků" vzal voskovku a mrsknul jí do té temné místnosti v přízemí, takže se do baráku z té strany nedalo dalších 20 minut ani vlízt.
Druhá a třetí mise v loňském ročníku byla splněna určitě dřív než se závěrečným pískáním to nevím kdo co Vladanovi napovídal, tam byl problém jiný, z nějakého důvodu byli vědci umístěni na dost mizerném místě a proto byly vytaženi až nečekaně snadno tuším, že Bubákem ve chvíli, kdy zjistil kde se nachází. No a poslední mise byla pravda jen tak tak, ale tam jsme čelili podobnému problému, že obránci zreciklovali a šli nám do zad a to jsme měli mrtvoliště na stále stejném místě (parkovišti) a ne jako vy letos Wink Díky tomu jsme na poslední úkol reciklovali tuším jen třikrát.
Takže tyto ročníky se nedají srovnávat páč podmínky ke hře byli úplně jiné (vloni byl navíc hnusně mokrej sníh) a pravidla ač se to moc nezdá také.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 11:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Že se neubráníte tomu popichování-to teď myslím všeobecně. Osobně mne celkem mrzí nedotažení první mise do úspěšného konce v časovém limitu, snad deset minut navíc by to rozhodlo. Na tuto misi jsem se soustředil v přípravě akce (velký dík Trackerovi za pomoc s plánováním a precizním zpracováním postupu). Plán zbrzdily recyklace protivníka od kasáren, a ve zbylém čase se už cíl nepodařilo splnit. Pokud si tu mám přihřát svoje EGO tak minulý i tento rok jsem se do patra jako jeden z velmi mála dostal. Minule na asi potřetí s Tiberiusem a teď na úplný závěr s RPG. Byť to bylo jen na vrchol schodů, než jsem to koupil. Průběh dalších misí nechám bez komentáře. Snad jen to, že jsem si znovu hodně zakřičel, delší dobu monitoroval prostor kde se očekával útok a nepřišel, odpovídal na dotazy začátečnicko-military aktérů, řešil technické problémy na zbraních a tudíž, jak už si začínám zvykat jsem si od konce první mise téměř nevystřelil. I tak byla pro mne akce fajn, už jen z toho důvodu, že 1.BB zapojil do akce i nováčky. Taktéž počasí nádhera, lidi příjemní,doprava mikrobusem (takže jsem nemusel řídit), prostě idylka.
PS: Už se těším na další akce, kde nebudu mít nic společného s velením a pořádně si to užiju
KONEC
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ŠOTEK



Založen: 17. 07. 2007
Příspěvky: 223
Bydliště: Forest

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z mého pohledu byl protivník lepší Sad a nedal nám moc šance.Snad příště to otočíme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate