Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Raketová základna F2 - 24. Března
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

skoda a ja uz myslel ze bude prdel Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 10:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kra.pa napsal:
S nasazením štítů nepočítám.


můžeš je vzít na živé štíty Wink ty pěkně řvou Razz
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David



Založen: 28. 08. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 12:57 pm    Předmět: aa Odpovědět s citátem

Není potřeba brát nějaký štít obránci se nebudou v budovách opevňovat nebo stavět barikády .První budova ta na kterou budete útočit má minimálně 6 dveře ze všech možných stran. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GHOST



Založen: 27. 03. 2011
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jedna miestnost 6 dveri to je ako v tom filme SKALA Confused asi tam zhebnem
Razz a co dymovnice Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydra



Založen: 16. 08. 2009
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To neni jedna místnost šest dveří, to je jedna budova, šest dveří do spodního patra a dvoje schodiště šířky 0,5 m do druhého patra Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro útočníky - obrana vzhledem k pozici má mnohem větší výhodu v používání granátů. Buďte rádi že vůbec nějaké piro je zakázané o to to máme lehčí. Min sem byl v obraně a není nic lehčího než házet do té "mezery" kde jsou schody granát mezi uskakující hráče na úzkém schodišti Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
meelounn



Založen: 15. 11. 2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2012 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za PTP jedem 3 ks tak ke komu se máme přidat? (13 březen) Wermacht:Stav 46!!! nebo SPOJENEC ARMY:Stav 61!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David



Založen: 28. 08. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

meelounn napsal:
Za PTP jedem 3 ks tak ke komu se máme přidat? (13 březen) Wermacht:Stav 46!!! nebo SPOJENEC ARMY:Stav 61!!!


Ahoj je to napsáno jasně kdo se našel ve skupině obránců je v obraně a kdo tam není je v útoku a tomu ať přizpůsobí svou uniformu. Stačí jen číst neboť velitelé si své věrné oddíl vybíraly,A ti co nebyly osloveni nebo se nedomluvili přímo s konkrétnim velitelem se stali žoldáky útočící skupiny. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
David



Založen: 28. 08. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hydra napsal:
To neni jedna místnost šest dveří, to je jedna budova, šest dveří do spodního patra a dvoje schodiště šířky 0,5 m do druhého patra Laughing


Ano tak to bohužel je neboť nenechavé ruce našich spoluobčanů zpeněží vše co má cenu tím pádem i naše schodiště,ale domluvili jsme se na tom,že ustanovíme pravidlo a to takové to:Pokud se Hráč dostane na tento velmi úzký prostor,tak dokud nevyjde nebo nesejde do první stabilní místnosti kde se bude cítit bezpečně a nebude na schodišti,nebude se na něj střílet pokud on sám nezačne střílet.Pokud však bude střílet i na tomto prostoru dává jasně najevo že se cítí bezpečně v pozici hrajícího dobyvatele a bude po něm palba opětována. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
David



Založen: 28. 08. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 9:06 am    Předmět: aa Odpovědět s citátem

Ahoj Pavle a Dane včera jsme měli menší organizační schůzku a domluvili jsme se,že vám to po první misi ztížíme o následující bod:po obsazení Štábu dostanete vlajku a tu umístíte na přední vchod budovy a pokud o ní přijdete ta se vám prodlouží recyklace o 5minut za každou strženou vlajku. Co ty na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

David napsal:
[Ano tak to bohužel je neboť nenechavé ruce našich spoluobčanů zpeněží vše co má cenu tím pádem i naše schodiště,ale domluvili jsme se na tom,že ustanovíme pravidlo a to takové to:Pokud se Hráč dostane na tento velmi úzký prostor,tak dokud nevyjde nebo nesejde do první stabilní místnosti kde se bude cítit bezpečně a nebude na schodišti,nebude se na něj střílet pokud on sám nezačne střílet.Pokud však bude střílet i na tomto prostoru dává jasně najevo že se cítí bezpečně v pozici hrajícího dobyvatele a bude po něm palba opětována. Wink



To jsou mi novoty, Loni když jsme útočili mi tak se na to ohled nikdo nebral Rolling Eyes
_________________
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

teda nevim, nejsem znalej mista o kterem je diskutovano ale pravidlo kdyz oni ne, tak my taky ne, mi prijde dosti ohebne, nekdo to omylem sepne a bude se strilet tak jako tak. takovej priklad: zacatek filmu Skala... pak to pravidlo nebude k nicemu a budou z toho jenom rozepre
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Golda napsal:
David napsal:
[Ano tak to bohužel je neboť nenechavé ruce našich spoluobčanů zpeněží vše co má cenu tím pádem i naše schodiště,ale domluvili jsme se na tom,že ustanovíme pravidlo a to takové to:Pokud se Hráč dostane na tento velmi úzký prostor,tak dokud nevyjde nebo nesejde do první stabilní místnosti kde se bude cítit bezpečně a nebude na schodišti,nebude se na něj střílet pokud on sám nezačne střílet.Pokud však bude střílet i na tomto prostoru dává jasně najevo že se cítí bezpečně v pozici hrajícího dobyvatele a bude po něm palba opětována. Wink



To jsou mi novoty, Loni když jsme útočili mi tak se na to ohled nikdo nebral Rolling Eyes

Obávám se že střílet se bude po každým kdo tam vleze já bych to tak udělal takže nebudu mít obráncům za zlé když mě sesmaží jak mě uvidí stejně to udělaj kurva to budou modřin Very Happy
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

asi tak nějak jak míše Mastodont- Add ta vlajka....zase se musí vytvořit skupina hráčů, která bude trávit u vlajky herní čas = vysoká rizikovost statické hry Wink.
Zatím co hra slibovala útočníkům vysoké pohybové manévry (a tím obráncům spousty masa na odstřel) , toto nové pravidlo vytváří zase nějaký bránící bod Cože je dle mě škoda...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
asi tak nějak jak míše Mastodont- Add ta vlajka....zase se musí vytvořit skupina hráčů, která bude trávit u vlajky herní čas = vysoká rizikovost statické hry Wink.
Zatím co hra slibovala útočníkům vysoké pohybové manévry (a tím obráncům spousty masa na odstřel) , toto nové pravidlo vytváří zase nějaký bránící bod Cože je dle mě škoda...

Nezapomeň, že bránící bod je společný s mrtvolištěm, takže pravděpodobnost vystřídání je celkem vysoká, to si ale zařiďte u velitele Wink My budeme dělat maximum, aby se vás na mrtvoliště vracelo co nejvíc Twisted Evil
A ty schody jsou fakt zlý, já si tam tak 2 roky zpátky prohučel o patro níž a byla to celkem rána, uražená ASA na zbrani, zásobník a já potlučenej. Začlo se střílet, tak jsme si odšlápl ke stěně a ona tam ta schodnice fakt nebyla, tak jsem letěl Smile
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Espesedm



Založen: 03. 03. 2010
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Add ta vlajka....zase se musí vytvořit skupina hráčů, která bude trávit u vlajky herní čas = vysoká rizikovost statické hry Wink.
Zatím co hra slibovala útočníkům vysoké pohybové manévry (a tím obráncům spousty masa na odstřel) , toto nové pravidlo vytváří zase nějaký bránící bod Cože je dle mě škoda...


Idea Souhlas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak se na to patro vy..em kompletně. Je fakt, že ty schody neschody jsou o hubu a byla by škoda, kdyby se tam někdo zbytěčně zrakvil. Barák by se považoval za obsazený ve chvíli, kdy padne spodek a jestli se bude v patře pohybovat nějaký zbytek obránců, by nemělo na výsledek mise vliv.
Maximálně by stálo za úvahu jestli nezměnit počet reciklací obráncům protože bez nutnosti obsazování i druhého patra budou mít ten úkol výrazně snažší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem taky pro. Bez pyra se to patro nedá prakticky dobýt, schody jsou o držku a celý se to zvrtne ve vzájemný dusení dýmovnicema a soutěž komu první dojdou kule Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tomáš má pravdu, ty schody jsou fakt humus Confused
Hrál bych také jen spodek a třeba snížil čas na dobývání budovy aby to bylo fér Wink

PS: obráncům budovy bych ale nechal přístup do patra a dobytí budovy bych považoval za strnutí vlajky někde v přízemí Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cita.s



Založen: 10. 12. 2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To se ale zmení celej scenář Exclamation A myslim si ze tím tato hra neco strati přeci jen ty schody je maso Very Happy a pravidlo ze kdo bude na jako schodech necha se vyjit do patra a pak.......... myslim ze se to da dodržet samo že se muže stat že nekdo vystřeli ale to k tomu patří Laughing
Ale v rámci bezpečnosti proč ne ale v tom případe jsem pro to aby obranci mohli do patra k obrane budovy.
Dale by se muselo specifikovat dobiti budovy jestli sejmuti vlajky?
Čas pro utočníky bych ponechal hodka neni zas tolik.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/


Naposledy upravil tracker dne po březen 19, 2012 7:15 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
David



Založen: 28. 08. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 6:57 pm    Předmět: aa Odpovědět s citátem

Dobrá chtěl jsem útočníkům nabídnout alternativu a úlevu,ale nechtějí tak scénář zachováme při starým žádné úlevy.My už to hrajeme bez toho schodiště 4roky a vždycky jsme se tam dostaly a mimo Raracha nikdo nespadl ani vloni.Scénář s obtížností se tam dostat počítá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cita.s



Založen: 10. 12. 2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No a je to Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jo jenže Rarach je kopyto tam se to přdpokládá Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
No jo jenže Rarach je kopyto tam se to přdpokládá Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Píšu si, Bohouš, první mrtvola Raketová základna 2012 .... Cool
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dostal jsem se k tomu až teď. Jestli to na konci debaty chápu správně, scénář tedy zůstává stejný, jako minulý rok. Je to tak?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David



Založen: 28. 08. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2012 7:35 am    Předmět: aa Odpovědět s citátem

Toto je verze kterou budeme hrát.Tam šlo o úlevu na schodišti kterou nabízím komerčákum ,aby se nebáli lez na horu do patra, a s tou vlajkou šlo o to ti ztížit postup polem a rozdělit ti armádu a zpomalit tvou drtivou armádu.

1.v 1. scéně jde o získání informací, neboť ty jsou nezbytné k pokračování dalších scén.
Dle této scény dojde k tomu,že skupina vojáku sídlící a zabezpečující bezpečnost štábu, kde jsou umístěné tajné dokumenty o činnosti jednotky , mapy dalších možných bodů zájmu spojenců a ty potřebuje spojenecká armáda zajistit a prozkoumat .Posádka však tuší ,že dojde k brzkému napadení základny a štábu . A je proto posílená její ostraha.
(A).skupina W -Německá posádka -brání budovu a její přilehlé okolí. Na splnění úkolu má 1 hod.
(B).skupina S. armáda – útočí na budovu a snaží se probít a obsadit budovu, získat mapu základny (prostoru )a dokumenty nebo zajmout velitele posádky. Velitel však muže být evaluován a v budově se již nemusí nacházet . Proto tento úkol muže být přenositelný do dalších scénářů. Při jeho zadrženi dostane útočná skupina bonus , v ústní konzultaci dalšího scénáře.

2.scéna-posádka štábu má v záloze kasárenskou jednotku, která se bude moci na požádání přivolat na podporu štábu, aby útok odrazila nebo eliminovala.Pokud nedojde k nasazení záloh bude se s ní muset spojenecká armáda vypořádat v prostoru a kasárnách.
(A). skupina W -pomoc štábu,vlastní obrana
(B).skupina S.A . -obrana na štábu nebo úder na další pozici a zde eliminovat protivníka. Úkol je splněn při obsazení kasáren nebo po uplynutí hodinového časového fondu.

3. scéna- v laboratoři se nacházejí vědci a ty je potřeba zajmout neboť jsou cenní pro výzkum amerického raketového programu. Vědci se nacházejí uvnitř laboratoře a budou chráněny zbylou posádkou základy.
(A).skupina W – se bude pohybovat v okolí laboratoře a klást odpor útočící straně , cílem je po dobu 1 hodiny zamezit vstupu do laboratoře a zajmutí vědců.
(B).skupina S .A . -probít se do laboratoře a zajmout Vědce a to vše do hodiny. Vědce dopravit do bezpečí.

4.scéna – je dle mapy najít a zlikvidovat raketu připravenou ke staru, raketa je časově nastavená na start a na cíl .
(A). skupina W- se stále snaží přežít a nepadnout , ale přitom stále brání své dané úkoly a pozice.Protože propaganda stále hlásá, že mocné zbraně Třetí říše nepřítele porazí a dětem německého národa přinesou mír.
(B).skupina S .A . se snaží najít a zničit hledanou mocnou zbraň Třetí říše raketu dlouhého doletu s ničivou naloží. Musí to však stihnou než raketa bude časově odpálená . Raketu musí najít a zneškodnit a to vše do 1hodiny od spuštění .
Obránci budou mít 10 recyklačních cyklů a záležet na využití bude jen na veliteli nebo jeho zástupcích.
Útočníci se budou recyklovat každých 10minut nebo při stanoveném a dohodnutém počtu lidí na mrtvolini.
Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
matfit



Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mam prosbu mohli by jste sem hodit funkční souřadnice na parkování ty co jsou na začátku mě odkazujou někam na ukrajinu Smile Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydra



Založen: 16. 08. 2009
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to ti to ukazuje správně Laughing jinak souřadnice pro google je v popisu akce, 50°37'43.821"N, 14°43'13.695"E tady formát pro mapy.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matfit



Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 11:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takže na stejném místě jako vždy Smile on tě humor přejde Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate