Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

APOKALYPSA 2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
T.A.NEO



Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 259
Bydliště: LEGIE DUCHŮ Kelč

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2012 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mula napsal:
zásoby vody sebou?, nebo tam něco je?


Vodu sebou. Ešusy a lžičky na guláš vítány - zrychlí to výdej. Kdo po akci nechce pít pivo (edit: točené pivo) z plastu, tak sklo sebou také Smile.
_________________
I'm NEO. Thomas Anderson NEO.


Naposledy upravil T.A.NEO dne čt červen 07, 2012 9:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chico



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 245
Bydliště: grupe: S.P.A.S.

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2012 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono nebude točené? Crying or Very sad Tak to je celá sobotní motivace v háji Smile . A nějakej jinej gáblík krom guláše bude k zakoupení? (klobásky a tak...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
matrix



Založen: 01. 05. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Kelč

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2012 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chico napsal:
Ono nebude točené? Crying or Very sad Tak to je celá sobotní motivace v háji Smile . A nějakej jinej gáblík krom guláše bude k zakoupení? (klobásky a tak...)


Samozřejmě že bude točené (zásob je dost) jen většinou do plastových kelímků
_________________
Legie duchů:
http://military-paintball.cz/index.php?&cat=tymy&tid=254
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Chico



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 245
Bydliště: grupe: S.P.A.S.

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2012 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No už jsem se lek, to mi nedělejte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
T.A.NEO



Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 259
Bydliště: LEGIE DUCHŮ Kelč

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2012 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chico napsal:
No už jsem se lek, to mi nedělejte Smile


Neboj, to bychom si nedovolili Very Happy. Guláš bude v ceně vstupného - na stravenku. No a v sobotu od 16. hod. bude i něco z grilu.
_________________
I'm NEO. Thomas Anderson NEO.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jamesdeath



Založen: 09. 02. 2011
Příspěvky: 10
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 1:47 pm    Předmět: apokalypsa Odpovědět s citátem

Cus lidi tak zase se vam to povedlo super akce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
laki



Založen: 01. 02. 2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec chlapi,nechci tady moc čeřit vodu,ale po právě shlédnutém videu od f3 bych rád tady četl od něj vysvětlení ohledně toho jeho "lehkého kulometu" jak toho phenoma s bandaskou nazval.To je moc hezké,že ses v tom videu přiznal,že kulásek nesplňoval MP pravidla,ale proč jsi to udělal?Byl jsi snad jeden z velících NVA,měl jsi jít příkladem...Nebyl jsi na MP akci poprvé,dobře jsi věděl,že si s sebou do boje bereš něco,co tam nepatří.Mě osobně to přijde neomluvitelné (snad jedině kdyby ti to organizátor na místě povolil),jsem zvědav jak to vysvětlíš.
_________________
Shadow Company
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
METUD



Založen: 21. 05. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Slezská 4771 Zlín 76005

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 4:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

F3 prostě musel. Bylo to silnější než on. Twisted Evil

Papírově slabší kombinace je hláška roku. Razz

http://www.stream.cz/uservideo/688616-apokalypsa-2012

Já se s kuláskem F3 ve hře setkal. Solil mne o stošest.
_________________
Lidé přemýšlejí spíše pod tlakem nutnosti, než z čisté potřeby.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 4:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

laki napsal:
Zdarec chlapi,nechci tady moc čeřit vodu,ale po právě shlédnutém videu od f3 bych rád tady četl od něj vysvětlení ohledně toho jeho "lehkého kulometu" jak toho phenoma s bandaskou nazval.To je moc hezké,že ses v tom videu přiznal,že kulásek nesplňoval MP pravidla,ale proč jsi to udělal?Byl jsi snad jeden z velících NVA,měl jsi jít příkladem...Nebyl jsi na MP akci poprvé,dobře jsi věděl,že si s sebou do boje bereš něco,co tam nepatří.Mě osobně to přijde neomluvitelné (snad jedině kdyby ti to organizátor na místě povolil),jsem zvědav jak to vysvětlíš.


čus, vysvětlení je v popisku. měl jsem si dát ze spodu 1,5 kg kolenice, nebo kus pásoviny/ocelové pruty?
Pravidla MP kulomet přesně neupravují a beru sebe jako člověka který měl palebnou výhodu. Revrezně se můžou projet všechny akce dle fotek a zmapovat kulomety. A z toho udělat nějaký závěr.

Sám s "opravdovým" kulemetem se "potýkám" asi rok-dva a je to jen problém peněz.
V této kombinaci už se určitě nikde neobjevím. Dále hraju ve zaběhlém stylu 30K/fullauto jako obvykle. Taky bych mohl zde napadnou všechny co hrají s 50K zásobníkem že to není military. 30K mám na zbrani od syberie 2010 a nepovažuji to za žádnou nevýhodu....
Pokud tohle téma někdo chce rozebírat, tak nechť se udělá samostatné vlákno. Já k tomu ale nic více nemám co říct.
Co se týče APO tak byla možnost 1 kulomet na 10 lidí, to samé zdravotníci a z donucením jsme snad dali do kupy ty zdravotníky a jak to bylo s kulomety, to přesně nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednoznačně velmy povedená akce a velké díky patří organizátorům nejen za výbornou hru, ale také za nááádherný a neskutečně krásný terén a opravdu to místy bylo jako v pravém Vietnamu Very Happy a i když vydatně pršelo tak vody bylo v jednu chvíli opravdu nedostatek Very Happy takže tímto děkuji svým spolubojovníkům, že se o své zásoby podělily.
Díky všem za super hru a nádherně strávený den v té prokladté džungly. Atmoška byla na výbornou a opravdu jsme si to užily.
Škoda jen, že s enezdrželo více lidí na after párty, ale i tak jsme se dlouho takhle nenasmál Very Happy Very Happy Very Happy
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hlubina



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 12
Bydliště: Moravští Orli

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za celý tým Moravští orli děkujeme organizátorům za opět skvěle připravenou akci, za úžasné prostředí, naplánované wietnamské počasí. Všichni jsme si to moc užili a těšíme se na další bitvy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aby se trochu spravila "nálada" tak vysvětlení všem z NVA ohledně zmizení ze začátku hry. RF10 měl ve finále nést někdo jiný, nicméně cca 10 minut po startu jsem to držel ještě já a přišla zpráva od skupiny povstalců že mám sejít níž a potom trochu proti proudu. Prý dostaneme výhodné informace ohledně pilota. To se mi moc nelíbilo, protože to byl nestandardní povel a RF10 měla být pouze pro účel komunikace ze základním táborem. Taky mi nesedělo, jak NEO na respawnu zdůrazňoval jaká je RF10 do toho lesa super vysílačka. Na vojně jsme ji samozřejmě měli, takže vím, že je to krám a opravdová vysílačka je RF14 a ne RF10. To jenom do takového puzzle které jsem si potom s kuklou na hlavě poskládal.
Takže jsem položil zbraň a baťoh a seběhl kousek dolů a kousek nahoru. Nakonec mě týpek na druhé straně vysílačky tahal pořád nahoru a vytáhl asi o 300-400 metrů výše k oplocené mýtině. Místo aby mi dali informace, mě ale naložili do auta a s kuklou/pytlem na hlavě odvezli cca 2 minuty dále do lesa. To už jsem se utvrdil, že je něco špatně. Po nějaké době dorazil za stranu US Fery, který to může popsat z jeho strany. Ještě chvíli nás tam z něčeho obviňovali a hrozili příjezdem plukováníka Kurtze, který nás měl údajně znásilnit a potom napřed Feryho a potom mě "někam" odvezli. Ten transport byl už dlouhý, takže orientace v prd....
Nakonec jsem byl vyhozený "kdesi" u lesa na okraji herního pole a říkal jsem si že jsem asi u US, přesně na opačné straně. Otevřel mapu s informacemi od Kurtzovců a zkusil se dovolat k našim. To nešlo. Shodou okolností byl ale 100 metrů vedle jakýsi děda. Ten byl asi v tu chvíli v šoku protože právě viděl jak džíp dovezl kohosi s kuklou na hlavě a vyhodil ho u lesa. A ten člověk se teď k němu rozběhl. Tak jsem pozdravil a vytáhl naši NVA mapu kde mi ukázal kde jsme. (kompas mi zůstal v batohu dole - na ten jsem si po tom výsadku vzpoměl) Bylo to na naší "půlce" takže jsem se dal do běhu a zkoušel spojení. Bohužel jsem si zaběhl až úplně na západní stranu, takže oproti US, jsem tu informaci dodal třeba o 10-15 minut později než Fery.
Vzhledem k tomu že bílý pilot byl dopraven až za tři-čtyři hodiny tohle asi nemělo nějaký fatální dopad na hru i když jak se ukázalo v pozdějších recyklacích, tak minimálně dvě bitvy na naší straně mezi pozicemi VC1 a VC2 (S a H pro NVA) rozhodli dva-tři hráči, kteří dorazili na správné místo za 5 minut dvanáct. Recyklace v 17:30 h byli pouze 3 hráči z NVA a ti rozhodli poslední bitvu o černého pilota. Jinak by ho asi US na poslední minuty hry ještě sebrali. (bodově to bylo ale rozhodnuté už třeba hodinu předem).
Zpět k těm informacím. RF 10 si Kurtzovci nechali. Ten běh mi sebral dost energie což se mi nelíbilo, a také tohle nebylo "dohodnuté" řešení situace. Takže pokud se staně něco podobného příště, tak nebudu reagovat a vyžadovat kontakt s organizátorem hry. Není možné aby byl kdokoliv vytáhnutý ze hry na základě čistě servisní vysílačky.
Kousek od naší S pozice už bylo spojení a informace předána. Následně jsem hledal zbraň s batohem, kterou nakonec našel na původním místě. Nikdo z NVA v okolí nebyl a nakonec se objevili hráči US. V ten moment jsem se prohlásil za mrtvého a nasadil se brýle. Ještě že po mě na dálku nestříleli. (Zbraň jsem ale u sebe neměl) V následujícím respawnu jsem kousek po vstupu do her. pole vyšlápl minu, takže jsem byl v dispozici až po respawnu v 12:00. Tolik na vysvětlení kde zmizel (na 3 hodiny) člověk který měl mít na starosti a komunikovat spodní herní sektor...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miraz



Založen: 09. 03. 2010
Příspěvky: 7
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj F3,
takže pro vysvětlenou. Dostal jsi od nás informaci ohledně prvního pilota. To, že jsi jí neuměl využít je tvoje chyba. Jinak pokud by jsi nepřišel tak letí tvoje základny a okolí do vzduchu a to myslím vážně, měli jsme to připravený. Myslím, že jsi udělal moc dobře, že jsi šel. Jinak to, že jsme tě vyhodili kousek dál, je tvůj problem. Neměl jsi v zajetí použít vysílačku Twisted Evil , taky jsme tě mohli popravit Twisted Evil a upřímně chyběl by jsi potom mnohem déle. Buď rád, že jsi uposlechl Laughing
_________________
Když chceš mír, připravuj se na válku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Miraz - já se tomu ve finále smál. A výše řečené nemyslím špatně. Nezapadlo mi to prostě do "mého" systému pochopení hry. Taktéž jsem špatně z kraje hry instruoval situaci, kdy při přesunu hráčů na pozice VC1 a VC2 (S, H) čtyři lidi vybouchli na minách. Já instruoval běžte dál, hra jetě nezačala. Od velení (NEO) přišla informace, že hra už běží. Podle informací z webu měla hra začít synchronním startem z VC1,2 a podle mě v plném počtu.
Válka je variabilní situace, takže cokoliv narušuje strnulost a že některé hry jsou strnulé beru jako dobré. Vysvělení jenom protože došlo k situaci, kdy si asi všichni řekli - kde zdrhnul ten debil..... A proč tady nechal svoje krámy....Smile

Ještě ke kulometu:
phenom, M4 zásobník, bipod 28cm, opěrka M4, 20" hlaveň.
váha bez kuliček: 4643 gramů
váha s kuličkami: 5280 gramů
délka zbraně 103 cm
doufám že tohle je akceptovatelný kulomet. pokud ne, nechť se na tohle téma rozvine diskuze

EDIT:
http://www.armadninoviny.cz/minimi-novy-standardni-kulomet-pro-armadu-ceske-republiky.html
specifikace:
http://www.fnherstal.com/index.php?id=280&backPID=306&productID=19&pid_product=233&pidList=306&categorySelector=2&detail=&cHash=8a87b809d7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kojot94



Založen: 21. 09. 2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Polička

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
Miraz - já se tomu ve finále smál. A výše řečené nemyslím špatně. Nezapadlo mi to prostě do "mého" systému pochopení hry. Taktéž jsem špatně z kraje hry instruoval situaci, kdy při přesunu hráčů na pozice VC1 a VC2 (S, H) čtyři lidi vybouchli na minách. Já instruoval běžte dál, hra jetě nezačala. Od velení (NEO) přišla informace, že hra už běží. Podle informací z webu měla hra začít synchronním startem z VC1,2 a podle mě v plném počtu.
Válka je variabilní situace, takže cokoliv narušuje strnulost a že některé hry jsou strnulé beru jako dobré. Vysvělení jenom protože došlo k situaci, kdy si asi všichni řekli - kde zdrhnul ten debil..... A proč tady nechal svoje krámy....Smile

Ještě ke kulometu:
phenom, M4 zásobník, bipod 28cm, opěrka M4, 20" hlaveň.
váha bez kuliček: 4643 gramů
váha s kuličkami: 5280 gramů
délka zbraně 103 cm
doufám že tohle je akceptovatelný kulomet. pokud ne, nechť se na tohle téma rozvine diskuze

EDIT:
http://www.armadninoviny.cz/minimi-novy-standardni-kulomet-pro-armadu-ceske-republiky.html
specifikace:
http://www.fnherstal.com/index.php?id=280&backPID=306&productID=19&pid_product=233&pidList=306&categorySelector=2&detail=&cHash=8a87b809d7


ty odkazy jsou sice hezký ale ten kvér co je na jejich fotkách váží 8.2 kg bez munice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

á jé, tady to zase pojede... Very Happy
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miraz



Založen: 09. 03. 2010
Příspěvky: 7
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
Miraz - já se tomu ve finále smál. A výše řečené nemyslím špatně. Nezapadlo mi to prostě do "mého" systému pochopení hry. Taktéž jsem špatně z kraje hry instruoval situaci, kdy při přesunu hráčů na pozice VC1 a VC2 (S, H) čtyři lidi vybouchli na minách. Já instruoval běžte dál, hra jetě nezačala. Od velení (NEO) přišla informace, že hra už běží. Podle informací z webu měla hra začít synchronním startem z VC1,2 a podle mě v plném počtu.
Válka je variabilní situace, takže cokoliv narušuje strnulost a že některé hry jsou strnulé beru jako dobré. Vysvělení jenom protože došlo k situaci, kdy si asi všichni řekli - kde zdrhnul ten debil..... A proč tady nechal svoje krámy....Smile

Ještě ke kulometu:
phenom, M4 zásobník, bipod 28cm, opěrka M4, 20" hlaveň.
váha bez kuliček: 4643 gramů
váha s kuličkami: 5280 gramů
délka zbraně 103 cm
doufám že tohle je akceptovatelný kulomet. pokud ne, nechť se na tohle téma rozvine diskuze

EDIT:
http://www.armadninoviny.cz/minimi-novy-standardni-kulomet-pro-armadu-ceske-republiky.html
specifikace:
http://www.fnherstal.com/index.php?id=280&backPID=306&productID=19&pid_product=233&pidList=306&categorySelector=2&detail=&cHash=8a87b809d7




Tož to su klidný, takový hezký výlet a ještě aby jsi nadával Very Happy Very Happy
_________________
Když chceš mír, připravuj se na válku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To burnes: nevím jestli si to přeješ a nebo se tomu opravdu směješ Smile
Ale zde je jen debata o F3 a jehokulometu nic jiného se zde stejně nebude dál řešit - snad jen chvála?.

To všem kdo má zájem číst Wink Akce byla více než excelentní - málokterá hra se může pasovat do tak malého statického času (dá se říci že známky statiky byly první cca po 15:30? (a to si myslím že hodně přeháním a jsem na pořadatele až moc kritický).

Akce slibovala základny a dva týmy a to již víme že někdy nefunguje - hráči neútočí a spíše hlídají nějaké posr. body kde se načítá čas....A pak tu máme situaci že tým si zajede zahrát jen poloviční čas hry, protože měl smůlu a bohužel nikdo na něj neútočil. Docela jsem se toho obával. Ale zde se Legie Duchů ukázala jako vzorový promotér a vytvořil více než klasickou českou akci kde se většinou něco "hlídá". Statické body měli minimální bodový dopad a co mělo obrovský vídělek byly oba piloti a navíc jednotky 3 strany (cenná smrt nebo cenné zajetí). Jak jednoduché a přitom geniální.Hra byla dinamická a pořád se něco dělo, Nestalo se jako se čím dál častěji stává, že přijedu a něco celej den musím hlídat + závěrečný útok na cosi co nám určuje organizítor - to pak rozdíl mezi hrou jsou určení spoluhráči, lokalita a název.

Nebudu skrývat že i minulý rok jsem jel "okouknout apokalypsu" po zjištění stále více skomírající kvality her v ČR. A jsem moc rád že mě zkušenost donutila jet opět, i když to stojí nemalé peníze (jen na člověka nás stála "pouhá"nafta skoro 1000,- a to přidejte nákup oblečení a doplňků, start, žrádlo apod.)
Snažil jsem se oživit nabídku Diverzantem (samozřejmě né sám - píši za sebe) a jsem rád za Apo, taková jaká byla zase je z čeho vybírat na příští rok - všichni si prostě zahráli roli za NV a US a odjeli spokojení a tak to má být Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hoj.
Parádní akce. Musím jenom poděkovat organizátorům. Vše bylo již popsáno.
Kulisa víc než opravdová. Bláto,déšť,džungle, nepřítel je všude a zároveň nikde...
Díky velení US a všem, co si to přišli zažít a užít.

Příště zas.
_________________
Nordic Area
www.greenpop.org
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
konky



Založen: 06. 03. 2010
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam dotaz na pořadatele. Bylo v těch dvou stovkách, že někdo Legie mě přijede namasírovat moji zničenou kostru? Very Happy třeba holky od guláše to by bylo fajn. Twisted Evil . Nebo se mám obrátit na F3, že nás hnal ve třech jak šílenej na Hanoj . Tenhle posledni útok mě dorazil. Embarassed . Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nějaké foto co jsem tak od boku pálil, když po mě nikdo zrovna nepálil Smile http://www.facebook.com/media/set/?set=a.4112419457839.170684.1503730670&type=1&l=52ff0a4b2a
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A můžu se zeptat kolik teda nakonec hrálo lidí a kolik jich nepřijelo? Eventuelně kdo nepřijel a neomluvil se?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
T.A.NEO



Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 259
Bydliště: LEGIE DUCHŮ Kelč

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 11:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
A můžu se zeptat kolik teda nakonec hrálo lidí a kolik jich nepřijelo? Eventuelně kdo nepřijel a neomluvil se?


na straně US a NVA hrálo cca 122 lidí, 12 bylo v Kurtzově jednotce, 10 lidí se pohybovalo v zázemí a střídavě "vypomáhalo" v poli.
Jelikož jsme si nevytiskli přihlašovací stránku ve chvíli, kdy na ní bylo 174 lidí, tak nedokážeme říci, kdo se ze z ní odhlásil. Jestli si to pamatuji dobře, nejednalo se o žádný celý tým. Spíše o jednotlivce z některých týmů, nebo o jednotlivce bez týmu.
_________________
I'm NEO. Thomas Anderson NEO.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 6:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

I já jsem byl vytažen a unesen jednotkou Kurtze. Proto se všem svým bojovníkům omlouvám, že jsem nebyl cca půl hodiny k nalezení. Naštěstí si snad poradili dobře.
Bylo to jak píše F3. Jen s tím rozdílem, že se mi povedlo určit kde jsem rychleji a hlavně jsem v podstatě hned zachytil Metudovu jednotku a ta kontaktovala další. Tím pádem se povedlo najít pilota rychleji. I když jsem se pak dozvěděl, že někdo ho našel ještě dřív, ale jak byl zaminovaný tak se nálezce odbouchl a nemohl to nikomu říct Smile
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
T.A.NEO



Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 259
Bydliště: LEGIE DUCHŮ Kelč

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
Ten běh mi sebral dost energie což se mi nelíbilo, a také tohle nebylo "dohodnuté" řešení situace. Takže pokud se staně něco podobného příště, tak nebudu reagovat a vyžadovat kontakt s organizátorem hry. Není možné aby byl kdokoliv vytáhnutý ze hry na základě čistě servisní vysílačky.


Jak to, že není možné Very Happy Very Happy. Na straně 5 tohoto fóra jsem Tě přece varoval:

T.A.NEO napsal:
f3 napsal:

- jednotka Kurtze = vzbouřenci? Vzbouřenci se budou nějak omezeně bránit?



Kurtzova jednotka - je banda vzbouřenců, lépe řečeno dezertérů z obou stran konfliktu. Není znám jejich počet, ani palebná síla. Válka bude na jejich území. Proto od nich nečekejte nic dobrého a ani férového. Kromě přiznávání kuliček samozřejmě - to jediné bude z jejich strany podle pravidel. Lépe řečeno, čekejte od nich raději úplně všechno!


No a kdyby jsi snad odmítl poslechnout, byl nachystaný dálkový odpal vašeho stanoviště a také dva Kurtzovi agenti nasazeni od začátku hry do vašeho týmu. Ti měli za úkol se buď odpálit ve skupince bojovníků, nebo jich co nejvíce vykropit střelbou. Very Happy Very Happy. Myslíš, že tyhle postupně realizované formy "lehkého nátlaku" by Tě mohli přimět k přijmutí férové nabídky "přijdi na zdvořilostní návštěvu a dostaneš za to informace"?
_________________
I'm NEO. Thomas Anderson NEO.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
T.A.NEO



Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 259
Bydliště: LEGIE DUCHŮ Kelč

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:

Nakonec jsem byl vyhozený "kdesi" u lesa na okraji herního pole .................... Shodou okolností byl ale 100 metrů vedle jakýsi děda. ................ Tak jsem pozdravil a vytáhl naši NVA mapu kde mi ukázal kde jsme. Bylo to na naší "půlce" takže jsem se dal do běhu a zkoušel spojení. Bohužel jsem si zaběhl až úplně na západní stranu, ...........


Tak tímhle si mě opravdu potěšil. Ještě, že sis tu NVA mapu vyrobil sám. 2x jsem Tě marně upozorňoval (1x na vašem fóru, 1x dokonce formou SMS), že Tebou vytvořená mapa, kterou jedinou se hodlají jednotky NVA ve hře řídit, neobsahuje celý les a nejsou na ní vidět jeho okraje. Pak se nedivím, že jsi se podle takové mapy ztratil.
_________________
I'm NEO. Thomas Anderson NEO.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Opravdu jsem to výše nemyslel zle. Zpětně to dává logiku, nicméně jsem nečekal že někdo z organizátorů bude mít koule na to aby ten prostor dal do hry komplet celý včetě jižního výběžku a střelby přes řeku.

Tys mě informoval, že je to nekopletní a já to akceptoval. Potom v sobotu na začátku hry se lidi upozornili na to že je možné bojovat i za kempem směrem k řece. Jižní cíp mi připadal příliš daleko pro využití ve hře...
Ale stejně zase nebylo jasné jak je to s těmi fáborky.... sepíšu co mi nesedělo ať je pro vás nějaká zpětná vazba....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEO.LD



Založen: 01. 06. 2012
Příspěvky: 13
Bydliště: Legie Duchů

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
Opravdu jsem to výše nemyslel zle. Zpětně to dává logiku, nicméně jsem nečekal že někdo z organizátorů bude mít koule na to aby ten prostor dal do hry komplet celý včetě jižního výběžku a střelby přes řeku.

Tys mě informoval, že je to nekopletní a já to akceptoval. Potom v sobotu na začátku hry se lidi upozornili na to že je možné bojovat i za kempem směrem k řece. Jižní cíp mi připadal příliš daleko pro využití ve hře...
Ale stejně zase nebylo jasné jak je to s těmi fáborky.... sepíšu co mi nesedělo ať je pro vás nějaká zpětná vazba....


Já vím, že nic z toho nemyslíš zle. Ani já ne. Je to ode mne jen takové rýpnutí si do spolubojovníka. Smile Za zpětnou vazbu budu moc rád.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se zpětné vazby týče, tak příště bych jinak řešl camp a odchody z mrtvoliště, protože ta situace okolo tábora byla dost bizarní. Nemyslím tím fakt, že jsme se tam octli v kleštích, ale fakt, že díky ne úplně jasnejm pravidlům nebylo úplnbě jasný co si můžeme dovolit a to co nám nakonec bylo dovoleno podle mě nebylo úplně košér i když to asi dělala druhá strana taky a asi i dýl než my. Raději bych to vyřešil tak, že z tábora může každá strana odcházet jen jdním místem jasně vyznačeným pásem terénu a druhá strana se tam nemůže snadno dostat. Nakonec se nám to podařilo protlačit, ale teprve v okamžiku, kdy jsem se třikrát ujistil, že to nebude proti pravidlům a dost mě překvapilo, že není Smile Tohle nám prohrálo hru, v zásadě mi to nevadí, jen to prostě byl zbytečněj zmatek a asi i chápu co jste tím zamýšleli.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdepa já bych to nechal a boje za táborem byly luxusní. Nové posily US z mrtvoliště bylo něco jako vysazeni posil do prostoru který brání nepřítel a jen díky tak hustému a misty naprosto nepřehlednému terénu se tam NVA udržela tak dlouho.
Navic, kdyz sem se recykloval tak jsem dle rozkazu spěchal na pomoc svym bratrům, ale spousta amiku si dávala klobasku a moc se jim zpět do boje nechtělo Very Happy
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 8 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate