Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

APOKALYPSA 2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
T.A.NEO



Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 259
Bydliště: LEGIE DUCHŮ Kelč

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:

- start hry - je rozdíl ve startu ze základny nebo mrtvoliště. Je možno tohle fixně určit? Jinak potom by asi bylo rozumější startovat ze základny, protože jsou lidi už v prostoru.
- jednotka Kurtze = vzbouřenci? Vzbouřenci se budou nějak omezeně bránit? Jak je možné jej zajmout když bude po ostatních střílet?



jak budete startovat ať si určí velitelé, je to součást jejich strategie.

Kurtzova jednotka - je banda vzbouřenců, lépe řečeno dezertérů z obou stran konfliktu. Není znám jejich počet, ani palebná síla. Válka bude na jejich území. Proto od nich nečekejte nic dobrého a ani férového. Kromě přiznávání kuliček samozřejmě - to jediné bude z jejich strany podle pravidel. Lépe řečeno, čekejte od nich raději úplně všechno!
A jak je zajmout? Snad jedině když jim dojde munice. Nebo na některého omylem šlápnout Very Happy Very Happy.
_________________
I'm NEO. Thomas Anderson NEO.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud se stane že nějký tým - nebo jednotlivec dříve odjede, nebo bude se flákat na mrtvolišti budete se to snažit nějak omezit ?¨

Minulý rok jsem potkal docela dost vysedávajících hráčů. co mohli podpořit armádu...(nemůžete to hodit jen na velitele ať si je pohlídají - to nejde...)
Díky za upřesnění - uzamčení brány vítám Twisted Evil
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
T.A.NEO



Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 259
Bydliště: LEGIE DUCHŮ Kelč

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 12:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
pokud se stane že nějký tým - nebo jednotlivec dříve odjede, nebo bude se flákat na mrtvolišti budete se to snažit nějak omezit ?¨

Minulý rok jsem potkal docela dost vysedávajících hráčů. co mohli podpořit armádu...(nemůžete to hodit jen na velitele ať si je pohlídají - to nejde...)
Díky za upřesnění - uzamčení brány vítám Twisted Evil


Plně Tě chápu, zvláště teď po Čečně. Bohužel si ale nedovedu dost dobře představit, jak dáváme na auta botičky. Tedy obrazně řečeno. Každý se přihlásil dobrovolně a je jen na něm, jestli dohraje se ctí. Ani jako organizátor nemám právo někoho nepustit domů. Maximálně můžeme pozastavit jeho účast na našich dalších akcích.
Pokud bude mít někdo z hráčů díky své nezkušenosti podobný problém, jako ta parta z Čečny, ať se spojí v táboře se mnou, zkusíme najít řešení.
Pokud bude v našich silách, budeme se snažit lidi na respawnu vyhánět co nejdříve do pole.
_________________
I'm NEO. Thomas Anderson NEO.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo dík - to mi stačí že na to budete brát ohled. ono to je pak jiná motivace když budou klucí líní pod dohledem i na Klábosišti.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
T.A.NEO



Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 259
Bydliště: LEGIE DUCHŮ Kelč

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
Vzbouřenci se budou nějak omezeně bránit? Jak je možné jej zajmout když bude po ostatních střílet?


Ještě mě napadla jedna situace, jak lze zajmout Kurtzova vzbouřence. V případě lehkého zranění (jeden zásah do ruky nebo nohy) nesmí žádný hráč (ani vzbouřenec) střílet, pohybovat se z místa a pod.
A to je právě vaše šance, jak ho dostat živého. Zabránit, aby ho mohl kdokoliv z jeho jednotky ošetřit a dostat se k němu jako první. Zraněný po vás nesmí střílet a tak ho dotykem ruky můžete zajmout. I kdyby ho pak po zajmutí někdo střelil, bude se počítat jako živý zajatec a bude tak taky bodovaný.
_________________
I'm NEO. Thomas Anderson NEO.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A recyklujou vzbouřenci? Nebo když ho zabijeme, tak je do konce mrtvej?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
T.A.NEO



Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 259
Bydliště: LEGIE DUCHŮ Kelč

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
A recyklujou vzbouřenci? Nebo když ho zabijeme, tak je do konce mrtvej?

Dobrá otázka, díky za ni.
Vzhledem k povaze úkolů, které budou plnit, jejich počtu apod. mají vzbouřenci svůj vlastní systém recyklace, svoje vlastní recyklační místo a svůj systém ošetřování lehkých zranění. Také mají svoje pevná, předem daná pravidla pro zbraně, munici a hlavně pyrotechniku. Dokud bude potřeba, aby plnili svoje úlohy, budou dodržovat tato svoje pravidla. Není to nic zásadního, žádní nesmrtelní se nekonají, ani žádné bandasky na normálních zbraních apod. Jen se to bude lišit. Po splnění všech svých úkolů mohou být organizátorem přiděleni mezi obě strany konfliktu jako řadoví vojáci.
_________________
I'm NEO. Thomas Anderson NEO.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já chápu tohle. Dobře.

Ale víš, abych je jednou nevystřílel a oni mi znovu ty samý nepřišli za 15 minut do zad mě rozstřílet. Aby z toho nebyli nějaký třenice, nebo problémy. Já jim budu věřit, i lidi jim budou věřit, ale jestli třeba mezi nimi nebude nějaký šílenec, co si třeba vezme osobně, že jsem do něj vyspal omylem celý zásobník a když už má taková volná pravidla, aby se mi to nesnažil vrátit.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dan Vladan



Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A techniku máme čekat, nebo nebude žádná? teda podle mapy tipuji že nebude, ale radši se ptám.
_________________
Zážitky nemusí být dobré, hlavně že jsou silné!
www.paintballshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
T.A.NEO



Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 259
Bydliště: LEGIE DUCHŮ Kelč

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery napsal:
Já chápu tohle. Dobře.

Ale víš, abych je jednou nevystřílel a oni mi znovu ty samý nepřišli za 15 minut do zad mě rozstřílet. Aby z toho nebyli nějaký třenice, nebo problémy. Já jim budu věřit, i lidi jim budou věřit, ale jestli třeba mezi nimi nebude nějaký šílenec, co si třeba vezme osobně, že jsem do něj vyspal omylem celý zásobník a když už má taková volná pravidla, aby se mi to nesnažil vrátit.

Stávají se Ti tyhle omyly se zásobníkem často? Very Happy Very Happy Very Happy
Kurtzova jednotka je vybraná v tomto směru z naprosto spolehlivých lidí. Pravidla nemají nijak volná, jen trochu rozdílná od normálních jednotek. Přesnější by bylo přizpůsobená jejich roli. Sviňárny spíš čekej v rámci jejich role vyšinutých dezertérů, jestli rozumíš. Very Happy Very Happy Víc prozradit nemůžu.
_________________
I'm NEO. Thomas Anderson NEO.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
matrix



Založen: 01. 05. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Kelč

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dan Vladan napsal:
A techniku máme čekat, nebo nebude žádná? teda podle mapy tipuji že nebude, ale radši se ptám.


Technika nebude, v tomhle terénu je absolutně nepoužitelná.
_________________
Legie duchů:
http://military-paintball.cz/index.php?&cat=tymy&tid=254
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
T.A.NEO



Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 259
Bydliště: LEGIE DUCHŮ Kelč

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dan Vladan napsal:
A techniku máme čekat, nebo nebude žádná? teda podle mapy tipuji že nebude, ale radši se ptám.


Tipuješ velmi dobře. A kdo se vyzná ve čtení vrstevnic, bude mít velikou výhodu.

DOPORUČUJI VŠEM KOMPAS NEBO BUZOLU, VLASTNÍ MAPU A NESPOLÉHAT NA LESNÍ CESTY! Cesty se neustále mění a málokterá v mapě odpovídá reálu. A pamatujte - VLAKY JEZDÍ NA SEVERU!
_________________
I'm NEO. Thomas Anderson NEO.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
T.A.NEO



Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 259
Bydliště: LEGIE DUCHŮ Kelč

PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 11:26 am    Předmět: MAPA Odpovědět s citátem

EDIT 3.6.2012 15:50 hod.:

Tohle je oficiální mapa. Mohu dodat i se čtvercovou sítí, rozdílnou pro obě strany. Stačí, když si o ni velitelé napíší.

Tentokrát si fakt užijete prostor. Zvažte, co vše tahat sebou, nebo raději oželet.
_________________
I'm NEO. Thomas Anderson NEO.


Naposledy upravil T.A.NEO dne ne červen 03, 2012 2:54 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
T.A.NEO



Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 259
Bydliště: LEGIE DUCHŮ Kelč

PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 11:26 am    Předmět: MAPA Odpovědět s citátem


_________________
I'm NEO. Thomas Anderson NEO.


Naposledy upravil T.A.NEO dne po červen 04, 2012 10:37 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

víme předem kde je US a VC?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
T.A.NEO



Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 259
Bydliště: LEGIE DUCHŮ Kelč

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 2:56 pm    Předmět: MAPA Odpovědět s citátem

Výše zobrazená mapa je už definitivní oficiální mapou pro letošní ročník Apokalypsy. Mohu dodat i se čtvercovou sítí, rozdílnou pro obě strany. Stačí, když si o ni velitelé napíší.
_________________
I'm NEO. Thomas Anderson NEO.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pár věcí:

1) vietnamské velvyslanectví v Praze věnuje každému hráči co hraje za NVA 5000 Kč na paintballové vybavení. Je pouze potřeba mít povrzení od velitele, že hráli poctivě celých 10hodin hry. Hráči co budou ve speciálním VC komandu mají o tisícovku navíc

2) na žádost ze strategického analytického útvaru Ho-či-minovy univerzity žádáme zde o zveřejnění systému bodování pro jednotlivá stanoviště a piloty. Bez těchto údajů nejsme schopní sestavit strategii hry. Pokud je ze hry bodový výsledek, tak musí být zřejmé za co ty body jsou. Soudruzi-inženýři si stím neumí aktuálně poradit.

3) je předem dáno kde kdo začíná?

4) přes které místo na mapě probíhá respawn jednotlivých stran? Taktéž důležité pro zvolení stragie...

díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaký má mapa měřítko?
Jídlo bude k dispozici už od pátku?
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
T.A.NEO



Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 259
Bydliště: LEGIE DUCHŮ Kelč

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Burnes napsal:
Jaký má mapa měřítko?
Jídlo bude k dispozici už od pátku?


Šířka stanového tábora = mrtvoliště včetně toho výběžku s chatami je cca 200 metrů.

Jídlo bude až v sobotu kolem poledne. Každý, kdo zaplatil předem (nebo se s pořadatelem domluvil na platbě na místě) má v ceně guláš a dostane při příjezdu stravenku.
_________________
I'm NEO. Thomas Anderson NEO.


Naposledy upravil T.A.NEO dne ne červen 03, 2012 8:31 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

heč všem neplatičům Very Happy
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
T.A.NEO



Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 259
Bydliště: LEGIE DUCHŮ Kelč

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
pár věcí:

1) vietnamské velvyslanectví v Praze věnuje každému hráči co hraje za NVA 5000 Kč na paintballové vybavení. Je pouze potřeba mít povrzení od velitele, že hráli poctivě celých 10hodin hry. Hráči co budou ve speciálním VC komandu mají o tisícovku navíc

2) na žádost ze strategického analytického útvaru Ho-či-minovy univerzity žádáme zde o zveřejnění systému bodování pro jednotlivá stanoviště a piloty. Bez těchto údajů nejsme schopní sestavit strategii hry. Pokud je ze hry bodový výsledek, tak musí být zřejmé za co ty body jsou. Soudruzi-inženýři si stím neumí aktuálně poradit.

3) je předem dáno kde kdo začíná?

4) přes které místo na mapě probíhá respawn jednotlivých stran? Taktéž důležité pro zvolení stragie...

díky.


Takže odzadu:
4. respawn je jako vždy na společném místě - v Campu (tam kde se i stanuje).

3. zatím jsem to neurčil, každá strana - levá nebo pravá má svoje pro i svoje proti. Pokud si do zítra velitelé vyberete stranu a shodnete se při tom, je to na vás, jinak určím já.

2. bodování:

Držení základny: každá celá ½ hodina - 1 bod
Body za přivedení 1. pilota (bílá helma) do campu - 20 bodů
Držení 2. pilota (černá helma) na vlastní základně každá celá ½ hodina - 10 bodů
Body za zastřelené vzbouřence - 1 bod
Body za živé vzbouřence - 10 bodů

1. no comment Very Happy Very Happy
_________________
I'm NEO. Thomas Anderson NEO.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
T.A.NEO



Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 259
Bydliště: LEGIE DUCHŮ Kelč

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 8:29 pm    Předmět: upřesnění Odpovědět s citátem

Reakce na podněty z vašich oddělených fór:

- Pokud v pátek odpoledne přijedou oba velitelé, ukážu jim stanoviště jejich strany. Bude na oboustranné dohodě obou velitelů, jestli si začnou místa už i opevňovat. Vzhledem k přípravám hry nikdo nesmí do centrální části prostoru ani k nepříteli.

- Mrtvoly se NEBODUJÍ

- Hranice prostoru NEJSOU. Jen konec lesa, za který stejně snad ani nebude proč chodit. V lese bude jen jedna dlouhá páska, která bude vyznačovat neprůchodné minové pole - nutno pro zdar hry férově respektovat. Pokud budete mít od pořadatele nějaký důvod za pásku jít, musíte ji obejít!! Ale až v době, kdy vám pořadatel dá ten pravý důvod!! Very Happy Do té doby tam stejně nic nenajdete Very Happy
_________________
I'm NEO. Thomas Anderson NEO.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
T.A.NEO



Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 259
Bydliště: LEGIE DUCHŮ Kelč

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na četné dotazy upřesňuji:

Pozor, ať nedojde k omylu - piloti jsou opravdu dva!

- První bude mít bílou helmu a toho musíte přivést do vyznačeného prostoru těsně nad Campem. Pak máte nárok na body a dál se po vás nesmí střílet. Pak ho ještě přivedete do tábora k hlavnímu stanu a nahlásíte body.

- Druhý pilot bude mít černou helmu a ten vám teprve ponese ty pořádné body! Musíte ho přivést na svoji vlastní základnu, tam se teprve rozběhne bodovaný čas. Pak by se protistraně nemělo vyplatit kempit a musí si pro pilota přijít.
_________________
I'm NEO. Thomas Anderson NEO.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dan Vladan



Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám ještě pár dotazů:
Kolik bude Apenů a kolik munice budou moct nést?
Já bych se přimlouval za nějaké větší omezení jak počtu Apenů (aby to nebyl jeden muž na deset bojovníků), tak i na počet munice (v krosně se dá snadno unést 6 000 kusů munice, ale v reálu bych takového Apena chtěl vidět).
Aby ze to z taktiky nezvrhlo v bohapustou střílečku.

Druhý dotaz, bude omezený počet granátů na muže v poli? Já jestli máme víc cvičit střelbu, nebo hod do dálky Smile

Jo a pokud zaprší, tak předpokládám že miny budou asi povoleny. A co dýmovnice? Ty jsou přeci jen v lese trochu riskantnější.

A odposlouchávání nepřítele je povoleno? Rušení samozřejmě ne, to jsem se dočetl ale na to odposlouchávání se raději ještě ptám.
_________________
Zážitky nemusí být dobré, hlavně že jsou silné!
www.paintballshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
T.A.NEO



Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 259
Bydliště: LEGIE DUCHŮ Kelč

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dan Vladan napsal:
Já mám ještě pár dotazů:
Kolik bude Apenů a kolik munice budou moct nést?
Já bych se přimlouval za nějaké větší omezení jak počtu Apenů (aby to nebyl jeden muž na deset bojovníků), tak i na počet munice (v krosně se dá snadno unést 6 000 kusů munice, ale v reálu bych takového Apena chtěl vidět).
Aby ze to z taktiky nezvrhlo v bohapustou střílečku.

Druhý dotaz, bude omezený počet granátů na muže v poli? Já jestli máme víc cvičit střelbu, nebo hod do dálky Smile

Jo a pokud zaprší, tak předpokládám že miny budou asi povoleny. A co dýmovnice? Ty jsou přeci jen v lese trochu riskantnější.

A odposlouchávání nepřítele je povoleno? Rušení samozřejmě ne, to jsem se dočetl ale na to odposlouchávání se raději ještě ptám.


Zatím to nikdo s "apenstvím" ani množstvím granátů nepřeháněl. Třeba teď naposledy na Čečně člověk o apena skoro nezavadil. Ale OK. Prosím tedy, aby se k tomuto vyjádřil i velitel druhé strany a já z toho udělám nějaký jasný závěr.

Pokud opravdu zaprší, na úvodním brífinku povolíme vše, máme to tu vyzkoušené. Každý ovšem odpovídá za svoji dýmovnici, svůj granát. U min je to horší. Prosím, aby dohlédla i případná oběť, zda nic nedoutná.
Jen aby to s tím deštěm nebylo spíš naopak. Medard už pár let nezklamal a jak už jsem někde psal - i Bečva se před prvním ročníkem Apokalypsy vylévala ze břehů.

Odposlechy povoleny. U PMR se ale ani nesnažte, UHF se probíjí naším terénem omezeně.
_________________
I'm NEO. Thomas Anderson NEO.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 11:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hola. Mrtvoly po recyklaci budou opouštět prostor asi na rozdílných místech,doufám? Jak to bylo v loni.
_________________
Nordic Area
www.greenpop.org
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
matrix



Založen: 01. 05. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Kelč

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 11:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GreenPop napsal:
Hola. Mrtvoly po recyklaci budou opouštět prostor asi na rozdílných místech,doufám? Jak to bylo v loni.


Ano budou opouštět jiným směrem tak jak to bylo loni (to víš že nepůjdou vedle sebe do hracího prostoru)
_________________
Legie duchů:
http://military-paintball.cz/index.php?&cat=tymy&tid=254
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po červen 04, 2012 7:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Počet apenů bych nějak neomezoval, nijak tragicky, ten batoh z kulema přeci tahat do těch kopců moc lidí nebude. Tedy nesouhlasím s omezením, nechal bych to tak jak je.

Jinak bych si rád vybral stranu a tou je ta východní, tedy blíže k řece. Je-li to možné Smile
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chico



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 245
Bydliště: grupe: S.P.A.S.

PříspěvekZaslal: po červen 04, 2012 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dotaz:
Je možné maskovat vietnamský klobouk (síťka + větvičky a kapradí) ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
T.A.NEO



Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 259
Bydliště: LEGIE DUCHŮ Kelč

PříspěvekZaslal: po červen 04, 2012 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chico napsal:
Dotaz:
Je možné maskovat vietnamský klobouk (síťka + větvičky a kapradí) ?

Maskování se doporučuje! Je to válka!
Jen před startem si budeme muset vyříkat rozlišení v případě deště a použití pláštěnek apod. Hlavní rozlišovací znak budou pokrývky hlavy. Takže na hlavu nic neutrálního!
Asi nás to z kraje hry trochu zdrží, ale ušetří nám to dohady a rozčilování během hry i po ní.
_________________
I'm NEO. Thomas Anderson NEO.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 5 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate