Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

nosíte baterky na noční hry nebo jsme jediní

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 11:59 am    Předmět: nosíte baterky na noční hry nebo jsme jediní Odpovědět s citátem

nazdarek chlapi mám jen dotaz jestli nosíte na noční hry baterky nebo jsme jediný kdo při výstřelu rozsvítí baterku jako imitaci zášlehu dík venca
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je zajímavý, já teda s sebou baterku mám. Ne z důvodu imitace, ale protože je tma Smile
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taky baterky pouzivame, ale vetsinou je to proto abychom oslepili protivnika Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

baterky běžně používám, v noci mám dvě stím že jedna má buď červené nebo modré světlo a tu druhou když dorazím na místo kde je bezpečno tak si tam rozsvítím. Ale zajímalo by mě proč imitace výstřelu?
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v noci jsem hrál pouze párkrát a na neředíně se zkoušely různé variace se svícením/nesvícením + tomahawk lighting a mám v tom jasno Smile

- zapnutí baterky při výstřelu je jediná rozumná věc jak hrát noční hry,
- dále je možno se dohadovat, jak moc to má svítit či zda používat (nést v ruce) velké a silné baterky které vlastně by neustále oslňovaly případného protivníka, byť by lidé co je drží s nimi prakticky nestříleli, protože by jejich úkol byl svítit za každou cenu a pořád by se za něčím kryli.
- vy asi imitujete záblesk (simulace) já to řešil z pohledu hratelnosti (zábava/sport)
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no když střílíš z palný zbraně tak ti vyšlehne plamen asi dvojmetrovej a tim prozradíš sám sebe a když v noci střílíš po někom ze zbraně naši tak si na něj musíš posvítit a pak střílet ne nebo to děláte obráceně že střílíš a pak si na něj posvítíš jinak bobr si to vyskoušel když hráli s náma jak to vypadá prostě máme zavedeno na nočních hrách když střílíš tak svitíš mě šlo jen o to jestli se používaj jak venku tak v barákách když je tma
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 1:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja mam zkusenost z tech baraku. ono. co si budeme povidat, neni taky baterka jako baterka a vykonem ty baterky se muze i dost lisit ucel toho sviceni.

ja mam treba baterku co ma 250 lumenu. nutno rict ze to oslepy tak na 20 sekund i ve dne, v noci to cloveka vyradi na dostatecne dlouhou dobu
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nám se osvědčil jeden osvětlovač a zbytek pálí a protivník umírá. Laughing
Ono někdy při pudové střelbě myslet ještě na baterku je docela problém.
Ale myslím, že je to zajímavá věc.

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak uz tady nekdo zminil, je dobre to delat v tandemu, jeden je osvetlovac, druhy strelec. Marty ma na mysli jiste neco jako toto: http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/390587_2314045819451_1498608450_31882273_2043027723_n.jpg

na 10 metru spolehlive spali vse Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:
Nám se osvědčil jeden osvětlovač a zbytek pálí

Ano tuto se i nám osvědčilo jako efektivní Wink
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

venca napsal:
no když střílíš z palný zbraně tak ti vyšlehne plamen asi dvojmetrovej a tim prozradíš sám sebe a když v noci střílíš po někom ze zbraně naši tak si na něj musíš posvítit a pak střílet ne nebo to děláte obráceně že střílíš a pak si na něj posvítíš jinak bobr si to vyskoušel když hráli s náma jak to vypadá prostě máme zavedeno na nočních hrách když střílíš tak svitíš mě šlo jen o to jestli se používaj jak venku tak v barákách když je tma

To znie dost zaujimavo, teda hlavne na zamyslenie... Mne sa to urcite pozdava kedze je to dost realne, lenze zmysel to ma len ked to funguje u vsetkych, lebo inak som dost handycapovany pokym touto vlastnostou v noci vynikam len sam. Urcite si vsak vymislim na zbran nejaku LEDiodku ktora bude pri stlaceni spuste rychlo blikat a vyskusam to.
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate