Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

ČEČNA 1994
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mula



Založen: 30. 01. 2009
Příspěvky: 183
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Někdo si u mě v autě(skříňová dodávka) nechal klíč 27, předám na nejbližší akci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
MARIO(SNAKE)



Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

+6 lidi od Rusů co hlídali táborovou křižovatku Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
MARIO(SNAKE)



Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě by jen zajímalo a Šotka určitě taky Very Happy kdo měl z Čečenců povoleno nosit helmu ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
DJ



Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 66
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

-Za sebe díky organizátorům, zaslouží si to.Akci sem si opravdu užil Smile

-Nicméně musím souhlasit s Rajkem,zkrácení respawnu techniky na polovinu jsem opravdu nepochopil,pravidla byla daná předem....
_________________
PB Team Pardubice


Smart Parts SP8 / Rap 4 P99 RAM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Warman



Založen: 16. 09. 2009
Příspěvky: 164
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MARIO(SNAKE) napsal:
Mě by jen zajímalo a Šotka určitě taky Very Happy kdo měl z Čečenců povoleno nosit helmu ?


Ten člověk (narazil jsem na něho a sám jsem byl Shocked ) přijel dle jeho slov po začátku akce a původně měl bojovat za rusy, organizátor ho převelel na čečenskou stranu. Sám jsem ho málem sejmul. Rolling Eyes
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
MARIO(SNAKE)



Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V tomhle byli trošku zmatky, osobně jsem pozoroval jako mrtvola, boje Rusů v šátkách v boji proti Rusům v helmách a sám jsem se musel hodně smát Smile kluci v šátkách se pak ještě docela hněvali i když nevím na co, celé to byla hlavně jejich chyba, když pálí po helmě a jsou Rusové Smile (nakonec tam padli 3 rusové než se poznali) mělo se to jasně ráno určit když jsem na to upozorňoval při nástupu rusů Sad škoda mohlo to být víc přehledné, jinak jsem spokojenej z akcí a ještě teď mě bolí celí člověk na to že se mě to zdálo jako jen takové chození tak to dost utahá Laughing takže díky všem co urychlili hru dopoledne a na závěru v té velké bitvě, pro mě dost nečekaný konec na mrtvolišti už jsem myslel že tam od naś nikdo není Smile a najednou konéééc Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

- Jakožto hlavní velitel ruských vojsk bych chtěl všem co hráli za naši stranu poděkovat za disciplinovanost, jenom díky tomu jsme splnili skoro všecko co se naplánovalo.

- Hlavní věc co se znovu prokázala. Bez spojení není velení. U nás to ze startu trošku pokulhávalo, než to vykrystalizovalo.

- Obzvláště oceňuji ty, kteří byli pověření nelehkým úkolem střežení perimetru naší Základny s nemocnicí

- Pinquin proti zkrácení respawnu techniky neprotestoval, já rovněž ne. Smile (vedlo to k většímu využití vozidel, což si takováto hra zasloužila), Čečenci disponovali též technikou, ač naše strana byla opakovaně ujišťována že Čečenci žádnou techniku mít nebudou. Hold překvápko je překvápko - stálo to život hodně ruských molodců Smile .

- Já jsem celou dobu hry počítal s odposlechem a choval jsem se podle toho, i proto naše strana měla tak "složitou" mapu

- Mě samýho překvapilo to vyosení v počtech, ještě během hry jsem myslel že je to tak cca 150 ku 130 a ne tak velkej rozdíl. Protivníkovi čest že tak dlouho vydržel. Je pravda že já jsem celou dobu čekal, kdy na naši základnu vybafne 50 čečenců a totálně nás převálcuje. Protivníkova pasivita nám ale umožnila zvítězit.

- Mě spíš zaráží že ten Čečenec u sebe ty prachový kule vůbec měl v poli, třeba já jsem si kvůli tomu nebral Tiberia.
_________________
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARIO(SNAKE)



Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://cernysvine.rajce.idnes.cz/Cecna_1994_25-26.5.2012#DSCF4274.jpg tohle je zrovna priklad toho ustrojeni jak mam poznat jestly je to rus ? a co ta bandaska ?

Naposledy upravil MARIO(SNAKE) dne ne květen 27, 2012 9:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
MARIO(SNAKE)



Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://cernysvine.rajce.idnes.cz/Cecna_1994_25-26.5.2012#DSCF4231.jpg čečenec zřejmě Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rychtoň



Založen: 06. 09. 2010
Příspěvky: 536

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Re:Camel,Protivníkova pasivita nám pomohla zvítězit

Nejsem si úplně jistej jistli to byla naše pasivita,ale podle informací co sem slišel tak sme měli zákaz od organizátora vám napadnout vaší nemocnici.
To bylo ve chvíli když sme vás tlačili prič od našeho tábora,ale buh ví jestli to byli jen fámy nebo jestli to byla pravda Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

camel napsal:

- Mě spíš zaráží že ten Čečenec u sebe ty prachový kule vůbec měl v poli, třeba já jsem si kvůli tomu nebral Tiberia.

Používá je buď na zátop nebo jako žvýkačky, tak proto Rolling Eyes
Neřešte ptákoviny, nikde jinde je nepoužil a ani to neměl v úmyslu, to je jako by jsi měl problém s tím, že já měl u pasu útočnej bodák a přitom se podřezávat a bodat nesmíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

už mlčim Smile
_________________
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kojot94



Založen: 21. 09. 2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Polička

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 9:27 pm    Předmět: prachovky Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Původně jsem neměl zájem tuhle akci vůbec komentovat, páč organizátor se opravdu snažil a s protivníkem jsem osobně žádný problém neměl, ale pár věcí co jsem si tady přečet mi přeci jen nedá.

Kdybych byl hlavní velitel (naštěstí jsem nebyl) tak by mi rozhodně vadilo, že se zkrátil respone na auta o polovinu. Ono to sice vypadá, že auta jsou strašně zranitelná, ale opak je pravdou a když na vyřazení jednoho vozidla je potřeba vyčlenit speciální skupinu, která se nedej bože netrefí a nakonec se ani nevrátí, tak je to pak problém pro tu stranu, která tu techniku nemá k dispozici (i když si jí defacto zaplatila na akci taky Wink )
A druhý problém je, že se odposlouchávali frekvence protivníka. Ano sice se objevila zmínka, že je to simulace války a vše je povolené, takže to byla i moje chyba, že jsem svým lidem zakázal odposlouchávat (taky jsme vás našli) a nijak se nejistil proti odposlechu druhé strany, ale ani nikde nebylo ujednáno, že by to bylo povolené, takže to v tuhle chvíli beru spíš jen jako slabost protivníka, který si ze strachu z neúspěchu vzal na pomoc i tuhle berličku (a příště si na každé akci dám pozor na to abych měl jasno jak to s odposlechem vlastně je.

Jinak co se lehkého zkratu v jednorázovém použití prachovek Bubákovou osobou týká, tak pokud s tím má někdo problém tak se omlouvám a už se to rozhodně nestane (budu příště své lidi instruovat jak se v takové situaci chovat, ale věřte že restart hry nebo přestřelky kvůli nepřiznání je něco co chce jen hodně málo lidí), ale na druhou stranu pokud byli použity v takové situaci jak Bubák popisuje, tak to bylo pořád asi to nejmenší zlo které mohlo nastat páč to pořád je lepší než případné fyzické napadání ve chvíli kdy si nějaký Rambo nechce nechat vysvětlit že by měl po zásahu odejít na mrtvoliště Twisted Evil Laughing

Jo a docela by mě jako polního velitele zajímalo proti kolika protivníkům jsem na konec vlastně stál.


Rajko chápu tvůj názor na střelbu proti rambům atd... , ale bohužel jse tam našli borci kteří to nějakou tu chvíli kropily opravdu prachovkama proti všem kdo jim stál před výhledem. Evil or Very Mad Odposlechy byly povolené a docela jem se při tom pobavil Very Happy a děkuji Warhamrs za požití jejich standartních frekvencí jinak bych se v druhé části při obraně tábora nudil. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rychtoň napsal:
Re:Camel,Protivníkova pasivita nám pomohla zvítězit

Nejsem si úplně jistej jistli to byla naše pasivita,ale podle informací co sem slišel tak sme měli zákaz od organizátora vám napadnout vaší nemocnici.
To bylo ve chvíli když sme vás tlačili prič od našeho tábora,ale buh ví jestli to byli jen fámy nebo jestli to byla pravda Wink

Ne zakázáno nic nebylo a hlášky typu pasivita protivníka Rolling Eyes
Podle posledních dostupných informací bylo na akci přihlášeno 280 hráčů a to jsme s jistotou věděli že počty v některých týmech jsou podhodnocené, když jsme se ptali organizátora kolik lidí na akci nakonec dorazilo (před začátkem hry) tak nám to nebyl schpen sdělit. Takže když jsme si spočítali že je nás chabá stovka tak o nějaké ofenzivě nemohla být ani řeč (jen blázen by útočil na jednou tak silného protivníka ve chvíli kdy má bránit 3 posty.
Proberte se tahle hra byla od začátku nastavena na výhru Rusů a bylo jen otázkou kdy Čečna podlehne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 9:33 pm    Předmět: Re: prachovky Odpovědět s citátem

kojot94 napsal:

Rajko chápu tvůj názor na střelbu proti rambům atd... , ale bohužel jse tam našli borci kteří to nějakou tu chvíli kropily opravdu prachovkama proti všem kdo jim stál před výhledem. Evil or Very Mad Odposlechy byly povolené a docela jem se při tom pobavil Very Happy a děkuji Warhamrs za požití jejich standartních frekvencí jinak bych se v druhé části při obraně tábora nudil. Cool

Nevím mluvím jen za Bubáka o jistých podivných lidech, které ani neznám a kteří si přijeli odehrát "svou válku" a jsou mimo naše normální chápání, mluvit nemůžu viz třeba těch 8 borců co se sebralo během hry a prostě odjeli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kojot94



Založen: 21. 09. 2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Polička

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
rychtoň napsal:
Re:Camel,Protivníkova pasivita nám pomohla zvítězit

Nejsem si úplně jistej jistli to byla naše pasivita,ale podle informací co sem slišel tak sme měli zákaz od organizátora vám napadnout vaší nemocnici.
To bylo ve chvíli když sme vás tlačili prič od našeho tábora,ale buh ví jestli to byli jen fámy nebo jestli to byla pravda Wink

Ne zakázáno nic nebylo a hlášky typu pasivita protivníka Rolling Eyes
Podle posledních dostupných informací bylo na akci přihlášeno 280 hráčů a to jsme s jistotou věděli že počty v některých týmech jsou podhodnocené, když jsme se ptali organizátora kolik lidí na akci nakonec dorazilo (před začátkem hry) tak nám to nebyl schpen sdělit. Takže když jsme si spočítali že je nás chabá stovka tak o nějaké ofenzivě nemohla být ani řeč (jen blázen by útočil na jednou tak silného protivníka ve chvíli kdy má bránit 3 posty.
Proberte se tahle hra byla od začátku nastavena na výhru Rusů a bylo jen otázkou kdy Čečna podlehne.


Tady máš Rajko opravdu pravdu. Napsáno pro Rusi, ale děkuji vám všem čečencům za odpor, hlavně asi pěti lidem kteří se pul. hod. před koncem pokusily napadnout náš tábor od západu. Škoda že se stáhli Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
MARIO(SNAKE)



Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím kolik to bylo přesně ale jestly bylo 140 rusů z toho 20 byli organizatori a 10 lidi hlidalo tabor nebo delalo ridice. tak to je 120 rusu v boji a proti mohlo byt tak max 80-100 čečenců .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
MARIO(SNAKE)



Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

coz neznamena ze kdyz rozdelis 80 lidi do tri skupin po 23 lidech tak se ubrani 60 Smile jen jsem se snazil upresnit pocet abych v tom mel jasno Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
MARIO(SNAKE)



Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak se nerikalo ze čečenci budou mit techniku ale nevim proc me z jednoho komentare i kdyz ironickeho bylo na foru naznaceno ze budou mit pouze par utocnych ovecek Laughing ja jsem to pochopil tak ze mame pocitat s tim ze čečenci opravdu budou mit techniku a taky jsme se na to radeji pripravili i kdyz nas tam na zacatku druhe faze uplne na leve strane pekne prakvapil nekdo myslim ze mel samuraie a pekne nas tam pokropil Laughing to klobouk dolu na takovou dalku kratkou davkou cca 4 lidi Evil or Very Mad to bylo opravdu jako z filmu ( vyjelo auto z poza domu vyslalo davku , rusove popadali a zase zacouvalo)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MARIO(SNAKE) napsal:
coz neznamena ze kdyz rozdelis 80 lidi do tri skupin po 23 lidech tak se ubrani 60 Smile jen jsem se snazil upresnit pocet abych v tom mel jasno Cool

Shocked jakejch 60? Čečenci MUSELI v první fázy hry bránit 3 palposty ve volném terénu "žádné budovy" takže na každý post připadlo cca 30 obránců a podle posledních dostupných informacích stáli proti 180 Rusákům (ve skutečnosti jich bylo míň, ale to nevěděl ani organizátor natož mi) takže když najdu místo kam mám útočit, tak tam pošlu "dostatečnou" sílu abych to dobyl a Rusové tu sílu měli a museli si hlídat poze nemocnici (o které čečenci neměli ani páru kde je), takže tady nemůže být vůbec řeč o nějakých taktických možnostech Čečenců ty tam vlastně dělali jen kulisu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARIO(SNAKE)



Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Beru to tak ze kdyby jste se rozdelili na tri skupiny po 23 coze je cca 90 a my na dve skupiny ( protoze jsme meli za ukol zabrat 2 body PP) po 60 coz je 120 - samozrejme to tak nebylo ale i tak poukazuju na ten nepomer protoze 23 proti 60 to dlouho neudrzis mel jsem za to ze čečenci budou na bodech PP v poctu aspon 40 lidi a jeste budou mit dost silu na to nas nekde napadnout Twisted Evil bohuzel prave proto to bylo asi tak rychle jinak si myslim ze by to vypadalo uplne jinak Laughing

Naposledy upravil MARIO(SNAKE) dne ne květen 27, 2012 10:24 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Warman



Založen: 16. 09. 2009
Příspěvky: 164
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

K odposlechům, bohužel naše velení s nimy nepočítalo a dle toho se komunikace odvíjela. Dle mého názoru jste se sami okradli o dost možných překvapujících momentů, které mohli bez odposlechu hru obohatit a vítěztví trochu znesnadnit. ( To Kojot94 - rádi jsme pobavili Cool ).

Jinak obranu domoviny bych si představoval trochu jinak (když už tady padla zmínka o částečném navození reálnosti) To vozidlo byl téměř jediný pořádný palpost, jinak jsme využívali ty samé obranné stromo-domy jako naši Russia helmítos. Smile
_________________
PB Team Pardubice


Naposledy upravil Warman dne ne květen 27, 2012 10:03 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pinqinko



Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 103
Bydliště: Boleráz, Trnava, Slovenská republika

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze na zaciatok by som chcel podakovat organizatorovi za super akciu taktiez vsetkym cecencom a v neposlednej rade aj rusakom za velmi tuhe utoky.
Touto cestou by som vam chcel vysvetlit ako to bolo cele naplanovane z nasej cecnskej strany.

Na zaciatku boli dohodnute urcite veci ako minove polia, samovrazedny atentatnici, civilisti. Vsetko suviselo stym ze od organizatora som dostal pokyn ze budeme v pomere 60% rusakov a 40% cecncov a tak bola vsetko nastavene. Mali byt zaminovane vsetky palposty, peripeter pred palpostami v okruhu 100 az 150 metrov pred palpostami, mali byt zaminovane vsetky dolzeti krizovatky, ktore pri prejazde technikou by sme vahadzovali do vzduchu aj s rusakmi nalozenimi az by pochopili ze by museli chodit peso a davat si sakramensky pozor kam stupia atd bolo toho omnoho viacej bola nachystana utocna skupina samovrazednych atentanikov, ktory vam mali vtrhnut na velitelstvo a odpalit sa tam.... lenze doslo k velkej zmene v piatok den pred akciu ked mi bolo oznamene ze pyro je total zakazane. S takymto systemom a v nepomere ze rusakov bolo omnoho viacej mi tieto minove polia umoznovali napadat rusakov priamo v ich velitelstve. Takze som musel na zaklade jednotlivych zmien uskutocnit krizovy plan a prichystat taktiku z vecera do rana aby ako tak ustali v tomto krutom boji za slobodu.

K odpocuvaniu som nemal zaidne info ze to je dovolene
Pravidla sa upravovali v priebehu vecera den pred akciu ako aj tesne pred akciu.
Organizator mi dal pokyny postavil ma pred hotovu vec a snazil som sa s toho spravit maximum co sa dalo.
Zhruba 30 az 40 ludi mi prislo na velitelstvo po tom co akcia uz 25 min prebiehala boli to oneskorenci co nevedia co je to dodrzat cas prichodu na akciu. Bolo kopec faktorov, ktore ovplyvnili priebeh ako napr. ak to ked som si pozeral rusku mapu upravovanu tak mali zle vyznaceni bod u Bateria N, ktoru strazil polny velitel Rajko takze ani nemali spraven zaznaceni bod.

Na zavaer vsetkym zucastnenym dakujem hlavne mojim vytrvalim cecencom ako aj rusakom ze nas v pocetnej presile valcovali. Ale nedostali to co chceli tak lahko este raz velke diky vsetkym

EDIT: Na zaminovanie mame nakupenej pyrotechniky zhruba za 350 eur s dilakovym riadenym odpalom snad sa bude dat tento system pouzit niekedy neskor Very Happy
_________________
Od rana j....e bubny ..... Very Happy Very Happy


Naposledy upravil Pinqinko dne ne květen 27, 2012 10:44 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARIO(SNAKE)



Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

K odposlechum - nam nikdo nic nepovolil ani nenakazal tudiz utocna skupina č2 rusove neodposlouchavali nepritele. Laughing vystacili jsme si i tak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 11:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nějaký fotky co jsem stihnul.. https://plus.google.com/photos/109779404947689062480/albums/5747331268570517793
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Warsheek



Založen: 14. 01. 2009
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 12:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Z pohledu obyčejného pěšáka smekám klobouk před organizátory, kteří museli podat slušnej výkon, aby tenhle "cirkus" dali do kupy. Pro mě tohle byla teprve několikátá military akce. Bedlivě jsem sledoval forum a strašně jsem se těšil, protože nachystanej scénář, pravidla, počty přihlášenejch atd. no prostě všechno znělo hodně atraktivně. Očekávání bylo sice trochu větší, než jak samotná hra probíhala, ale i tak jsem si to hodně užil...

Jediný co mi vadilo, respektive chybělo, byla propracovanější struktura velení. Hlavní velitel (Pinqinko, takže mluvim o čečencích) byl jasnej, toho každej znal a věděl, že ho má poslouchat - žádnej problém. Při prvním rozdělení úkolů už to začalo skřípat. Byli jsme přiděleni k velitelovi, který měl za úkol bránit V3. OK, chápu, du na V3 a s několika dalšími čečenci se zahrabávám do hlíny a dělám, že nejsem Smile Od té doby jsem našeho přímého nadřízeného velitele neviděl. Ve chvíli kdy na nás naběhli rusáci (samozřejmě z uplně druhé strany než kam byla namířena vybudovaná hnízna) tam nebyl nikdo kdo by koordinoval obranu, takže rusové to neměli moc těžký a V3 padlo během chvilky. Po každé recyklaci, jsem se ocitl mezi jinými čečenci a v poli jsem téměř nezaznamenal velitele, kteří by smysluplně vedli boj. Párkrát se vyskytl někdo iniciativní, kdo se velení ujal, začal řvát na 6 lidí co měl kolem sebe, ale i to stačilo, aby se zkoordinovala nějaká akce.

Zkrátka si myslim, že by každej měl přesně vědět kam patří. Takže jsem na začátku očekával informaci ve stylu: "ty seš družstvo alfa, tvůj velitel je Jožin a po každý recyklaci se mu budeš hlásit". Chápu, že to je další zátěž na organizaci a nikoho z ničeho neobviňuju, jen jsem byl prostě chvílema mimo mísu a nevěděl jsem kam jít a co dělat. Byl jsem připravenej bezezbytku plnit rozkazy, jenomže prostě žádný nebyly.

Každopádně i tak převládaj pozitiva. Všichni lidi byli v pohodě, prostor byl naprosto úžasnej a dali se v něm bezvadně využít auta, což přidávalo hodně na atmosféře. Scénář i pravidla nastaveny, podlě mě, optimálně. Zázemí taky perfektní, no prostě jestli se Vám bude chtít organizovat čečna i za rok tak já tam budu.

To Pinqinko: perektní načasování prvního okamžitýho respawnu... myslim, že kdyby si tuhle recyklaci o chvíli odložil, tak hra skončí ještě o hodinu a půl dřív. Super tah po kterym jsme vyhnali rusáky o dobrej půlkilák zpátky. A to s náma lesem postupovalo i naše auto, no prostě epic Smile

To GreenPop: dík za solidaritu v podobě zapůjčení vzduchový lahve i když nakonec nebyla potřeba. Doufám žes to teda byl ty... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sir_bambino



Založen: 27. 10. 2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Benešov

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 12:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pěkná fotka, sorry za bandasku, ale milsig se zasekl, malej zásobník mi roztřelili a tohle jsem vysomroval z rozbytýho kulometu od někoho. Obyčejná náhradní xtra, která nám stejně k zabránění postupu při poslením utoku nepomohla
_________________
[B.S] Sir_Bambino ... www.bsclan.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 5:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já později více zareaguji. Jen bych se ohradil proti tomu, že byla postavena na výhru Rusů. Naopak jsem měli obavy, aby vůbec Rusáci palposty prorazily. Jenže Čečenci z těch palpostů sami v některých případech utíkali. A kdyby byly počty 1:1, tak by to bylo úplně nehratelný. Když chceš dobývat, musíš mít 3:1, minimálně a to tu prostě nebylo. Ruský tábor stačilo napadnout v osmi lidech a celý Rusáky by jste rozhodily. Osm lidí by se snad protáhlo po tam velkým prostoru. Já jsem vám to i říkal a dával informace. Vám stačilo po padutí jednoho palpostu mít všechny lidi na dvou místech, pouze na dvou místech. V hlavním táboře bylo zbytečný mít jedinýho člověka před padnutím hranice. To by jste měli pěknou grupu lidí. Navíc část lidí klidně mohla podporovat palpost, na který se zrovna útočí.
To, že jsem dělal hru z pohledu Rusa uznávám. Ale jak říkám, špoinážní info ode mě dostávali jen Čečenci, Rusům jsem neřekl ani slovo, takže podpora byla spíš u vás.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 6:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Burnes napsal:
Já později více zareaguji. Jen bych se ohradil proti tomu, že byla postavena na výhru Rusů. Naopak jsem měli obavy, aby vůbec Rusáci palposty prorazily. Jenže Čečenci z těch palpostů sami v některých případech utíkali. A kdyby byly počty 1:1, tak by to bylo úplně nehratelný. Když chceš dobývat, musíš mít 3:1, minimálně a to tu prostě nebylo. Ruský tábor stačilo napadnout v osmi lidech a celý Rusáky by jste rozhodily. Osm lidí by se snad protáhlo po tam velkým prostoru. Já jsem vám to i říkal a dával informace. Vám stačilo po padutí jednoho palpostu mít všechny lidi na dvou místech, pouze na dvou místech. V hlavním táboře bylo zbytečný mít jedinýho člověka před padnutím hranice. To by jste měli pěknou grupu lidí. Navíc část lidí klidně mohla podporovat palpost, na který se zrovna útočí.
To, že jsem dělal hru z pohledu Rusa uznávám. Ale jak říkám, špoinážní info ode mě dostávali jen Čečenci, Rusům jsem neřekl ani slovo, takže podpora byla spíš u vás.

Rozhodně jsem neměl v úmyslu nějak posuzovat kvalitu scénáře, ale když už uvádíš tyhle poměry 3:1 útok x obrana tak mám vyzkoušené, že u paintballu mimo budovy tohle rozhodně nutné není. Tohle přečíslení pochází z reálu kde se každej bojí o kejhák a proto se chová úplně jinak než typický painballista. Pro volný terén a tím jsou hlavně takovéhle lesy je i 2 : 1 dost velká převaha, protože oba protivníci vlastně využívají stejný typ krytí a útočník má výhodu v možnosti manévrování kdežto obránce je stále vázán na jedno místo díky povaze svého úkolu.
Co se týká špionážních informací tak ty bohužel podle mého dorazili s křížkem po funuse, páč jedinej moment kdy by nám ještě mohli pomoc a zpomalili ruskou mašinerii, byl na začátku hry - tam se ještě dalo sebrat pár lidí z palpostu na který nebyl veden útok, ale potom už jsme se jen bránili a na nějaký výraznější manévr nebyli lidé.
Přesto jsme je poslali, ale pak jsme to za to také schytali, páč na konci nám rozhodně chyběli (před konečným útokem odešla skupinka 10 bojovníků útočit na ruský tábor)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 7:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych chtěl dodat, že mě je jasný, že nemožnost použití pyrotechniky Čečenské straně dost snížila šance.
Jinak, koncem hry, tato skupinka cca 10 záškodnickejch Čečenců nám docela solidně zaškodila, posledních 45 minut naťukávali naše obránce perimetru, kteří chudáci byli rohození po dvojicích, když konečně zrecyklovala první mrtvola, na jejíž recyklaci jsem jako na smilování čekal min. 20 minut (nebylo jiných lidí), a poslal jsem ho na nejexponovanější místo, do 2 minut byl zpět s průstřelem hlavy. Pro mě to bylo docela psycho, neznal jsem počet infiltrátorů (dle zpráv od mých hlídek jsem měl představu že jich bude cca 4 až 6) a celou dobu jsem čekal, kdo naběhne do našeho tábora a začne nás kropit. Stáhnul jsem kvůli tomu hlídky z jiných částí perimetru (z křižovatky), ale než se ke mně tyto stažené hlídky dostaly, tak byl ohlášen konec hry.

Pokud já bych velel Čečencům, po padnutí dvou papostů bych min. polovinu svých sil s minimálně jednou či dvěma recyklačníma dýmovnicema poslal směr Ruský tábor s jednoznačným rozkazem - zničit rusům Základnu aby nemohli recyklovat. A hned ze startu hry bych vyčlenil min. 3 dvojice s jiným jediným úkolem, najít ruskou základnu a podat o její poloze zprávu vysílačkou, i kdyby to bylo to poslední, co tito průzkumíci v tomto svým životě udělají.
_________________
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 7 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate