Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

ČEČNA 1994
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2012 5:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě jednou připomínám přítomnost http://www.frogman.cz/ . Co kdo chce, napiště jim, dovezou na zakázku. Jinak na místě bude možno koupit cokoli.

<sendwicz@centrum.cz>
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2012 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě malej dotaz k RPG.

"Zásahem RPG. V takovém případě je vozidlo zničeno i s celou osádkou. Vozidlo se označní refl.vestou a odjíždí do tábora na 2h respown. Mrtvá osádka jde do nemocnice na 45min.respowne.
Nájezdem na minu, nebo do minového pole. Auto i s posádkou je rozsekáno. Odjíždí s reflexní vestou na 2h respownw. Posádka klasicky 45min.
Vozidlo označené viditelně reflexní vesotu je rozsekané vozidlo. Stahuje se jen na respowne, nesmí nikoho vést!"


Minové pole beru, ale kolik RPG výstřelů této zbraně celkem za hru bude k dispozici, páč pokud se neomezí, tak to po RUSECH bude Kane pálit jednu za druhou jak ho znám Twisted Evil, nehledě a to že se skoro pokaždý trefí Laughing ...což pak při 2h vyřazení je tocela masakr...Na WZ a ŽT to byly myslim 3 výstřely za hru?... Nikde jsem tot nenašel.. Došlo mi to až teď ..
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2012 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha, tak to promyslím...
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
laki



Založen: 01. 02. 2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2012 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kulometčík muže mít svou munici v tubách ve vestě,nebo je nutná nějaká speciální plechová schránka na kulometnou munici?
_________________
Shadow Company
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2012 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ať si to kulometčík vezme jak chce. Já nějaku předepsanou krabicu považuju za nesmysl. Kdo viděl v dnešní době nosit munici v ruce v nějaké bedně?Sice v Čečně to tak možná ještě bylo, ale neděláme historickou rekontrukci bojů.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
landser



Založen: 22. 06. 2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Burnes napsal:
Ať si to kulometčík vezme jak chce. Já nějaku předepsanou krabicu považuju za nesmysl. Kdo viděl v dnešní době nosit munici v ruce v nějaké bedně?Sice v Čečně to tak možná ještě bylo, ale neděláme historickou rekontrukci bojů.
no naštěstí,nebo by nás Čečni pŕekvapili jízdou,a střilet po chudácich konich no nevím nevím,teď vážně Burnsi,Točno,Green Brain,moc vám díky za přípravu, a v sobotu se tešime
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
landser



Založen: 22. 06. 2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Burnes napsal:
Ať si to kulometčík vezme jak chce. Já nějaku předepsanou krabicu považuju za nesmysl. Kdo viděl v dnešní době nosit munici v ruce v nějaké bedně?Sice v Čečně to tak možná ještě bylo, ale neděláme historickou rekontrukci bojů.
no naštěstí,nebo by nás Čečni pŕekvapili jízdou,a střilet po chudácich konich no nevím nevím,teď vážně Burnsi,Točno,Green Brain,moc vám díky za přípravu, a v sobotu se tešime
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
súč



Založen: 23. 11. 2008
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kliiiidek , Cecenci maju jazdu len v podobe 4 Oveciek, ale pozor utocnych Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vacul_78



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

súč napsal:
Kliiiidek , Cecenci maju jazdu len v podobe 4 Oveciek, ale pozor utocnych Very Happy


To bude pak vecer paradni grilovaca teda Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo chlapi, není tam voda. Takže s sebou!!!!! Pyro bude zřejmě zakázané skrze počasí. Upřesní se.
Nezpaomeňte ešusy, bagry a vzorově se rozliště. Rusové klobouky helmy, Čečneci kšiltovky civilní, palestiny a skutečně pořádnej civil. Jinak se těch tři sta idí nerozezná a budou se všichni hádat jak janci Wink
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
landser



Založen: 22. 06. 2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Burnes napsal:
Jo chlapi, není tam voda. Takže s sebou!!!!! Pyro bude zřejmě zakázané skrze počasí. Upřesní se.
Nezpaomeňte ešusy, bagry a vzorově se rozliště. Rusové klobouky helmy, Čečneci kšiltovky civilní, palestiny a skutečně pořádnej civil. Jinak se těch tři sta idí nerozezná a budou se všichni hádat jak janci Wink
voda neni problem,hlavne aby byla vodka,muzou mit rusove khaki satky nebo celenky kvuli poceni?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co,pyrotechnika nebude?Ani u cest? To jsem ty megy kupoval zbytečně? Co jsme to za Čečence,když nebudou bomby? To si mám vzít bublinkovou fólii )SmileSmile
_________________
Nordic Area
www.greenpop.org
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pyrotechnika buzde zřejmě jen ta, kteoru na chystá Pinqipqo, to znamená minová pole, sebevražední atentátníci a toť vše. Ti budou mít monopol na pyrotechniku. Jinak bude přísný zákaz. Podívejte se ven jak pálí slunce. Jak chytne les... Rozhodně dýmovnice jsou zavrhnuty už teď, ty rovno nechte doma. S granátam se ještě přemýšlí, ale ty spíš taky ne.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlaďoši tam budou jen za doprovodu dospělé osoby, která za ně bude zodpovědná! Kdo takovou osobu nemá, souhlas rodičů s sebou. Formulář pošlu na požádání.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubulec



Založen: 18. 05. 2010
Příspěvky: 30
Bydliště: Česká Třebová

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžu co by čečenec použít maskovaný kalhoty a taktickou vestu v kombinaci s civilním vrškem a světlou palestinou na řepě? Jo když mi dojde munice tak asi tupou mačetu používat nemůžu co? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vacul_78



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze miny mame taky nechat doma ?? ach jo Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubulec-ji můžeš, ale ten vrch civili není žádoucí zelený.To pak ení nic poznat.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2012 5:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PYRO ZÁÁKÁÁZ!!!!!
http://www.novinky.cz/krimi/268580-hasici-likviduji-u-bzence-nebezpecny-pozar-lesa.html?ref=boxE

50kový zásboníky povinnost. Ústorojová kázeň povinnost. Poslouchat velitele povinnost.

JEŠTĚ POPROSÍM O JEDNU VĚC. PŘEDEVŠÍM MINULÝ ROK JSEM ZAZANEMALY JEDEN NEŠVAR-LIDI SE NA HRÁCH HÁDALI JAK KOŇE.NEDĚLEJTE TO. ŘEŠME TO ROZUMNĚ. VYPLŇUJEME SVŮJ VOLNÝ ČAS,RELAXUJEME. DOHODNĚME SE JAKO KOMUNITA, NE JAKO BANDA DEMENTŮ.
TEL NA ORGANIZÁTORA: +420 602616719
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
-INDY-



Založen: 30. 05. 2010
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2012 8:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě dotaz.
Přijedeme dnes večer a tak se chci zeptat, jestli tam bude ke koupi něco k pití (pivo) a jídlu? Nebo si máme přivézt?
_________________
BARAKUDA CZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2012 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano zázemí už bude vybudováno. Guláš, klobásy, pivo a nealko. Jen vodu s sebu, ta tam není.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
-INDY-



Založen: 30. 05. 2010
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2012 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super, díky za info.
_________________
BARAKUDA CZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Warsheek



Založen: 14. 01. 2009
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2012 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

L.A.S. - 2 lidi, přijedou dneska, jen tak pro pořádek Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Může se mi tu přihlásit, přiznat tým, který těsně před koncem hry opustil své Čečenské kolegy, protože měl hlad a jel domů? Chtěl bych jen vědět s kým jsem měl tu čest a kdo to vlastně celý Čečencům prosral. Protože těhle osm lidí chybělo ve finále. Kdyby Čečenci mohli vzdorovat ještě o pár sekund déle, a to doslova sekund, tak jich polovina respownovala, takže živá část mohla již oslabené Rusy odrazit a do 17:00 klidně mohli Čečneci uhájit poslední bod. O těhle osmi mazáncích, kteří vykřikovali, že mají poslední buchtu a jedou domů bych rád věděl. Osobně jsem se s nimi slovně střetl, ale nevím název týmu. Snad je najdu podle fotek a upozorním ostatní organizátory dalších akcí, aby tihle lidi měli jasnou stopku a plácali se raději někde kolem talíře.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, sice by to těch osum lidí asi nevytrhlo, poněvadž ve chvíli kdy se to odpískalo jela už na místo plná vejtřaska s posilama a další jsme seděli ve dvou autech Smile , ale tohle se fakt nedělá...
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
No, sice by to těch osum lidí asi nevytrhlo, poněvadž ve chvíli kdy se to odpískalo jela už na místo plná vejtřaska s posilama a další jsme seděli ve dvou autech Smile , ale tohle se fakt nedělá...


ano a v té V3S byli všichni strašně nadržení a vezli asi 10.000 kuliček pro finální přebarvení na červeno Smile

jinak kdo vyhrál je jedno. nastavené to bylo převahově na rusy.....





čečna hodnocení (z pohledu řidiče spojovacího vozidla - RUSKO):
- časem by se toho vymyslelo asi více, nicméně tohle je možné napsat den po akci (sám hodnotím v rámci nastavených pravidel 100% - vidím tu hromadu práce v přípravě...)
- v první řadě poděkování organizátorům a všem co se zůčastnili. Poslední dobou spousta lidí (včetně mě) vyměkla cokoliv většího zorganizovat, takže že se tohle ve skoro 300 lidech povedlo je pomalu zázrak
- popis hry - podceněný popis ústrojové kázně. Následně porušeno spousty lidmi na obou stranách
- "složitost" hry - pouze 2 (3) body k obraně, následně další dva body k obraně (z pohledu čečenců) to je podle mě málo a je to potom možné hrát na brutal sílu a zmenšuje se tím výtěžnost celé mapy
- systém zranění - zbytečně složitý - netuším kolik raněných lidí bylo reálně dopraveno do nemocnice a nakolik se povedlo léčení - nevšiml jsem si během hry snad nikoho
- auta a jejich využití - z důvodu vyjímečnosti prostoru na cesty jsem se sám angažoval s pohřebákem. celkem naježděno cca 13 km. čtyři bojové výlety a třikrát jsem to schytal s RPG, jednou to bylo vyřazení řidiče a následně až vyřazení auta RPG.
Tady je dost prostoru pro lepší vytížení vozidel. Čečencům stačilo mít co 30-50 metrů jednu kládu a někdo by z toho auta musel vždy vylést to odklidit. Vysoká šance že by postupně celou posádku vystříleli, nebo znemožnili efektivní přesun. Kolem 15té hodiny se povedl dost dlouhý transport z naši základny - budova č. 25 dle NAŠÍ mapy
http://www.progresivni-paintball.cz/download/cecna/MAPA-SESTAVA-Cv.jpg
na budovu číslo 1. Transport cca 2-3 minuty a přesun cca 1400 metrů. Odklizeny dvoje zátarasy. Nikdo to asi nehlídal nebo nestihl přiběhnout. Respown vozidel 60 minut (staženo z původních 120 min). Pokud by byl respown 2h nebo delší, tak by ty auta byly skoro k ničemu. Vidím dost prostoru pro případné další hry na tomto místě.
- mapy a vysílačky - u nás to bylo trochu složitější. Cca rok zpět než se zavádělo clo se "všichni" dušovali, jak budou mít UHF a asi se nějak nepovedlo.... Rusové 60% hry monitorovali čečensko velitelskou frekvenci a měli jsme vlastně přehled co a kde děláte, protože jste použili "airsofťáckou" mapu. Tohle beru jako fatální chybu soupeře. Další bylo setrvání na stejné frekvenci.

herní prostor - 100%
příprava hry - něco nebylo od pořadatele pořádně zřejmé. I "zcela jasné věci" je potřeba popsat
zázemí na místě - 100%
herní systém - pokud tohle je military paintball tak OK. Pokud by někdo natahoval dobu respownu lidí, nebo vozidel, tak by to bylo moooc zlé a dopadlo by to jako některé jiné akce, které očividně vyhazujou potenciál lidí do hnoje. V druhé fázi hry byli lidi třeba 700 metrů od základny. Tady potom bych uvažoval o zrušení limitu munice pokud by tam nebyly přístupové cesty. Jinak na tomhle prostoru je to OK, a naopak by se tam limit dal snížit pokud by byly funkční vozidla a dalo se stím pracovat jako s průběžným zásobováním. Prostě trochu jiný koncept hry. Netuším zdali se povedlo střídání na pozicích. Hrdina u mě není ten co stojí celý den na jednom místě, ale ten co něco ve hře předvede. Neaktivní pozice se musí střídat.
využití velikosti prostoru - S auty na obou stranách by to šlo hrát "zleva doprava" tedy z leninovy A na leninovu D.
problémy při hře - nepřiznávání - neumím posoudit. Boj jsem pořádně ani neviděl...
Video sestříhané a do večera bude na streamu.
pařbě zdar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matfit



Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná by to těch 8 i vytrhlo protože jsme byli cca 15 m od vlajky tedy na rohu baráku 23 ( tedy z pohledu naší mapy co jsme měli k dispozici taky jsme se mezi rusy prošli Smile ) ve chvíli kdy se odpískal konec hry. Tedy poděkujme našim spoluhráčům Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

F3- skvělý video Wink Jen ta věta na kocni "nečekaně ukončená hra" mě torchu mate. Ona nebyl nečekaně ukončena. Rusové prostě všechny zmasakrovali a obsadili všechny body, nebylo o co hrát. Ale video fakt paráda. Je vidět, že byl opravdo šrumec a bylo co dělat. Já jsem samozřejmě vše neviděl, tak jsem neměl ani tušení o takovém pohybu a bojích.

http://www.stream.cz/uservideo/685747-cecna-1994-military-paintball
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Původně jsem neměl zájem tuhle akci vůbec komentovat, páč organizátor se opravdu snažil a s protivníkem jsem osobně žádný problém neměl, ale pár věcí co jsem si tady přečet mi přeci jen nedá.

Kdybych byl hlavní velitel (naštěstí jsem nebyl) tak by mi rozhodně vadilo, že se zkrátil respone na auta o polovinu. Ono to sice vypadá, že auta jsou strašně zranitelná, ale opak je pravdou a když na vyřazení jednoho vozidla je potřeba vyčlenit speciální skupinu, která se nedej bože netrefí a nakonec se ani nevrátí, tak je to pak problém pro tu stranu, která tu techniku nemá k dispozici (i když si jí defacto zaplatila na akci taky Wink )
A druhý problém je, že se odposlouchávali frekvence protivníka. Ano sice se objevila zmínka, že je to simulace války a vše je povolené, takže to byla i moje chyba, že jsem svým lidem zakázal odposlouchávat (taky jsme vás našli) a nijak se nejistil proti odposlechu druhé strany, ale ani nikde nebylo ujednáno, že by to bylo povolené, takže to v tuhle chvíli beru spíš jen jako slabost protivníka, který si ze strachu z neúspěchu vzal na pomoc i tuhle berličku (a příště si na každé akci dám pozor na to abych měl jasno jak to s odposlechem vlastně je.

Jinak co se lehkého zkratu v jednorázovém použití prachovek Bubákovou osobou týká, tak pokud s tím má někdo problém tak se omlouvám a už se to rozhodně nestane (budu příště své lidi instruovat jak se v takové situaci chovat, ale věřte že restart hry nebo přestřelky kvůli nepřiznání je něco co chce jen hodně málo lidí), ale na druhou stranu pokud byli použity v takové situaci jak Bubák popisuje, tak to bylo pořád asi to nejmenší zlo které mohlo nastat páč to pořád je lepší než případné fyzické napadání ve chvíli kdy si nějaký Rambo nechce nechat vysvětlit že by měl po zásahu odejít na mrtvoliště Twisted Evil Laughing

Jo a docela by mě jako polního velitele zajímalo proti kolika protivníkům jsem na konec vlastně stál.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

strašně se mi líbí že na základě nějakého pocitu (neodpovídajícímu skutečnosti) jsem si myslel že jsme úplný jelita, protože v té konečné fázi hry bylo pořád plné mrtvoliště. Odjela plná v3s s 20 lidima a zachvíli tam bylo o třetinu více mrtvol. To že bude konec asi nikdo nečekal. Těch 45 min respawnu ke konci bylo myslím pro každého dlouhých. Takže pro mě to bylo opravdu nečekané.

jinak sorry všem co byli vysmažení u mě v pohřebáku. Ten nájezd bez podpory na 22 F a 23 F byl hovadina.... Rambo styl. Kdyby to vyšlo tak jsme byli super přepadovka. Jenže v reálu kam jsem s tím jel, tak tam jsem taky hned zdechnul. Takže svým způsobem poklona lidem s RPG....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko:
ty prachovky už jsou vyřešený a napsal jsem do svého komentáře opravu. Chápu jejich použití a zpětně schvaluju a Rambům přeju pořádný jelítko Smile Jako trest je to super nápad, uznávám.
Na akci bylo necelých 250 lidí. Čečenců bylo tak 90 a zbytek Rusové. Ale odpočítej si u rusů mínus 20 lidí, což byli organizátoři, kteří nehráli, ale jsou zahtnuti do počtu. Ve finálním útoku jich ale pár bylo to ano. Zkrátka Rusů bylo asi 140, o padesát víc než vás.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...


Naposledy upravil Burnes dne ne květen 27, 2012 8:14 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 6 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate