Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

A5 poradi mi někdo? Mam problem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Samozřejmně sem si dělal srandu. celý můj příspěvek nebyl myslen vážně. Nemluvě o tom že v tom bylo víc nadsázky než polopravd Very Happy mně je jedno na co tam ty díry sou. hlavně že to lítá.
2Cofey: Culicca Fluffy High Quality Made in Greenland-1200 Krabic? kolik to je proboha kulí? já to zatim kupuju po pytlíkách tak nevim kolik je v krabici mno. Very Happy
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kamkou



Založen: 22. 10. 2006
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takhle sem si objednal letos v lednu hlaveň Empire twister 16" a byly na ní dvě samolepky. Jedna "Made in Taiwan" a druhá "Made in Canada". Smile . Která z nich je správná? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Fluffy:
Culicca Fluffy High Quality Made in Greenland
1200 Krabic = 4.800 pytlíků po 500 ks kulích = 2.400.000 koulí Culicca Fluffy HQ.
Tak co mám to objednat? Wink

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2007 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Hellboy

Covece ja obdivuju tvoji viru a vitalitu jak dlouho a vsude hajis ty Spydery!!!! Meli by ti nejakej dat gratis!!!! Neznam nikoho kdo by jim delal takovou reklamu. Ja uz nemam silu psat cokoliv kolem kvalit vyhod slabosti a pod mezi tema dvouma znackama, protoze jsem unavenej jen kdyz to ctu. Necht ti tvuj Spyder stale slouzi tak dobre jak slouzi!!! Laughing

Ahoj MARTY
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Varder



Založen: 08. 08. 2006
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám problém s rozborkou... když jsem dle zde publikovaného fotopostupu chtěl vyndat vnitřní válec, šlo to jen za použití té nejhrubší síly (a opravdu jsem všechny šrouby uvolnil). Dle doporučení lidí věci znalých jsem zbraň reklamoval, dneska jsem se dozvěděl, že blbej jsem já, při rozborce se prý má zbraň rozebrat na dva díly (rozpůlit) a pak (zcela překvapivě Twisted Evil ) jde vnitřní válec bez problémů vyndat. Prý vyndavání válce "zezadu" je nouzovka... jaké s tím máte zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já vytáhnu kolíčky v určitém pořadí. když to pořadí nedodržim tak jednomu se nechce ven.
no a s těma šroubama ty mám povolený, otočim zbraň hlavní do stropu, trošku do toho klepnu a vnitřek komplet vypadne.
když sem to rozebíral prvně tak to vůbec nechtělo ven, po povolení šroubů a troše cviku to je v pohodě.
snad jenom když mám povelený ty šrouby tak přes ty "spáry" co sou na těle zbraně teče olej a dokonce i stříká na zásobák a na cyklon. tak nevim Very Happy promázl sem to pořádně řekl bych že několikanásobně víc než je nutné ale to že se olej rozstřikuje po okolí asi znamená špatnou těsnost systému což asi neni ok.
tak sem ty šrouby zase dotáhl a ty střeva jako na počátku zase ven nechtěj.

jinak A5 mám rovnou z továrny a při montáži mi tam červíka na regulaci navrtali šikmo => ztrhli mi závit.
+ na válci co je z plastu mám celkem hezký švi z toho jak to lili nebo lisovali. takže kvalita zpracování nic moc. tak bych se moc nedivil kdybys ty díli mněl šišatý
++takle to rozebírat nouzovka to neni. si myslim že ti nakukali nějakou volovinu aby si ušetřili práci. alespoň český emigrant původem německý žid pan Tippmann se s tím chlubí všude možně jak se to dá lehce rozebrat do minuty bez použití nástrojů lehce vyčistit a bla bla bla
+++A5 kvalitní materiál, šmejdský zpracování. jestli to je lepší než Spydery tak ty spyderu musej bejt vážně hnůj
Very Happy Very Happy
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Varder



Založen: 08. 08. 2006
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fluffy napsal:
.

++takle to rozebírat nouzovka to neni. si myslim že ti nakukali nějakou volovinu aby si ušetřili práci. alespoň český emigrant původem německý žid pan Tippmann se s tím chlubí všude možně jak se to dá lehce rozebrat do minuty bez použití nástrojů lehce vyčistit a bla bla bla


Nemáš někde link, cokoliv, kde by bylo opravdu jasně napsáno, že "zezadu" je to normální?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 2:06 pm    Předmět: vysunutí válce Odpovědět s citátem

Koukám Fluffy se docela rozohnil Laughing , ale vesměs oprávněně jak píše, nápad co se týče mechanismu fungování zbraně je minimálně o generaci ne-li víc dál oproti Spyderům, ale co se týče zpracování tak hodně silně pokulhává což znamená, že když všechny díly který na sebe vzájemě dosedají nezahladíš a nezačistíš od výrobních nepřesností tak ti ty střeva ven nepůjdou bez toho, že zbraň úplně rozpůlíš.
Nehledě na to že ani funkčnost zbraně nebude taková jak původně pan Tippmann zamýšlel Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A jestli jsi kupoval zbraň v paintball shopu v Praze a zkoušel to taky tady reklamovat tak se nenech odradit jejich blbejma kecama bratr měl taky problém co se týče zpracování a když jsme se do nich opřeli dva tak sklapli a kvér na reklamaci přijali, bohužel sice něco na A5-ce vyměnili ale náš problém to nakonec neřešilo takže jsem to doma dodělával já Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Varder



Založen: 08. 08. 2006
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 2:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm... už jsem se koukal do ofiko návodu - na straně 17 je rozborka v poli a je zcela zřejmé, že se vyndaj jen kolíky, červ a ten hajzlík co drží rám kolem kohoutku a zezadu se vyndá všechno. Takže o nějaké nouzovce nemůže být ani řeč a omlátím jim jejich návod o hlavu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Akorát sem to našel a přelouskal. nejlepší na tom je ,že o rozebírání na dvě půlky tam není ani slovo. Vidiš mněl sem pravdu ,že ti chtěj nakukat voloviny aby si ušetřili práci. Smile to víš žijeme v čechách Very Happy
rozebírat to na dvě půlky je pro vrtáky a na dlouhé zimní večery u krbu Laughing
PS: já sem válec ještě vzal přes hrany šmirkl papírem a namatlal tam spoustu vazelíny. teď se to nedá ani chytit do ruky Wink
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 3:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fluffy napsal:
rozebírat to na dvě půlky je pro vrtáky a na dlouhé zimní večery u krbu Laughing


Tak já to rozhodně rozebírám tím, že kvér rozdělám na dvě půlky. Very Happy a to hned ze dvou důvodů. 1. nemusím šahat na šroub kterým se šteluje usťová rychlost a 2. celý mi to trvá cca 15-20 min a mám to vyčištěný pořádně i mezi půlkama Wink Laughing . Cool
_________________


Naposledy upravil Mihal dne út duben 24, 2007 4:28 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Lubano



Založen: 13. 09. 2006
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud chcete delat rozborku u A5 ze zadu, musite urcite sundat spoušť, samozrejme vytocit cerva a pak jde komplet vnitřek ven bez nasili. Pokud tam nechate spoušť pridelanou, tak ten vnitrni valec se zasekava prave o tu spoušť a musi se to hrube vyklepavat ven. Jinak na dvě pulky A5 rozdělavam jenom když dostanu zasah zboku do natahovani a barva nateče dovnitř Evil or Very Mad , pak neni vyhnuti to rozdělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mihal napsal:
Fluffy napsal:
rozebírat to na dvě půlky je pro vrtáky a na dlouhé zimní večery u krbu Laughing


Tak já to rozhodně rozebírám tím, že kvér rozdělám na dvě půlky. Very Happy a to hned ze dvou důvodů. 1. nemusím šahat na šroub kterým se šteluje usťová rychlost a 2. celý mi to trvá cca 15-20 min a mám to vyčištěný pořádně i mezi půlkama Wink Laughing . Cool


Mít to vyčištěný mezi půlkama je rozhodně hodně důležitý
Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 5:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jarda napsal:
Mít to vyčištěný mezi půlkama je rozhodně hodně důležitý
Very Happy Very Happy Very Happy


To je přeci to nejdůležitější... Laughing Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate