Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

A5 poradi mi někdo? Mam problem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To prave asi myslim. Ta hlaven je ze dvou dilu sesroubovana. Kratsi co je namontovana primo na zbrani je vcelku a ta druha cast je do spiraly dirkovana. A ja tema miridlama vlastne zakreju asi tak 4cm po bvodu ke konci hlavne ty dirky. Ptam se abych nevyhodil zbytecne 650 za vec ktera by mi snizila presnost. To mi za to zase nestoji. Ted je to dost presny a to je pro me priorita.

MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sys250



Založen: 29. 03. 2006
Příspěvky: 50
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nepíšeš jak dluhou hlaveň máš, respektive kolik procent děrování zakryješ. Chci říct, že jestli máš třeba 16" a zakryješ dejme tomu desetinu tak ten rozdíl bude nepatrnej (ale bude).
_________________
http://militarygame.cz
http://www.mereni-regulace.eu

Mé názory a příspěvky NESOUVISEJÍ s názory a příspěvky MG. Vůbec si mě nevšímejte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem to napsal uz dyl a je to nekde dal tak to nejde videt. Je to AA 14" a zhruba neco malo prez polovinu hlavne jsou ty dirky. Zbytek je pevny a tam mam podpazbi. To je OK
MARTY


Naposledy upravil Marty dne čt leden 18, 2007 6:14 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste mam jeden dotaz Very Happy Vi nekdo na co jsou v AA hlavni od poloviny ta spousta direk do spiraly? Mam 14". Very Happy Jsem po tom sel a nekdo rika ze na to aby se odpoustelo CO2 a nezamrzala hlaven a nekdo ze to jsou pry cistici dirky kdyz se trhne koule aby se dostala barva lip z hlavne. KDE JE PRAVDA ?

MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sys250



Založen: 29. 03. 2006
Příspěvky: 50
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 6:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no rozhodně tam nejsou kvuli tomu, aby se ti snáž vytlačila barva z hlavne Very Happy
už to tady bylo řešený v jinym tématu. Pomohl sem ti? Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasne diky Very Happy Very Happy Very Happy Jdu hledat kde to bylo reseny.
To vis my zacetecnici to nemame lehky!!!!! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sys250



Založen: 29. 03. 2006
Příspěvky: 50
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

VYCUCNUTO Z JINÉHO TÉMATU

Slep
Team Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 283
Bydliště: Praha
Zaslal: čt leden 18, 2007 11:21 am Předmět:

--------------------------------------------------------------------------------

rozhodne nezalepil, podivej se poradne, mam to olepeny do spiraly.
to derovani tam ma svuj vyznam, vlastne to odfukuje vzduch za kulickou aby na samem konci hlavne jemne opustila hlaven a nebyla tlacena mraky media, coz muze zpusobit jeji nestabilitu protoze je je proste vykopnuta ven, jestli muzu radit, rozhodne to nezacpavej, i kdyz pokud to zacpes jen hladce, nemelo by to mit vliv. jednou sem to zkousel zacpat cely a nebylo to ono, kule me strasne ustrelovali.

jeste dotaz na freemena, kule v hlavni ti nepraskaj, praskaj sporadicky a nebo casto? diky malymu prumeru hlavne me to furt delalo paseku ale je me jasny ze to lip vede kuli.
_________________

Slep
Советский Солдат

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OK diky Very Happy to vypada i logicky a verim tomu. Laughing Tak ze se mam asi na predni miridla ...... Crying or Very sad Me napadlo ze to muzu skusit omotat izolajdou a zkusit jak to lita a podle toho je tam dat nebo ne.
Marty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sys250



Založen: 29. 03. 2006
Příspěvky: 50
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wink
šikovnej, ta izolačka je good nápad Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JO JO Laughing Laughing Laughing As to zjistim tak dam vedet jak to dopadlo.
MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam jeste dotaz jestli to nekdo bude vedet prosim Smile . Ma nekdo zkusenost s laserem na kolejnici na zbrani? Ptam se jak to jde zastrilet kdyz montaz nema zadne sroubky na stelovani nahoru nebo dolu nebo do stran. To je tak vsechno presny nebo nedomysleny. Confused

Diky Marty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Marty napsal:
Mam jeste dotaz jestli to nekdo bude vedet prosim Smile . Ma nekdo zkusenost s laserem na kolejnici na zbrani? Ptam se jak to jde zastrilet kdyz montaz nema zadne sroubky na stelovani nahoru nebo dolu nebo do stran. To je tak vsechno presny nebo nedomysleny. Confused

Diky Marty


Laser nekujpuj Smile na delsi vzdalenosti a v lese je kolimator podle me mnohem vhodnejsi. Ale po pravde, laser jsem v praxi nepouzil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolimator ten uz mam vim, ze je dobrej, ale jsem si myslel laser tam dat na mensi vzdalenosti treba v baraku ze nemusis mirit a sekat to podle tecky od pasu. Mam tam volnou lyzinu a tak by se to tam mohlo dat. Proste mit obe veci. Proto se ptam. A hlavne mam ho taky doma samotny uz z drivejska, ale bez montaze. Necham si poradit. Jak to vidis mit obe veci a hlavne jak jsem psal rano jak je ta montaz delana.

Diky za nazory MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty s tim mas zkusenost? Zkousel jsi to Very Happy ?
MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nn, jak pisu nemam, ale me to prijde jako zbytecnost, v boji s tim stejne beham u tlamy hlave v baracich Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 10:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy Se.. nato. Stejne bych do toho nekde bouchnul a strilelo by to za roh. To vis pripravuju se na sezonu a chci to mit nej nej ale chybi zkusenosti Embarassed

Diky MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jeanes



Založen: 05. 01. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 11:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem mel laser "kdysi" na ICON Z a musim rict ze to bylo docela vpohode! Kdyz jsi v lese, kam prosvita na ruzny kere a stromy slunce, tak budes asi tezko hledat na 20 metru malinkou cervenou tecku, ale v tech budovach je to opravdu super! Pokud se to clovek nauci pouzivat, tak je to fakt dobra vec! Jak jsi psal, jak to mas ten laser nastavit, tak pokud nemas laser se stelovatelnym paprskem, tak to neudelas nijak. Ja jsem si ted koupil laser se stelovanim (nekde na airsoftovejch strankach) za 290Kc a je to cely kovovy s motanym kabelem a tlakovym spinacem na konci. Zbran mam A-5ku a ted jsem si k ni kupoval hlaven Armson stealt 16" - ma spiralovy drazky a pokud clovek pouzije nejaky dobry kule, tak je to dobry a kolimator RedDot 1x30 a jelikoz je ten kolimator celkove nizsi tak pred nej uz ten laser nenarvu aniz bych nezakryl vyhled. Budu si muset poridit nastavec na listu, ktery ma listicky i po stranach a kolimator dam vys a laser na stranu. Jinak pokud nevite jak neco vyresit tak casto pomuze projet ruzny webovy stranky nebo i obchody a to je nejlepsi zdroj inspirace - ono taky kde jinde ze?Wink No to je neco malo z mych zkusenosti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky za vysvetleni. Mas prosim te adresu tech stranek kde jsi ten laser se stelovanim koupil? Rad bych se podival.
Diky MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MarkAurel



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 26
Bydliště: SSK

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten laser co spomenul JEANES je tady:

http://airsoft.shopbrno.cz/?produkt=177
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Úplně ten samý laser koupíš kdekoliv u větnamců za 140 kč i s pistolkou na stejný plastový kuličky jako AS! Akorát má rovný kabel, ne kroucený. Vím to protože ho mám doma. Smile
_________________
KERBEROS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ten laser je na ho*no i v budovach..... prozradi te.... Jaroslav od nas by mohl povidat jak se na to "ukazovatko" dobre strili..... Smile
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Svata pravda, uz ho nechci (vlastni zkusenost) Sad !!! Zlaty kolimator Laughing !!!!

MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2007 7:31 pm    Předmět: A5 Odpovědět s citátem

zdar borci,prochází mi vzduch skrz hlaveň,několikrát jsem udělal rozborku,zborku,okroušky vypadaj v poho a furt stejný,kua kde je problém???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2007 3:07 pm    Předmět: Dírky v hlavni Odpovědět s citátem

Můžete mi někdo vysvětlit jak jste přišli na to že ty dírky na konci hlavně jsou proto cituji :
vlastne to odfukuje vzduch za kulickou, aby na samem konci hlavne jemne opustila hlaven a nebyla tlacena mraky media, coz muze zpusobit jeji nestabilitu protoze je je proste vykopnuta ven
to je ptákovina jako barák Very Happy kde by se tam to médium navíc asi vzalo?
čím blíž ke konci hlavně je kulička tím větší je prostor za ní a tím pádem i klesá tlak.


Naposledy upravil Rajko dne čt květen 26, 2011 8:38 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2007 3:28 pm    Předmět: a ještě si rejpnu :-)) Odpovědět s citátem

Very Happy zajímalo by mě co je tak stašně military na cyklonu u A5ky mě to nepřijde o nic reálnější než jakýkoliv padesátkový vejce Very Happy
Taky mě docela rozesmívá tvrzení, že Tippmanni jsou skvělé zbraně, protože je vyrábějí výhradně v USA Very Happy
Co jsem zatím měl možnost vydět "střeva " novejch A5tek tak nebyla jediná která by nepotřebovala vyleštit pracovní plochy po kterejch kloužou Okružky a ukázal bych vám i vrchol americký šikovnosti jenže nevím jak sem dostat fotku, je na ní vnitřek bratrovi fungl nový A5ky z 50% nastříkanej tou samou barvou co je na povrchu celé zbraně která je drsná jako šmirgl Very Happy
jinak ten systém jako takovej je opravdu výbornej, ale ty co uvádějí že všechno co je z USA je skvělé a ostatní je sr..ka by se měli zamyslet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2007 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no já bych řekl že to že to tu kuli vykopne a pošle někam je stejná ptákovina jako to že ta kule před sebou tlačí vzduch. takže s hlavní bez děr lítá pomalejc? a z hlavní s dírama rychlejc? no teda nevim Very Happy Very Happy

to že to mračno CO2 pošle kuli někam je pravda. bo když pořádně vytočim ÚR to mi z mý 8čkový hlavně z mý A5 letí kule naprosto do řitě a nikdy ne stejně zatimco pokud to citelně stáhmu tak to lítá podobně. a rozdíl v oblaku před hlavní je viditelný ehe asi tak Very Happy ikdyž tu padlo že ty dirky sou tam hlavně pro to aby tím líp odtýkala barva.

ale skutečnost je taková že to sou čínský flétny a místo toho cucátka na konci co se strká do pusy a fouká se do toho aby to hrálo tam udělali závit no a ty dirky tam zbyli po klapkách Smile

jinak výrobky z USA sou kšunty a vše made in garáž nebo in China je velice kvalitní a trvanlivé Very Happy Very Happy

jinak kulička váží 3g kolik asi váží vzduch v hlavni?! že by ten vzduch opravdu kladl takový odpor?! taky sem slyšel že když skočíš hodně z vysoka do vzduchu tak se chová jako beton, nebo do vody?! Very Happy hmm a což takle pistole? a nebo puška? viděl někdo někdy děravou hlaveň?! Twisted Evil
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2007 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tak Fluffy. Lip bych to nenapsal. Jinak u nas ma Tippmanna 7 lidi a zaim nikdo nemel jediny problem. To jen ke kvalite tyhle znacky!!!! Asi nahoda Laughing Nedame na ni dopustit!!!

MARTY
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2007 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Twisted Evil Very Happy Very Happy tak za prvé o čínských výrobcích nepadlo v mých příspěvcích ani slovo Cool a za druhý nikdo nepsal že to s hlavní bez děr lítá pomalejc Laughing
ale jestli ste si sami všimli tak niddy není moc velkej rozdíl ( v dýlce) v té čáti hlavně bez děr ať je to hlaveň 14" nebo 20" proč asi?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2007 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Fluffy:

Větší směs kravin, polopravd a demagogie už jsem tu dlouho nečetl.....

Add americkej původ Tvýho Tippmannu - buď si jistej že minimálně polovina Tvé zbraně (pokud ne celá) vznikla v Indonesii nebo Číně. To kde jí smontovali dohromady je věc druhá a i tak nevěř všemu co je napsáno na krabici (brzo se na českém trhu objeví nové paintballové střelivo značky Culicca Wink a když budeš chtít tak na krabici můžeš mít třeba Culicca Fluffy High Quality Made in Greenland - pokud si těch krabic objednáš a zaplatíš aspoň 1200 tak Ti to zařídím - přísahám Bohu že jo Laughing Laughing Laughing )

Add mračno CO2 - z origoš Tipp hlavně lítá do řiti úplně všechno a za jakýchkoliv tlaků a UR - to bude tou hlavní co hned všichni Tippmannisti mění... Wink

To že koule před sebou žene vzduch jehož odpor ji brzdí je stejná pravda jako to o Tvé hlavni.

K Tvým dalším blbinám fyzikálně-technického charakteru se mi už ani nechce vyjadřovat.

GL

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2007 11:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko je krutak Twisted Evil

Nejsem zadnej profesor aerodynamiky, ale prijde mi, ze diry tam jsou z obou uvadenych duvodu, aby mohl uniknout vzduch pred kulickou a Co2 za kulickou a ta tak pri opousteni hlavne nechytla rotaci nejakym smerem pokud by kolem nektere nerovnosti uniklo vic media.

A tippmany jsou podle osobmich zkusenosti vic poruchove nez Spydery. Jejich vyhoda je velka modifikovatelnost, cyklon a s upgradovanou hlavni lepsi presnost a dostrel. Rozhodne ne spolehlivost a jednoduchost. Spyder to ma presne opacne. Je jednoduchy a spolehlivy, ale nic navic na nej neni.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate