Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

A5 poradi mi někdo? Mam problem
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 9:35 pm    Předmět: A5 poradi mi někdo? Mam problem Odpovědět s citátem

Mam novou A5 vystrileno asi 500 kuli. Podle rady tady na foru jsem vysrouboval cerva zaroven s telem zbrane a na 12 OZ fungovala bez problemu. Smile Ted jsem si koupil velkou 20 OZ protoze to zere CO2 jako krava a na tu novou se mi obcas stane ze se mi nenabije kulicka do komory Crying or Very sad . Proste to streli jen vzduch. Vim ze ten podavac je pohaneny CO2 tak jestli je na to nejaka finta nebo stelovani. Mate s tim nekdo zkusenost?
Diky MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 10:22 pm    Předmět: Re: A5 poradi mi někdo? Mam problem Odpovědět s citátem

Marty napsal:
Mam novou A5 vystrileno asi 500 kuli. Podle rady tady na foru jsem vysrouboval cerva zaroven s telem zbrane a na 12 OZ fungovala bez problemu. Smile Ted jsem si koupil velkou 20 OZ protoze to zere CO2 jako krava a na tu novou se mi obcas stane ze se mi nenabije kulicka do komory Crying or Very sad . Proste to streli jen vzduch. Vim ze ten podavac je pohaneny CO2 tak jestli je na to nejaka finta nebo stelovani. Mate s tim nekdo zkusenost?
Diky MARTY


O tomhle problemu jsem (za svou dost kratkou dobu hrani pb) neslysel, tak
dej to co nejdriv do reklamace. Urcite se ti da poradit, at zkusis vysroubovat a profouknout sroubek s hadickou k podavaci, nebo rozebrat primo podavac (par sroubku, plastovy zobacek a kovova pruzinka (celkem divoka) . Ale pokud je zbran uplne nova, tak proc ji nicit hned ze Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 10:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je divny ze na tu malou bombu to nedela. Treba je tam moc CO2. Zkusim to vyladit cervem. Jeste me napadlo ze ta velka bomba nema antisifon Confused a mala jo Rolling Eyes Reklamovat se mi to nechce protoze to mam do Prahy 100 kilaku. Zitra se na to kouknu jaks mi radil.
Diky Marty
P.S. kdyby jeste nekdo neco vedel napiste plis
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 11:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Šroubem šteluješ pouze usťovou rychlost, ten nemá s podavačem nic společného. Wink Jinak nechápu čím by to mohlo být mě se nikdy nestalo, že by mi cyklon nenabil timpána. Jak říká Vojtěch rozebrat a vyčistit a pokud problém přetrvá reklamace. Crying or Very sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 11:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To jako ty dva sroubky u podavace co maji mezi sebou tu hubenou hadicku vysroubovat a tu jen vycistit? nebo toho rozebrat vic? Neprekvapi me tam neco?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 11:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejprve hadička. A pokud nepomůže tak zbytek. Překvatit by tě nic nemělo.Vezmi si manuál je to tam všechno pěkně vidět. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 11:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud je v bombě málo CO, tak už ti nebude podávat.Pokud máš plné bomby, tak vyskoušej střílet na prázno, podívej se zda při výstřelu na prázno se ti bude otáčet podavač. Pokud ne a máš naplněnou bombu, tak závada může být (a časem se to stává) že se utrhne jeden růžek u tohoto dílu - http://www.paintballshop.cz/zbozi/6403-02-53-feeder-ratchet--a5
Najdeš ho, když rozebereš podavač. Zapadá do něj pružina, která zabraňuje, aby se podavač vracel zpátky.
Je pravda, že u nové zbraňe by se to stát nemělo. Já mám asi 30 A5 na půjčování, mají za sebou za 4 roky několik stovek her a stalo se mi to 2x.
Je to jedna z možností.
Ale v první řadě bych se soustředil na to jestli máš dostatečně naplněné bomby.
_________________
www.paintballbrezova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 12:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky za radu. Koukal jsem na manual na netu a neni to tak slozity. Snad to pujde. Kazdy to chvali az do nebe tak to snad nebude tak hrozny. Jinak jsem koukal na tvoje stranky a mas tam hezky vytuneny A5ky. Prosim te kde jsi sehnal na ne ty siroky zasobniky? nemohu je sehnat a vypada to hned mnohem lip nez ty original drzaky.
Diky a zitra se ozvu jak jsem dopad.
DIKY VSEM CO MI NAPSALI NEJKOU RADU

Marty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 12:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhladem k tomu, že mám Tippmanny na půjčování, tak má každá moje zbraň odehráno více, jak toho ty aci zvládneš za celou dobu, tak můžu potvrdit, že jsi určitě neudělal chybu. Pro mne je hlavní jejich spolehlivost. Ikdyž jí dám do ruky hráči co ještě nikdy nehrál, tak se o toho hráče nemusím dál starat. Akorát ho nakonci zkasíruju Laughing Laughing Laughing
Ty zásobníky většinou nakupuji v paintballshopu, ale většinou jsou to zásobníky z AS. Problém je vtom že jsou většivou z plastu. Potom je dobré je vyplnit pěnou, jak se používá na okna. Zpevníš ho a přitom bebude příliš těžký.
Dobrý je zásobník na MP5. Je z kovu, ale dude tě stát 2000,-.
Není problém použít jakýkoliv zásobník, jak realistický, tak i od vietnamců. Potřebuješ jen tento díl na připevnění.
http://www.opsgear.com/s.nl/sc.22/category.668/.f
Ten ale není problém si vyrobyt. Je to kus ohnutého plechu, do kterého pak připevníš zásobník.
Jinak zde jsou zajímavé úpravy A5
http://www.opsgear.com/s.nl/sc.22/category.2095/.f
http://rap4.com/paintball/os/paintball-gunmarker-markers-c-21_223.html
Pokud na to máš peníze Laughing Laughing , tak ti je v paintballshopu.cz objednaj.
Mají tam teď velmi dobrou úpravu na AK47 ve dřevě
http://www.paintballgame.cz/coppermine/thumbnails.php?album=58
_________________
www.paintballbrezova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky moc. Very Happy
Mam jeste dotaz z tech zahranicnich shop vebu, kdyz se neco objedna jak to tam chodi? Vcas, a co platba? vubec s tim nemam zkusenost. I ja jsem nasel nektere fakt pekne.
Ja jezdim do prahy do paintball-shop (teda asi 14 dni co me to fakt chytlo pred tim jsem si rekreacne pujcoval) tak tam zbrojim s klukem a delam nejake chyby ktere zbytecne platim. Je tam velky vyber ale nemaji taky vsechno. Tak kazda rada dobra.
Toho Kalacha jsem tam videl life a muzu rict fakt pekna a podarena kopie. Me se libi spis M16. To je pro me sen. Meli tam peknou za 9tis od HNA a us us jsem ji malem koupil. Nastesti vcas tam skocil rozum. Nevis neco o te firme? Jsem hledal jako blazen na netu a nic. Jen pry ze s tim trenuje US armada. Tady na foru byl jen jeden odkaz jestli pravda ze je to shit. Tak nevim?

Marty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady ti posílám pár odkazů zajímavá videa. Možná tě budou inspirovat. Doporučuji vydět všem, kdonevěří v realističnost paintballu.
http://opsmedia.net/videos/flash.php?swf=operation-desert-fury.swf&cat=movies
http://opsmedia.net/videos/flash.php?swf=operation-eagle-talon.swf&cat=movies
http://opsmedia.net/videos/flash.php?swf=rising-tide-t.swf&cat=movies
http://opsmedia.net/videos/flash.php?swf=operation-outpost.swf&cat=movies

Co se týká dovozu zboží z ciziny, tak to moc neřeším, určitě s tím nemám zkušenosti. Odkazy na ty shopy, co jsem ti napsal, tak to zboží si můžeš objednat v paintballshopu.cz a oni ho nechají poslat. Samozřejmě mají na tom svůj rabat. Já protože jsem odběratel, tak mám docela dobrou slevu, tak mi to nevíde o tolik dráž.

Co se týká HNA, tak mám všechny 3 verze, které se tu prodávají. Je to zbraň už v základu v military, a reletivně (alespoň pro mne za dobré peníze), ale pořát je to "Spyderovský základ" a ten má své mouchy. Nechci tu hanit Spyder, mám jich asi 70 v různých modifikacícha používám je už skoro 8 let, ale na Tippmanna co se týká spolehlivosti prostě nemá.
Zajímavá je 5 generace, která bude mít podávání zespodu. Zatím to není bez problémů, to už se tu rozebíralo v jiné diskuzi.
Ty máš samozřejmě nevýhodu v tom, že si nemůžeš asi moc dovolit šlápnout vedle, tak musíš jít na jistotu. Já poměrně hodně jdu do nových věcí a zkouším je na vlastní kůži, protože to co napíše jeden, tak může být jeho názor, ale se skutečností nemusí mít nic společného.
Jako byla jedna recenze A5, podle ní se s A5 nedalo střílet, když teplota klesne pod 10 stupňů (možná zapoměli napsat -,ale i tak se s mím dá střílet) , že začne mixovat kule. Samozřejmě, když použiješ nevdodné kuličky do konkrétního počasí, tak můžeš mít problém, jako u každé zbraně, ale v zimě já jedu jen s Tippmannama a bez žádného problému.
Zatím jsem nevyděl úpravu A5 na M16/M4, která by mne opravdu chytla, ale pokud si s ní pohraješ, tak to může být dobré. Velmi pěkné jsou verze MP5, vzhledem, že samotné tělo A5 je její kopií.
Příklad verze SD
http://rap4.com/paintball/os/tippmann-hand-guard-wmock-silencer-p-394.html
ale to tě může přijít na pěkné peníze. Samotná úprava tě může stát 2-3x víc jak samotná zbraň.
Vše záleží na tvých finančních možnostech.
Teď se chytám připravit verzy M249 SAW Minimi. Dlouhou dobu jsem scháněl schránku k tomuto kulometu, teď mi jí posílají z Kanady. Úprava ně přijde asi na 10 000-15 000,-.
Pokud budeš mít dotaz, tak ti, pokud to bude v mých vědomostech a hlavně zkušenostech, tak ti rád odpovím.
_________________
www.paintballbrezova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Lubano



Založen: 13. 09. 2006
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 11:48 am    Předmět: Re: A5 poradi mi někdo? Mam problem Odpovědět s citátem

Marty napsal:
Mam novou A5 vystrileno asi 500 kuli. Podle rady tady na foru jsem vysrouboval cerva zaroven s telem zbrane a na 12 OZ fungovala bez problemu. Smile Ted jsem si koupil velkou 20 OZ protoze to zere CO2 jako krava a na tu novou se mi obcas stane ze se mi nenabije kulicka do komory Crying or Very sad . Proste to streli jen vzduch. Vim ze ten podavac je pohaneny CO2 tak jestli je na to nejaka finta nebo stelovani. Mate s tim nekdo zkusenost?
Diky MARTY


Obcas se stane, ze A5 vystreli na prazdno, ale jen v pripade kdy mas v zasobniku posledni kule, pak se muze stat, ze jedno misto v podavaci zustane prazdny, zatimco v dalsim jeste kule je, staci dosypat zasobnik a je to Ok. Pri plnym zasobniku se my nikdy nestalo, aby to strilelo naprazdno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paintball Březová napsal:
Teď se chytám připravit verzy M249 SAW Minimi. Dlouhou dobu jsem scháněl schránku k tomuto kulometu, teď mi jí posílají z Kanady. Úprava ně přijde asi na 10 000-15 000,-.


Taky si dělám z A5 M249, ale úprava mě počítám bude stát tak 1000,- Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Michal:
to ji budeš dělat z papíru? Laughing Laughing Laughing
Jenom schránka mě vyšlana víc jak 500,-
_________________
www.paintballbrezova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne. Kov, hliník, dřevo a šikovné ruce Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jediný menší problém je právě v krabici na pás. Ta se mi nechce dělat to kdyby šlo, tak bych jí koupil a právě na to mám vyhrazenou tu 1000,- Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doporučuji trochu projíždět E-bay. Jestli najdu link, tak ti pošlu od koho to budu mít já. Posílá mi to z Kanady a zatím za nejnižší cenu co jsem našel. Ale musíš počkat na to jestli mi opravdu přijde.
_________________
www.paintballbrezova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super, pokud to vyjde tak si určitě dám taky jeden. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Mihal:
e-mail na toho kanaďana. Schránka i s dopravou vyšla na asi 24 dolarů, ale budeš muset platit asi přes pay-pal. 13.1 psal, že má ještě 4 ks, ale zatím nemohu zaručit solidnost, až mi to přijde, tak ti dám vědět.
richard forest <ve2bfk>
_________________
www.paintballbrezova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

K paintball Brezova
Diky za objasneni k HNA M16. Jestli jsem to dobre pochopil tak radsi nedoporucujes. Zaujmula me temer dokonala podoba originalu ktera se jen tak na jinych zbrani nevidi a opravdu za relativne dobry peniz. MOOOC se mi libi!!! Razz Je to alejspon presny s tou dlouhou hlavni? Furt mi lezi v hlave. Penize nejake mam ale ne zas tak moc. Hlavne nechci koupit spatne a ty prachy splachnout do spatne zbrane. Chtel bych, aby mi delala radost. Muzes mi napsat nejakou tu mouchu kterou muze mit?
Tippmann A5 uz mam. Mam tam AA 14" a spokojenost. Jediny co jsem u nej mel, byl problem s tema ranama na prazdno jak jsem zacinal tuto stranku. Protoze jako spravny militarista si beru pouze 3x po 20 kulich si myslim ze jsem udelal asi zacatecnickou chybu (jak napsal LUBANO), ktera mi bohuzel nedosla ze po par ranach vlastne je prazdny zasobnik a opravdu ke konci zalezi jak jsou koule v tom vetrniku tak nejaky misto je volny a to byl ten problem ze to strelilo na prazdno. Dnes jsem bohuzel mel vic prace tak jsem nemel tolik casu se tomu venovat. Ale nedalo mi to a alejspon jsem nabill 30 kuli a ty vylitly bez problemu vsechny jako blesk pri otevrenym zasobliku az na ty posledni Very Happy.
Ted premyslim jak na nej udelat zespodu meketu zasobniku aby alejspon trochu vypadal. Dvojku se mi moc za to davat nechce. Dal jsi mi docela brouka do hlavy.

Diky za rady a nazory Very Happy Very Happy Very Happy MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se týká přesnosti, tak k tomu se vždy velmi nerad vyjadřuji. Je to hodně subjektivní a záleží hlavně na typu kuliček, médiu a typu hlavně. Navíc každýmá jiný názor a co pro jednoho může být dobré, pro druhého ne.
Pro mne je vždy nejdůležitější spolehlivost zbraně, to aby mi pokud možno za každých podmínek fungovala. A v tomto směru zatím nejlépe vychází Tippmann a hlavně potom A5 díky ciklonu. Největší problém paintballek je správné nabití zbraně. A ti A5 řeší asi nejlépe.
Problém u HNA je v samotném systému (Spyder), mechanizmus není tak silný jako u Tippmanna a pokud ti to sekne kuli v závěru, tak jsi většinou zkončil (problém je jakákoliv nečistota v závěru - barva, skořápka, jiný bordel). U Tippmanna, když se to stane, a trhne kuli, ještě je většinou schopný střílet. Třeba ne tak přesně ale pořád jede.
Já osobně s HNA nehraji, ale používám ji na půjčování. Když to vezmu, tak skoro každou druhou akci ne problém s trhnutím kule. Nadruhou stranu se jedná o hráče, kteří s ní neumějí zacházet, kolikrát stříli s nakloněnou zbraní na bok, a to samozřejně spolehlivosti nepřidá. Vím ale pokud dám hráči co má paintballku poprvé v ruce Tippmanna, tak jediné s čím může mít problém je to že mu dojde dříve CO2.
Pokud budeš mít svojí zbraň, tak se s ní naučíš zacházet a budeš vědět jak střílet a tím tyto problémi můžeš minimalizovat, ale i přes to se ti to určitě stávat bude. Hraji se skupinou, která má vlastní HNA (asi 4ks) a snad každou akci měl někdo tento problém. Můžeš ho minimalizovat použitím el. zásobníku, nebo Q-loadru (s tím zkušenosti nemám, ale mohlo by to fungovat dobře, alespoň podle toho systému).
Možná by jsi neměl pospíchat, zvlášť když máš A5 a počkat až přijde na trh 5 generace této zbraně. Bude mít možnost jak klasického zásobníku, tak zásobníku na 18 kulí ze spodu. Navíc je v něm zbraň typu Tippmann, cose ne original, ale už by to mohlo být spolehlivější.
Další je že jde na trh Tippmann X7, který bude mít už velmi zajímavé doplňky, tak si z něj můžeš sestavit jak M4, tak G36, Ak 47, MP5SD...
http://www.tippmann.com/
Závěrem můj názor:
pokud máš vlastní A5, tak bych ce už moc neohlížel po jiných zbraních, snažil bych si jí vytunit podle vlastních představ (možnosti u A5 jsou opravdu dost velké), navíc je to nadčasová konstrukce zbraně. Pokud by jsi sledoval HNA, tak by jsi zjistil že za dobu asi 1,5 roku je to již 5 verze a to o něčem svědčí.
_________________
www.paintballbrezova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky za super odpoved Very Happy
Myslim ze jsem vse pochopil a ocenuji tvoji nestrannost. Urcite pockam a zacnu si vic vazit toho co mam.
Ja totiz diky neznalosti delam takovy kravsky chyby jako A5 a vsude psany AA hlaven. To je sice pravda tak jsem do ni sel ale neni na ni zadny predpazbi. Tak jsem objednal nejaky univerzalni a vypada to jako...... Hlaven 2 tis a predpazbi 13 kil. ale nelibi se mi to. Ta hlaven ma dve tretiny nejaky dirky na sobe a nemuzu tam nic dat. Ale zase presna o proti tomu co na tom bylo. To se musi nechat!!! To kdybych vedel dopredu tak volim nejaky kit za ty prachy. Lahve? mam 12 a 20. Jasne lepsi 20. S 12kou jsem to koupil protoze mi prodavac rekl ze je to na 500 ran a skutecnost 200. Tak jsem mazal pro dvacku. To sami pouzdra na zasobniky kulicek na opasek. Ty zase maji jiny rozmer jak pro tuby tak na bombu a but to cele presit nebo jsou mi k nicemu. Proste zkusenost jsem bohuzel nesezral tak takhle blbe placam prachy a doma mi lezi novy veci. Nektere casem urcite pouziju, ale penize za ne jsem mohl dat na nejaky tuning.
Pisu to proto, ze takovy rady jak jsi napsal nekomu kdo zacina moc pomuzou.DIKY VSEM ZA NE! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Mam jeste kluka ktery je do toho hodne zapaleny tak ty rady plati za dva protoze ho sidit nechci.

Marty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste se asi blbe zeptam ale jak davate do textu ten vyber textu ke kteremu se vztahuje vase odpoved. Ten bily obdelnik s textem. A jak se da jeste pripojit obrazek?
Dikas nemuz na to totiz prijit. Asi jsem chybel ve skole Razz
MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marty napsal:
Jeste se asi blbe zeptam ale jak davate do textu ten vyber textu ke kteremu se vztahuje vase odpoved. Ten bily obdelnik s textem. A jak se da jeste pripojit obrazek?
Dikas nemuz na to totiz prijit. Asi jsem chybel ve skole Razz
MARTY


Zdravím .. myslíš tohle? Odpověď na tvůj příspěvek? Vpravo u každého příspěvku je položka "Citovat". Ale používej to s rozvahou .. aby se zde znovu a znovu nezobrazovaly předchozí dlouhé citáty. Obrázek se připojí buď olinkováním na konkrétní obrázek na jiném webu .. [url]http://www.neco.cz/neco.jpg[/url] a nebo je možnost zobrazit obrázek přímo zde ve fóru [img]http://www.neco.cz/neco.jp*[/img]. Ale opět v mezích .. aby se zde třeba nelinkovaly obrázky o velikosti 1280*1024, jinak to rozhodí formát fóra. Veškeré formátování příspěvku máš nahoře v nabídce (nad barvou písma). Ale znovu opakuji .. vše používat s rozvahou.
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 10:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky Charlie.
Presne tohle jsem chtel vedet. Very Happy Very Happy Very Happy Neboj budu u toho premyslet. Jeste prosim te obrazek vlevo vedle textu jako ke jmenu. Ty tam mas hlavu v plynove masce.
MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 11:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro PB Brezova
Dneska jsem podle tve rady udelal tu maketu zasobniku na A5. Naklady NULA (kousek plechu zasobnik ze synova stare hracky teda jako original) a hlavne to vypada uplne jinak Laughing
Dikas MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 11:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste mam jeden dotaz. Mam hlaven AA 14" na A5 a chci se zeptat jestli by vadilo dat na konec hlavne miridla z M16 http://www.paintballshop.cz/zbozi/4849-front-sight-with-rail. Na hlavni je spousta direk tak nevim aby to necemu nevadilo, par se jich zacpe. Nechci to kupovat kdyby to nefungovalo. Ted to docela dost presne strili a nerad bych to kazil. Mam tam predpazbi a ten konec vypada blbe tak bych tam rad neco dal.

Diky Marty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 12:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě se toho bát nemusíš, bude rozhodně lepší, než by jsi koupil s nějakou kapotáží. AA je velmi kvalitní hlaveň a touto úpravou by jsi neměl v žádném případě její vlastnosti zhoršovat.
_________________
www.paintballbrezova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 12:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli si se jeste ptal na obrazek vlevo, ten si nastavis ve svem profilu "pridat obrazek" odkaze te to na obrazek na disku a ten pripojis. Obrazek nesmi byt vic jak 115x115 tusim, uz si to nastaveni nepamatuju. zmer si velikost moji holinky, ta ma maximalni velikost.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord Hoven
Pohanský Pes


Založen: 01. 08. 2005
Příspěvky: 45
Bydliště: Mnisek pod Brdy/Pariz/Bukurest

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Miridla vubec nevadi.. spis vadi, kdyz nejakym zpusobem zakryjes diry na odpousteni plynu za kulickou, to ti pak jde presnost kvapem dolu...
_________________
Like the smell of your SHIT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate