Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Plnění vzduch. jiné způsoby???

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
biiagi



Založen: 06. 06. 2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Hořice

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2011 12:38 pm    Předmět: Plnění vzduch. jiné způsoby??? Odpovědět s citátem

Chci se zeptat jestli někdo doma nebo v dílně zkoušel různými způsoby naplnit vzduchovou lahev (200bar)? Protože tady jsou téma jenom o kompresorech za těch 50klacků nebo těch vysokotlakých pump. Tak jestli to nezkoušel někdo něčím co má doma. Někdo mi říkal že domácím kompresorem toho nedocílím i kdybych ho odříznul od zásobníku vzduchu že bych podfouknul kroužky ale nějakým membránovým kompresorem že by to mohlo jít tak mě napadl kompresor z lednice zkoušeli jste to už někdo??? Díky za odpověď Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2011 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co jsem tak někde zaslech tak kompresor z lednice neutlačí víc jak 10 - 12 Barů takže ne opravdu si buď koupíš kompresor za 50 klacků nebo velkou bombu a občas zajedeš k hasičům ať ti jí natlačej na 200 - 300 Barů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2011 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Existuje pak ještě násobič tlaku, jenže to je prakticky za stejné peníze jako ten vysokotlaký kompresor.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
biiagi



Založen: 06. 06. 2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Hořice

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2011 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OK díky za odpovedi aspon neco Wink napadlo me koupit tu vysokotlakou pumpu a udelat ji na pohon motorem hmmm???
_________________
Proto Matrix Rail 07,VL Eye-force,Spyder 48ci 3000PSI,Vents Helix thermal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2011 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobne som tu pumpu nevlastnil ale jeden cas som velmi aktivne uvazoval ze si ju zaobstaram a tak som cital vsetky vetrovkarske fora a recenzie na taketo pumpy a usudzujem ze by to ta pumpa asi moc dobre neznasala, ich nevyhodou je ze aj pri beznom pumpovani ludskou silou sa zvyknu prehrievat respektive su schopne naplnit tak jednu 13ci flasu ale viac tazko, a myslim si ze vyrabat motor k pumpe nechces aby si si plnil jednu malu flasticku a teda to bude asi nefunkcne alebo v ramci funkcnosti dost nerentabilne.
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
biiagi



Založen: 06. 06. 2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Hořice

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2011 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak uz to tedy vidim jen na 2x 6l lahve Very Happy
_________________
Proto Matrix Rail 07,VL Eye-force,Spyder 48ci 3000PSI,Vents Helix thermal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Drang



Založen: 21. 06. 2011
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt září 01, 2011 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty láhve budou asi nejlepší volbou protože já jsem prošel pumpou i láhvema a nakonec jsem skončil u kompresoru Smile .
Pumpa není špatná a dá se nafoukal s ní i celkem v pohodě 48ci velká láhev. Měl jsem období kdy jsem foukal dvě 68 a jednu 48, ale to se fakt nedá(to už mě sralo) Very Happy .Když nehraješ téměř kažbý den a jdeš jednou za 14 dní, tak to není špatné řešení. Nafoukání té jedné 48ci láheve trvá +/-40min.celkem intenzivního foukání(jestli si to dobře pamatuji). Což nebyla katastrofa. Problém byl, ale v tom že to moje tempo nevydržela a odešlo tam plastové těsnění, které nešlo sehnat a reklamace se míjela účinkem, tak jsem se na to vykašlal a leží v bordelu. Vydržela cca 4-6 měsíců. Tak to by bylo k pumpám Smile
_________________
X7 Phenom- HH 14"/ G-1
http://www.paintball-strani.over.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honda



Založen: 02. 11. 2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 10:03 pm    Předmět: vysokotlaký kompresor Odpovědět s citátem

Ahoj, tady máš námět pro domácí výrobu http://www.shoeboxcompressor.com/
už začínám pracovat na podobnym systému, snad se to povede
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2011 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele takže jsou to defakto dvě nožní pumpy hozený do bedny a spřevodovaný přes normální elektromotor co foukaj na střídačku??. Akurát bych měl trochu ztrach že to někde rupne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2011 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

udabluda napsal:
hele takže jsou to defakto dvě nožní pumpy hozený do bedny a spřevodovaný přes normální elektromotor co foukaj na střídačku??. Akurát bych měl trochu ztrach že to někde rupne

Jsou to dva písty a kaskádově se tam zvyšuje tlak. Plus je tam požadavek na vstup +-6bar (dílenský kompresor)
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hroch



Založen: 08. 06. 2010
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2011 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na první pohled to vypadá geniálně. Asi by se to dalo postavit ale za tu cenu .... proč se s tím mazat.
Ještě nějaké menší lahve rozumného tvaru na 4500psi a začnu uvažovat o přechodu na vzduch.


Naposledy upravil Hroch dne po listopad 28, 2011 2:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2011 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen takový dotaz, potapěči používají samozřejmě ještě filtraci a odlučovač vody, to by se tu asi mělo taky použít, ne?
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no já bych řek že u tohodle sistému používat nemusíš můžeš to plnit doma a tam nebude taková vzdušná vlhkost jako venku když máš kompresor a taky to bude o tom že na střílení nepotřebuješ mít ten vzduch bez všech smradů zato u potápka, jo mynule nám nafoukali do lahve těžkej smrad a po pul hodce pod vodou mě nebylo nejlíp ,akorád bych řek že to sestavit a vyrobit taky nebude tak jednoduchý aby se vám ty pumpičky nepřhřejvali dneska mě plnili lahev 15litrů a stálo to 150kč a stý lahve už něco naplníš a v dnešní době ty lahve už tolik nestojej a plněj je v každím městě
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem


_________________
Žoldáci - military paintball tým


Naposledy upravil venca dne so listopad 05, 2011 8:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no a jinak zhruba za deset tisíc na kolik to vyjde to se ještě dá nevim na jak dlouho to vydrží a za jak dlouho to napustí malí lahveja to cena dvou lahví na potápění a nevím teda kolik toho vystřílíte za měsíc ale z 15 lahve se musej šestkrát naplnit ty pul litrový lahve a ty menší to aspon dvakrát tolik
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate