Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Spyder Victor 09

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ostrolucan



Založen: 20. 08. 2011
Příspěvky: 4
Bydliště: Ostrá Lúka,Zvolen

PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2011 11:18 am    Předmět: Spyder Victor 09 Odpovědět s citátem

Zdravím,čo poviete na tento značkovač?Niekto hovorí že to nieje dobrá voľba lebo je nepresný a pod.Ak ho niekto máte hodte sem nejaké info....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2011 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

= entry-level

Wiktionary říká (http://en.wiktionary.org/wiki/entry-level):
citace:

simple enough to be appropriate to an inexperienced person, or to someone who does not need advanced features


V překladu:
citace:

dostatečně jednoduchý pro nezkušenou osobu nebo někoho kdo nepotřebuje pokročilé funkce


Přesnost je ovlivněna hlavně ... municí, hlavní, konzistentním FPS.

Pro další info čti vlákna o ostatních classic modelech - Victor, Sonix, Xtra. Všechny jsou si totiž velmi podobné, neboli základ je stejný.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ostrolucan



Založen: 20. 08. 2011
Příspěvky: 4
Bydliště: Ostrá Lúka,Zvolen

PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2011 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dík,veď čítam ale je toho dosť...Ale predsa ešte jedna otázka:je na tomto značkovači lepší vzduch alebo co2?Viem že sú to vysokotlakové zbrane a tým pádom vychádza lepšie co2,ale zase tu boli aj názory že vzduch nieje až tak pozadu čo sa týka výkonu a presnosti.Tak teraz sa z toho neviem vysomáriť,či si mám objednať zo vzduchom alebo co2.Cenový rozdiel je minimálny cca:vzduch je o 20€ drahší pri objednávke ako co2 a plnenie vzduchu u nás rieši chlapík za 1€ na fľašu....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2011 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ostrolucan napsal:
Dík,veď čítam ale je toho dosť...Ale predsa ešte jedna otázka:je na tomto značkovači lepší vzduch alebo co2?Viem že sú to vysokotlakové zbrane a tým pádom vychádza lepšie co2,ale zase tu boli aj názory že vzduch nieje až tak pozadu čo sa týka výkonu a presnosti.Tak teraz sa z toho neviem vysomáriť,či si mám objednať zo vzduchom alebo co2.Cenový rozdiel je minimálny cca:vzduch je o 20€ drahší pri objednávke ako co2 a plnenie vzduchu u nás rieši chlapík za 1€ na fľašu....


Do spyderů lze nacpat obojí. Na CO2 vystřílíš víc kulí s menší lahví, na vzduch méně kulí s větší hlavní, ale budeš mít stabilnější FPS a přesnost. Každopádně já střílím leta s CO2 a když víš jak se tomu přizpůsobit, tak v tom nebude rozdíl.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ostrolucan



Založen: 20. 08. 2011
Příspěvky: 4
Bydliště: Ostrá Lúka,Zvolen

PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2011 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to teda pôjdem do toho vzduchu aspoň budem môcť hrávať aj v zime....Dík chlapy za postrehy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bod83



Založen: 16. 10. 2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2011 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čus vzduch se taky používá spíš pro automaty ,protože má celou dobu stejne fps i při vysoké kadenci. oproti co2 - to hodně kolísá při vysoké kadenci, takže jedna letí daleko a pak se to razantně zmenšuje. a vzduch je i vzimě stabilnější ale dá se to i s co2, já jsem takhle vydržel s automatem i v zimě.
_________________
SKULL HUNTERS AŠ
------------------------------------------------------------------------------------------------
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ostrolucan



Založen: 20. 08. 2011
Příspěvky: 4
Bydliště: Ostrá Lúka,Zvolen

PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2011 6:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak som ho kúpil a mám problém.Po asi dvoch hodinách hry mi neobtiahol.Po ručnom obtiahnutí fungoval daľej spoľahlivo.Na druhý deň fungoval tiež asi dve hodinky ale potom už len pľul guličky dva metre predo mňa a vzduchu mi ukazovalo ešte dosť.Tak som sadol zbežne prečistil a skúsil som znovu....strieľal.Tak som znovu nabehol ale asi po 30 ranách znovu to isté,tak ma to prestalo baviť.O pár dní som zo zvedavosti vyskúšal plnšiu kamarátovu fľašu a fičal na 100%,tak som založil moju a znovu išiel bezchybne.Ale je pravda že som len skúšobne vystrelil asi 50 guličiek.Bojím sa že keď pôjdem znovu hrať tak sa to stane zase...Vie mi niekto poradiť čo to môže byť,fľaša alebo zbraň?Zbrane ostatných chalanov fičia bezchybne a máme tie isté z tej istej objednávky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate