Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

CORGON 10?

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kratass



Založen: 25. 07. 2011
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 8:15 am    Předmět: CORGON 10? Odpovědět s citátem

Čau lidi chtěl jsem se optat jestli někdo netestoval ve zbraních CORGON 10. Použivá se na svařovaní v ochrané atmosféře. Čili je to intertní čistej plyn.
tady je odkaz na složeni od linde :
http://prodkatalog.linde-gas.cz/international/web/lg/cz/prodcatlgcz.nsf/RepositoryByAlias/DL0210/$file/DL0210.pdf

V praci máme svazek toho plynu pořád bo jinak nevařime. Jen ted nevim na jakej tlak je ten zvazek naplnenej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dle toho PDFka to máte narvané na 200 atmosfér. V tom složení se mi nelíbí helium ale nejsem vzdělanej v oboru abych poznal jestli se to může samovznítit či ne. Vznes dotaz přímo na Linde....
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hroch



Založen: 08. 06. 2010
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

200 atmosfer je 2939psi tak že cca jako vzduch, je otázka jak se to podaří přefouknout do lahve.
Helium se ti nelíbí proč?
Samovznícení? je to plyn pro svařování v ochranné atmosféře Proč by se měl samovznítit proboha Shocked .

Podle mě to bude chodit cca jako na vzduch, jen to bude trochu dražší - pro tvého zaměstnavatele Very Happy . Musíš ale použít vybavení na vzduch -láhev s regulátorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tlak není všechno. Jsou další faktory, které je třeba vzít v potaz.

Ale rozhodně bych se zdráhal to použít - přišlo by mi to jako nesmírné plýtvání.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ups... ze školy jsem přes patnáct let, takže nevím proč jsem si helium spojil se vzducholodí co právě hoří ve vzduchu i s deseti lidmi na palubě anebo nějakou reportáží na nově co to spálilo pár děckám vlasy Smile ....

nějaké info vč. typů závitů zde:
http://www.catp.cz/publikace/helium.pdf
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kratass



Založen: 25. 07. 2011
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak co se týče plýtvání to je mi fuk... bych si nějak vybral ty práce navíc co se po mě chcou, navíc tam jsem vedoucí pracovník krom majitele nikdo nemuže nic říkat:)) Navíc ten szvazek se skláda z 12 láhví stejné velikosti jako mas na autogen ne-li o krapet vetší. . a to že tam ucucnu jednou za čas ze 2 lahve pro sebe tak se nic nestane:)
Jinak plnění bych ješte musel obhlídnou jak tam ma udělané presně rozvody na firmě moc sem to zatim nestudoval nerad bych pustl 200 atmosfer do rozdovu potrubíVery Happy po případě omrknout přechodku přímo na svazek.
Právě vlastním Phenom. Navíc aj náš kolektiv co hrajem chceme přejit od CO2 a hledám alternativu než koupime velkou láhev na vzduch.

Hlavně mě šlo o to jestli to prostě někdo už nezkoušel ať nad tím zbytečne nemarním čas...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate