Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Gumové kuličky

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 11:38 am    Předmět: Gumové kuličky Odpovědět s citátem

Kdyby ste měl někdo zájem o gumové nebo plastové tréningové kuličky, tak se mi ozvěte. Cena je 3Kč/ks. Já je používám na cvičnou střelbu doma, plastový se daj použít i jako odstrašující munice, protože dělaj pěknou paseku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To kulatý žvejkačky taky Smile Nejsou sice tak přesný, ale dostat bych s ní nechtěl...
_________________
KERBEROS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 4:22 pm    Předmět: Re: Gumové kuličky Odpovědět s citátem

Hogi napsal:
Kdyby ste měl někdo zájem o gumové nebo plastové tréningové kuličky, tak se mi ozvěte. Cena je 3Kč/ks. Já je používám na cvičnou střelbu doma, plastový se daj použít i jako odstrašující munice, protože dělaj pěknou paseku...


lisi se nejak ve vetsim meritkum vlastnostma (vaha apod.) od klasickych kuli? diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vaha u normalnich kuli je kolem 3g, plastovy maj 2 a 3 g a ty gumovy maj priblizne 2,7g. Prumer je o neco mensi, takze v hlavni netesnej, ale litaj stejne jako normalni kulicky... hlavne je jedna jako druha...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mam doma ty 3g tvrdý plastový a udělaj fakt paseku pěknou... roztřískaj skleněnou flašku, udělaj důlek do zdi, promáčknou plech a dokonce sem se i odhodlal o otestovat na sobě, nechal sem se střelit asi z 10m, dostal sem zásah do stehna přes tepláky a maskáče a regulérně mě to složilo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Quartus



Založen: 16. 08. 2006
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hogi napsal:
Tak mam doma ty 3g tvrdý plastový a udělaj fakt paseku pěknou... roztřískaj skleněnou flašku, udělaj důlek do zdi, promáčknou plech a dokonce sem se i odhodlal o otestovat na sobě, nechal sem se střelit asi z 10m, dostal sem zásah do stehna přes tepláky a maskáče a regulérně mě to složilo...

Vždyť to musí rozbít i sklo masky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hogi napsal:
Tak mam doma ty 3g tvrdý plastový a udělaj fakt paseku pěknou... roztřískaj skleněnou flašku, udělaj důlek do zdi, promáčknou plech a dokonce sem se i odhodlal o otestovat na sobě, nechal sem se střelit asi z 10m, dostal sem zásah do stehna přes tepláky a maskáče a regulérně mě to složilo...

No, tak ty jsi dobrej sebevrah! Hele přemejšlel jsem o skleněnkách, mají na 10m podobný účinek, ale do masa jsem to nezkoušel. Nemáš zájem? Laughing
_________________
KERBEROS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hogi napsal:
Tak mam doma ty 3g tvrdý plastový a udělaj fakt paseku pěknou... roztřískaj skleněnou flašku, udělaj důlek do zdi, promáčknou plech a dokonce sem se i odhodlal o otestovat na sobě, nechal sem se střelit asi z 10m, dostal sem zásah do stehna přes tepláky a maskáče a regulérně mě to složilo...

Jak jsou na tom ty gumove? Premyslim, jestli by nesly pouzit v telocvicne na trening, ale rad bych kdyby ten trening prezila jak maska, tak hlavne i ja Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 11:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ovsem Hogi, az budes mit tohle, tak budes kral Smile

http://rap4.com/paintball/os/68cal-target-balls8482-system-combatx-p-1579.html?ref=152
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 6:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Ovsem Hogi, az budes mit tohle, tak budes kral Smile

http://rap4.com/paintball/os/68cal-target-balls8482-system-combatx-p-1579.html?ref=152


Co ty lidi nevymyslí Shocked . Jestli to, ale má stejné balistické vlastnosti jako normální kule tak je to dobrá věc. Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Masku sem s tim trefil do skla a neudělalo jí to nic... skla sou hodně předimenzovaný... je to ale taková odstrašující munice... Skleněnky sou o něco těžší, takže udělaj větší paseku Wink

Ty gumový sou právě na cvičnou střelbu v tělocvičně nebo v místonostech... zkoušel sem s nima taky dostat zásah a bolí to stejně jako od normální kule.

S tou tvrdou bych velmi nerad dostal zásah na žebra... najde se nějakej dobrovolník, ať se může vyzkoušet co to udělá s žebrama?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hogi napsal:
Masku sem s tim trefil do skla a neudělalo jí to nic... skla sou hodně předimenzovaný... je to ale taková odstrašující munice... Skleněnky sou o něco těžší, takže udělaj větší paseku Wink

Ty gumový sou právě na cvičnou střelbu v tělocvičně nebo v místonostech... zkoušel sem s nima taky dostat zásah a bolí to stejně jako od normální kule.

S tou tvrdou bych velmi nerad dostal zásah na žebra... najde se nějakej dobrovolník, ať se může vyzkoušet co to udělá s žebrama?


ozvi se mi pls na icq, diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bu11eT



Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 4:04 am    Předmět: kde se daji koupit Odpovědět s citátem

Docela by me zajimalo kde se daji tyto gumove nebo plastove koule koupit hledal jsem googlil jsem ale asi jsem blbej protoze jediny co jsem nasel je obchod v cizine.

A tedy se chci zeptat jestli to nejaky obchod v CR prodava dik.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sys250



Založen: 29. 03. 2006
Příspěvky: 50
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 7:14 am    Předmět: Re: kde se daji koupit Odpovědět s citátem

Bu11eT napsal:
Docela by me zajimalo kde se daji tyto gumove nebo plastove koule koupit hledal jsem googlil jsem ale asi jsem blbej protoze jediny co jsem nasel je obchod v cizine.

A tedy se chci zeptat jestli to nejaky obchod v CR prodava dik.


Skontaktuj se s Hogim.

PS: čti líp předchozí komenty Wink
_________________
http://militarygame.cz
http://www.mereni-regulace.eu

Mé názory a příspěvky NESOUVISEJÍ s názory a příspěvky MG. Vůbec si mě nevšímejte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bu11eT



Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 5:16 pm    Předmět: Re: kde se daji koupit Odpovědět s citátem

2: sys250

jasne ten prispevek ze to muze sehnat Hogim jsem samozrejme cetl ale tak Hogim neni snad obchod Very Happy (nic proti nemu) a prekvapuje me ze v normalnim painball obchode jsem to nikde nenasel ale pokud je Hogim jedinej kdo to v CR prodava (muze sehnat) pak neni problem se s nim asi domluvit jen me to proste prekvapilo.
Jediny v CR to je pekny titul Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svestic
Pohanský Pes


Založen: 21. 06. 2006
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
A tedy se chci zeptat jestli to nejaky obchod v CR prodava dik.

http://www.paintballares.cz/eshop Wink
Netuším, zda to mají na skladu či ne, ale na webu to rozhodně mají Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bu11eT



Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2: Svestic

Diky,ja je zaboha nemohl najit ale bohuzel se potvrdili me predpoklady a to ze to nebude zadarmo Very Happy cca 10 kc jedna kulicka

Takze jakmile koupim zbran tak se domluvim z Hogim jestli jeste ma ty kulicky, precijen 3 Kc za kus je lepsi cena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zarel



Založen: 31. 08. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak Můžu jen doporučit .. obchod proběhl naprosto v klidu a kule létají parádně ....
Tím že není tak těsná nelétá stejně daleko (ale je to méně opravdu jen o pár metrů)
zato ta rána ...
Zelenou (boškov) jsem rozstřelil na 6m..
Kýbl na 18m .. plechový sud už asi nikdo nevyklepe do původního tvaru a lepenkovou krabici to ploletí jako máslo..
Opravdu nechápu že tu masku jsi nerostrhal ..

BTW.oskoušeno na Tiberius 8 ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate