Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Funkční úpravy A5
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vodny



Založen: 25. 08. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so červenec 16, 2011 9:46 pm    Předmět: Funkční úpravy A5 Odpovědět s citátem

Zdravim všechny příznivce tohoto super "sportu".

Jsem již druhým rokem velice spokojený majitel A5. Je to parádní zbraň, bez funkčních problémů a slušnou možností úprvav o kterých bych se v tomto vlákně rád bavil. Nechci tu rozebírat vzhledové úpravy i když se to v tom může zvrhnout. Zajímá mě, zda má smysl měnit vnitřnosti zbraně, když mi to vše funguje. Získám tím něco?

Mají nějaký funkční smysl tyto věci?
http://www.paintballshop.cz/zbozi/8295-ndz-power-tube-with-bolt--a5-x7

http://www.paintballshop.cz/zbozi/12269-ndz-tippmann-a5--x7--bt-%22v2---turbo%22-valve-housing

http://www.paintballshop.cz/zbozi/9897-soft-flexi-pads-for-cyclone-loader-system

http://www.paintballshop.cz/zbozi/5831-tippmann-guns-spring-kit

Přinesou mi tyhle produkty nějaký výhody? přesnost/úsporu plynu prostě cokoliv. Nechci se ptát v shopu páč tam mi to vychválí až do nebe. Chci někoho kdo nahradil nějakou orig. součástku jinou "tuningovou" a řek si jo to byla dobra investice:-)

Je tu někdo takový?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: ne červenec 17, 2011 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Těch názoru dostaneš asi hodně Smile

Já jsem se dostal do stavu, že když vše funguje, nic se ti netrhá, střílí to dost daleko tak bych to pro jistoto raději nevrtal. Protože když zlehčíš kladívkou a bold, tak zase otázka co to udělá s pruživou, budeš si s tím hrát a testovat co je lepší, pak to třeba ani nenaladíš zpět když se ti to nebude líbit.

Přínosy jsou dost těžko měřitelné. Někdo říká, že když koupit powertubu tak se zlepšila přesnost a spotřeba. Někdo zase, že to nekope když dal jiné kladivo.

Takže bych ti poradil, jestli máš čas a dost financí tak si to kup a testuj to postupně. Jestli to pomohlo nebo ne, jestli je to v něčem lepší. A když zjistíš, že jedna součástka je super tak můžeš přidat další.
Jestli ale čas ani chuť nemáš, raději do toho nesahej a počkej až třeba se něco rozbije. Celkové jsou ty mechanismy dost ošemetné, jakože takhle to bylo navrženo a když do toho sáhneš musíš někdo něco zase přidat nebo ubrat. Není nic horšího než si rozhodit fungující zbraň. A že se mi to už několikrát stalo Sad
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: ne červenec 17, 2011 12:11 pm    Předmět: Re: Funkční úpravy A5 Odpovědět s citátem

vodny napsal:
Mají nějaký funkční smysl tyto věci?
http://www.paintballshop.cz/zbozi/8295-ndz-power-tube-with-bolt--a5-x7

NDZ bolt obsahuje navíc vnitřní těsnění a NDZ PT má upravený průměr trysky tak, aby toto vnitřní těsnění co nejefektivněji využila. PT je hliníková, kdy původní je plastová - pro někoho důležitý detail. Ale zase v mém případě je regulační šroub u NDZ PT spíše na okrasu, než že by plnil nějakou funkci (je moc krátký). A pak je zde další soubor možných ovlivnění - na kov více působí teploty, NDZ PT má nižší tření, než původní plastová atd.

vodny napsal:
http://www.paintballshop.cz/zbozi/12269-ndz-tippmann-a5--x7--bt-%22v2---turbo%22-valve-housing

Nemám, nemůžu říct. Ale co vím, tak už existuje 3. verze. Navíc tenhle produkt je specielně cílen na párování s odlehčeným kladívkem. Určitě ale bude nějaké změny funkčnosti poskytovat i bez něj.

vodny napsal:
http://www.paintballshop.cz/zbozi/9897-soft-flexi-pads-for-cyclone-loader-system

Někdo říká, že původní tvrdé vrtulky byly jak mlýnek a až s měkkými je to bez problémů. Já zatím žádné rozdíly nepozoruji.

vodny napsal:
http://www.paintballshop.cz/zbozi/5831-tippmann-guns-spring-kit

Zrovna sada pružin má asi největší užitnou hodnotu. Např. když přechod CO2 <-> vzduch tolik rozhýbe nastavením ÚR, že korigování PT šroubem nepomůže, pak je nejsnažší vyměnit pružinu za kladívkem.

Tyto (a další) produkty tedy mohou ovlivnit/ovlivňují chování mechanismu. Do jaké míry - pak záleží už na konkrétním nastavení. Užitná hodnota je někdy vyšší, někdy nižžší a někdy bezmála žádná (kromě psychologického efektu - a ten se někdy počítá). Samotná návratnost investice bude asi těžce nulová.

Ještě jsi zapomněl na celý soubor věcí pro "zlepšení" funkčnosti Cyclonu. Tam je to pak plus mínus stejné - něco se hodí více, něco se hodí méně.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vodny



Založen: 25. 08. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: ne červenec 17, 2011 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bezvadný děkuju za vyčerpávající odpověď.

Čas mám a nějakou kačku na to taky seženu ale chtěl jsem vědet jestli to nejsou právě jen ty psychologické úpravy:-)

Asi by bylo dobré mít na to měřák UR páč bez něj to asi jen tak smysl mít nebude.

Jináč asi koupím tu powertubu páč se mě vcelku libí to provedení (ta plastovka na mě působí dost ošizeně) a zkusim nějak ty pružiny.

A když nad tím tak přemýšlím asi by nebylo od věci používat stále stejné kuličk. Tam jsem poznal největší rozdíly:-) zatím.

BS Titanium/PLUS - byl jsem vcelku nespokojen. vůbec moje první kuličky.

DXS Marbalizer - obrovský skok s přesnosti dopředu. Zatim nejlepší co jsem měl.

DSX Camo - nejsou nejhorší ale kupoval jsem je spíše kvůli červené náplni:-) Vrátím se Z5 k DXS Marbalizer asi už nebudu experimentovat

Používám hlaveň Marksma Barel 18" jinak zbrň bez úprav A5 mimo opěrky a 50 zásobníku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vodny



Založen: 25. 08. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2011 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem pořídil
http://www.paintballshop.cz/zbozi/8295-ndz-power-tube-with-bolt--a5-x7

Minimálně to vypadá hezky a působí to kvalitou zpracování. Prostě pěkná kovová součástka Wink ale za ty prachy to asi stát nebude:-)

Jen mám drobet problém. Ten šroub na tu regulaci úsťovky je fakt krátkej a dosti provizorní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2011 5:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Stejně má na regulaci pramalý vliv Wink
Jestli je volnější, obtáhni ho teflonovou páskou ANEBO by měl jít zaměnit s tím z originálním z té plastové PT . . .
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
vodny



Založen: 25. 08. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nainstalováno, seřízeno a OK. Minimálně to nikde neuchází Smile a pocitově je to lepčí Twisted Evil

Už mám zase roupy co bych pořídil.

Mám v hlavě dvě úpravy

(1)
A to Response Triger kit. Je to teda děsně drahý když to srovnám s tím jak už jsem to mohlo koupit rovou se zbraní ale tehdá prostě bylo na Basic a chtěl jsem hrát. Chci se k tomu jen zeptat nechá se ten respon něják snadno vypnout? nebo už vždy budu střílet 2rány jednim zmačknutím.

http://www.paintballshop.cz/zbozi/1481-response-trigger-kit--a5

(2)
Dál bych chtěl nějakou tu tečku:-) Kolimátor samozřejmě. Mám pažbu takže to znamená, že bude potřeba asi i nějáké to navýšení pomocí nástavce. Máte nějaký tip aby to bylo použitelné (dost vysoko i když mám opěrku)

http://www.paintballshop.cz/zbozi/8041-red-dot-scope-pbs-40mm-7-8-mount

Co by jste preferovali jako první? Ono teda dojde na obě věci ale mám lepší pocit když tam odnesu 2x2k,- v nějakom časovim horizontu než 1x4k,-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hroch



Založen: 08. 06. 2010
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozhodně kolimátor

Response Triger kit? na co? znáš někoho kdo to používá?
Nebylo by lepší pokud ti semiauto nestačí trochu přišetřit a koupit A5 Electronic HE Grip?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vodny



Založen: 25. 08. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Smile zrovna jsem se taky dočetl, že respons se hodí když vystřílíš řádově stovky a chceš víc. A já když dám za den 300 tak je to moc ale spis se pohybuju okolo 150 - 200 kuliček.

A je pravda, neznám většinou mají elektriku ale tam se mě nelíbí ta baterie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

predaj mixer a kup TM15 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vodny



Založen: 25. 08. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Helejť já jsem s mixerem spokojeny. Co mi nabídne TM15?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

1. Kolimátor - taky jsem ho kdysi pořídil, po několika hrách jsem zjistil že je to pro mě celkem zbytečnost, v podstatě střílím podle kule a když chci jó zamířit tak přes M16 mířidla. Podle mě kolimátor nepřináší nic extra za ty peníze. Jen musíš myslet na to ho nezapomenout vypnout Smile
2. Response trigger kit - nedávno jsem ho pořídil, přemýšlel jsem o e-gripu ale tak jako tobě se mi nelíbí ta baterka. Jak se ptáš, po seřízení, s tím jde normálně střílet po jedný ráně a když to přidržíš tak to zrychlí. Jen pozor na médium! Jestli máš (jako já) COčko tak nedosáhneš vysoký kadence protože po nějaký třetí-čtvrtý kuli v řadě to zamrzne a konec, musíš zase pustit a znovu zmáčknout. Velmi citelně se taky zvětšila spotřeba COčka. Před RT jsem na 20OZ dal 800-900 kulí i s kafemlejnkem a po RT jsem vysypal nějakejch 300-400 a šlus. Prostě RT je stavěnej na vzduch.

Doporučuji, jestli znáš někoho kdo RT má ať ti to na chvíli půjčí na test. Je to dost o tom to dostat do rukou.
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 8:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vidíš a já bez kolimátoru nedám ani ránu Smile Není nad to hned přesně vědět kam míříš, aniž by ti to nějak omezovalo tvůj výhled Wink
Co se vyvýšení týče, tak nějaký home made doma mám a kdyžtak zaůkolujeme Salfu Wink

Response je opravdu spíš vhodný s tím vzduchem a když neřešíš spotřebu kulí ani média. Jinak Asák od nás ho měl na A5. Kdyžtak ho kontaktuj.
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vodny napsal:
Helejť já jsem s mixerem spokojeny. Co mi nabídne TM15?

nebudem virit vody diskuse offtopicom Smile, s kludom mozme pokecat v specifikom vlakne

ku kolimatoru - zaklad je naucit sa strielat instinktivne. ak si zvyknes strielat na kolimator, je to z pohladu "strelca" zly navyk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šáfa



Založen: 26. 05. 2009
Příspěvky: 179
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vegetta napsal:

ku kolimatoru - zaklad je naucit sa strielat instinktivne. ak si zvyknes strielat na kolimator, je to z pohladu "strelca" zly navyk

..no,ja bez kolimose uz taky nerad!
a nechapu,jak myslis ,,strilet instinktivne"
..kdyz se naucis s kolimatorem a mas dobre serizeno..zbran i kolimos..usetris hodne kulicek,rychleji zamiris a mas dobrej pocit,ze nejakej rambo na rebe sipe X kulicek a ty jednou presnou ranou ho vyradis.. Cool
_________________
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nechcem offtopicovat - ale spoliehat len na kolimator nieje dobry navyk. ak sa o tom chceme pobavit, s kludom na ine vlakno Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vodny



Založen: 25. 08. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nu byl jsem nakupovat:-)

http://www.paintballshop.cz/scripts/hledej.php?rz=1&retezec=03019
Nechtěl jsem aby mi tam překážel takže 250,- je na hraně únosnosti:-)

http://www.paintballshop.cz/scripts/hledej.php?rz=1&retezec=04949
Bál jsem se že 40 bude moc ale je to pěkný velký oko který nepřekáží

http://www.paintballshop.cz/scripts/hledej.php?rz=1&retezec=04934
Páč mám pažbu tohle bylo taky nezbytný pořídit

V kompletu to vypadá moc pěkně a funkčně, funkčně je to taky parádní. Čekal jsem, že dostanu něco hezkýho co má tečku ale je to k ničemu a ono hle:-) možná to bude aj užitečný. Fakt se těšim až to vyzkoušim v boji. Takhle na strom a po naštělování je to neuvěřitelně přesné. Nastaveno na 28-30m.

Jínáč ohledně responsu tak jsem si to rozmyslel. Asi ho oželím jednak kvůli ceně a pak si myslim, že ho moc neužiju když vystřílím prd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Při koupi kolimátoru je třeba si u A5 dávat pozor na několik věcí:

1) Zásobník - který může překážet ve výhledu. Což se dá vyřešit vyosením zásobníku, vyosením kolimátoru, snížením zásobníku, zvýšením montáže kolimátoru, spodním podáváním.

2) Maska/brýle - v kombinaci s pažbou. Míření s brýlemi je většinou bezproblémové. Míření s maskou může vyžadovat zvýšení montáže kolimátoru, či jeho vyosení.
Pokud se pažba nepoužije, není většinou třeba jakkoliv nad umístěním kolimátoru přemýšlet. Masku je také možné vhodným způsobem upravit.

3) Kolimátor - na trhu existuje více variant, ať už se jedná o typ (tubusový, otevřený...), nebo montáže (nízká, vysoká). Před samotnou koupí je pak výhodné si každý kolimátor vyzkoušet. Může se totiž stát, že jeden typ, který obsahuje už v základu zvýšenou montáž (např. kopie Aimpointu M3) nahradí použití dodatečného zvyšovacího adaptéru a/nebo vyosenho zásobníku.

4) Záložní/Pevná mířidla - jsou posledním faktorem, který může výrazně ovlivnit montáž kolimátoru, a na který se vyplatí myslet dopředu.

EDIT: Lepší forma.
_________________
I really like cookies...


Naposledy upravil nox dne čt srpen 04, 2011 10:27 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vodny



Založen: 25. 08. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

asi už je na mě moc hodil ale z Noxova příspěvku nejsem moc moudrej:-D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen ti chtěl nastínit podle čeho (a na co se zaměřit) při výběru komponentů jinak ten kolimátor co jsi si vybral není úplně to nejvhodnější, pár už jsem jich viděl rozstřelenejch díky tomu že jsou právě tak velké.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vodny



Založen: 25. 08. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak snad budu mít štěstí a vydrží mi. Rozhodně bych ale nechtěl menší tohle mi přijde akorát a to je můj první kolimátor. Ani jsem neměl možnost vyzkoušet jinačí.

Neříkám to, protože ho mám. Pokud něco pořídím a nelíbí se mi to tak to prostě pomluvim (jsou tací kteří něco koupí vidí že je to na hovno ale vypráví jak je to cool a když se toho zbaví tak vyjdou s pravdou ven. Nechapu to:-) )

Ale pověz jakou kombinaci by si volil ty? určitě mě to zajímá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam kolimator průměr 45 a pár lidí od nás taky a zatim nebyl jedinej průstřel a že už bylo přímích zásahů,tak bych se toho nebál.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vodny



Založen: 25. 08. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 2:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky si myslim, že by to mohlo něco vydržet.

EDIT:

To je párádní. Jsem rád, že jsem nepořídil ten respons ale "očíčko" je to normálně funkční prvek na zbraň. Za mě doporučuji každému.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 12:50 pm    Předmět: Kolimátor Odpovědět s citátem

Nevím jak ostatní, ale já jsem maximálně spokojený s obdobným kolimátorem, jako je tento:

http://www.paintballshop.cz/zbozi/10487-red-dot-pbs-1x22x33-7-8-mount

Krásně se přes něj kouká - nic okolo, silnější sklíčko (i když přímý zásah jsem také ještě nevyzkoušel) - doporučuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 12:54 pm    Předmět: Re: Kolimátor Odpovědět s citátem

Laux napsal:
(i když přímý zásah jsem také ještě nevyzkoušel) - doporučuji.


primej zasah tenhle kolimator nerozdejcha, ale myslim, ze to ani nektery ty tubusy co mame - prijde na to z jaky vzdalenosti a jakou ustovkou
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

potvrzuji jak z osoby vlastnika byl super na zamerovani nic necloni . a na druhou stranu jsem jej kolegovi taky prostrelil. jde to docela snadno
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 8:17 am    Předmět: Re: Kolimátor Odpovědět s citátem

Laux napsal:
Nevím jak ostatní, ale já jsem maximálně spokojený s obdobným kolimátorem, jako je tento:

http://www.paintballshop.cz/zbozi/10487-red-dot-pbs-1x22x33-7-8-mount

Krásně se přes něj kouká - nic okolo, silnější sklíčko (i když přímý zásah jsem také ještě nevyzkoušel) - doporučuji.


U těchto kolimátorů je to dost o štěstí například já jsem do něj dostal zásah několikrát a sklíčko to vždycky vydržedlo ale dost lidí co mělo ten samej do něj dostali třeba jen jednou a sklo šlo do háje.
_________________
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já sem ho míval a byl sem s nim maximálně spokojenej, vydržel i pár přímejch zásahů, ale odešel když sem ho čistil. Mi normálně to sklíčko zustalo mezi prstama a už tam nejde vrátit tak aby ten kolimátor šel vyladit. jo a eště se spozoroval jednu negativní vlastnost a to že dělá hodně dobře viditelný odlesky světla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2011 7:56 pm    Předmět: Re: Kolimátor Odpovědět s citátem

Laux napsal:
Nevím jak ostatní, ale já jsem maximálně spokojený s obdobným kolimátorem, jako je tento:

http://www.paintballshop.cz/zbozi/10487-red-dot-pbs-1x22x33-7-8-mount

Krásně se přes něj kouká - nic okolo, silnější sklíčko (i když přímý zásah jsem také ještě nevyzkoušel) - doporučuji.


Po zimě šel z domu... jak ti padne bordel, sníh na laser je konec, tu dirku en tak nevyčistíš... a jo měl jsem ho vystřelenej Smile.. zlatej tubus, ale už asi 2 rokem hraju bez kolimoše, páč sem byl porad bez baterky a furt sem o něj někde chytal, při bitce v křoví po zacákání barvou seš v pytli, v noci svítí jako hrom, zkrátka mi překážel... teď tyhle problemy už neřeším Smile... všechno je o zvyku...
Jinak na tom tubusu jsem mel upravu zvojenýho předního šikmýho skla... vydržel všechno...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
edo



Založen: 28. 01. 2012
Příspěvky: 2
Bydliště: SVK

PříspěvekZaslal: so leden 28, 2012 1:42 pm    Předmět: Kolimator Odpovědět s citátem

Ja pouzivam AGOC. Pevny, uz co to aj dostal, zatial ale nie priamo na sklo. Raz to bola hrana rámu, teda stačilo len vyčistit farbu. Ono musi byt ozaj nahoda, ak to dostane clovek na sklicko, hoc je pravda ak sa vystrcis z poza rohu, tak tam ta sanca je.. A co sa tyka hry s alebo bez, ako uz bolo popisane, je to na cloveku samotnom. Niekomu to vyhovuje, inemu je to na obtiaz. Kolko ludi, tolko chuti..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate