Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Smart Parts G-1

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cesar77



Založen: 20. 02. 2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: út květen 24, 2011 6:57 am    Předmět: Smart Parts G-1 Odpovědět s citátem

Zdravím,
chci se zeptat jestli s tím má někdo nějáké zkušenosti. Přemýšlím o přechodu z MR1 na G1 zatím stále používám jako pohon Co2. Většinou jsem se dočetl že to je stejné jako SP1 ale rád bych si to ověřil i co do poruchovosti. Nerad bych přešel z bezproblémové zbraně na něco co bude furt v reklamaci.

Trochu jsem přemejšlel i o Tiberiusu 8.1(2ks) ala matrix ale asi by mě ty bombičky moc vysávaly peneženku. Pak jsem myslel i na T 9, T9.1 ale po ptřečení fora jsem ho rychle zamítnul nic moc chvála a samá reklamace.

Klidně si i rád poslechnu nějáké doporučení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: út květen 24, 2011 8:55 am    Předmět: Re: Smart Parts G-1 Odpovědět s citátem

Cesar77 napsal:
Zdravím,
chci se zeptat jestli s tím má někdo nějáké zkušenosti. Přemýšlím o přechodu z MR1 na G1 zatím stále používám jako pohon Co2. Většinou jsem se dočetl že to je stejné jako SP1 ale rád bych si to ověřil i co do poruchovosti. Nerad bych přešel z bezproblémové zbraně na něco co bude furt v reklamaci.

Trochu jsem přemejšlel i o Tiberiusu 8.1(2ks) ala matrix ale asi by mě ty bombičky moc vysávaly peneženku. Pak jsem myslel i na T 9, T9.1 ale po ptřečení fora jsem ho rychle zamítnul nic moc chvála a samá reklamace.

Klidně si i rád poslechnu nějáké doporučení.


Já osobně mam teda SP1, tu jsem na CO2 jenom zkoušel a nic moc, určitě to chce antisyfon, lépe hadici. Regulátor ti tam vyšší tlak nepustí, to je v pohodě. Jenže když ti expanduje v regulátoru kapalné CO2, tak ti to nepustí, ale než si upustí přebytek tlaku, tak zbraň nestřílí!!! Proto ti určitě doporučím vzduch. Druhá věc jsou těsnění, která jsou v téhle zbrani dost důležitá a CO2 jim dává zabrat. Jinak co se GoG týká, tak mam v SP1 GoG G1 Blackheart board i s rourou na oči, L7v2 TechT bolt a spokojenost Smile
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cesar77



Založen: 20. 02. 2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: út květen 24, 2011 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S antisifonem a hadicí počítam... ale i tak to bude tak problémový? Tak asi nejdřív přejdu na vzduch a pak budu řešit zbraň nebo nevím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fanlan



Založen: 02. 08. 2008
Příspěvky: 69
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: út květen 24, 2011 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já jedu na SP1 na CO2 s hadicí a nemám sebemenší problém.
_________________
kdož jsi bez miny,hoď kamenem.........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: ne červenec 31, 2011 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SP1 + CO2 + antisifon již déle než 2 roky. Po cca roce přebastleno, zatím bez problému.
Problém se "zamrzáním" regu při zaplavení tekutým CO2 je pravda.
_________________
Shoot First. Ask Later.
Kéž by to bylo tak jednoduchý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drang



Založen: 21. 06. 2011
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2011 8:32 am    Předmět: G-1 problém Odpovědět s citátem

Při našroubování vzduchové láhve(ta je v pořádku) se G-1 nenatáhne. Nestalo se vám to někomu, nebo kde by mohl být zakopaný pes. Je to v záruce, ale raději bych to vyřešil sám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2011 6:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkontroluj, jestli máš vůbec tlak v láhvi. Dále v ní vyzkoušej CO2, jestli to na něj jede. Určitě polaboruj i s jinou baterií.
Pokud předpokládám, že je to defakto SP1, pak si stejně jako u předchůdce nastav podle manuálu operační proces pro vzduch z přednastaveného CO2.
A pokud selže všechno, šoupni ji na reklamaci.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Drang



Založen: 21. 06. 2011
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2011 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Všechny tyhle základní věci mám v pořádku (je to to samé jak SP-1), máme jich v týmu pět a dvě tohle udělali. Ještě se zkusím zeptat v servisu PS....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2011 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drang napsal:
Všechny tyhle základní věci mám v pořádku (je to to samé jak SP-1), máme jich v týmu pět a dvě tohle udělali. Ještě se zkusím zeptat v servisu PS....

Nastavení regulátoru? Zkoušel jsi ji rozebrat a zkontrolovat, jestli není "přilepený" bolt? Takhle nefunguje přímo z krabice, nebo se v tom někdo hrabal?
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drang



Založen: 21. 06. 2011
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2011 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hrálo se s nima tak pětkrát ještě se v nich nikdo nehrabal. Jinak bolt jsem vyšrouboval a při povolování z pušky vysičí vzduch ( já jsem jim říkal že z toho málo střílejí Smile ). . Promazal jsem ho a je to pořád stejné. Myslím si, že to bude v tom regulátoru, ale ...... počkám co mi doporučí z toho servisu. Jinak neví co by tam mohlo být je to nové, nic tam nesyčí Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drang



Založen: 21. 06. 2011
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2011 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to byly opravdu jen baterie, jelikož dioda svítila normálně a spoušť taky pípala běžným způsobem, tak mě to zaskočilo. jinak díky za snahu Embarassed Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2011 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drang napsal:
Tak to byly opravdu jen baterie, jelikož dioda svítila normálně a spoušť taky pípala běžným způsobem, tak mě to zaskočilo. jinak díky za snahu Embarassed Smile

100x omíláno - vyměnit baterku, ona pípá, ale neotevře solenoid Wink
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2011 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

SP1 nebo G-1, pořád stejně nenažraná Razz
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Drang



Založen: 21. 06. 2011
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2011 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
SP1 nebo G-1, pořád stejně nenažraná Razz

To jo proti, Phenomovi je to tak. Z G-1 si baterku raději vždy vytahuji a taky mě vydrží díl než kámošům(kteří na to kašlou) tak proto jsem byl z toho trochu paf. U Phenoma je to absolutně v klidu tam takové věci neřeším, ale zase je dražší pořizovací cena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2011 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

baterka baterka Smile toto oblubena vec.

inak casom by som byt tebou uvazoval o vzduchu - pre G1 je to lepsie, minimalne je konstatnejsia v roznych poveternostnych podmienkach.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate