Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

K-Series Commando Lite 09 EXP

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aig3486



Založen: 21. 03. 2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 6:24 pm    Předmět: K-Series Commando Lite 09 EXP Odpovědět s citátem

Zdar lidičky. Chci se sváma poradit...
Začinám s Paintbollem a chtěl bych si koupit tohle krasavici.. protože mi jde oto že má podaváni zespod.. Má někdo Zkušenosti s touhle zbraní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavlas



Založen: 07. 12. 2009
Příspěvky: 109
Bydliště: TwoTowers Ganja Group

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 6:43 pm    Předmět: Re: K-Series Commando Lite 09 EXP Odpovědět s citátem

Aig3486 napsal:
Zdar lidičky. Chci se sváma poradit...
Začinám s Paintbollem a chtěl bych si koupit tohle krasavici.. protože mi jde oto že má podaváni zespod.. Má někdo Zkušenosti s touhle zbraní...


Za ty peníze co za ní chtějí je to pro začátečníka dost komlikovaná zbraň, prostě za hodně peněz žádná muzika. problémy se spodním podáváním!!
Jestli začínáš doporučoval bych Tippmann A5 - který si můžeš přetvořit později k obrazu svému a má mechanický podavač kulí (cyklon).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Viz. vlákna o ostatních modelech (např. K-Series 2008). Je to všechno vesměs stejné, jen to vypadá jinak.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aig3486



Založen: 21. 03. 2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaké problémi máš třeba namysli?? Nevíjde to an stejno když si koupiš tipmana a postupně ho upgrajduješ, než když si koupiš milsig akorát bys pak musel dokoupit zásobnik a díly za 2500cca
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šáfa



Založen: 26. 05. 2009
Příspěvky: 179
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

malej spam..
AIG3486,nechtěl jsi kupovat tohle: http://www.armymarket.cz/m4-ras-6-position-tactical-stock-gp-d2863 Laughing
_________________
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aig3486 napsal:
Jaké problémi máš třeba namysli?? Nevíjde to an stejno když si koupiš tipmana a postupně ho upgrajduješ, než když si koupiš milsig akorát bys pak musel dokoupit zásobnik a díly za 2500cca
tippmann sa neda upgradnut na spodne podavanie aj ked pomaly no iste je mozne aj to s konverznym kitom od RAP4 takze milsig uz v podstate neponuka nic naviac... kazdopadne co sa tyka rozdielu medzi tippmannmi a milsigmi tak je razantny! Milsiga som mal a bol som nehorazne sklamany, oproti tippmannom velka poruchovost, tym aj mala spolahlivost a co som ja postrehol tak citelne horsie strelecke vlastnosti
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Aig3486



Založen: 21. 03. 2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Právě že bych chtěl nějakou M4 s podavánim zespod.... http://www.actionshop.cz/mechanicke/7374-tippmann-sierra-one.html

Nebo něco takového ale jak říkám s podavačem zespod...

Můžete mi teda pls poradit s výběrem zbraní u které pujde časem upgredn
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.rap4.com/store/paintball/search.php?keywords=tacamo+magazine+fed&inc_subcat=1&Search=Go
do buducna by mali byt predajne kity so spodnym podavanim na vsetky typy ktore su tam spomenute Smile
cize prakticky vsetky tippmanny
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Pavlas



Založen: 07. 12. 2009
Příspěvky: 109
Bydliště: TwoTowers Ganja Group

PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aig3486 napsal:
Právě že bych chtěl nějakou M4 s podavánim zespod.... http://www.actionshop.cz/mechanicke/7374-tippmann-sierra-one.html

Nebo něco takového ale jak říkám s podavačem zespod...

Můžete mi teda pls poradit s výběrem zbraní u které pujde časem upgredn


Každopádně ti jako začátečníkovi vůbec nedoporučuji spodní podávání, pořiď si klidně milsiga v základu a pomaluj si doplňuj upgrade ale nemáš ani páru jaké jsou se spodním podáváním problémy když ti to mačká a kouše kule, to je pak čistit celý gun a zásobník, a pokud tam používáš prachovky tak zase nejsou přené.. já začínal s TRipmmanenn A5 maximálně jsem byl spokojen jednoduchá rozborka a zborka a za celou dobu se mi nic moc neposralo, a teď má tippman carbine pro to je upplně jinej level krásná lehká nenáročná zbraň.
daůlší faktor je jaké chceš hrát akce jestli jen jednodenní pifačky a nebo více denní pochoďáky a hardcore akce, i na to má výběr gunu vliv.. buď jednoduchý spolehlivý gun a nebo sračku na kterou budeš nasraný a brzy skončíš.
Já hraju asi rok a půl.. milsiga jsem si pořídil dom nedávno jako staršího v uplném základu a ani tak mi nejde rozhýbat pořád se tam něco sere..
takže doporučuji jelikož si začátečník ty to zbraně:
http://www.paintballshop.cz/zbozi/9269-tippmann-98-custom-ps-act-black
http://www.paintballshop.cz/zbozi/11641-tpn-tango-one
Mno a další podstatná rada pročti si pořádně toto forum a obrázek si uděláš sám, protože každý preferuje jinou zbraň. A pokud jsi šikovný a manuálně zrušní tak si každou zbraň přetvoříš k obrazu svému.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
bobi-ka



Založen: 24. 03. 2010
Příspěvky: 31
Bydliště: Plav.Podhradie-Slovensko

PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tiez si myslim,ze milsig je skorej zberatelska vec.....no da sa hrat aj s nou...no ked si spomeniem na kamosa ake boli problemi s nou.............tak ked si novacik,neviem si predstavit ako by si sa o to staral(je dost koplikovana na vsedko)
_________________
COLONIAL MARINES-Skupina SLOVENSKI VLCI
__________________________________________
total upgrade SP1,Rip clip,pazba SP8,vzduch ala granatomet,marksman milsig a kopu drobnosti....


Naposledy upravil bobi-ka dne út březen 22, 2011 8:03 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
camell.k



Založen: 27. 06. 2010
Příspěvky: 100
Bydliště: Rychvald

PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já zas mám s Milsigem (HNA) opačnou zkušenost. Nic se mi nesere,nesyčí, zásobníky mi kule nedrtí takže úplná spokojenost! Důležité je mít kvalitní munici a provoz určitě na vzduch a ne na COčko! Jediný problém co jsem měl byla utíkající pancéřovka ale to přisuzuju stáří zbraně a steření hadice.
_________________
Shadow Company Orlová
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ako pise Pavlas najprv si treba spravit jasno v tom aky styl chces hrat a este akym stylom ten styl chces hrat, ci rad snajpris, rad nieco strazis alebo utocis a ci pri utok strielas kazdu ranu s rozvahou alebo kropis vsetko zive a podla toho sa rozhodnut
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 11:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já ti Milsiga nedoporučuju ABSOLUTNĚ vůbec, jakožto jeden z prvních (teď už naštěstí bývalých) vlastníků tohoto věčně syčícího a nefungujícího předmětu. Budeš pořád něco spravovat místo hraní. Spodní podávání je super idea, ale jen do doby, než se ty zásobníky začnou sekat (při hraní), rozmačkávat kule (při hraní) a než zjistíš, že je musíš každou půl hodinu opruzácky plnit. Když máš Cyklon nebo RipCLip na boku, tak si můžeš nastavovat velikost zásobníku dle libosti od 20ti do 250ti a máš jistotu, že to bude fungovat. Pokud chceš mermomocí podávání zespoda, kup si BT4 a kit od milsigu na spodní podávání a nech si to od někoho upravit. To je jediná 100% funkční varianta (kromě těch zásobníků, který se ti budou stejně sekat).
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
jeeprss



Založen: 07. 01. 2011
Příspěvky: 2
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 8:46 pm    Předmět: milsig Odpovědět s citátem

Jako nováček jsem si před rokem koupil CQB Pro2010 a se zbrani žádnej problém nemám. Bude to asi kus od kusu a možná taky tím že je potřeba číst návody a ne se vtom jen tak začít šťourat(v autě se taky nehrabu když nejsem mechanik) Very Happy Jedinej problém byl se zásobníkama ale zatím používám zimní kule a je to v poho
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2011 7:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ono zalezi taky jak casto hrajes .. jestli jen v lete a privetivych podminkach ... nb behas i v zime po lesich v metrovych zavejich pri minus 15
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2011 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trochu offtopic, ale mam na prodej BTcko na spodek, bez zasobniku kdyby jste nekdo chteli. pm me
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sir_bambino



Založen: 27. 10. 2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Benešov

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2012 12:57 pm    Předmět: milsig 09 Odpovědět s citátem

tak mé zkušenosti jsou takový, do začátku jsem si pořídol 2 stejný Milsigy commando. Je pravda, že se zásobníky byl problém. Musel se s nima člověk naučit hrát, čas odčasu se zasekli nebo přeskočili. Základem bylo utáhnout navijáky a odstranit tak volné místo, a odnaučit se pouštět je prázdný. Jedno káčko jsem měl hodně problémový a kromě těla je vyměněný všechno(8x reklamace) na vyně bylo hlavně CO2 , kteé rozpouštělo těsnění, jedna hra a syčela, proto pouze vzduch, ale výdrž stála za to. Dneska bez problémů naladim si na něm vše bez problémů. Druhý bylo v servise jen jednou na kompletní udržbu a funguje bez menšího problému. Je fakt, že výroba o proti dnešku vázla a byl to opravdu kus od kusu oproti dnešku. Obě zbraně hrajou téměř každý víkend, ale je fakt, že se k tomu člověk musí chovat jako k opravdové zbrani, pokaždý vyčisti,namazat, atd. Jediné mínus, k této zbrani mám, že pokud se kousne při hře, tak se musí rozebrat celé tělo, což byl i pro mě pro začátečníka tenkrát problém. Dneska hraju s desertkou a je vidět, že výroba pokročila, vyrábějí je na CNC a základ je Tippman. Poslední zásobníky se zasekávájí téměř mizivě. Ale pořád platí výběr kuliček a údržba. Dneska milsiga jedině doporučuji, u tohodle je aspon v uvozovkách realita .....[B.S]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate