Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Ochrana při PB, případná zranění a právní stránka věci
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2Gurthang: Prosim pis sve odpovedi do jednoho prispevku. Neni potreba vkladat x pripsevku za sebe, kdyz to jde napsat do jednoho.

Dekuji, B.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ja byl osobne u toho kdyz si jeden hrac na rakouske speedballove lize vystrelil oko - a prisel o nej - ta krvacejici dira a jeho krik se neda zapomenout Evil or Very Mad

A je to presne jak rika Pedro - ve hre maj mit vsichni masky(i s krytkama na usi apod.) a mimo hru sprcku na hlavni. Kdyz mam zbran bez sprcky, mam mit automaticky sundanej zasobnik a bombu ze zbrane.

Sice Vam to prijde nepravdepodobne, ale napr. elektricky tippman dokaze vystrelit aniz by se zmackla spoust, stejne tak vsechny zbrane s elektrickou rukojeti - staci mensi otres v urcitem smeru a opravdu vystreli! Mechanicke zbrane by taky teoreticky dokazali pri urcityych okolnostech vystrelit aniz by se zmackla spoust.

Kdyz tu zminujete uzivani realnych zbrani - bylo by nemislitelne aby si nekdo s nabitou CZtou v ruce jen tak pochodoval po strelnici a klabosil s kamosema - tak proc pochodujou lidi po mrtvolisti s nabitym gunem a klabosi a u toho jeste miri jinam nez do zeme Rolling Eyes

I kdyz organizator bude mit sto podpisu ze tam je clovek na vlastni nebezpeci, v pripade urazu ci smrti ho ceka vezeni/trest podpis nepodpis, kdyz by to nekdo resil az k soudu. Pojistovna za Vas zaplati poskozenemu skodu, pak kdyz zjisti ze akce byla nelegalni, spatne zajistena, bude penize vymahat na Vas - toliko zkusenosti z komerce....

Takze ty masky radsi noste Idea
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pape, pokud byl člověk na vojně, tak by měl mít jisté návyky vžité, jak se zbraní zacházet. To už bychom taky mohli po hře dělat kontrolu zbraní - ukázat prázdné zásobníky, prázdnou zbraň a ještě výstřel jistoty do prázdna.
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajče



Založen: 27. 05. 2010
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gurthang napsal:

Existuje prostě jen předepsaná výstroj a předepsaný prostor ( zmińovaná maska a golfové hřiště zasíťované jako pobřeží Nesebaru) a pak ten zbytek co ty předpisy nesplňuje.


Ano, pokud je ofi hřiště, tak má i ofi předpisy a pravidla - tam je to jasný...ale co se týče neofi akcí na neofi prostorech, kde žádný stanovy nejsou dány, tak tam podle mě platí jen zákon a to ten, že jakožto majitel zbraně jsi za ní a škody s ní způsobené zodpovědný...nebo se pletu? Nic jinýho jsem nikde zatim nenašel/nezjistil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a co teprv ti co na vojne nebyli ... tem bych zakazal hrat
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohse Onkelz napsal:
Pape, pokud byl člověk na vojně, tak by měl mít jisté návyky vžité, jak se zbraní zacházet. To už bychom taky mohli po hře dělat kontrolu zbraní - ukázat prázdné zásobníky, prázdnou zbraň a ještě výstřel jistoty do prázdna.

Jenže většina paintabllistů s ostrou zbraní zkušenosti nemá a tak jim jakékoliv návyky chybí. Jsme přecijen civilisti, amatéři. Není třeba ukazovat prázdné zásobníky, ale jsem s Papem za jedno a už se tu budu opakovat. Nezažil jsem snad jedinou hru, kde by mě někdo nemířil v zázemí na hlavu a osobně jsem byl svědkem několika nechtěných výstřelů. Představa spojení obojího mě dost popuzuje stejně, jako ignoranství těch, co jisté zásady bezpečnosti nectí.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

o tom vystrelu z elekrtiky by lecos mohl povypravet muj penis
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...vysokým nasraným hláskem Laughing
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gurthang



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajče napsal:
Ano, pokud je ofi hřiště, tak má i ofi předpisy a pravidla - tam je to jasný...ale co se týče neofi akcí na neofi prostorech, kde žádný stanovy nejsou dány, tak tam podle mě platí jen zákon a to ten, že jakožto majitel zbraně jsi za ní a škody s ní způsobené zodpovědný...nebo se pletu? Nic jinýho jsem nikde zatim nenašel/nezjistil...


To je právě to co psal Jaroslav. Neexistují oficiální a neoficiální akce. Existují legální a nelegální akce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 5:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlaďas napsal:
Kanec to do ESS ICE dostal na AP09 a vydrzelo to....


Milí pane kulihrášku. Já jsem do nich dostal jednu jedinou ránu. Ty brejle jsem měl na ksicht přilepený izolačkou a stejně jsem střípky z kuličky rozmrkával pět minut.

Osobní skušenost je k nezaplacení. A proto řikám buďte si fraječři a machýrci třeba celá mpb komunita. Já už je jako ochranu očí na ten paintball nikdy nevezmu. A i když budu jedinej hráš s velkýma brejlema a budu považován za sraba Rači já vystřelim oko někomu jinýmu než aby někdo jinej vystřelil oko mě (a nemusí jít o to že ty brejle nevydežej ono stačí že ti střípek z kuličky sklouzne do oka )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mě tipáč taky občas vystřelí. Mám ale již zažito mít vždy i ve hře ( když je přesun ) mít sklopenou hlaveň. Vním to kde mám ustí hlavně a kam míří, dokonce pořád zajišťuji a odjišťuji i během hry. Zatím se mi stalo jen to - že jsem několikrát vystřelil do země ( jednou na LV - déšť, a jednou na Mordlochovi ). Jde spíše o to aby se nabádali hráči sami mezi sebou, sám když vidím týpka co drží gun proti někomu mu řeknu aby jí sklonil....Tak asi o tom to hlavně je...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ESS ICE nosím a jsou dobré právě mimo hru na mrtvoliště, náhodný výstřel to zastaví a oko zachrání, ale do hry bych s nimi nešel...

to Vladik: nevojáci, co si hrají na vojáky - tak se kurňa trochu učím od jiných ne Laughing
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kanec napsal:
Já už je jako ochranu očí na ten paintball nikdy nevezmu.


To už sem někde slyšel... Laughing Zrovna ty si byl největší odpůrce těhlech brejlí, ale na AP sis je odemě dobrovolně půjčil. Wink Samozřejmě nezapomínám na fakt, že si jiný neměl.. Laughing
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohse Onkelz napsal:
Pape, pokud byl člověk na vojně, tak by měl mít jisté návyky vžité, jak se zbraní zacházet. To už bychom taky mohli po hře dělat kontrolu zbraní - ukázat prázdné zásobníky, prázdnou zbraň a ještě výstřel jistoty do prázdna.


Návyky z vojny jsou naprosto odlišné, proti tomu v civilu. V civilu běžně nosíš náboj přímo v komoře. To bylo na vojně nemyslitelný. Každopádně platí nosit zbraň hlavní dolů nebo vzhůru a šprcku na hlaveň. Několikrát se mi to vyplatilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Heckler napsal:

Návyky z vojny jsou naprosto odlišné, proti tomu v civilu. V civilu běžně nosíš náboj přímo v komoře. To bylo na vojně nemyslitelný. Každopádně platí nosit zbraň hlavní dolů nebo vzhůru a šprcku na hlaveň. Několikrát se mi to vyplatilo.


Nosíš zbraň s nábojem v komoře? A nebavíme se o paintballové zbrani, ale té reálné??? Rolling Eyes
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 10:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlaďas napsal:
kanec napsal:
Já už je jako ochranu očí na ten paintball nikdy nevezmu.


To už sem někde slyšel... Laughing Zrovna ty si byl největší odpůrce těhlech brejlí, ale na AP sis je odemě dobrovolně půjčil. Wink Samozřejmě nezapomínám na fakt, že si jiný neměl.. Laughing



Jenže tehdy to ještě vypadalo jako schůdná cesta teď už bych si je nevzal ani za tu cenu ostudy že bych nenastoupil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 10:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohse Onkelz napsal:
Heckler napsal:

Nosíš zbraň s nábojem v komoře? A nebavíme se o paintballové zbrani, ale té reálné??? Rolling Eyes


No jasně. Co třeba revolvery? Tam máš vždy náboj v komoře. Jedině, že by jsi při obraně teprve začal nabíjet. Nebo u dvojčinné pistole dáš náboj do komory a vypustíš kohout. A tak se zbraň běžně nosí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: so březen 19, 2011 4:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Revolver je trochu jiná věc než pistole. Nicméně, jestli to tak nosíš a cítíš se tak moc na ulici ohrožen, tak to potěš prdel s tímto státem Rolling Eyes
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: so březen 19, 2011 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vůbec nevíš, o čem mluvíš. Z pohledu, který tady řešíme je to naprosto stejné. Tzn. nacpeš náboje do bubnu, zaklapneš a jdeš. Jedno promáčknutí spuště znamená výstřel. Revolver nemá ani pojistku (některé tedy ano). Podobný to je u DAO pistole, kde sice musíš dát náboj do komory, ale jsou dělané tak, aby jsi nosil náboj v komoře. Mají delší chod spuště a při prvním promáčknutí střílíš. Pojistku tam kolikrát ani nenajdeš. Např. CZ100.

Osobně takhle pistoli nenosím, ale revolver ano ( u revolveru to ani jinak nejde). Necítím se na ulici nějak zvlášť ohrožen, ale když třeba vezeš větší částku svěřených peněz, pak je lepší být připraven.

Ale to jsme odbočili od paintballu. Paintballová zbraň je stále zbraň a jako k takové by se k ním mělo přistupovat


Naposledy upravil Heckler dne ne březen 20, 2011 9:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: so březen 19, 2011 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kanec napsal:
Mlaďas napsal:
Kanec to do ESS ICE dostal na AP09 a vydrzelo to....

ESS ICE pouzivat na PB je fak to drzku? ked uz tak uz plne bryle...ako V12 alebo Profiler
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajče



Založen: 27. 05. 2010
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Heckler napsal:

Ale to jsme odbočili od paintballu. Paintballová zbraň je stále zbraň a jako k takové by se k ním mělo přistupovat


O tom žádná!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Heckler napsal:
Paintballová zbraň je stále zbraň a jako k takové by se k ním mělo přistupovat


Pozor pozor, pokud vím tak naše "kvéry" nejsou zbraně ale značkovače Very Happy
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlachla napsal:
Pozor pozor, pokud vím tak naše "kvéry" nejsou zbraně ale značkovače Very Happy

tak to vis spatne, paintballova zbran je zbrani kategorie D podle zakona o zbranich a strelivu !!! a jako s takovou mame povinnost taky zachazet, rikat tomu znackovac sice muzes, ale legalni definice je v tomto zakone a je celkem jasna, vcetne povinnosti, ktere z jejiho noseni nebo drzeni plynou
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Eril



Založen: 04. 07. 2009
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: so březen 26, 2011 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele panove, a jak je to v pripade ze nekdo predepsane ochr. pom. ma (klasicka maska i pres ksicht) ale dostane to zbrani s nepredepsanou ustovkou z blizka? 350-400 jak se tu mnozi vytahuji. je nejaky aspon nepsany osobni limit nad ktery UR nezenete, prestoze je "neomezena"?

Napada me ze v pripade nejakeho takoveho urazu, kdy "nesplneni zcela vsech zakonych tralala" by tohle mohlo byt o jedno neprijemne nesplneni vic. Krome urazu ktery se bohuzel obcas stane u kazde adrenalinove zabave (kde je bezpecno neni adrenalin) nicmene u extreme prehulenych kveru by se snadno mohlo stat ze uz se do kat. D proste nevejde a to uz je pak pruser solidni sam o sobe, nedovolene ozbrojovani, verejne ohrozeni atd a vse s privlastkem vysoke spolecenske nebezpecnosti.

Pokud by k nejakemu pruseru doslo ktery by nekdo nekde resil, nedelam si iluze ze by pojistovna ci kdo by to resil nenechala nekde to cim k tomu doslo prezkouset (nevim jak ostatni, ale ja nekomu zpusobit trvalou ujmu na zdravi tak mi svedomi nedovoli se neprihlasit k zodpovednosti, stejne se to drive ci pozdeji rozkeca) a at pocitam jak pocitam, nase tolik opecovane klacky jsou kategorie D jen do ustovky 330fps, coz pri hmotnosti paintballove kulicky 3.2g dela prave onich 16J ustove kineticke energie ktere jsou limitni pro kagerorii D.

ptam se jen proto ze me zajima jestli si prehulovaci tohle uvedomuji, jasne, hrajeme to vsichni na vlastni riziko, ale asi je na miste zvazit jestli uz k te ne moc dokonale legalnosti nasi zabavy je nutne trhat ze zakonu dalsi stranky ktere budeme ignorovat, kdekdo asi namitnete ze kdyz uz k nejakemu pruseru dojde (a kez by nikdy nedoslo) ze je jedno jaka ta ur byla, ja osobne vsak spatruju drobny rozdil mezi tim jestli me zavrou do blazince nebo do vezeni. spolecnost je vuci nam uz tak ne moc priznive naklonena, jen by me zajimalo jestli je potreba smazavat rozdily mezi nami slusnymi a temi kteri delaji ty prusery kuli kterym chteli napr nedavno zakazat AS v nemecku, myslim ze asi vime vsichni jak rychle se ve spolecnosti histerie siri a az bude nejaky medialne proprany pruser u nas, premyslejte o tom jestli to bylo proto, ze nekdo delal frajerinky ve slunecnich bryli nebo proto ze po nem strilel nekdo s prehulenym kverem.

toz to jen tak k zamysleni
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so březen 26, 2011 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Eril napsal:


Pokud by k nejakemu pruseru doslo ktery by nekdo nekde resil, nedelam si iluze ze by pojistovna ci kdo by to resil nenechala nekde to cim k tomu doslo prezkouset (nevim jak ostatni, ale ja nekomu zpusobit trvalou ujmu na zdravi tak mi svedomi nedovoli se neprihlasit k zodpovednosti, stejne se to drive ci pozdeji rozkeca) a at pocitam jak pocitam, nase tolik opecovane klacky jsou kategorie D jen do ustovky 330fps, coz pri hmotnosti paintballove kulicky 3.2g dela prave onich 16J ustove kineticke energie ktere jsou limitni pro kagerorii D.


pokud se nezmenil zakon o zbranich a strelivu tak mozna dobre pocitas ale blbe ctes, neb paintbalky jsou z 16J limitu vyjmuty
_________________
uspechy: prvni smrt ze vsech na Warzone 2008, prvni smrt ze vsech na Aleji prokleti 2008, prvni smrt na 90% akcich klubu, prvni jedinec co vybouch na naslapne paintballove mine klubu.

Jarousek keca, prvni chcipla na mine moje mlada.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eril



Založen: 04. 07. 2009
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: so březen 26, 2011 10:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je sice pravda ale bohuzel ne cela jak to tedka procitam, napr z kategorie A (tedy zakazane)
3. vyrobené nebo upravené tak, že lze utajit jejich úcel, nebo u kterých byly puvodní
charakter a podoba zmeneny tak, aby se jejich použitím mohly zpusobit težší následky,

tedz jestli to chapu tak, tak zbrani kategorie A se rozumi kazda zbran upravena k vysim vykonum, prestoze se jedna treba i jen o prak, to mi prijde dost absurdni

dale pak (3) Strelba ze zbrane uvedené v § 7 písm. c) až g) nebo ze zbrane uvedené v § 7
písm. k) je zakázána na míste, kde by mohl být ohrožen život nebo zdraví osoby nebo zpusobena škoda na majetku.

takze v podstate i doma se na ni muzu jen koukat

(5) Držitel zbrane kategorie D nesmí
a) zbran nosit viditelne na verejnosti nebo na míste verejnosti prístupném,

to je klasika, schovanej v trave vsak neni viditelne noseni takze vpoho

nicmene jak tak ctu dal tak toto me opravdu pobavilo ackoliv to s pb prakticky nesouvisi (teoreticky by vsak mohlo)
(1) Každá zbran kategorie A, B nebo C musí být zaregistrována; tato povinnost
se nevztahuje na zakázané strelivo

mno, po precteni uz chapu proc je to u nas s pravem tak jak je, a to zrovna tenhle zakon je z tech co jsem cetl ten srozumitelnejsi, v kazdem pripade je stale plny znacnych nedodelku a podle neho jsme prakticky vsichni kriminalnici Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2011 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To chce klid.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wan-Chuan



Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2011 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V tomhle směru buďte rádi za to, že žijete v ČR
a né u našich Germáských sousedů.
_________________
KRLESS !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kojot94



Založen: 21. 09. 2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Polička

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 11:50 pm    Předmět: jo jo Odpovědět s citátem

Wan-Chuan napsal:
V tomhle směru buďte rádi za to, že žijete v ČR
a né u našich Germáských sousedů.


Budiž nám to přáno.Doufám že se nenajde nějaký hlupák kvůli kterému by nám to zatrhli Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
alchimo



Založen: 05. 01. 2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Lužec nad Vltavou

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 1:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
o tom vystrelu z elekrtiky by lecos mohl povypravet muj penis


Viděl jsem to,slyšel jsem to a málem jsem to smíchy nepřežil Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate