Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Apex hlaven - vlastni vyroba
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 7:34 pm    Předmět: Apex hlaven - vlastni vyroba Odpovědět s citátem

Panove, koukal jsem na APEX hlaven a nasel jsem jeji rozebranou fotku a docela jsem se zdesil, tohle ze stoji 3500?



Dva kousky plastu a kus gumy na oycejne hlavni bes portingu. To by snad slo vyrobit doma.

Nevite jak by slo ten kus gumy vyrobit? Jde nejak doma odlevat guma? Nebo tak neco?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím. Hmm, takových pár dílů a kolik ta sranda stojí .. hamba. Ale kdo neví co je Apex a jaké je její použití .. našel sem na webu prezentační video.

http://www.hedfud.com/media/albums/videos01/curveshot.wmv

velikost: 4MB
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nepouzitene? Dyt tam de nastavovat ruzne dalky. To strileni do zatacky bych bral spis jako takovej bonus. A koneckoncu kdyz chce clovek hrat normalne melo by jit strilet i normalne bez toho hopup efektu. Takze mi to prijde jako flatline, kde je moznost nastavovat jak moc chci aby se to chovalo jako flatline, pricemz hodne lidi na webu rika, ze s tim dostreli podstatne dal nez s flatline. Nekdo nekde psal, ze tim na 80m trefi pomerne snadno ptaci budku nebo co, to mi prijde jako slusny.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nojo, ja sem o ni vazne uvazoval, hodne lidi ma flatline, ktera na Spydery nejde a tohle mi prijde jako varianta, ktera ma navic tu vyhodu, ze jde ten efekt vypnout a pak by to melo strilet normalne (do baraku, nablizko). Lidi na webu ruzne pisou, ze dostrel je vetsi nez FL a ze to je i presnejsi nez flatline, pokud to neni na max.

V kazdym pripade mi prijde, ze kdyz bych si koupil gumovou hadicku 19mm (PB kule ma tusim 17,5) a nejak ji pridelal ohnutou na jakoukoli hlaven, docilim podobneho efektu asi za 10 korun a zbytek uz by zalezel jenom jak to na tu hleven na pevno pridelam.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v pripade ze by jsi byl schopen tu hlaven udelat a hrat si sni, jiste by si po case prisel na zpusob jak ji vyuzit, minimalne by bylo super kdyby jsi mophl rychle prepinat mezi normalni hlavni a flatline protoze k tomu predpoklady vyuzitelnosti jiste jsou velike
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 12:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jsem este koukal na ruzny fora (ne na pbreview:) na nazory lidi a v drtive vetsine si ji docela pochvaluji. Zjistil jsem, ze hodne lidi neni spokojena se samotnou hlavni a tak ten apex nastavec normalne sundavaji a nabastli si ho na nejakou lepsi/delsi hlaven, cimz se trochu snizi ucinek (kdyz je delsi), ale zlepsi presnost a hluk.

Ma tady s ni nekdo dalsi nejake zkusenosti? Preci jen je to draha sranda, ale hodne me to laka vyzkouset.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem ji dnes koupil. Namontuju to na jinou hlaven, protoze tahle je vevnitr jak smirglpapir a mam verzi na A5, zatimco doma Spydera. Udelam nejake testy a fota at se toho kdyztak ostatni muzou vyvarovat, nebo naopak. Jsem napnutej jak ksandy jak to dopadne Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jinak ohledne PB review. najdi si na pb review recenzi na WS66 a cti. cca 20 prispevku hlasi jak je to super vec a jeden jedinej ze to stoji zahovno a celkem realne popisuje problemy. Muzu ti rict ze ten jeden ma pravdu, protoze jsem tu vec vlastnil, zbytek, jsou bud komercni sdeleni nebo skutecne amici co to meli jen v ruce. jinak si nedovedu vysvetlit tak pozitivni hodnoceni.¨

ohledne apexe, to namontovani na jinou hlaven muze bejt zajimavy, vem to na alej, vyzkousim si z toho strilet, treba na stary kolena zmenim nazor Laughing ale znas, to.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jen doufam ze nas tam pustite., hlavne me takovyho rozumbradu co tady porad prudi Smile Uz sem dostal strach, ze zrovna tebe zacinam pekne srat Wink Coz bych nerad, docela rad bych si s vama zahral a neco se priucil.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jsi fakt borec´,Žaneto
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 12:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

samozrejme ze jo, pripusteni na akci se neridi rozdilnymi nazory na foru Laughing to az tak za 5 let kdy nase starecka demence nabere poradny obratky Laughing

jinac jeste neni jasne na jake strane, prihodime k vam jeste kiliana a nekoho dalsiho kteri jednaji s jaroslavem o registraci a rikali ze s vama hraji respektive to preferovali hrat u vas, a uvidime dle stavu poctu lidi jestli budete hrat s nama nebo na druhe strane, snazime se obe strany vyvazit a zatim se nam to myslim dari. Ten clanek o vyskrtnuti se tykal neceho uplne jinyho.

no a kdyz ne jinak, proc ne uz kvuli tomu apexu Laughing pak muzete jet dom Laughing Laughing delam si prdel

tak zatim
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 1:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jeste mam dotaz, nekdo z vaseho teamu (manchaft) pouziva vrtanou Armson Stealth? podle obrazku to tak aspon vypada, tusim ze je to freemen?

jestli je to ona, jaky do toho cpes kule? tuhle hlaven sem driv mel, a vymenil jsem ji za empire twister, protoze me armsonka rvala kule, byla moc mala, ale zase mi prijde ze byla presnejsi diky svymu malymu prumeru. jaky stim mas zkusenosti a cim to ladujes, popripade, kulicka se ti v hlavni primo zastavi, lehce proklouzne nebo uplne propadne?

diky za odpoved
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosim tě, já bych je hnal Laughing Laughing Laughing Laughing , hlavně kvůli tomu dlouhýmu německýmu jménu co si člověk nemůže zapamatovat a pak neví koho zastřelil Cool
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
migus



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Rychnov n/K

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slep napsal:
jeste mam dotaz, nekdo z vaseho teamu (manchaft) pouziva vrtanou Armson Stealth? podle obrazku to tak aspon vypada, tusim ze je to freemen?

jestli je to ona, jaky do toho cpes kule? tuhle hlaven sem driv mel, a vymenil jsem ji za empire twister, protoze me armsonka rvala kule, byla moc mala, ale zase mi prijde ze byla presnejsi diky svymu malymu prumeru. jaky stim mas zkusenosti a cim to ladujes, popripade, kulicka se ti v hlavni primo zastavi, lehce proklouzne nebo uplne propadne?

diky za odpoved


zdar

fremen do toho momentalne cpe ice tomahawky a myslim ze je s nimi spokojen, ostatni zkusenosti ti urcite sdeli ......

mne by spis zajimala rada resp. pro/proti pri vyberu mezi twisterem / SP AA ..... jednu z techhle dvou hlavni bych si rad poridil

diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no na to ti muzu odpovedet az leda ve chvili kdy me napise odpovedi na ty otazky. jedna je uzsi a jedna sirsi, armson je tezsi ale ma vice masa, jinak vyvrtem se nelisej, jen vahou a prumerem a asi i cenou, twister stoji ted uz asi vic, armson se da koupit okolo 17ti stovaku
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
migus



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Rychnov n/K

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slep napsal:
no na to ti muzu odpovedet az leda ve chvili kdy me napise odpovedi na ty otazky. jedna je uzsi a jedna sirsi, armson je tezsi ale ma vice masa, jinak vyvrtem se nelisej, jen vahou a prumerem a asi i cenou, twister stoji ted uz asi vic, armson se da koupit okolo 17ti stovaku


armsonku neresim Smile tu myslim delaji jen tipmana (nejsem si ale jistej) me by spis zajimalo doporuceni twister / all america ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ne, delaji se i na spydery. myslim ze to tu uz padlo v diskuzi nekde v sekci o sniperech, tam je popis dost dukladnej, ale aby to melo smysl ten rozdil, potrebuju vedet jakejma kulema to laduje a jestli mu stojej, propadavaj nebo lehce prokluzujou, to je jak s buchtama Laughing

jinak by ti presnej rozdil mohl popsat dominik kterej presel z AA na Armsona.
proste je dyl stabilizovana ta kule ale zase ma mirnej odklon na konci letu, kdyz strati rotaci, vlivem ztraty se natoci na stranu vyvrtu pac uz nema energii na to byt stabilni. dal by ti mohl rict rozdil forest, kterej tusim presel taky na twister. ja acko nikdy nevlastnil, jen jsem snim hraval. takze nebudu ten pravej.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 7:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Slep napsal:
jeste mam dotaz, nekdo z vaseho teamu (manchaft) pouziva vrtanou Armson Stealth? podle obrazku to tak aspon vypada, tusim ze je to freemen?

jestli je to ona, jaky do toho cpes kule? tuhle hlaven sem driv mel, a vymenil jsem ji za empire twister, protoze me armsonka rvala kule, byla moc mala, ale zase mi prijde ze byla presnejsi diky svymu malymu prumeru. jaky stim mas zkusenosti a cim to ladujes, popripade, kulicka se ti v hlavni primo zastavi, lehce proklouzne nebo uplne propadne?

diky za odpoved
jak psal migus tomahawk winter.....v hlavni spíš držej a musím s ní máchnout aby vylítla,když tam takhle pěkně seděj tak to taky lpěkně daleko lítá přesně,vyzkoušel jsem mrtě kulí,ale tyhle mě prostě lítaj nejlíp...problém s tím,že by mi na konci letu někam zatáčeli vůbec neznám,mám vypozorovaný,že to dělaj plošky na kulích,když je tam ploška tak to po nějakejch 30m chytne "vítr" a kule jde do prdele,kdyz tam není tak seš prostě mrtvej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 7:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Slep napsal:
no na to ti muzu odpovedet az leda ve chvili kdy me napise odpovedi na ty otazky. jedna je uzsi a jedna sirsi, armson je tezsi ale ma vice masa, jinak vyvrtem se nelisej, jen vahou a prumerem a asi i cenou, twister stoji ted uz asi vic, armson se da koupit okolo 17ti stovaku
13" stála asi 2200,16" 2800,le před půl rokem..............ted´ nemám tucha
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Slepe, ja se zase chci zeptat, koukal jsem na tvy zbrani, ze mas hlaven celou olepenou maskovaci paskou. Prelepil sis i porting na hlavni a ucpal tim diry? Pri montazi Apexu na hlaven ze spydera totiz zakreju valnou cast portingu na konci hlavne a nejsem si jistej jestli to nebude mit na neco vliv. Minimalne na cisteni.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

rozhodne nezalepil, podivej se poradne, mam to olepeny do spiraly.
to derovani tam ma svuj vyznam, vlastne to odfukuje vzduch za kulickou aby na samem konci hlavne jemne opustila hlaven a nebyla tlacena mraky media, coz muze zpusobit jeji nestabilitu protoze je je proste vykopnuta ven, jestli muzu radit, rozhodne to nezacpavej, i kdyz pokud to zacpes jen hladce, nemelo by to mit vliv. jednou sem to zkousel zacpat cely a nebylo to ono, kule me strasne ustrelovali.

jeste dotaz na freemena, kule v hlavni ti nepraskaj, praskaj sporadicky a nebo casto? diky malymu prumeru hlavne me to furt delalo paseku ale je me jasny ze to lip vede kuli.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Toho se prave bojim. MR1 ma na konci sest rad portovani a ja minimalne 3 zakreju. Takze doufam, ze kdyz tam aspon par tech der zustane, nejak moc se to nezkurvi. Ona ta original APex ma taky jen nekde v prostredku jednu radu dir a nic vic. A navic se bojim aby to v tech dulkach zakrytych der (zevnitr) nechytalo nejaky divny rotace, nebo aby se tam nechytalo moc bordelu.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Kamkou



Založen: 22. 10. 2006
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Slep:
E-mailové sdělení jednoho z painšopů ze začátku ledna tohoto roku: "Armson Stealth 16", kterou myslim v e-shopu nemame, ale take ji prodavame, cena je maximalne 2290Kc"
Objednal jsem si tam Empire twistwr na MR1 za 2.000,- Kč bez pár kaček. Doporučovali mě teda Armsonku, podle toho co sem tady na fóru vyčet, tak jsem radši šel do Empire a su hodně zvědavej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Toho se prave bojim. MR1 ma na konci sest rad portovani a ja minimalne 3 zakreju. Takze doufam, ze kdyz tam aspon par tech der zustane, nejak moc se to nezkurvi. Ona ta original APex ma taky jen nekde v prostredku jednu radu dir a nic vic. A navic se bojim aby to v tech dulkach zakrytych der (zevnitr) nechytalo nejaky divny rotace, nebo aby se tam nechytalo moc bordelu.
nepřelepuj ty díry,protože když ti prdne kule budeš to mít plný barvy a kule ti budou lítat do píči,mě když se to stane tak na tu hlaveň hraju jak na flétnu,abych jí z těch dírek vyfoukal..........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slep napsal:
rozhodne nezalepil, podivej se poradne, mam to olepeny do spiraly.
to derovani tam ma svuj vyznam, vlastne to odfukuje vzduch za kulickou aby na samem konci hlavne jemne opustila hlaven a nebyla tlacena mraky media, coz muze zpusobit jeji nestabilitu protoze je je proste vykopnuta ven, jestli muzu radit, rozhodne to nezacpavej, i kdyz pokud to zacpes jen hladce, nemelo by to mit vliv. jednou sem to zkousel zacpat cely a nebylo to ono, kule me strasne ustrelovali.

jeste dotaz na freemena, kule v hlavni ti nepraskaj, praskaj sporadicky a nebo casto? diky malymu prumeru hlavne me to furt delalo paseku ale je me jasny ze to lip vede kuli.
hele já si tam taky asi za 11 stovek koupil samomaznej červenej bold a jsem nadmíru spokojenej,prdne mi tam jedna kule za celej den a vystřílím jich tak 500-700..........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz to neprelepim, tak to tam nenasadim. Jenze kazda hlaven ma na konci porty a lidi to na ne nasazujou a ty porty tim zakrejvaj a nestezujou si, takze uvidim co to udela. Kdyztak si koupim, nebo necham udelat redukci zavitu a pouziju origos hlaven.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze APEX je na svem miste a bylo vystreleno asi 50 testovacich ran. Strili to jinak, ale mireny dostrel je zatim tak 50m i kdyz s vetsi nepresnosti. Odpoledne udelam fotky a dam info.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
migus



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Rychnov n/K

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slep napsal:
rozhodne nezalepil, podivej se poradne, mam to olepeny do spiraly.
to derovani tam ma svuj vyznam, vlastne to odfukuje vzduch za kulickou aby na samem konci hlavne jemne opustila hlaven a nebyla tlacena mraky media, coz muze zpusobit jeji nestabilitu protoze je je proste vykopnuta ven, jestli muzu radit, rozhodne to nezacpavej, i kdyz pokud to zacpes jen hladce, nemelo by to mit vliv. jednou sem to zkousel zacpat cely a nebylo to ono, kule me strasne ustrelovali.

jeste dotaz na freemena, kule v hlavni ti nepraskaj, praskaj sporadicky a nebo casto? diky malymu prumeru hlavne me to furt delalo paseku ale je me jasny ze to lip vede kuli.


porting bych nprelepoval pouze z duvodu cisteni hlavne, kdyz to prelepis, tak to , podle me, nikdy nemuzes poradne vycistit........jinak ale existujou taky neportovany hlavne (non-vented)
https://www.palmer-pursuit.com/ecom/index.php/cPath/60?

se kteryma strilis na nizsi tlak nez s portovanejma, coz ale bez regulatoru nepoladis !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 5:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze proběhl první test apexu.

Nejprve jak jsem ho přidělal na hlaveň MR1: Originál hlaveň je tlustá a má na konci tři drážky, dvě na O kroužky po kterých se otáčí a jednu širokou, ve které drží objímka apexu. Původně jsem myslel, že jen na tenčí hlavěň MR1 nalepím nějakou vrstvu pásky, která nahradí hranu drážky, ale ukázalo se, že hlaveň MR1 je skoro stejně silná jako ta od apexu a nakonec jsem si musel nechat vysoustružit drážku stejnou jako na apexu, jen mělčí i na novou hlaveň a další drážku na O kroužek, aby se o něco tenčí hlaveň v apexu nevrklala. Výsledkem je hlaveň upevněná takřka identicky jako ta původní. Zároveň jsem zakryl tři řady portů z šesti, které hlaveň MR1 má. Ale nepozoruju nějaké příliš negativní vlivy.

Apex funguje jednoduše - hopup efekt má na svědmí guma v nástavci, která zasahuje do dráhy kuličky. To jak moc to bude se nastavuje posuvným ovladačem na Apexu v rozmezí 0 až 8. Nastavení 4 by mělo odpovídat flatline, 8 je super flatline. To jestli hlaveň bude střílet do dálky nebo "za roh" se určuje točením celého nástavce na danou stranu. Na apexu je značka ukazující v jaké poloze je otočen.

Testovat jsme vyrazili s Lubánem a jeho A5 s hlavní SP 14 Progressive.
Bohužel foukal vítr, ne extrémně silný, ale vánek taky ne.

Stříleli jsme na terč o rozměru asi 40x70cm, chtěl jsem přiložit fotky, ale jak uvidíte, nemělo to moc smysl.

Začali jsme na 25m, APEX efekt byl vypnutý aby se ukázalo jestli nástavec neovlivňuje běžnou funkci hlavně. Neovlivňuje. A5 i MR1 neměly problém terč trefit. Odstoupili jsme na 50m. Oba dva jsme byli schopní terč trefit většinou ran, ale už jsme museli hodně nadsazovat. A5 byla o něco lepší. Pak jsem zapnul efekt na 4 - asi jako flatline.

Koule začaly opouštět hlaveň šikmo dolů, ale létaly po přímce. Je proto potřeba hlaveň trochu zvednout a koule mají vodorovnou trajektorii. Terč jsem trefoval na 50m rovně, ale oproti obloučku A5 jsem byl nepřesnější. Některé kule terč těsně minuly. Některé občas letěly dolů, dotkly se země odrazily se a letěly dál (!?).

Když jsem zapnul efekt naplno, kule lítaly dolů pod ještě prudším úhlem a musel jsem už poměrně značně nadsazovat. Koule pak krásně plachtily, do veliké dálky, bohužel ale většinu času ne zcela stejným směrem a ve stejné výšce než jsem zamýšlel. Dá se říct že nad 60m je poměrně nevyzpytatelné kam koule nabere směr a v jak velké výšce se udrží.

Na oněch 60-70m se dá zasáhnout kmen stromu, ale výsledkem si nemůžete být 100% jistí. Koule ale aspoň lítají těsně okolo.

Pak jsme zkoušeli dostřel do maximální dálku. Při výstřelu do pole na maximální efekt plachtila koule minimálně 100m až už jsme nebyli schopní ji vidět (tady si dovolím poznamenat, že hráčům airsoftu kteří tvrdí, že vidí 5x menší kuličku na airsoft na 50 a víc metrů moc nevěřím). Zasáhnout na takovou dálku člověka je ovšem DOST nepravděpodobné.

Co se střílení za roh týče, zkoušeli jsme to jen chvilku a moc užitečné a použitelné mi to nepřijde. To jak moc koule zatočí se určí nastavením úrovně fefektu. Když chcete střílet doprava, namíříte na cíl, koule letí obloukem doleva a pak se stočí doprava do mísa kam míříte. Oblouk nebyl moc velký. Užitečnější mi přišla střela do země, se kterou jsem byl schopný asi na 40m střílet docela přesně ZA spadlý kmen stromu.

Používali jsme kvalitní zimní kule a z 350 výstřelů na maximálně nastavenou úsťovku jsem netrhl ani jednou.

Je možné že pomalejší a rotující kule může mnohem víc ovlivnit vítr a jelikož foukal, nechám si rozsudek na dobu až si párkrát zahraju a vyzkouším zbraň v praxi. Momentálně jsem lehce zklamán. Časem zkusím i použít originál hlaveň na A5 a porovnat efekt na MR1 a A5.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
migus



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Rychnov n/K

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
............. Momentálně jsem lehce zklamán. ............


to ja vyhodit 3,5 litru za takovou pitschovinu...... tak sem spis poradne nasranej Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate