Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Přepouštění CO2 z 30kg lahve do 6kg lahve

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DjPooh



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Plav (Č. Budějovice)

PříspěvekZaslal: út únor 22, 2011 1:57 am    Předmět: Přepouštění CO2 z 30kg lahve do 6kg lahve Odpovědět s citátem

Čau pánové, mám problém a věřím, že mi poradíte jak ho vyřešit. Mám 30kg hasičák s CO2 a chtěl jsem z něj pnaplnit malý hasičák (6kg) jenže se nic nestalo. Pak mě napadlo, že v klasickém hasičáku je někde v uzávěru kuželka, která asi brání v naplnění hasičáku. Nevím ale jestli to tak skutečně je nebo tomu vadilo něco jiného a pokud to tak je, tak mi prosím poraďte jak toto zabezpečení obejít. Když jsem si nechával CO2 plnit přímo od prodejců, tak jsem si nikdy nevšiml jak přesně to dělají, takže vůbec nevím co s tím.

Jo a četl jsem už podobné téma, ale tohle se tam neřešilo, tak jsem radši založil nový. Snad to tu nevadí Wink

Dík za radu, potřeboval bych to nějak vyřešit.
_________________
MPC Trident
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate